Jump to content

LG Renoir (KC910)


asikis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ωπα, ναι!! xD Οι επαινοι στον jimdem582. Μα ρε jimdem582 εσυ ειχες renoir γιατι αλλαξες avatar? Μονο τον spidey ειχαμε εδω συνηθισμενο με arena!! :p

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Παμε αλλη μια απο την αρχη. Τσεκαρε ολες τις ρυθμισεις σου.

Δεν μας ενδιαφερει αν δεν βρισκει καποια πολη!!! Απλα παρελειψε τα βηματα με οδους κλπ. Εσυ το μονο που εχεις να κανεις ειναι να ρουταρεις τους χαρτες και να το γυρισεις σε Internal gps. Υστερα βγες εξω σε ουρανο (τελειως) και σε ενα 5'ακι εισαι τζιτζι! Θα σου εμφανισει και χαρτες!:)

_____________________________+

jimdem582: Αυτο που ειναι στην υπογραφη σου ειναι ακομα πιο ανανεωμενοι απο τους προηγουμενους-των 2 prev. weeks?

 

Οι χάρτες είναι ίδιοι απλά έκανα κάτι μικροδιορθώσεις στο pdf και έβαλα τα αρχεία της RC30 έκδοσης του we-travel. (Πρίν είχα την RC26)

 

Ωπα, ναι!! xD Οι επαινοι στον jimdem582. Μα ρε jimdem582 εσυ ειχες renoir γιατι αλλαξες avatar? Μονο τον spidey ειχαμε εδω συνηθισμενο με arena!! :p

Xaxa πάλι μπερδεύτηκες! Ο spidey είχε renoir avatar και μετά είχε του arena! Εγώ απο τα τέλη Μαΐου έχω το Arena:D

Link to comment
Share on other sites

Το φλας μου εχω την εντυπωση πως καταστραφηκε. Ειχα την v14c και γυρισα στην v13d. Τα αποτελεσματα της πρωτης: το φλας δεν "αστραφτε" και φαινοταν πως υπολειτουργουσε τρομερα αδυναμα!

Οσο για αυτην που περασα, τα αποτελεσματα ειναι πως εριξε 2-3 φλας αλλα ως εκει... οχι παλι!

 

Τι συμβαινει? να κανω επεμβαση να δω τι φταιαει η ειναι software?

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα πήγαινέτο από εκεί που το πήρες.

Μην κάνεις καμιά βλακεία, το καταστρέψεις και μετά χαθεί η εγγύηση!

Πιστεύω πως σου κάηκε!:(

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι ειναι μεταχειρισμενο. Η εγγυηση πρεπει να εχει τελειωσει. Παντως την αποδειξη την εχω...

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Ειναι οντως ομως 2 ετων?

Ειναι απο το πλαισιο αλλα ονομαστικη η αποδειξη. Οποτε ισως μου ζητησουν ταυτοτητα κλπ, ή δεν παιζει?

Επισης το κινητο δεν βρισκεται και σε καλη κατασταση οποτε δυσκολο να μου το αλλαξουν ή να το φτιαξουν, διοτι φαινεται πως τα 'χει φαει τα ψωμια του.

 

Αγοραστηκε : 12/12/08

 

 

Υ.Γ. δεν γραφει πανω χρονια εγγυησης!

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα καταστήμα (σχεδόν) έχουν 2 χρόνια, άρα είσαι καλυμμένος με την εγγύηση.

Πήγαινέτο στο Πλαίσιο και πές τους την όλο κατάσταση.Ίσως γίνει κάτι.Δεν έχεις να χάσεις κάτι.

Link to comment
Share on other sites

3 games.

 

Πιανο : http://myfairmissy.com/download/file.php?id=77

Κιθαρα : http://myfairmissy.com/download/file.php?id=78

Drums : http://myfairmissy.com/download/file.php?id=79

 

Υ.Γ. Τα περνατε στην MC και εγκατασταση.

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Ειναι οντως ομως 2 ετων?

Ειναι απο το πλαισιο αλλα ονομαστικη η αποδειξη. Οποτε ισως μου ζητησουν ταυτοτητα κλπ, ή δεν παιζει?

Επισης το κινητο δεν βρισκεται και σε καλη κατασταση οποτε δυσκολο να μου το αλλαξουν ή να το φτιαξουν, διοτι φαινεται πως τα 'χει φαει τα ψωμια του.

 

Αγοραστηκε : 12/12/08

 

 

Υ.Γ. δεν γραφει πανω χρονια εγγυησης!

 

Όλα μα όλα τα κινητά έχουν 2 χρόνια εγγύηση, βάσει κοινοτικής οδηγίας και νόμου καταναλωτών.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Παμε αλλη μια απο την αρχη. Τσεκαρε ολες τις ρυθμισεις σου.

Δεν μας ενδιαφερει αν δεν βρισκει καποια πολη!!! Απλα παρελειψε τα βηματα με οδους κλπ. Εσυ το μονο που εχεις να κανεις ειναι να ρουταρεις τους χαρτες και να το γυρισεις σε Internal gps. Υστερα βγες εξω σε ουρανο (τελειως) και σε ενα 5'ακι εισαι τζιτζι! Θα σου εμφανισει και χαρτες!:)

 

Τελικά βρήκα τη λύση : Η εγκατάσταση γινόταν στην εξωτερική μνήμη και έτσι

είχα σφάλμα "Authentication Failed" , επειδή ήταν τσεκαρισμένη η επιλογή

Διαχείριση μνήμης>Ρύθμιση κύριας αποθήκευσης>Εξωτερική μνήμη .

Αλλάζοντας λοιπόν αυτήν την επιλογή σε >Μνήμη συσκευής η

εγκατάσταση έγινε κανονικά και το πρόγραμμα τρέχει τώρα τέλεια.

Έχω όμως δύο ερωτήσεις :

α) Όταν στο city search βάλουμε κάποια αρχικά εμφανίζει όσα ονόματα χωρούν

σε μια οθόνη. Πώς μπορούμε να δούμε και επόμενες σελίδες ,που πρέπει να υπάρχουν ;

β) Έχω φορτώσει τους χάρτες της GARMIN που είναι καλοί .Μήπως υπάρχουν

και σε ελληνική έκδοση ; Ξέρει κανείς ;

Και πάλι ευχαριστώ .

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια να ρωτησω λιγο,επειδη ειμαι σχετικα καινουργιος με τον κιν

στο μενου/αρχεια/εικονες η καποιος αλλος φακελος μεσα στα αρχεια(απλως ασχοληθηκα με τον φακελο εικονες και αυτον αναφερω)

δεν γινεται να τα εχω οραγνωμενα σε φακελους τις εικονες μου?

αυτο μπορω να το κανω στην μνημη τουκινητου μου αλλα οι εικονες που μετακινω απο την μνημη του τηλ. στην εξωτερικη μνημη σε καποιο φακελο που εχω ορισει δεν μετακινουνται εντελως ,αλλα αντιγραφονται.....

και εκτος απο αυτο αν διαγραψω μια εικονα απο τις εικονες που ειναι στην μνημη του τηλ διαγραφονται και απο την εξωτερικη μνημη

ελπιζω να σας εδωσα να καταλαβετε τι εκριβως εννοω

αυτο που θελω ειναι να μπορω να εχω καπου τις εικονες τακτοποιημενες γιατι μπαινω στην επιλογη μενου/αρχεια/Η καρτα μνημης /εικονες και ειναι ολα τακτοπιημενα αλλα αν παω μενου/αρχεια /εικονες ειναι ολα χυμα!

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια να ρωτησω λιγο,επειδη ειμαι σχετικα καινουργιος με τον κιν

στο μενου/αρχεια/εικονες η καποιος αλλος φακελος μεσα στα αρχεια(απλως ασχοληθηκα με τον φακελο εικονες και αυτον αναφερω)

δεν γινεται να τα εχω οραγνωμενα σε φακελους τις εικονες μου?

αυτο μπορω να το κανω στην μνημη τουκινητου μου αλλα οι εικονες που μετακινω απο την μνημη του τηλ. στην εξωτερικη μνημη σε καποιο φακελο που εχω ορισει δεν μετακινουνται εντελως ,αλλα αντιγραφονται.....

και εκτος απο αυτο αν διαγραψω μια εικονα απο τις εικονες που ειναι στην μνημη του τηλ διαγραφονται και απο την εξωτερικη μνημη

ελπιζω να σας εδωσα να καταλαβετε τι εκριβως εννοω

αυτο που θελω ειναι να μπορω να εχω καπου τις εικονες τακτοποιημενες γιατι μπαινω στην επιλογη μενου/αρχεια/Η καρτα μνημης /εικονες και ειναι ολα τακτοπιημενα αλλα αν παω μενου/αρχεια /εικονες ειναι ολα χυμα!

ευχαριστω

 

Kαλώς ήρθες.Δυστυχώς το κινητό εμφανίζει χύμα τις εικόνες (και τα άλλα αρχεία) είτε τα αρχεία είναι στη μνήμη του κινητού είτε στην κάρτα μνήμης.Μπορείς να κάνεις φακέλους στην εσωτερική μνήμη μόνο για να μη φαίνονται χύμα, αλλά οι φάκελοι στην κάρτα μνήμης θα φαίνονται πάλι χύμα.

Μπορείς να κάνεις είτε 'μετακίνηση' είτε 'αντιγραφή' .

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Kαλώς ήρθες.Δυστυχώς το κινητό εμφανίζει χύμα τις εικόνες (και τα άλλα αρχεία) είτε τα αρχεία είναι στη μνήμη του κινητού είτε στην κάρτα μνήμης.Μπορείς να κάνεις φακέλους στην εσωτερική μνήμη μόνο για να μη φαίνονται χύμα, αλλά οι φάκελοι στην κάρτα μνήμης θα φαίνονται πάλι χύμα.

Μπορείς να κάνεις είτε 'μετακίνηση' είτε 'αντιγραφή' .

 

ευχαριστω ρε μαν!να σαι καλα!

παιδευομαι ολο το απογευμα απο εχτες και ακρη δνε βγαζω,εσπασαν τα νευρα μου!

τελος παντων ας ελπισουμε καποια στιγμη να βγει μια εκδοση ενα update να το φτοιαξει γιατι ειναι κριμα

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω ρε μαν!να σαι καλα!

παιδευομαι ολο το απογευμα απο εχτες και ακρη δνε βγαζω,εσπασαν τα νευρα μου!

τελος παντων ας ελπισουμε καποια στιγμη να βγει μια εκδοση ενα update να το φτοιαξει γιατι ειναι κριμα

 

Δεν πρόκειται να βγει... Τον Ιανουάριο ήταν το τελευταίο, η έκδοση v10k.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Δεν πρόκειται να βγει... Τον Ιανουάριο ήταν το τελευταίο, η έκδοση v10k.

 

εγω παρολο που το πηρα το KC910i (δεν ξερω αν εχει διαφορα με το KC910) πριν 1 βδομαδα εχω μεσα την εκδοση V10b

εκανα search με καποια tools απο το επισημο site της LG αλλα μου ειπε οτι το κιν μου ειναι ενημερωμενο!

η V10c αξιζει?εχει μεγαλη διαφορα απο αυτη που εχω?

και να ναι και ειναι καλο να την βαλω πως την περνω?

Link to comment
Share on other sites

εγω παρολο που το πηρα το KC910i (δεν ξερω αν εχει διαφορα με το KC910) πριν 1 βδομαδα εχω μεσα την εκδοση V10b

εκανα search με καποια tools απο το επισημο site της LG αλλα μου ειπε οτι το κιν μου ειναι ενημερωμενο!

η V10c αξιζει?εχει μεγαλη διαφορα απο αυτη που εχω?

και να ναι και ειναι καλο να την βαλω πως την περνω?

 

Εφόσον έχεις το kc910i , λογικό να έχει άλλη έκδοση.Το kc910i βγήκε μεταγενέστερα, οκ είσαι με την έκδοσή σου-σε καμία περίπτωση δε θα χρησιμοποιήσεις έκδοση του kc910.Οι διαφορές τους είναι ότι το δικό σου έχει μεγαλύτερη εσωτερική μνήμη, όχι κάλυμα στον φακό και διαφορετικό αισθητικά μενού στην κάμερα.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια!

Την Παρασκευη αγορασα κ γω το Renoir.. Ειναι απλα πανεμορφο.!!Το εβαλα να φορτισει κ βγηκα μετα απο 8 ωρες το εβγαλα. Νομιζω οτι ηταν αρκετες μιας κ δεν μ ανεφεραν ωρες φορτισης κ στο βιβλιαρακι δν ελεγε κατι αλλα ουτε κ στο ιντερνετ π εψαξα..

Λοιπον εβγλαα 2-3 φωτο για να το δοκιμασω, μπηκα λιγο facebook kai e-buddy με το wi-fi ειδα κ κανα 2 αλλες λειτουργιες κ επεσα για υπνο. Ηταν 7 το πρωι οποτε ειπα να το εξερευνησω την επομενη μερα. Την επομενη μερα ομως... ενω επαιζε ενα παιχνιδι η φιλη μ-αυτο με τα ζαρια πατησε το πληκτρο π κλεινει το κινητο παρατεταμενα με αποτελεσμα αντι να ωγει απο το παιχνιδι να κλεισει το κιν τελειως. Οκ φυσιολογικο. Σα να εκλεισα κ εγω μονη μ το κινητο. Το προβλημα ειναι οτι το κινητο απλα δεν ξανα ανοιξε... Ανοιγε εβγαζε το λογοτυπο της lg κ εμενε εκει κολλημενο. τι το αφησα χωρις μπαταρια για λιγο. τι το αφησα κλειστο για ωρα... τπτ. μαλιστα το αδησα κ για λιγο ανοιχτο κ μετα π το πηρα στα χερια μ το κινητο εκλαιγε... Μετα απο πολλεσ ωρες το εβαλα στν φορτιση ανοιξε το κινητο-χαρηκα- κ το ξανα εκλεισα για να ξανα βαλω την sim μ και εκτοτε παλι τα ιδια... Αυριο δεν εχω χρονο αλλα την Τριτη θα το γυρισω για να μ δωσουν καινουργιο. Δεν πιστευω να μην μ δωσουν. ουτε μια μερα δν το χρησιμοποιησα κ υπο-λειτουργει.. πολυ στενοχωρηθηκα....

Βασικα ειδα πολλεσ σελιδες-μεχρι π κουραστηκα- αλλα δεν ειδα να παρουσιαστηκε σε αλλον το ιδιο προβλημα.. ετσι δν ειναι?

απλα φοβαμαι τωρα, αν το ξανα παρω καινουργιο-γτ αυτο το κινητο θελω, αν ξανα παρουσιαστει κατι η εγγυηση θα το κλαυπτει η επειδη εγινε ηδη μια αλλαγη δεν το καλυπτει... Γα#ω τν γκαντεμια μ :(:(:(

 

επαθα ακριβως τα ιδια μονο που εκανα την μαλ@@ να προσπαθησω να το αναβαθμησω μονος μου με το προγραμμα της lg.

εκλεισε και δεν ξαναανοιξε, παρα εμεινε καρφωμενο στο lg.

το πηγα στο καπακι στην wind που το αγορασα και το επαιξα παπια.

σε μια εβδομαδα μου το ειχαν αντικαταστησει με καινουργιο αφου προφανως δεν μπορουσε να φτιαχτει, η απλα βγαζει τετοια προβληματα και δεν καθονται καν να το φτιαξουν.

Founder of PiaggioX10.gr

Member of hyundaicoupe.eu

Link to comment
Share on other sites

Guys χθές είδα ένα καμμένο pixel στην οθόνη μου....Θα το πάω πίσω στην wind που το αγόρασα....θα μου το αλλάξουν έτσι?Λέτε να έχω κάνα θεματάκι?Όχι οτι είναι τίποτα το σημαντικό ένα καμμένο pixel αλλά μέσα στην εγγύηση είναι!
Link to comment
Share on other sites

Ειναι οντως ομως 2 ετων?

Ειναι απο το πλαισιο αλλα ονομαστικη η αποδειξη. Οποτε ισως μου ζητησουν ταυτοτητα κλπ, ή δεν παιζει?

Επισης το κινητο δεν βρισκεται και σε καλη κατασταση οποτε δυσκολο να μου το αλλαξουν ή να το φτιαξουν, διοτι φαινεται πως τα 'χει φαει τα ψωμια του.

 

Αγοραστηκε : 12/12/08

 

 

Υ.Γ. δεν γραφει πανω χρονια εγγυησης!

 

φιλε Tsoump στο λεω απο ποιρα δεν χρειαζετε καν αποδειξη ουτε ταυτοτητες κτλ ολα ειναι ηλεκτρονικα σου χτηπαει το barcode pisw apo tin mpataria kai to mono poy elenxei einai an einai dilomaino os klemeno kai ana to exeis ksana paei stin lg..

aaa..tautotita pithanon na sou zitisei mono gia na kanei tin kartela sou san pelati..tipota perisotero,,,

 

Από Ομάδα Διαχείρισης του myphone.gr: Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish» καθώς επίσης και η γραφή τύπου SMS. Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε την σχετική ανακοίνωση.

[sIGPIC][/sIGPIC]εαν ξερει κανεις πως να αυξησω το upload ...ας βοηθησει
Link to comment
Share on other sites

ολα καλα ολα ςραια με το wetravel ελυσα το προβλημα μου το εγκατεστησα (να ειναι καλα ο οδηγος pdf ) το γυρισα και το κινιτο και το προγραμμα σε internal μου εβγαλε την περιοχη που του πληκτρολογησα εγραφε 64km αλλα ειμουν εξω ενα τεταρτο και δεν συνδεθηκε!!!!!!!!! γιατι ρε πεδια?

 

ααα και παρεληπσα να πω, οταν ειπα περιοχη...τον χαρτη ενοουσα ετσι??? ναι τον εβγαλε αλλα αθτο π τοθ ειπα εγω με δοριφορο δεν συνδεθηκε

Link to comment
Share on other sites

ολα καλα ολα ςραια με το wetravel ελυσα το προβλημα μου το εγκατεστησα (να ειναι καλα ο οδηγος pdf ) το γυρισα και το κινιτο και το προγραμμα σε internal μου εβγαλε την περιοχη που του πληκτρολογησα εγραφε 64km αλλα ειμουν εξω ενα τεταρτο και δεν συνδεθηκε!!!!!!!!! γιατι ρε πεδια?

 

ααα και παρεληπσα να πω, οταν ειπα περιοχη...τον χαρτη ενοουσα ετσι??? ναι τον εβγαλε αλλα αθτο π τοθ ειπα εγω με δοριφορο δεν συνδεθηκε

 

Χρειάζεται να περιμένεις περισσότερο (την πρώτη φορά τουλάχιστον).

Εξαρτάται σε ποιο μέρος είσαι, τι ώρα είναι ,κλπ. για να μπορέσεις να συνδεθείς

με δορυφόρους.Θα πρέπει να δείξει στην οθόνη πάνω-πάνω 0.0 Km/h και τότε

θα έχεις συνδεθεί. Υπομονή ...

Link to comment
Share on other sites

επιτελουςςςςςςςςς !!!!! συνδεθηκααα παιδιααα :) ενα μεγαλοοο ευχαριστω σε ολους που με βοηθησαν :D :D να κανς αλλεσ δυο ερωτησεις??? εγω τις κανω και οχι να πειτε :P πιο ενημερωμενοι χαρτες υπαρχουν?μπορω να βαλω χαρτες απο αλλο προγραμμα???

και η δευτερη ερωτηση

πιο πανω καπου ελεγε οτι το ηχιο του κινητου δυναμωνει αλλα δεν καταφερα να εντοπισω το post μηπως μπορει να μου πει καποιος πως γινεται???

 

 

επισης να προσθεσω οτι βρηκα αλλο ενα προγραμματακι με offline maps mgmaps λεγεται το εγκατεστησα συνδεθηκε με τον δορυφορο αλλα μαλλον δεν εχει χαρτες μεσα και απο φοτογραφιες που ειδα οι χαρτες λενε πολλα, οποιος εχει χρονο και ενδιαφερεται ας το ψαξει γιατι εγω δουλευω και δεν προλαβαινω και να πει και σε εμας

Link to comment
Share on other sites

επιτελουςςςςςςςςς !!!!! συνδεθηκααα παιδιααα :) ενα μεγαλοοο ευχαριστω σε ολους που με βοηθησαν :D :D να κανς αλλεσ δυο ερωτησεις??? εγω τις κανω και οχι να πειτε :P πιο ενημερωμενοι χαρτες υπαρχουν?μπορω να βαλω χαρτες απο αλλο προγραμμα???

και η δευτερη ερωτηση

πιο πανω καπου ελεγε οτι το ηχιο του κινητου δυναμωνει αλλα δεν καταφερα να εντοπισω το post μηπως μπορει να μου πει καποιος πως γινεται???

επισης να προσθεσω οτι βρηκα αλλο ενα προγραμματακι με offline maps mgmaps λεγεται το εγκατεστησα συνδεθηκε με τον δορυφορο αλλα μαλλον δεν εχει χαρτες μεσα και απο φοτογραφιες που ειδα οι χαρτες λενε πολλα, οποιος εχει χρονο και ενδιαφερεται ας το ψαξει γιατι εγω δουλευω και δεν προλαβαινω και να πει και σε εμας

 

Δεν υπάρχουν άλλοι χάρτες καλύτεροι, ούτε μπορείς να βάλεις άλλους.

Κάνε μια 'αναζήτηση' με θέμα "ηχείο" κλπ.

Το wetravel είναι το καλύτερο.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...