Jump to content

Sony Ericsson W302


varsamis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παδιά,επειδή το Samsung E250 δεν με βολεύει και πολύ στην γραφή sms θα ήθελα να πάρω το SE W302 ώς δεύτερο και όταν χαλάσει το E250 να το έχω και ως κύριο (εάν ζεί μέχρι τότε :p).Θα ήθελα να μάθω απο όσους έχουν πάρει το W302 ή όσους το ξέρουν καλά να μου πουν τα θετικά (+) και τα μείον (-) του.Απ'ότι διάβασα δεν παίρνει θέματα και απ'ότι φαίνεται η SE κάνει τα φθηνά κινητά της να μην παίρνουν θέματα.Το ίδιο πρόβλημα αντιμετώπισα και με το T250.Περιμένω τις απόψεις/σχόλια σας.:)

 

Ευχαριστώ.:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 315
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τα συν

 

Έχει καλή μπαταρία

Είναι πολύ γρήγορο

Πολύ Ελαφρύ

Καλός player

Σήμερα τα παιδιά το δαν κ νόμιζαν έκανε 200E:p

 

Τα μείον

Το ηλίθιο δε παίρνει θέματα,αν και θα ανοίξω παρένθεση εδώ κ θα σου πω πως το Τ250 παίρνει θέματα αλλά αλλου τύπου...

Δεν έχει τόσο καλό ηχείο

Μερικές φορες είναι σπαστικό...

 

 

Τέσπα,αν έπαιρνε θέματα,θα ήμουν απόλυτα ευχαριστημένος...

Link to comment
Share on other sites

@one_tree_hill

 

Σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες σου.Σκέφτομαι να το πάρω και αν δεν προλάβω να το πάρω μέσα στο Δεκέμρη μέσα στο 2009 θα γίνω και εγώ ένας ευτυχισμένος κάτοχος του W302.:)Το W302 πόσο καιρό κυκλοφορεί στην Ελληνική αγορά.:worry:

Link to comment
Share on other sites

Από όσο ξέρω όχι αρκετό...πάντως το "ευτιχισμένος" ξανασκέψου το:p
Link to comment
Share on other sites

σκεφτομουν να παρω το s302, αλλα μολις ειδα οτι το w302 το πλαισιο το εβαλε στα 119.

αντε να αποφασισω τωρα.. :)

Link to comment
Share on other sites

Μη το σκέφτεσαι,κ τα 2 είναι το ίδιο με τη μόνη διαφορά το Walkman player...αν κ νομίζω πως τπ se302 έχει κ flash...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητό είναι πολύ βλαμμένο...Το βαλα χθες στο κουτι κ σημερα το βγαλα,εβαλα την καρτα κ λεει Εισάγετε σιμ...δοκίμασα να καθαρισω τις επαφές με σπρέι,έβαλα κ άλλες κάρτες,αλλά τπτ..Ξέρει κάποιος να μου πει,ποια άλλα μοντέλα έχουν τον ίδιο αναγνώστη κάρτας με αυτό?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ο πατέρας μου έκανε τη χαζομάρα να αγοράσει για την αδερφή μου το w302 vodafone.Και η @##@%$$^ η vodafone με το κολομενού της έχει αντικαταστήσει το εικονίδιο για τα αρχειά(εικόνες, βιντεο κλπ) με το vodafone live και δεν έχω βρει τρόπο να δώ τα αρχεία που έχει μέσα το κινητό πλην των τραγουδιών που φαίνονται από το walkman.Υπάρχει κάποιος τρόπος να βάλω το standar menu της SE;
Link to comment
Share on other sites

Τα συν

 

Έχει καλή μπαταρία

Είναι πολύ γρήγορο

Πολύ Ελαφρύ

Καλός player

Σήμερα τα παιδιά το δαν κ νόμιζαν έκανε 200E:p

 

Τα μείον

Το ηλίθιο δε παίρνει θέματα,αν και θα ανοίξω παρένθεση εδώ κ θα σου πω πως το Τ250 παίρνει θέματα αλλά αλλου τύπου...

Δεν έχει τόσο καλό ηχείο

Μερικές φορες είναι σπαστικό...

 

 

Τέσπα,αν έπαιρνε θέματα,θα ήμουν απόλυτα ευχαριστημένος...

 

Γρήγορο δε θα το έλεγα...

Και τι εννοείς "Μερικές φορές είναι σπαστικό"?

Επίσης δε διαθέτει φλας δυστυχώς.

Γενικά θα έλεγα ότι δεν αξίζει να το αγοράσει κάποιος πέρα από την εμφάνιση- ότι πράγματι δίνει την αίσθηση ότι κοστίζει 200€.

Εγώ για το λόγο ότι είναι δύσχρηστο (έχει διαφορετικό μενού και χειρισμό από το w610 και παρόμοια κινητά) το δίνω...

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα,το ότι δε παίρνει θεματα ενώ είναι SE,είναι ένα μεγάλο μειον..Αν έπαιρνε θέματα θα μου άρεσε πολύ περισσότερο...Κ έχεις δίκιο,είναι αρκετά αργό
Link to comment
Share on other sites

σε κανέναν δε λειτουργεί επειδή δεν έχει βγει στο πρόγραμμα ανβάθμιση για το κινητό
Link to comment
Share on other sites

Εγω σημερα το κινητο το πουλησα! το εδωσα 70 ευρο!!

μια χαρα το κινητο,αλλα 2 μηνες περιμενα ρυθμισεις για wap,mms και ακομη να βγουν!

επιστρεφω στο παλιο μου w810i :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

to idio problima exv kai egw

ουτε απο cosmote βρηκα αλλα ουτε και απο το ενημερωμενο site της sony ericsson :!:

:food: "πακετο"

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια σημερα πηρα και εγω το w302 και μου εκανε το εξης κουλο οταν πηγα να γραψω ενα μνμ μου ειχε κανονικα τα emoticons και μετα δν τα ειχε και οταν μου εστειλε καποιος μνμ με καποια «φατσουλα» δν μου την αναγνωρησε ξερετε τι μπορω να κανω?
Link to comment
Share on other sites

«2 μήνες περίμενα ρυθμίσεις για wap, mms και ακόμη να βγουν!» Σε ποια εταιρεία?

Η cosmote έχει βγάλει ρυθμίσεις?

Link to comment
Share on other sites

«2 μήνες περίμενα ρυθμίσεις για wap, mms και ακόμη να βγουν!» Σε ποια εταιρεία?

Η cosmote έχει βγάλει ρυθμίσεις?

Οχι :whistle:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Aπο που τις κατεβασες?? γιατι εγω και πριν κατι μερες μιλησα με την εξυπηρετηση πελατων της cosmote και πηρα αρνητικη απαντηση :confused:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

τις έστειλα πρώτα από το site της SE,κ πριν από τν κοσμοτέ,πήρα τηλέφωνο,αλλά δε συνδέεται πουθενα.Στο κλάσιμο το χουν το κινητό
Link to comment
Share on other sites

τις έστειλα πρώτα από το site της SE,κ πριν από τν κοσμοτέ,πήρα τηλέφωνο,αλλά δε συνδέεται πουθενα.Στο κλάσιμο το χουν το κινητό

καποιο λαθος κανεις.το επισημο site δεν εχει ακομη ρυθμισεις γι'αυτο το κινητο.:worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγώ τότε πώς τις έστειλα???

Δεν ξερω! εγω δεν τις βρισκω..για δωσε το λινκ :!:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W302

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...