Jump to content

LG Renoir (KC910)


asikis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά έχουμε μια σαφή εικόνα για την διάρκεια της μπαταρίας, 2,3 μέρες ή παραπάνω?

Επίσης γνωρίζει κανείς που μπορούμε να βρούμε το manual του renoir στο δίκτυο?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τελικά έχουμε μια σαφή εικόνα για την διάρκεια της μπαταρίας, 2,3 μέρες ή παραπάνω?

Επίσης γνωρίζει κανείς που μπορούμε να βρούμε το manual του renoir στο δίκτυο?

Ευχαριστώ

 

Δες εδώ για το manual

 

http://uk.lgmobile.com/web/web.product.manualSoftwareRF.laf

Link to comment
Share on other sites

βασικα με εντονη χρηση και ομιλια 1 ωρα τη μερα μου διηρκησε 2 μερες...Μια χαρα!τωρα αμα δν το πολυπειραξω μου φτανει τρεις +
Link to comment
Share on other sites

βασικα με εντονη χρηση και ομιλια 1 ωρα τη μερα μου διηρκησε 2 μερες...Μια χαρα!τωρα αμα δν το πολυπειραξω μου φτανει τρεις +

Ρε παιδια, και γ@μώ ειναι η μπαταρια , για 2 μερες! Κανενα κινητο μου δεν αντεχε τοσο! Καθε βραδυ στον φορτιστη ηταν, με μετρια χρηση! (το a1200 το εχω πεθανει βασικα, απο τα τηλεφωνα...)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

καλο θα ηταν να ξεκιναγε μια προσπαθεια για λιστα με συμβατες εφαρμογες java για το συγκεκριμενο κινητο...

 

Εγω προσωπικα δεν το εχω.. μια φιλη μου το πειρε και την βοηθησα να το ψαξει λιγο..

Σαν κινητο δεν θα το επερνα ποτε για τα λεφτα που εχει και αυτα που προσφερει..

εχει πολλα μειων και σε περιοριζει αρκετα εαν θες να κανεις περισσοτερα πραγματα.

 

το μονο που θα αναφερω οχι σχετικα με το συγκεκριμενο κινητο αλλα γενικα.. ειναι η μανια για τα πολλα megapixel στις καμερες για φωτογραφιεσ..

εχει αναλογιστει ποτε κανεις σε τι μεγεθος εκτυπωσης αντιστοιχει μια 8mgpxl??

50cm x 80 cm περιπου... μηλαμε για αφισα.. θα εκτιπωσει κανεις απο εμας σε τετοια διασταση?? οι κανονικες φωτογραφιες που περνουμε απο το φωτογραφιο... η διαστασεις τους ειναι το πολυ μεχρι 3Mpixel

 

αυτα σαν γενικα για να μην παρασυρομαστε απο το μαρκετιν των εταιριων...

 

παντως η καμερα με το μεγαλο καρε 100frames/sec ειχε πολυ γελιο... διμιουργει καλη αργη κινηση... τραβαγα κατι κερακια και η φλογα φαινοταν φοβερη...

 

 

τωρα οσο αφορα το gps... εαν οντως θελει να εχεις wifi η δικτυο συνεχεια... τοτε το θεωρω εντελος αχρηστο... καλυτερα που λεει ο λογος να μην το εβαζαν και να ηταν πιο φτηνο σαν συσκευη.

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλαρακι, συγγνωμη που θα στο πω, αλλα πρωτου ποσταρεις , εχει μια Α γνωση γιαυτο!Διβασε πιο πανω καποια πραγματα!Για το gps, ειμαστε ακομα σε περιοδο αναμονης του wetravel.Οι φωτο στην εκτυπωση μικραίνει και η φωτο εμφανιζεται τελεια σε Α4 χαρτι... Και αυτα τα "πολλα μειων" που εχει θα ηθελα πολυ να τα δω!

 

(Για τα χρημαα του ειναι πολυ καλα, αν συγκρινω με το omnia......:whistle:)

 

Φιλικά! :)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

sorry αδελφε caslor, αλλα σχεδον το 90% των χρηστων δεν εκτυπωνει πια φωτογραφιες, τις βλεπει απο τον Η/Υ ή μεσω tv-out ( που το renoir διαθετει btw) στην τηλεοραση του. Εκει λοιπον μετραει η αναλυση.

Οτι τα κινητα δεν μπορουν να ανταγωνιστουν τις καθ'εαυτου ψηφιακες μηχανες επισης το γνωριζουμε και ειναι λογικο ασχετα με το μαρκετινκ που χρησιμοποιουν οι εταιρειες κινητης οπως σωστα ειπες.

Οσον αφορα το gps, απο την στιγμη που το δεχεται οποιαδηποτε java εφαρμογη, το πιο πιθανο ειναι οτι θα υπαρξει καποιο συστημα πλοηγησης στο μελλον που δεν θα απαιτει να εισαι παντα online (δε ξερω αν θα ειναι το wetravel ή καποιο αλλο)

Τελος, αναφορικα με την τιμη, σε σχεση με τα αντιστοιχα π.χ. της Samsung, η τιμη ειναι αρκετα ικανοποιητικη. Καλα σε σχεση με nokia και τετοια, ουτε καν λογος.

Link to comment
Share on other sites

S.Ο.S ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΟ

 

 

> ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΚΑΙ ΔΕΙΤΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ

>

> Μην φορτίζετε το κινητό σας όλη τη νύχτα.

>

> ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΑΜΕΣΩΣ !!!!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΕ ΑΠΟ

> ΑΥΤΑ

> ΠΟΤΕ! ΜΑ ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΟΤΑΝ ΑΥΤΟ ΦΟΡΤΙΖΕΙ

 

Πριν λίγες ημέρες κάποιος φόρτιζε το τηλέφωνό του στο σπίτι.Το κινητό του

> χτύπησε και το απάντησε έχοντάς το συνδεδεμένο με τον φορτιστή. Σε ελάχιστα

> δευτερόλεπτα το τηλέφωνο εξεράγη και ο νεαρός άνδρας έπεσε στο πάτωμα με δύναμη.

 

Οι γονείς του έτρεξαν στο δωμάτιο και τον βρήκαν αναίσθητο στο πάτωμα με πολύ αδύνατο καρδιακό σφυγμό και καμένα

> δάκτυλα.

> Μεταφέρθηκε στο πλησιέστερο νοσοκομείο, αλλά πέθανε στον δρόμο

>

> ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΣΙΕΥΤΗΚΕ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΤΥΠΟ ΣΕ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

> ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΧΘΟΥΝ ΞΑΝΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΣΕ ΝΕΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ.

> Τα κινητα είναι μοντέρνες και χρήσιμες συσκευές. Παρόλα αυτά η κακή χρήση τους

> μπορεί να τα κάνουν φονικά όπλα

>

 

>ΜΗΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΕ ΠΟΤΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΟΤΑΝ ΦΟΡΤΙΖΕΙ (ΤΟ ΙΔΙΟ ΒΕΒΑΙΑ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ

> ΓΙΑ ΑΛΛΕΣ ΣΥΣΚΕΥΕΣ ΜΕ ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΗ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΦΟΡΤΙΣΗ)

 

μου ηρθε αυτο το mail... ψοφιλα μου ακουγεται!

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Βασικα,αυτοί που γράφουν αυτα τα mails πιστεύουν ότι υπάρχουν άνθρωποι που θα τα πιστέψουν;;Εννοείται ότι είναι άκυρο τελείως!!Aν και είμαστε εκτός θέματος!
Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλαρακι, συγγνωμη που θα στο πω, αλλα πρωτου ποσταρεις , εχει μια Α γνωση γιαυτο!Διβασε πιο πανω καποια πραγματα!Για το gps, ειμαστε ακομα σε περιοδο αναμονης του wetravel

 

ok παω πασσο.. εφοσον προτιμας και παρεις κατι που δεν μπορει να αξιοποιησει την δυνατοτητα που θεωριτικα παρεχει... και απλος θες να περιμενεις μεχρι καποια στιγμη που ισως βρεθει λυση.... οποτε εαν σε 1 χρονο λυθει το προβλημα θα εισαι ικανοποιημενος...

 

 

.Οι φωτο στην εκτυπωση μικραίνει και η φωτο εμφανιζεται τελεια σε Α4 χαρτι... Και αυτα τα "πολλα μειων" που εχει θα ηθελα πολυ να τα δω!

(Για τα χρημαα του ειναι πολυ καλα, αν συγκρινω με το omnia......:whistle:)

Φιλικά! :)

 

εσυ αυτο καταλαβες οταν αναφερα περι αναλυσης ???? οτι εαν εχει πολλα megapixel δεν μπορει να εκτυπωθει σε κανονικη διασταση φωοτογραφιας??

 

το μονο που αναφερα γενικα και οχι με το συγκεκριμενο κινητο ειναι να μην ψαρωνουμε σαν καταναλωτες με τα πολλα megapixel γιατι ειναι σχεδον αχρηστα για την δουλεια που θεωρητικα τα θελουμε.... και οτι την ιδια δουλεια θα την εκαναν και πολυ πιο λιγα megapixel....

 

τι τραβιξεις φωτογραφια με 3mpixel και τι με 8mpixel η ποιοτητα στην εκτυπωση σε κανονικης διαστασης χαρτι θα ειναι απολυτος η ιδια...

η διαφορα θα προκυψει οταν πας να τις εκτυπωσεις σε διασταση αφισας οπου τα 3mpixel θα χασουν πολυ.... ( Α4=οχι αφισα )

 

τωρα οσο αφορα τις τηλεωρασεις και τους υπολογιστες... δειτε σας παρακαλω σε τι αναλυσεις παιζουν... και δειτε τη αναλυση εχει μια 8mpixel ......

 

 

τα μειων για εμενα προσωπικα ειναι το κλειστο λειτουργικο... πολυ μειων...

 

αλωστε δεν με αφορα το συγκεκριμενο κινητο.. και ουτε μπηκα εδω μεσα για να το θαψω... απλος την γνωμη μου ειπα αφου εκατσα και διαβασα ολα μα ολα τα ποστ που εχουν γινει απο την αρχη.

( για να εβρισκα μια λυση στην φιλη μου που το εχει...)

 

παντος καλο θα ηταν να αρχιζουν οι χρηστες που το εχουν και δοκιμασαν jar εφαρμογες-παιχνιδια δοθλεψαν μια χαρα.. να τα ποσταρουν σε μια λιστα οστε να βοηθηθουν και αλοι νεοι χρηστες τη συγκεκριμενης συσκευης

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήγα στο Plaisio και το επεξεργάστηκα αρκετή ώρα από κοντά, εξαιρετική η οθόνη αφής είναι σαφώς η εξέλιξη στα κινητά και είναι άξιο απορίας πως κινητα ακριβότερα δεν έχουν (από Nokia, SE & Samsung).

 

Ναι το κλειστό λειτουργικό είναι προβλημα, και επίσης με προβληματίζει η υποστήριξη από την εταιρία αν και το site της LG δείχνει σχετικά καλό.

 

Όλα βέβαια είναι θέμα χρήσης και εξοικείωσης πχ το τόσο μαύρο θέμα εμένα με κούραζε όταν ήθελα να γράψω προτιμώ το qwerty πληκτολόγιο και τη γραφίδα (που το βγάζει σε οριζόντια οθόνη, εκεί έβγαζε και τα Ελληνικά, στην κάθετη είχε μόνο Αγγλικούς χαρακτήρες σε απλό πληκτρολόγιο. Επίσης δεν είδα πλήκτρο για caps να έχει μόνιμα κεφαλαία η υπάλληλος δεν είχε ιδέα, όπως αν μετράει χαρακτήρες στα SMS.

 

Για την κάμερα δεν έχω απορίες, τις έλυσα στους διαξιφισμούς, δεν ξέρω όμως τι γίνεται με τις μη στατικές φωτογραφίες πόσο πιάνει κίνηση ή σταθεροποιεί κάπως το αντικείμενο, τι λέτε από την εμπειρία σας.

 

Αν υπάρχει κάπου manual θα ήθελα το Link, στο site της LG ζητάει να εγκαταστήσει πρόγραμμα για υποστήριξη/Updates/software για να κατεβάσω το αγγγλικο, δεν θα ήθελα να βάλω τίποτα...

Sony Ericsson G900 >Nokia 5800 >Omnia II>HTC Diamond 2> Nexous S> Galaxy Nexus> Samsung Galaxy tab P7500> Sony Xperia P> Sony Xperia Z> Tablet Sony Xperia Z, Samsung Galaxy Note 10.1[LTE], LG G3, Sony Xperia XA Ultra, Samsung Edge S7, Samsung S8plus, Samsung Gear s3, Samsung S3 tab, Samsung watch, mi Note 10 pro
Link to comment
Share on other sites

Όλα βέβαια είναι θέμα χρήσης και εξοικείωσης πχ το τόσο μαύρο θέμα εμένα με κούραζε όταν ήθελα να γράψω προτιμώ το qwerty πληκτολόγιο και τη γραφίδα (που το βγάζει σε οριζόντια οθόνη, εκεί έβγαζε και τα Ελληνικά, στην κάθετη είχε μόνο Αγγλικούς χαρακτήρες σε απλό πληκτρολόγιο. Επίσης δεν είδα πλήκτρο για caps να έχει μόνιμα κεφαλαία η υπάλληλος δεν είχε ιδέα, όπως αν μετράει χαρακτήρες στα SMS.

 

η συσκευη περιλαμβανει 2 θεματα, λευκο και μαυρο.

Το μαυρο ειναι ισως πιο εντυπωσιακο, αλλα οντως κουραζει. Εγω εχω το ασπρο.

Σε καθετη θεση στο sms, οπτικα στα πληκτρα δεν φαινονται τα ελληνικα, υπαρχουν ομως κανονικα, κατω αριστερα υπαρχει μεγαλο πληκτρο που κλειδωνει κεφαλαια και καπου πανω υπαρχει μετρητης χαρακτηρων και μηνυματων (μεχρι 7)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παίδες από σήμερα πωλείται LG KC 910 Renoir μιας ημέρας χρήσης αφού το αγόρασα εχτές με 8 γίγα μνήμη, όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει μήνυμα

πληροφορίες εδώ

 

έχει πουληθεί?

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήγα στο Plaisio και το επεξεργάστηκα αρκετή ώρα από κοντά, εξαιρετική η οθόνη αφής είναι σαφώς η εξέλιξη στα κινητά και είναι άξιο απορίας πως κινητα ακριβότερα δεν έχουν (από Nokia, SE & Samsung).

 

Ναι το κλειστό λειτουργικό είναι προβλημα, και επίσης με προβληματίζει η υποστήριξη από την εταιρία αν και το site της LG δείχνει σχετικά καλό.

 

Όλα βέβαια είναι θέμα χρήσης και εξοικείωσης πχ το τόσο μαύρο θέμα εμένα με κούραζε όταν ήθελα να γράψω προτιμώ το qwerty πληκτολόγιο και τη γραφίδα (που το βγάζει σε οριζόντια οθόνη, εκεί έβγαζε και τα Ελληνικά, στην κάθετη είχε μόνο Αγγλικούς χαρακτήρες σε απλό πληκτρολόγιο. Επίσης δεν είδα πλήκτρο για caps να έχει μόνιμα κεφαλαία η υπάλληλος δεν είχε ιδέα, όπως αν μετράει χαρακτήρες στα SMS.

 

Για την κάμερα δεν έχω απορίες, τις έλυσα στους διαξιφισμούς, δεν ξέρω όμως τι γίνεται με τις μη στατικές φωτογραφίες πόσο πιάνει κίνηση ή σταθεροποιεί κάπως το αντικείμενο, τι λέτε από την εμπειρία σας.

 

Αν υπάρχει κάπου manual θα ήθελα το Link, στο site της LG ζητάει να εγκαταστήσει πρόγραμμα για υποστήριξη/Updates/software για να κατεβάσω το αγγγλικο, δεν θα ήθελα να βάλω τίποτα...

 

Οι πωλητες τελικα ειναι ο,τι να ναι..Τεσπα..

Caps lock υπαρχει , οπως απαντησε κ ο φιλος, ειναι κατω αριστερα ενα βελακι.

Για μη στατικες φωτος, δες μια που ειχα βγαλει, τα 2 αυτοκινητα κινουνταν οπως θα διαπιστωσεις κ συ.

http://img440.imageshack.us/my.php?image=p011208115002hp0.jpg

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

ok παω πασσο.. εφοσον προτιμας και παρεις κατι που δεν μπορει να αξιοποιησει την δυνατοτητα που θεωριτικα παρεχει... και απλος θες να περιμενεις μεχρι καποια στιγμη που ισως βρεθει λυση.... οποτε εαν σε 1 χρονο λυθει το προβλημα θα εισαι ικανοποιημενος...

 

 

 

 

εσυ αυτο καταλαβες οταν αναφερα περι αναλυσης ???? οτι εαν εχει πολλα megapixel δεν μπορει να εκτυπωθει σε κανονικη διασταση φωοτογραφιας??

 

το μονο που αναφερα γενικα και οχι με το συγκεκριμενο κινητο ειναι να μην ψαρωνουμε σαν καταναλωτες με τα πολλα megapixel γιατι ειναι σχεδον αχρηστα για την δουλεια που θεωρητικα τα θελουμε.... και οτι την ιδια δουλεια θα την εκαναν και πολυ πιο λιγα megapixel....

 

τι τραβιξεις φωτογραφια με 3mpixel και τι με 8mpixel η ποιοτητα στην εκτυπωση σε κανονικης διαστασης χαρτι θα ειναι απολυτος η ιδια...

η διαφορα θα προκυψει οταν πας να τις εκτυπωσεις σε διασταση αφισας οπου τα 3mpixel θα χασουν πολυ.... ( Α4=οχι αφισα )

 

τωρα οσο αφορα τις τηλεωρασεις και τους υπολογιστες... δειτε σας παρακαλω σε τι αναλυσεις παιζουν... και δειτε τη αναλυση εχει μια 8mpixel ......

 

 

τα μειων για εμενα προσωπικα ειναι το κλειστο λειτουργικο... πολυ μειων...

 

-Το κλειστο λειτουργικο ειναι το μονο μειων, στην συσκευη , και συμφωνω απολυτα!

-Sorry, αλλα εσυ εκτυπωνεις φωτο απο το printer?:blink: Ε, οχι ρε παιδια... Ό,τι πιο αθλιο στον εκτυπωτη θα το βρεις! Ο εκτυπωτης πια ειναι για μια εργασια!

-Η καμερα μπορει να σε ελκυει ως 8mpxl, αλλα δεν σημαινει οτι ειναι αχρηστη! "Τραβαει" κοσμο μεν, αυτο αλλα δεν σημαινει πως τα 8mpxl δεν κανουν την δουλεια τους, ως προς την αναλυση, το μεγεθος, την ζωντανια .... Εχει τρομερη διαφορα μια εικονα 5mpx με 8mpx ποσο μαλλον με 3mpx.... Για εκτυπωση, ξεχνατο ειναι τελειως μυζερο!

-Για το gps, δεν βλεπω κατι τοοοοσο παραλογο στο να περιμενεις για την λειτουργια του....Αξιοπιστο ειναι και "τρεχει" φοβερα!!!!

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους!

Βγήκε το update για το Renoir (open Europe) στο ελληνικό site της LG.

Εδώ και το link http://gr.lgmobile.com/web/web.product.manualSoftwareRF.laf

Το ερώτημα είναι αν μετά το update θα χαθούν οι ρυθμίσεις της Cosmote που είχε όταν το πήρα. Λογικά ναι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους!

Βγήκε το update για το Renoir (open Europe) στο ελληνικό site της LG.

Εδώ και το link http://gr.lgmobile.com/web/web.product.manualSoftwareRF.laf

Το ερώτημα είναι αν μετά το update θα χαθούν οι ρυθμίσεις της Cosmote που είχε όταν το πήρα. Λογικά ναι.

 

για να δούμε.εγω το ειχα παρει απο γερμανο, κ ειχε ρυθμισεις της cosmote-oχι i-mode, αλλα εβαλα της wind, ok.

επισης στον browser, γραφει myview.

Με το lg mobile support tool, μολις τσεκαρα, ναι υπαρχει η εκδοση 10j europe open

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους!

 

Παρακολουθώ το θέμα κάποιο καιρό τώρα γιατί ενδιαφερόμουν για το Renoir. Τελικά κατάφερα να κάνω αναβάθμιση στην Αγγλία και το απέκτησα στο δίκτυο της O2. Αρχικά ήθελα το iPhone και το είδα λίγο ως συμβιβασμό, αλλά μέρα με τη μέρα ευχαριστώ το πείσμα μου να μην πληρώνω για νέες συσκευές μιας και το Renoir εμφανίζεται πολύ ανώτερο των αρχικών μου προσδοκιών!

 

Θα ήθελα να καθησυχάσω όσους ανησυχούν πως με την αναβάθμιση λογισμικού θα χαθούν τα Ελληνικά. Η έκδοση του λογισμικού που τρέχει το κινητό που παρέλαβα (KC 910_V10b) υποστηρίζει full Ελληνικά καθώς και όλες τις υπόλοιπες Ευρωπαϊκές γλώσσες. Η νέα έκδοση επίσης ονομάζεται Europe Open. Σήμερα πάντως δεν έχω καταφέρει να την κατεβάσω καθώς τα links βγάζουν σφάλμα στη σύνδεση.

 

Καλές ατελείωτες ώρες παιχνιδιού!!

Humanity has advanced, when it has advanced, not because it has been sober, responsible, and cautious, but because it has been playful, rebellious, and immature.
Link to comment
Share on other sites

Δε μου κανει αναβαθμιση , μου βγαζει οτι το συγκεκριμενο μοντελο δεν υποστηριζεται.
Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Και μένα το ίδιο μου βγάζει. Μάλλον επειδή έχει ρυθμίσεις Cosmote προεγκατεστημένες.

Βλακεία μου φαίνεται πάντως να μη μπορείς να το αναβαθμίσεις επειδή είναι branded.

Link to comment
Share on other sites

Για ξεκλειδωμα , ειχα δωσει ενα forum που εγραφε για unlocked kc910!

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Για ξεκλειδωμα , ειχα δωσει ενα forum που εγραφε για unlocked kc910!

 

Να το κοιτάξω , γιατι είναι ψιλοχύμα το φόρουμ

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

tomcat13 & Spidey σας ευχαριστώ για τις πληροφορίες η φωτογραφία ήταν πράγματι σταθερή και, ναι, δυστυχώς οι υπάλληλοι στα καταστήματα έχουν συχνά επιφανειακές γνώσεις για τις συσκευές.

 

Μάλλον θα το παραγγείλω Online σε web offer από το Plaisio (τελευταία τιμή 409,5€ αλλά παράδοση σε 72 ώρες).

 

Θέματα εκτός ασπρο/μαύρο κυκλοφορούν; Σε κάποιο post διάβασα ότι με κάποιο κωδικό κατεβάζεις από την LG αλλά ελπίζω σύντομα να υπάρχουν περισσότερα όπως σύντομα να υπάρχει πρόγραμμα κατασκευής και δυνατότητα να εγκαθιστάς χάρτες από τον Η/Υ για να μη χρειάζεσαι συνεχές κατέβασμα (με χρέωση) κάτι σαν αυτό που έχει το SE 905 (Wayfinder navigator) ελπίζω να μην απαιτεί ανοιχτό λειτουργικό κάτι τέτοιο.

 

Για το Manual τιποτα? (το προγραμματάκι ζητάει IMEI & S/N τηλεφώνου για να κατεβάσεις οτιδήποτε....)

Sony Ericsson G900 >Nokia 5800 >Omnia II>HTC Diamond 2> Nexous S> Galaxy Nexus> Samsung Galaxy tab P7500> Sony Xperia P> Sony Xperia Z> Tablet Sony Xperia Z, Samsung Galaxy Note 10.1[LTE], LG G3, Sony Xperia XA Ultra, Samsung Edge S7, Samsung S8plus, Samsung Gear s3, Samsung S3 tab, Samsung watch, mi Note 10 pro
Link to comment
Share on other sites

Ίσως δεν ενημέρωσαν το site με την νέα τιμή της συσκευής.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...