Jump to content

Sony Ericsson W302


varsamis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ωραίος :up: θα το εχω υποψην μου! θα το δοκιμασω αυριο στο παιδι που του το πουλησα.

 

τωρα δεν το εχω αλλο το κινητο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 315
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

κοιτα αμα σου δουλεψουν κιολας πες το μου:p γιατι σε μενα το χαζοπραμα:p...
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ξερει κανεις πως απενεργοποιειται το vodafone life να μην πληρωνων τζαμπα?

τι εννοεις?? να βγαλεις το μενου???

μονο εδώ :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

oxi, απλα να μην συνδεεται

χαλασε τις ρυθμισεις.το κινητο αναγκαστικα εχει ενεργοποιημενο το gprs και δεν μπορεις να την αλλαξεις αυτη την ρυθμιση!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

To W302 ειναι vodafone live?

Δηλαδη δεν θα παιζει με καρτα wind αν το αγορασω απο καταστημα vodafone?

Dimitris :respect:
Link to comment
Share on other sites

To W302 ειναι vodafone live?

Δηλαδη δεν θα παιζει με καρτα wind αν το αγορασω απο καταστημα vodafone?

 

Θα παίζει με όλες τις κάρτες των ελληνικών δικτύων κινητής τηλεφωνίας απλώς μόνο με Vodafone sim θα μπορείς να μπαίνεις στο internet.Άσε που το menu του Vodafone Live δεν είναι και τόσο ωραίο σε σχέση με το αρχικό menu της Sony Ericsson.:(

Link to comment
Share on other sites

To W302 ειναι vodafone live?

Δηλαδη δεν θα παιζει με καρτα wind αν το αγορασω απο καταστημα vodafone?

Και γιατι θελεις να το αγορασεις vodafone live :blink: ???

αγορασε'το απλο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΞΞ±ΞΉ Ξ³ΞΉΞ±ΟΞΉ ΞΈΞ΅Ξ»Ξ΅ΞΉΟ Ξ½Ξ± ΟΞΏ Ξ±Ξ³ΞΏΟΞ±ΟΞ΅ΞΉΟ vodafone live :blink: ???

Ξ±Ξ³ΞΏΟΞ±ΟΞ΅'ΟΞΏ Ξ±Ολο.

 

Gia na to paro me epidotisi.

 

Tha paizei telika me wind?

Dimitris :respect:
Link to comment
Share on other sites

Gia na to paro me epidotisi.

 

Tha paizei telika me wind?

 

Το έχεις φέρει η Wind στα 129€ -μετρητής- ή με 11,32€ για 12 μήνες -δόσεις-.Σύντομα διαθέσιμο και το χρώμα White.:)

Link to comment
Share on other sites

Gia na to paro me epidotisi.

 

Tha paizei telika me wind?

Μια χαρα θα παιζει! αν μπορεις παρε την επιδοτηση σου απο καταστημα πλαισιο που εχεις την δυνατοτητα να επιλεξεις unbranded συσκευη.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς γιατί δε μπορώ με καμιά εφαρμογή MSN να συνδεθώ στο internet?στο myview μπαίνει όμως κανονικά...κ είναι κρίμα γιατί θέλω να αξιοποιήσω τη δεκαπενθήμερη προσφορά
Link to comment
Share on other sites

παιζει να μην έχει sms..:blink::blink::blink::blink: ???

εγω μαλλον αυτο θα πάρω αν φυσικά μπορει να στείλει γραπτο μήνυμα

Link to comment
Share on other sites

παιζει να μην έχει sms..:blink::blink::blink::blink: ???

εγω μαλλον αυτο θα πάρω αν φυσικά μπορει να στείλει γραπτο μήνυμα

Στελνει κανονικα μηνυματα! mms δεν "στελνει" οσο το ειχα εγω ρυθμισεις δεν ειχα βρει!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μα να μην μπορω να βρω ενα κινητο se της προκοπης......ολα εχουν καποιο σοβαρο κουσουρι!!!:down::down::down::down::down::down:
Link to comment
Share on other sites

Εμένα παιδιά στέλνει κανονικα MMS και μπαινει στο WIND PLUS. Απλά εστειλα κενο μηνυμα στο 19234 και μου ηρθαν ολα αυτοματα. Παντα για WIND μιλαμε....

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone στο site της δεν προσφέρει ρυθμίσεις πάντως...
Πραγματικός φίλος είναι αυτός που έρχεται, όταν οι άλλοι φέυγουν... :worry:
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Μήπως ξέρετε να μου πειτε που μπορω να βρω θηκη crystal case για το συγκεκριμενο κινητο;

 

Ευχαριστω

 

# Εννοω Ελλαδα οχι ebay και amazon

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους

 

Είμαι απο 2 εβδομάδες χρήστης του συγκεκριμένου μοντέλου ( #:$@%$! w890 που σε βάφτισα!!) και η γενική εντύπωσή μου είναι πολύ άσχημη.

Αρχικά δεν μπορώ να το συνδέσω μέσω bluetouth ουτε με το laptop ούτε με το PDA ( mio p560) ποσο μάλλον να το συγχρονίσω με το Outlook μέσω PC suite - το οποίο φυσικά κα δεν το βρίσκει. Σημειωτέον ότι με το προηγούμενο κινητό δεν έχα κανένα πρόβλημα.

Δεν έχω καλό σήμα λήψης σε μέρη που με το προηγούμενο λαμβανα καμπάνα με συνέπεια προβληματική επικοινωνία καθως και πιστεύω ότι το ακουστικό του ειναι τόσο κακής ποιότητας που δεν με ακούνε και να έχω καλό σήμα!

Έχει κολλήσει 2 φορές την πρώτη φορά δεν μπορούσα να αποσυνδέσω το bluetooth headset και την δεύτερη κόλλησε η οθόνη γενικά!!!

Η μπαταρία του έχει πέσει στο τέλος σε λιγότερο απο 1 1/2 μέρα...

Στα δευτερέοντα μειον της συσκευής: Τα πλήκτρα είναι πολύ λεπτά με αποτέλεσμα να μην μπορώ να πληκτρολογήσεις εύκολα αλλα αυτό πες ότι συνηθίζεται

Τo myview της Cosmote είναι στο πλήκτρο Πισω και πατιέται απίστευτα εύκολα με αποτέλεσμα ανεπιθύμητες χρεώσεις

Πήγα στον Γερμανό, δεν μου το αλλάξανε και μου προτείνανε αναβάθμιση λογισμικού στην αντιπροσωπεία.

Γενικά είμαι πολύ απογοητευμένος απο την αγορά του και λυπάμαι που έφαγα την μικρή μου επιδοτηση για αυτή την ..... ( 90 Ε ) και δεν την συστήνω σε κανένα καλύτερα σε Low cost να δεί Νοκια... και να σκεφτεί κανέις ότι στα specs δείχνει αρκετά καλή μακάρι να ήταν έτσι και live

Αν κάποιος συμφουρίτης έχει κάποια ιδέα πως μπορεί να διορθωθεί ο συγχρονισμός με χαρά να την ακούσω και να μπορέσω να την συνδέσω με bluetooth με PC μέσω του PC suite ή άλλου προγράμματος

 

Thank you

Link to comment
Share on other sites

To bluetooth εξαρταται αποκλειστικα απο την θυρα com του υπολογιστη σου! πρεπει να απεγκαταστησεις το παλιο κινητο και να βαλεις το καινουργιο με την ιδια διαδικασια.

τωρα οσο το ειχα στην κατοχη μου το κινητ ηταν το καλυτερο που ειχα σε θεμα συνομιλιας.πολυ καλο ακουστικο και με μεγαλη ενταση.

επισης με το σημα δεν ειχα κανενα προβλημα.

τωρα η συσκευη σου επειδη ειναι myview μπορει να ειναι τροποποιημενη και γι'αυτο να εχεις αυτα τα προβληματα.επισης το μενου δεν μπορεις να το βγαλεις.επισης και με αναβαθμιση το προβλημα δεν θα λυθει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πράγματι απογοητεύτηκα κι εγώ απο την συγκεκριμένη συσκευή. Είχα στο μυαλό μου οτι στοιχειωδ'ως θα διέθετε κάποιες βασικές λειτουργίες που είχε το W200 το οποίο ειχα πριν απο ένα χρόνο. Αλλά δεν έχει ούτε λίστα απόρριψης κλήσεων ούτε λίστα απόρριψης sms. Επίσης όντως κολλαέι το bluetooth και δεν σβήνει ουτε με το off power και πρέπει να ανοιγεις καπακι για να βγάλεις μπαταρία. Τέλος όντως η μπαταρία του με λογική χρήση δεν διαρκει παραπάνω απο 1-2 μέρες τώρα που είναι καινούργιο σε κανα εξαμηνο δηλαδη τι θα γινεται? ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εάν πάρω την Vodafone Live έκδοση, μπορώ να βάλω την Unbranded έκδοση λογισμικού; Εάν ναι, πως το κάνω;
Hello moto....!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W302

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...