Jump to content

PNA αγνώστου ταυτότητας


BIG_BAD_BOY
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια χαρά παιδιά. Έχω και γω πάρει καμια 10αρια μηχανάκια σαν αυτό που φαίνεται στην πρώτη σελίδα. Τα 2 τελαυταία όμως ήρθαν με ανανεωμένο firmware οπότε διαφοροποιούνται λίγο ως και πολύ. Συγκεκριμένα δεν έχουν ActiveSync συμβατότητα, όταν τα βλέπεις σαν USB δίσκο βλέπεις 2 δίσκους (ένα η SD κάρτα) και ένα άλλο που δεν έχει σχεδόν τίποτα. Επίσης δεν δουλεύουν αυτά τα υπέροχα που φτιάνεται και τ αέχω με επιτυχία χρησιμοποιήσει στο παρελθόν.

Αυτά για όποιους θέλουν να τα πάρουν (είναι μια χαρά μηχανήματα & αξιόπιστα, αλλά μην υπολογίζεται στις αλλαγές που διαβάζεται).

Αλήθεια υπάρχει περίπτωση να τους βάλουμε το "παλίο" firmware?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 691
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτα που γραφεις εξηγουν μερικα πραγματα...

 

...Επίσης δεν δουλεύουν αυτά τα υπέροχα που φτιάνεται και τ αέχω με επιτυχία χρησιμοποιήσει στο παρελθόν.

Αυτά για όποιους θέλουν να τα πάρουν (είναι μια χαρά μηχανήματα & αξιόπιστα, αλλά μην υπολογίζεται στις αλλαγές που διαβάζεται)...

 

Οσο για τις αλλαγες που λες εννοεις το μενου;

Link to comment
Share on other sites

Αυτα που γραφεις εξηγουν μερικα πραγματα...

 

 

 

Οσο για τις αλλαγες που λες εννοεις το μενου;

 

Ναι τα μενού εννοώ. Βέβαια και Windows δεν μπορείς να δεις. Τουλάχιστον όχι με τους μέχρι τώρα τρόπους.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή δεν δουλεύει η αλλαγή του εκτέλεσιμου αρχείου του προγράμματος πλοήγησης με το αρχείο των windows;H απλά δεν έχει shell.ini;
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά παιδιά. Έχω και γω πάρει καμια 10αρια μηχανάκια σαν αυτό που φαίνεται στην πρώτη σελίδα. Τα 2 τελαυταία όμως ήρθαν με ανανεωμένο firmware οπότε διαφοροποιούνται λίγο ως και πολύ. Συγκεκριμένα δεν έχουν ActiveSync συμβατότητα, όταν τα βλέπεις σαν USB δίσκο βλέπεις 2 δίσκους (ένα η SD κάρτα) και ένα άλλο που δεν έχει σχεδόν τίποτα. Επίσης δεν δουλεύουν αυτά τα υπέροχα που φτιάνεται και τ αέχω με επιτυχία χρησιμοποιήσει στο παρελθόν.

 

 

Για τους παραδοσιακούς κινεζους (δεύτερης γενιάς )

που αναφέρονται στην πρώτη σελίδα με την 3.5 οθόνη!!!

 

κατεβάστε αυτό το μενού

 

http://rapidshare.com/files/191910289/MioAutoRun.rar

το βάζετε στην κάρτα μνήμης.

 

κατεβάστε και αυτό

http://rapidshare.com/files/191910294/GPSRUNFILE.rar

αποσυμπίεση και βάζετε το αρχείο (οχι τον φάκελο ολόκληρο) στην κάρτα μνήμης. αντικαθιστώντας αυτό που έχει

 

κατεβάστε και αυτό

http://rapidshare.com/files/191910298/shell.rar

αποσυμπίεση και βάζετε το αρχείο (οχι τον φάκελο ολόκληρο) στην κάρτα μνήμης. αντικαθιστώντας αυτό που έχει

 

κατεβάστε και αυτό

http://rapidshare.com/files/192000248/fonts.rar

αποσυμπίεση και κάρτα μνήμης ...τον φακελο ετσι οπως σας τον δινω (ειναι τα tahoma για να βελτιωθει η γραμματοσειρα και στο dest)

 

 

μέσα από το μενού μπορείτε να δείτε τα windons πατώντας το taskbar

 

Tις διαδρομές για τα προγράμματα σας έχω άξιους πως ξέρετε να τα αλλάζετε

(βαρέθηκα ειλικρινά να απαντώ σε μηνύματα γι αυτές τις διαδρομές...οι περισσότεροι δεν κάνουν τον κόπο ούτε να διαβάσουν καμιά σελίδα...)

 

δοκιμάστε το και πείτε μου

πρέπει να είναι σαν αυτό που μου ήρθε τώρα τελευταία στα χεριά μου και με ήρθε στην αρχη να το σπάσω...(έκατσα όμως και το μόνταρα και τρέχει μια χαρά..)

 

 

τέλος να πω

ότι κάνετε το κάνετε με δική σας ευθύνη....

 

γιατί με αυτούς τους κινεζους δεν βγάζω άκρη...κάθε τόσο και πιο δύσκολοι μας έρχονται....

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

Για τους παραδοσιακούς κινεζους (δεύτερης γενιάς )

που αναφέρονται στην πρώτη σελίδα με την 3.5 οθόνη!!!

 

κατεβάστε αυτό το μενού

 

http://rapidshare.com/files/191910289/MioAutoRun.rar

το βάζετε στην κάρτα μνήμης.

 

κατεβάστε και αυτό

http://rapidshare.com/files/191910294/GPSRUNFILE.rar

αποσυμπίεση και βάζετε το αρχείο (οχι τον φάκελο ολόκληρο) στην κάρτα μνήμης. αντικαθιστώντας αυτό που έχει

 

κατεβάστε και αυτό

http://rapidshare.com/files/191910298/shell.rar

αποσυμπίεση και βάζετε το αρχείο (οχι τον φάκελο ολόκληρο) στην κάρτα μνήμης. αντικαθιστώντας αυτό που έχει

 

κατεβάστε και αυτό

http://rapidshare.com/files/192000248/fonts.rar

αποσυμπίεση και κάρτα μνήμης ...τον φακελο ετσι οπως σας τον δινω (ειναι τα tahoma για να βελτιωθει η γραμματοσειρα και στο dest)

 

 

μέσα από το μενού μπορείτε να δείτε τα windons πατώντας το taskbar

 

Tις διαδρομές για τα προγράμματα σας έχω άξιους πως ξέρετε να τα αλλάζετε

(βαρέθηκα ειλικρινά να απαντώ σε μηνύματα γι αυτές τις διαδρομές...οι περισσότεροι δεν κάνουν τον κόπο ούτε να διαβάσουν καμιά σελίδα...)

 

δοκιμάστε το και πείτε μου

πρέπει να είναι σαν αυτό που μου ήρθε τώρα τελευταία στα χεριά μου και με ήρθε στην αρχη να το σπάσω...(έκατσα όμως και το μόνταρα και τρέχει μια χαρά..)

 

 

τέλος να πω

ότι κάνετε το κάνετε με δική σας ευθύνη....

 

γιατί με αυτούς τους κινεζους δεν βγάζω άκρη...κάθε τόσο και πιο δύσκολοι μας έρχονται....

 

Σε ευχαριστώ τα 2 τελευταία που παρέλαβα τα έδωσα όπως ήταν (δεν τα πείραξα), οπότε στο επόμενο που περιμένω (2 βδομάδες) θα κάνω τις δοκιμές που είπες. Πάντως επιβεβαιώνω την ύπαρξη shel.ini καθώς και ένα αρχείο .txt το οποίο εξηγούσε σε ποια διαδρομή ήταν το πρόγραμμα. Αρα η SD είχε ένα φάκελο igo ένα φάκελο GPSLOG (ή κάτι τέτοιο) ο οποίος είναι κενός (υπάρχει και στα παλιότερης έκδοσης μηχανήματα) το shel.ini και το .txt που έλεγα. Αφού λοιπόν είδα αυτή τη δομή έβαλα την κάρτα απο το πειραγμένο GPS (με το αρχείο calibration.exe και τα σχετικά) αλλά δεν λειτούργησε, οπότε σου είπα τα έδωσα όπως ήταν και περιμένω το επόμενο να κάνω τις δοκιμές.

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε χαίρετε .....:!:

δεν ανοίγω νέο τοπικ γιατί νομίζω ότι από εσάς ίσως να μάθω (λόγο ότι κάνετε και εσείς αγορές απο ebay)

Στις αρχές Ιαν.. παράγγειλα μέσω ebay ένα ράδιο αυτοκινήτου με 7 οθόνη μέσω ebay με πληρωμή paypal. απο honk kong

Μέχρι σήμερα έχω παραγγείλει πολλά πράγματα από ebay και μου τα στελνουν με τα ΕΛΤΑ

Το συγκεκριμένο προϊόν το πήρα 132 ευρώ και ο τύπος μου το έστειλε με την DHL

Παρακολουθούσα το προϊόν με το αριθμό δέματος και είδα οτι σκάλωσε από την Δεύτερα 26 ιαν 2009 στο τελώνιο θεσνικης

Πηρα τηλ στην dhl και δεν γνωρίζουν τίποτα για την διαδικασία εκτελωνισμού..

Το παράξενο είναι ότι στην σελίδα έχει γίνει ενημέρωση μέχρι την Τρίτη 27 Ιαν και μετά τίποτα

 

Tuesday, Ιανουάριος 27, 2009

Time

 

Location

Καθυστέρηση κατά τον εκτελωνισμό

12:18

 

Thessaloniki - Greece

Καθυστέρηση κατά τον εκτελωνισμό

10:24

 

Thessaloniki - Greece

Monday, Ιανουάριος 26, 2009

 

Καθυστέρηση κατά τον εκτελωνισμό

15:25

 

Thessaloniki - Greece

Τελωνειακές διαδικασίες στη/στο Thessaloniki - Greece

12:58

 

Thessaloniki - Greece

Η αποστολή έφθασε στις εγκαταστάσεις της DHL στο/στη Thessaloniki - Greece

10:30

 

Thessaloniki - Greece

Έφθασε στο κέντρο διαμετακόμισης της DHL στο/στη Thessaloniki - Greece

10:28

 

Thessaloniki - Greece

 

Οι ερωτήσεις:

 

1. Έχει παραγγείλει κανείς κάτι από τρίτη χώρα και του το έχουν κρατήσει στο τελωνείο??

 

2 σε ενημερώνουν απο το τελωνείο για το δέμα και αν ναι... πρέπει να πάω εγώ από Καστοριά Θεσνικη για να το εκτελωνίσω???

 

3 από ποιο ποσό και πάνω φορολογούν?? και αν γράφει δώρο πάλι το φορολογούν..???

 

4. Και σημαντικότερο: ξέρει κανείς που σκ***α γίνεται ο εκτελωνισμός τέτοιων δεμάτων (για Θεσνικη) και πως μπορώ να επικοινωνήσω με αυτό το μέρος του τελωνείου ?

 

Ευχαριστώ και για την ψυχολογική συμπαράσταση ..... και μόνο που τα είπα νιώθω καλύτερα :tease::fool::dash:

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Κοσμά μου φαίνεται ότι η DHL σε δουλεύει. Η ίδια σε κάποιοες διαφημίσεις της μιλάει για διευκόλυνση εκτελωνισμού. Θα έπρεπε λοιπόν εκίνοι να σε ειδοποιήσουν και να σου πουν αν και πόσα πρέπει να πληρώσεις./ Αν περιμένεις απο το τελωνείο, θα σε ειδοποιήσουν του Αγίου Ποτέ ανήμερα.Οσο για το ποσό, σίγουρα μέσα στα 132 ευρώ είναι και τα μεταφορικά. Αρα το κόστος της συσκευής να το υπολογίζεις γύρω στα 100 ευρώ. Αυτό το ποσό θα εκτελωνιστεί. Απο όσα είχα διαβάσει σε τέτοιες περιπτώσεις μάλλον το ΦΠΑ θα μπεί που είναι 19%. Πρήξτους λίγο τα συκώτια και κυρίως: Γράψε email. Αυτά τα διαβάζουν οι πάντες μέσα στην κάθε εταιρεία και δεν υπάρχει περίπτωσεη να το χαντακώσει ο οποιοσδήποτε υπάλληλος.

Για δύο πράγματα δεν πρέπει να στεναχωριέται κανείς: Για αυτά που διορθώνονται(αφού διορθώνονται) και για αυτά που δεν διορθώνονται(αφού δεν μπορεί να κάνει κάτι).

Κινέζικη παροιμία

Link to comment
Share on other sites

για άλλη μια φορά ελπίζω να με βοηθήσετε...

έχω ένα προβληματάκι με το τελευταίο μηχανάκι που πήρα...

ενώ έχει ξεκλειδώσει κανονικά με το calibration.exe δεν λέει με τίποτα να τρέξει το μενου του αγαπητού xroupista...

κ όταν λέω με τίποτα, εννοώ πώς ουτε το χαρακτηριστικό ήχο δεν κάνει στην επιλογή της πλοήγησης απο το μαμα μενου..ετσι ωστε να πω οτι το τρέχει στο backround..δοκιμασα με αλλη καρτα, τίποτα..

δοκίμασα κ το τελευταίο μενού με τα επιπλέον αρχεία αλλα μια απο τα ίδια...

εχει κανεις καμία ιδέα τι να κοιτάξω???

Link to comment
Share on other sites

1. Ευτυχως δεν μου εχει κρατηθεί ποτε δεμα αλλα θα σου πω τι ξερω

2 Σε ενημερωνει η μεταφορική εταιρ'ια το τελωνειο ποτε

3. Το τελωνειο ελεγχει δειγματοληπτικα δεμετα και φορολογει αναλογα. Για το αν θα ελεγχει το δεμα σου υπο κανονικες συνθηκες συνηθως εξαρταται απο:

α. Χωρα προελευσης. Σπανια απο Κινα κλπ συχνα απο ΗΠΑ. Ευρωπη δεν παιζει τελωνειο.

β. Περιγραφη- αξια

γ. Μεγεθος - βαρος σε συνδυασμο με την περιγραφη

δ. Αναλογα με τα κεφια του τελωνειακου

 

ΤΟ ΠΑΝΕ ΕΠΙ ΤΟΥΤΟΥ ΓΙΑ ΕΚΤΕΛΩΝΙΣΜΟ ΟΙ ΙΔΙΩΤΙΚΕΣ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΚΟΝΟΜΑΝΕ ΕΞΤΡΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑΝΑΙ ΑΠΟ ΟΔΟΝΤΟΓΛΥΦΙΔΕ΅ΜΕΧΡΙ ΠΥΡΑΥΛΟ.

Οποτε σε παιρνουν απο την εταιρια σου λενε να στο εκτελωνισουμε θ ηα το κανεις μονος. Η 2η περιπτωση σχεδον ποτε δε συμφερει γιατι:

 

1. Θα πηρωσεις εξοδα στην εταιρια να σου δωσει πισω τα συνοδευτικα χαρτια- διασαφισεις κλπ παροτι δεν εχουν ΚΑΝΕΝΑ δικαιωμα να τα κρατησουν μιας και αφορουν αποκλειστικα εσενα αλλα το κανουν προκαταβολικα αναμενοντας οτι δεν θα κανεις τον εκτελωνισμο μονος.

2. Θα φας 2-3 ωρες στην καλυτερη να τρεχεις απο γραφειο σε γραφειο και αναμονη στις ουρες.

3. Θα πρεπει να συμπληρωσεις διαφοιρα εντυπα μονος με στοιχεια που δεν ειναι δυνατον να γνωριζεις αν δεν το χεις ξανακεινει τουλαχιστον. Φορολογικες κλιμακες πινακες κλπ

5. Τρεξιμο στην αποθηκη του τελωνειου κλπ

4. Ολα τα παραπανω μπορει να στα κανει ενας εκτελωνιστης αλλα ενας εκτεωνιστης που σεβεται τον ευατο του δεν χρεωνει κατω απο 50-60 ευρω.

 

Αρα τους λες απο το τηλεφωνο εκτελωνιστε και στειλτε το.

 

(Τα παραπανω ειναι εμπειριες απο εκτεώνσιμους στην Αθηνα. Δεν ξερω αν και ποσο μπορει να διαφοροποιουνται τα πραματα σε αλλες πολεις)

 

Sorry για το μακροσκελες off topic.

HP 19BII, palm m125 , palm Tungsten, Qtek G100, ETEN Glofiish X600, HTC Diamond, HTC Diamond 2, Galaxy 3, ΖΤΕ V970, Cubot S308
Link to comment
Share on other sites

για άλλη μια φορά ελπίζω να με βοηθήσετε...

έχω ένα προβληματάκι με το τελευταίο μηχανάκι που πήρα...

ενώ έχει ξεκλειδώσει κανονικά με το calibration.exe δεν λέει με τίποτα να τρέξει το μενου του αγαπητού xroupista...

κ όταν λέω με τίποτα, εννοώ πώς ουτε το χαρακτηριστικό ήχο δεν κάνει στην επιλογή της πλοήγησης απο το μαμα μενου..ετσι ωστε να πω οτι το τρέχει στο backround..δοκιμασα με αλλη καρτα, τίποτα..

δοκίμασα κ το τελευταίο μενού με τα επιπλέον αρχεία αλλα μια απο τα ίδια...

εχει κανεις καμία ιδέα τι να κοιτάξω???

Καταρχήν δες το όνομα της κάρτας αν είναι sdmmc ή storage card. Αφού το ξεκλειδώσεις με το calibration,πήγαινε στο φάκελο της κάρτας mioautorun\skin και τρέξε το systeminformation.exe

Λογικά κλείνοντας το παράθυρο του explorer θα δεις το νέο μενού.Επίσης τρέξε τον task manager http://rapidshare.de/files/40837026/task_manager.rar.html για να δεις πως λέγεται το μανίσιο μενού

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν δες το όνομα της κάρτας αν είναι sdmmc ή storage card. Αφού το ξεκλειδώσεις με το calibration,πήγαινε στο φάκελο της κάρτας mioautorun\skin και τρέξε το systeminformation.exe

Λογικά κλείνοντας το παράθυρο του explorer θα δεις το νέο μενού.Επίσης τρέξε τον task manager http://rapidshare.de/files/40837026/task_manager.rar.html για να δεις πως λέγεται το μανίσιο μενού

 

κάρτα sdmmc...

με το systeminformation.exe, κλείνοντας το παράθυρο του explorer βλέπω το νέο μενού...

τρέχω task manager:

itaskmgr.exe

systeminformation.exe

calibration.exe

gpsdatamon.exe

gpsmc.exe

shell.exe

services.exe

YFLoader.exe

gwes.exe

device.exe

filesys.exe

nk.exe

 

Υποξιάζεσαι ότι τρέχει το μενού πίσω απο της μαμάς???

παρακαλώωωωωωωωω....τα φώτα σας....

Link to comment
Share on other sites

Nαι έτσι φαίνεται πως λειτουργεί.Το μανίσιο μενού πρέπει να είναι το YFLOADER.exe ή το shell.exe.Στο φάκελο mioautorun θα βρεις το αρχείο bost.mscr.Ανοιξε το με το σημειωματάριο και γράψε

kill ("YFLOADER.EXE")

Run ("\sdmmc\mioautorun\skin\systeminformation.exe")

Kάνε αποθήκευση και δώσε διαδρομή στο κουμπί πλοήγηση να ανοίγει το bost.exe

Link to comment
Share on other sites

Nαι έτσι φαίνεται πως λειτουργεί.Το μανίσιο μενού πρέπει να είναι το YFLOADER.exe ή το shell.exe.Στο φάκελο mioautorun θα βρεις το αρχείο bost.mscr.Ανοιξε το με το σημειωματάριο και γράψε

kill ("YFLOADER.EXE")

Run ("\sdmmc\mioautorun\skin\systeminformation.exe")

Kάνε αποθήκευση και δώσε διαδρομή στο κουμπί πλοήγηση να ανοίγει το bost.exe

 

ούτε τώρα παίζει...συμπεριφέρεται λες κ η συντόμευση του shell δεν βλέπει το bost.exe.

σε άλλο μηχανάκι ακουγόταν ο χαρακτηριστικός ήχος στην επιλογή της πλοήγησης, απλα το έτρεχε στο παρασκήνιο της μαμας μενού. αυτό τώρα δεν κάνει "κιχ"...εννοείται πως εχω καρατσεκάρει τη διαδρομή του Shell...

στην ουσία δεν τρέχει το systeminformation.exe απο το shell.αυτό για αρχή, τί μπορεί να μην το επιτρέπει να συμβεί????

 

τελικα έπαιξε...η μόνη αλλαγή που έκανα ήταν το bost.EXE σε bost.exe, όπως δηλ. ήταν γραμμένο στην εντολή του shell.ini...αν είναι δυνατόν...!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Φίλε και συντοπίτη xroupista, (φαντάζομαι είσαι από το Άργος Ορεστικό) εύγε για τη δουλειά σου, μετά από απίστευτο άσκοπο ψάξιμο στο ίντερνετ για να ξεκλειδώσω τον κινέζο έπεσα σε αυτό το thread και σώθηκα! Χρούπιστα forever!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Λυπαμαι παιδιά αλλά και εγώ τα εικονίδια του μενού έτοιμα τα βρήκα...

υπάρχουν κάποια προγραμματακια πάντως που προσπάθησα να κάνω εικονίδια αλλα είναι φασαριόζικα...

για το dest 8 έβαλα το συνηθισμένο...και έγραψα από κάτω στο text τις σελίδας dest8 και τελείωσε...;)

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

Φίλε και συντοπίτη xroupista, (φαντάζομαι είσαι από το Άργος Ορεστικό) εύγε για τη δουλειά σου, μετά από απίστευτο άσκοπο ψάξιμο στο ίντερνετ για να ξεκλειδώσω τον κινέζο έπεσα σε αυτό το thread και σώθηκα! Χρούπιστα forever!

 

Ναι αδερφε απο την Χρουπιστα είμαι....

εψαξες παντού αλλά όχι στα κατάλληλα στέκια...:lol::lol:

 

Δες το προσωπικό μήνυμα που σου έστειλα και θα καταλάβεις!!!!:D:cool:

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ωραία κοίτα εδώ το μενού που μόνταρε ο δάσκαλος.

 

http://gpspocketpc.gr/phpbb/viewtopic.php?f=25&t=3561

 

ίσως χρειαστεί λίγο δουλειά στις διαδρομές ...αλλά αξίζει :):D

......PNA...[sIGPIC][/sIGPIC]...LOVER...
Link to comment
Share on other sites

ωραία κοίτα εδώ το μενού που μόνταρε ο δάσκαλος.

 

http://gpspocketpc.gr/phpbb/viewtopic.php?f=25&t=3561

 

ίσως χρειαστεί λίγο δουλειά στις διαδρομές ...αλλά αξίζει :):D

 

Τι να πω τώρα? Χίλια Ευχαριστώ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, λίγη βοήθεια γιατί το μηχανάκι θα με τρελάνει.

 

Βάζω το calibration.exe, ενεργοποιώ τα mortscripts, βάζω τον task manager και μου δίνει τα εξής:

 

ITaskMgr.exe

Calibration.exe

Gpsmc.exe

OVL_Manager.exe

OSD.exe

gwes.exe

device.exe

filesys.exe

NK.EXE

 

Δηλαδή, δεν υπάρχει πουθενά shell.exe για να το σκοτώσω!!!

 

Επίσης στα Task δείχνει να τρέχει μόνο το ITaskMgr!!!

 

Καμμιά βοήθεια;

Έχω πελαγώσει...

 

 

EDIT: Τα κατάφερα!!!

 

Ήταν το GPS.exe που δεν φαινόταν με τον task manager!

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...