Jump to content

Παράξενες διατροφικές συνήθειες


b744pilot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υποψιαζομαι ομως....:p

 

Σωστά υποψιάζεσαι!:lol: Οι παράξενοι συνδυασμοί που αναφέρονται εδώ μοιάζουν μπροστά στα έντομα που τρώνε εκεί λαχταριστές λιχουδιές.:food:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 325
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

:lol::lol::lol:Εχω σκασει στα γελια με τοσο περιεργους συνδυασμους.
Link to comment
Share on other sites

Πίτσα με ψημένα σκέτα κρουασανάκια και μερέντα.Αλοίφεις πάνω στο κρουασανάκι όση μερέντα θέλεις και μαζί με τη πίτσα ο καλύτερος συνδυασμός.

Δοκιμάστε το:cool:

Link to comment
Share on other sites

Ένας φίλος μου,τσουρέκι πασπαλισμένο με μποοόλικο αλάτι αλλά και ψωμί 'ποτισμένο' με χυμό λεμονιού.

Επίσης τυρόπιτα με σιρόπι σοκολάτας!

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μ΄αρεσει να βρεχω τα μπισκοτα παπαδοπουλου και να τα τρωω!

τα βαζεις κατω απο την βρυση μεχρι να μουλιάσουν και μετά τα τρώς! φοβερή αίθηση!

 

Επίσης ενα φιλαράκι στο χωριό άλοιφε μερέντα πάνω στο αγγούρι.. Ειναι να μην το δοκιμάσεις.

[sIGPIC][/sIGPIC] Φραπεδάκι ολέε

Link to comment
Share on other sites

Μ' αρέσει πολύ να τρώω καρπούζι με τυρί... δεν ξέρω αν πιάνεται ως παράξενη συνήθεια... :p

μπα ... δεν είναι και τόσο παράξενη συνήθεια ... όταν το τρώμε με "χαλλόυμι" τότε και με τυρί το ίδιο θα είναι περίπου ... δεν το θεωρώ και πολύ παράξενο ...

σόρρυ δεν το είδα ότι ήταν στην πρώτη σελίδα ...:O

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μ΄αρεσει να βρεχω τα μπισκοτα παπαδοπουλου και να τα τρωω!

τα βαζεις κατω απο την βρυση μεχρι να μουλιάσουν και μετά τα τρώς! φοβερή αίθηση!

 

Και μενα!:happy:

 

Τα μιραντα ομως...:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μ΄αρεσει να βρεχω τα μπισκοτα παπαδοπουλου και να τα τρωω!

τα βαζεις κατω απο την βρυση μεχρι να μουλιάσουν και μετά τα τρώς! φοβερή αίθηση!

 

+1000

Εγώ τα μουλιάζω και σε γάλα και είναι ακόμα καλύτερα!:p

 

Ό,τι και να λέμε εμείς, αυτές είναι παράξενες διατροφικές συνήθειες! :lol:

Ποτε μην μαλωνεις με εναν ηλιθιο. Θα σε ριξει στο επιπεδο του και θα σε κερδισει λογω εμπειριας. :w00t:
Link to comment
Share on other sites

Πίτσα με ψημένα σκέτα κρουασανάκια και μερέντα.Αλοίφεις πάνω στο κρουασανάκι όση μερέντα θέλεις και μαζί με τη πίτσα ο καλύτερος συνδυασμός.

Δοκιμάστε το:cool:

Και γιατί δεν αλοίφεις την μερέντα πάνω στην πίτσα?:p

 

Σχεδόν όλα τα λαδερά τα τρώω με τυρί φέτα. Τρίβω το τυρί πάνω στο φαγητό και γίνεται τέλειο. Σπανακόριζο, λαχανόριζο, τουρλού, φασολάκια, μπάμιες κ.α.

 

Επίσης επειδή διάβασα για βουτήγματα, ψωμί βουτηγμένο στο γάλα - ****** κανείς?:lol:

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί δεν αλοίφεις την μερέντα πάνω στην πίτσα?:p

 

Σχεδόν όλα τα λαδερά τα τρώω με τυρί φέτα. Τρίβω το τυρί πάνω στο φαγητό και γίνεται τέλειο. Σπανακόριζο, λαχανόριζο, τουρλού, φασολάκια, μπάμιες κ.α.

 

Επίσης επειδή διάβασα για βουτήγματα, ψωμί βουτηγμένο στο γάλα - ****** κανείς?:lol:

 

ειναι νομιζω συνηθισμενο! :)

εγω δεν τρελαινομαι,δε μ'αρεσει να μουλιαζει το ψωμι! :p

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί δεν αλοίφεις την μερέντα πάνω στην πίτσα?:p

 

Σχεδόν όλα τα λαδερά τα τρώω με τυρί φέτα. Τρίβω το τυρί πάνω στο φαγητό και γίνεται τέλειο. Σπανακόριζο, λαχανόριζο, τουρλού, φασολάκια, μπάμιες κ.α.

 

Επίσης επειδή διάβασα για βουτήγματα, ψωμί βουτηγμένο στο γάλα - ****** κανείς?:lol:

 

Ρε παιδια,αν ειναι δυνατον.... Πιτσα και μερεντα??? Καλα,οχι οτι εχω δοκιμασει αλλα...

''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ειναι νομιζω συνηθισμενο! :)

εγω δεν τρελαινομαι,δε μ'αρεσει να μουλιαζει το ψωμι! :p

 

Ναι ειναι συνηθισμένο

ο σκύλος μου τρελαίνεται για αυτό

Link to comment
Share on other sites

Ναι ειναι συνηθισμένο

ο σκύλος μου τρελαίνεται για αυτό

 

ελεος ρε παιδια,σιγα το ασυνηθιστο!οπως κ το τσουρεκακι,ετσι κ το ψωμι!

δεν κοιτατε την πιτσα με μερεντα! :lol:

Link to comment
Share on other sites

δεν κοιτατε την πιτσα με μερεντα! :lol:

 

Μα που είναι το παράξενο; Η πίτσα είναι ψωμί...

 

Πίτσα με ανανά by the way, είναι απλά τέλειοοοο!

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Μια φορα ειχα φαει ψωμι(για σαντουιτς)με μπολικο μανταρινι μεσα και κοντεψα να ξερασω!!Ουτε που θυμαμαι πως μου ηρθε αυτη η φαινη ιδεα!Επισης μια φιλη μου τρελαινοταν για μερεντα με ψαρι(δεν ξερω αν ζει ακομη...).
Link to comment
Share on other sites

Και γιατί δεν αλοίφεις την μερέντα πάνω στην πίτσα?:p

Ρε παιδια,αν ειναι δυνατον.... Πιτσα και μερεντα??? Καλα,οχι οτι εχω δοκιμασει αλλα...

δεν κοιτατε την πιτσα με μερεντα! :lol:

Ρε παιδιά μη κοροϊδεύετε.Σας λέω είναι τέλειο.Δε ξέρω αν έπαιξε ρόλο και ότι η μερέντα ήταν άλφα ποιότητας.Και τα κρουασανάκια παίζουν το ρόλο τους:p

Link to comment
Share on other sites

Στο Brainiac history abuse να δειτε παραξενους συνδιασμους.Στο 1ο επεισοσιο μαγειρεψαν σουπα με σκουληκια,στο 2ο γλυκια πουτιγγα με πολτο ψαριου και στο 3ο ορχεις ελαφιου περιχυμενους με σως κοκκινου κρασιου.:wacko::eek::lost:
Link to comment
Share on other sites

Στο Brainiac history abuse να δειτε παραξενους συνδιασμους.Στο 1ο επεισοσιο μαγειρεψαν σουπα με σκουληκια,στο 2ο γλυκια πουτιγγα με πολτο ψαριου και στο 3ο ορχεις ελαφιου περιχυμενους με σως κοκκινου κρασιου.:wacko::eek::lost:

 

Ναι το ειδα και εγω...... Αθλιο!! Μπλιαξ

''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εμενα μου αρεσουν τα πατατακια με παπρικα και σοκολατα λακτα...αλλα ακουω και αλλα ατομα που τους αρεσει οποτε δεν ειναι και τοσο παραξενο! εχει γινει κλισε πλεον:p
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου αρεσουν και ποπ κορν βουτηγμενα σε παγωτο σοκολατα... Μιαμ!
''Απιστευτο,εσυ να λες αντιο ειναι απιστευτο, που παντοτε φοβοσουνα το αντιθετο, που ετρεμες μην φυγω ξαφνικα... Απιστευτο,εσυ να φευγεις πρωτος ειναι απιστευτο, να ξερεις ομως ειναι ανεπιτρεπτο και αν ακουω για θεατρο γενικα,θα σκεφτομαι εσενα ειδικα!!! '' Γιαννα Τερζη...[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εμενα μου αρεσουν τα πατατακια με παπρικα και σοκολατα λακτα...αλλα ακουω και αλλα ατομα που τους αρεσει οποτε δεν ειναι και τοσο παραξενο! εχει γινει κλισε πλεον:p

 

Ναι και εμενα μου αρεσει!

Ειναι αυτη η αντιθεση που κανει αλμυρο με γλυκο!:happy:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...