Jump to content

LG Renoir (KC910)


asikis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι κανω με αυτα :X

Bαζεις τα jar κ jad στον φακελο "αλλα" στην καρτα μνημης σου.Στον ιδιο φακελο, δημιουργεις ενα νεο φακελο ονοματι WeTravel και εν συνεχεία στον φακελο αυτον δημιουργεις αλλους 2 ονοματι Map & Voice αντιστοιχα.

 

OK Σε ευχαριστώ και εγω λεω να επιστρεψω στην 10k greek αλλα με ποιον τρόπο λες να την ξαναβάλω απο 13d?

 

Σε ευχαριστώ και πάλι.

Φλασαρα πισω στην επισημη, δεν το εψαξα με το nv back up.25' δεν ειναι τπτ.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδιά φορτώνω το pc suite που έχει....κάνω συγχρονισμό τις επαφές...και πατάω μετά άνοιγμα βρίσκω το αρχείο που θέλω,για να περάσω τις παλιές μου επαφές. και μόλις πατάω έναρξη εισαγωγής τσούρ κλείνει το πρόγραμμα.....γιατί?????

 

όταν πας να κάνεις εισαγωγή επαφών πάτα να επιλεχτεί μια επιλογή αριστερά unrated νομίζω λέει, αν δεν κάνει τίποτα μάλλον έχεις βάλει εικόνες στις επαφές και φταίει αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Hi paidia...epeidh t Viewty m exei psilospasei t neyra...k epeidh h timh t renoir einai e3eytelistikh lew n t balw sta sxedia t kalokairiou...giayto 8a h8ela t + k t - tou kinhtou an ginetai...t n prose3w an einai eykolo,an h camera t exei tn idia poiothta m t viewty k tetoia...epishs einai argo,bary,gkoumoutsa?
Link to comment
Share on other sites

Οσοι έχουν περάσει τις 'ανεπίσημες' εκδόσεις 13a/b/c/d etc, δεν χρειαζετε η java permissions, ειναι όλα open, απλώς εκτελείς το jar και γίνετε εγκατάσταση στο games.

... είναι τα βλέφαρά μου διάφανες αυλαίες.

Όταν τα ανοίγω, βλέπω εμπρός μου ότι κι αν τύχει

όταν τα κλείνω, βλέπω εμπρός μου ότι ποθώ - (Ανδρέας Εμπειρίκος)

Link to comment
Share on other sites

Bαζεις τα jar κ jad στον φακελο "αλλα" στην καρτα μνημης σου.Στον ιδιο φακελο, δημιουργεις ενα νεο φακελο ονοματι WeTravel και εν συνεχεία στον φακελο αυτον δημιουργεις αλλους 2 ονοματι Map & Voice αντιστοιχα.

 

Παιδια εχω την 910 v10κ για να κανω το παραπανω πρεπει να την αλλαξω?:blink:

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

όταν πας να κάνεις εισαγωγή επαφών πάτα να επιλεχτεί μια επιλογή αριστερά unrated νομίζω λέει, αν δεν κάνει τίποτα μάλλον έχεις βάλει εικόνες στις επαφές και φταίει αυτό.

 

φιλε μου αυτο που λες δεν υπαρχει καπου στις επιλογες (μια επιλογή αριστερά unrated) και επισης αυτο με τις εικονες ειναι ακυρο γιατι μιλαμε για αρχειο csv

 

 

 

τεσπα.....thanks και παλι...... ΄)

nokia 6210/nokia 3210/nokia 3310/nokia 3410/nokia 3650/nokia 6600/nokia 6220/nokia n73/nokia n82
Link to comment
Share on other sites

Bαζεις τα jar κ jad στον φακελο "αλλα" στην καρτα μνημης σου.Στον ιδιο φακελο, δημιουργεις ενα νεο φακελο ονοματι WeTravel και εν συνεχεία στον φακελο αυτον δημιουργεις αλλους 2 ονοματι Map & Voice αντιστοιχα.

 

Παιδια εχω την 910 v10κ για να κανω το παραπανω πρεπει να την αλλαξω?:blink:

 

Μια χαρα εισαι.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

παιδια δειτε αυτο

 

me spane ta neura kati teteia video ,,,,,giati polu apla trelenomai pou den mporw na kanw to kinito mou etsi.....p@@@@ galloi .....thelw kai egwwwwwwwww!!!!!!!!!!!!!:lol::lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]εαν ξερει κανεις πως να αυξησω το upload ...ας βοηθησει
Link to comment
Share on other sites

 

Μια χαρα εισαι.

 

Συγνωμμη αν σας κουραζω αλλα εχω το κινητο 3 μερες και δεν εχω ασχοληθει ποτε με κλειστο λειτουργικο...:(το jar kai jad τα βρισκω μεσα απο το φακελο που κατεβασα γιατι δεν τα βρισκω η κατεβασα λαθος φακελο.....:chair:

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

παιδια εκανα convert to csv to vcf file mipws eftege afto....twra men fwrtwnei tis epafes....alla meta den emfanizei tipota...den pernei tipota....ti ginete?
nokia 6210/nokia 3210/nokia 3310/nokia 3410/nokia 3650/nokia 6600/nokia 6220/nokia n73/nokia n82
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου αυτο που λες δεν υπαρχει καπου στις επιλογες (μια επιλογή αριστερά unrated) και επισης αυτο με τις εικονες ειναι ακυρο γιατι μιλαμε για αρχειο csv

 

 

 

τεσπα.....thanks και παλι...... ΄)

 

δεν ξέρω, πάντως εμένα είχε αυτά τα προβλήματα και δεν μου φόρτωνε τις επαφές, οι οποίες είναι vcf.

Link to comment
Share on other sites

 

Συγνωμμη αν σας κουραζω αλλα εχω το κινητο 3 μερες και δεν εχω ασχοληθει ποτε με κλειστο λειτουργικο...:(το jar kai jad τα βρισκω μεσα απο το φακελο που κατεβασα γιατι δεν τα βρισκω η κατεβασα λαθος φακελο.....:chair:

 

Αυτα βρισκονται στο αρχειο rc22 ή rc23.Κατεβασε οποιο θελεις, εγω εχω το 23.

Μαζι με αυτο θα κατεβασεις maps-greece και το voice files.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

 

Αυτα βρισκονται στο αρχειο rc22 ή rc23.Κατεβασε οποιο θελεις, εγω εχω το 23.

Μαζι με αυτο θα κατεβασεις maps-greece και το voice files.

 

και για να εμφανίζει το μενού τι κάνουμε?

Link to comment
Share on other sites

 

και για να εμφανίζει το μενού τι κάνουμε?

 

Tι εννοεις οταν λες δε σου εμφανιζει το μενού;

Δε σου βγαζει την εικονα αυτη;

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Αυτα βρισκονται στο αρχειο rc22 ή rc23.Κατεβασε οποιο θελεις, εγω εχω το 23.

Μαζι με αυτο θα κατεβασεις maps-greece και το voice files.

 

Ευχαριστω πολυ για την καλη σας προθυμια ελπιζω αν χρειαστω κατι να μου επιτραπει να σας ενοχλησω ξανα.....

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

 

Tι εννοεις οταν λες δε σου εμφανιζει το μενού;

Δε σου βγαζει την εικονα αυτη;

 

 

H rc15 έχει πλήρες μενού και δουλεύει κανονικά,με παλαιότερους χάρτες μόνο που οι χάρτες και ειδικά για Αθήνα είναι ελάχιστοι εως μηδενικοί.

Αν κπαποιος καταφέρει να κάνει κάτι με το garmin και το mapgenerator που υπαρχει στα downloads του site του we-travel ας μας πει και εμάς.!

Η rc23 δουλεύει με τον τελευτάιο χάρτη ο ποίος είναι σχεδόν ίδιος με τον παλιό.

 

Για την rc15 ίσχυε ο παρακάτω οδηγός και μου είχε δουλέψου.Με τους τελευταίους χάρτες δεν κατάφερα να το κάνω να δουλέψει.

Ποτέ μην τα βάζεις μ' έναν ηλίθιο. Είναι βέβαιο ότι θα σε ρίξει

στο επίπεδο του και θα σε νικήσει εκ πείρας.

Mark Twain

Link to comment
Share on other sites

παιδια δειτε αυτο
:shock::shock::shock::X:X:X Το theme είναι απλά απίστευτο...Τσακάλια του forum ξεκινήστε το ψάξιμο...:ninja::ninja:
Link to comment
Share on other sites

Αφήστε τσακάλια κάτι βρήκα...:p:p:p Από εδώ μπορείτε να το κατεβάσετε http://www.mygreatphone.com/forum/lg-renoir/13044-first-full-theme-renoir.html και εδώ είναι το γνωστό γαλλικό site με πληροφορίες για το theme

http://translate.google.com/translate?prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=http%3A%2F%2Fmuvctrl.leforum.eu%2Ft2391-Theme-Un-theme-Renoir-pas-comme-les-autres.htm&sl=fr&tl=en&history_state0=

Αλλά προτείνω να το ψάξουμε πρώτα πριν αρχίζουμε να το βάζουμε διότι αλλάζει πολλά πράγματα δεν είναι σα τα άλλα themes που βλέπαμε μέχρι τώρα...εγώ προς το παρών δε το βάζω γιατί δεν το ξέρω ακόμα καλά το κινητό και συγκεκριμένα το λειτουργικό του, αλλά αν βρεθεί κάποιος τολμηρός που το δοκίμασε ας μας πει εντυπώσεις! :D :)

Link to comment
Share on other sites

 

Tι εννοεις οταν λες δε σου εμφανιζει το μενού;

Δε σου βγαζει την εικονα αυτη;

 

ναι μου την βγάζει, αλλά εγώ λέω τα εικονίδια...

Link to comment
Share on other sites

kalimera paidia... mia erwthsh thelw na kanw sxetika me ta firmware... exw flasharei thn 13d apo to mgp alla thelw na ksanagyrisw sthn 10k... to thema einai oti to nvbackup to exw se pc sthn kerkyra kai twra vriskomai athina... ginetai aplws na flasharw thn 10k panw apo thn 13d? kai kati akoma, to wetravel kalyptei me xartes plhrws thn athina?
Link to comment
Share on other sites

Καλά εεε, απίστευτο!

Πως στο καλό το κάνουν αυτό;[/QUO

molis to perasa,,,,,,,,, alla den trelathika kiolas toulaxiston oxi opws otan to ida...

skalonei sinexeia,,,einai sta galika ola ...kai ta menou stili windows einai apisteyta mikroskopika.....kai mono apo ta skalomata protimo to klasiko....

[sIGPIC][/sIGPIC]εαν ξερει κανεις πως να αυξησω το upload ...ας βοηθησει
Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος καταφέρει να κάνει κάτι με το garmin και το mapgenerator ας μας πει και εμάς.
Link to comment
Share on other sites

Καλά εεε, απίστευτο!

Πως στο καλό το κάνουν αυτό;

molis to perasa,,,,,,,,, alla den trelathika kiolas toulaxiston oxi opws otan to ida...

skalonei sinexeia,,,einai sta galika ola ...kai ta menou stili windows einai apisteyta mikroskopika.....kai mono apo ta skalomata protimo to klasiko....

Πάω πάσο τότε.

Εάν έχει κολλήματα και προβλήματα, τότε ΟΚ, προτιμώ και εγώ το κλασικό.

Always be your self... :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...