Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

"Τη μοναδική προσφορά απολαμβάνεις είτε είσαι συνδρομητής WIND F2G είτε WIND Card to all είτε Q card."

 

Μέχρι προχθές είχε 500mb με 5 ευρώ το μήνα και στα Q.

Σήμερα δεν ξέρω αν ισχύει ακόμη...

 

 

αποκτηστε τωρα 500ΜΒ ΔΩΡΕΑΝ μονο με 5 ευρω το μηνα χαχαχαχχαχχαχαχαχαχαχαχαχ ελεος!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

αποκτηστε τωρα 500ΜΒ ΔΩΡΕΑΝ μονο με 5 ευρω το μηνα χαχαχαχχαχχαχαχαχαχαχαχαχ ελεος!!:lol:

 

Χαρίζω αυτοκίνητο Δωρεάν μόνο με καταβολή 10,000 ευρώ στο λογαριασμό μου.

:lol:

 

Τουλάχιστον να μην βάζουν δίπλα δίπλα το χρηματικό ποσό (5 ευρώ) με τη λέξη ΔΩΡΕΑΝ.

:lol:

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

εμενα παλι μου τη σπανε ολες αυτες οι παρατασεις...η χωρα της παρατασης ειμαστς ρε π..στη μου...

 

θες να δωσεις κατι..δωστο μια 1δεκεμβρη κ τελειωσε...κ ξανααλλαξε το του χρονου ιδια ημερομηνια..

 

δε μπορεις να βασιστεις πουθενα πλεον

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

δίνω διαμέρισμα ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ, ΜΟΝΟ με 400€/μήνα

 

το θεμα ειναι οτι το κανουν και στις αλλες εταιρειες :lol: ελεος...

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

τα δωρεαν 500 mb στην Q που τα ειδες ρε φιλε ,στο f2go υπαρχουν αλλα τα πληρωνεις 5 ευρο ,εαν ισχυει κατι καινουργιο θα ηθελα να μαθω ,καλημερα

 

Ναι σωστα μου ειχε ερθει κ εμενα μυνημα στην Q.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Μπαινετε κανονικα σε ιντερνετ (ακομα και με χρεωση) απο Q? Aπο το myq δεν μπαινετε? Eχω την εντυπωση πως το ιντερνετ στην Q ειναι παρελθον... Ενω βαζω τις ρυθμισεις που ειχα τοσο καιρο, μοναδες εχω στο ιντερνετ δεν μπαινει σε καμμια σελιδα. Δεν βγαζει καν το σηματακι του 3G. Edited by TIM-RANGER
Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Μπαινετε κανονικα σε ιντερνετ (ακομα και με χρεωση) απο Q? Aπο το myq δεν μπαινετε? Eχω την εντυπωση πως το ιντερνετ στην Q ειναι παρελθον... Ενω βαζω τις ρυθμισεις που ειχα τοσο καιρο, μοναδεσ εχω στο ιντερνετ δεν μπαινει σε καμμια σελιδα. Δεν βγαζει καν το σηματακι του 3G.

 

Καιρος για βατραχο μου φαινεται...

 

Εγώ ακόμα μπαίνω και κατεβάζω κανονικά χωρίς τα 5 ευρώ και χωρίς καμία χρέωση..

Έχει αρχίσει να με ενοχλεί αυτό το τσάμπα ίντερνετ. Θέλω να δίνω Χ λεφτά και να ξέρω τι παίρνω! Μη μου έρθει καμιά καμπάνα κάποια στιγμή.. βέβαια, έχω κατεβάσει τόσο free ξεπερνόντας πάντα τα 100mb της παλιάς προσφοράς που και ένα 50άρικο το αξίζει να μου το πάρουν εκ των υστέρων..

Link to comment
Share on other sites

Οχι ΟΚ εχω και εγω βλακεια του android με τα δεδομενα σε περιαγωγη ηταν. Ενω εκανα μπακ και τις ρυθμισεις αυτο δεν το ειχε αλλαξει...
Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

εγω με τη Q σε usb stick και αφου τελειωσαν τα 500ΜΒ μου ηρθε μη οτι τελειωσαν και μεχρι να το κλεισω απο 1,93 που ειχα υπολοιπο πηγε 0,87 !! αρα στο προγραμμα των 500 δεν ειναι ελαστικο οσο ηταν τα "απεριοριστα" 100 ΜΒ !!
[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδες..εκανα φορητοτητα στην Q και απο σημερα δεν λαμβανει σημα η παλια μου σιμ εβαλα την σιμ της Q και ενω γραφει Q-TELCOM και εχει σημα λεει πως δεν μπορω να πραγματοποιησω η να δεχτω κλησεις προσωρινα ξερετε ποσο ενδεχεται να κρατησει αυτο γιατι δεν εχω κινητο βασικα τωρα...

 

edit:ολα κομπλε ενεργοποιηθηκε...ειμαι και επισημα Q μελος.. :)

Edited by narco_7
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω μία κάρτα q η οποία εξακολουθεί να μου παρέχει δωρεάν Internet παρόλο που δεν έχω ενεργοποιήσει το πακέτο των 500ΜΒ. Γνωρίζει κανείς αν έχει παρατηρηθεί το φαινόμενο, κάποιος που μεταφέρεται με φορητότητα στην Q αφότου έχει λήξει η προσφορά με τα 100 ΜΒ (περίπου τους τελευταίους δύο μήνες), να έχει δωρεάν Internet χωρίς να ενεργοποιήσει το πακέτο των 500 ΜΒ? Η παράλειψη αυτή (διότι είναι εμφανές ότι πρόκειται περί παραλείψεως) ισχύει για κάποιο λόγο μόνο σε μερίδα παλαιών συνδρομητών που είχαν ενεργοποιήσει την περσινή προσφορά ή έχει παρατηρηθεί κ σε νέους συνδρομητές?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω μία κάρτα q η οποία εξακολουθεί να μου παρέχει δωρεάν Internet παρόλο που δεν έχω ενεργοποιήσει το πακέτο των 500ΜΒ. Γνωρίζει κανείς αν έχει παρατηρηθεί το φαινόμενο, κάποιος που μεταφέρεται με φορητότητα στην Q αφότου έχει λήξει η προσφορά με τα 100 ΜΒ (περίπου τους τελευταίους δύο μήνες), να έχει δωρεάν Internet χωρίς να ενεργοποιήσει το πακέτο των 500 ΜΒ? Η παράλειψη αυτή (διότι είναι εμφανές ότι πρόκειται περί παραλείψεως) ισχύει για κάποιο λόγο μόνο σε μερίδα παλαιών συνδρομητών που είχαν ενεργοποιήσει την περσινή προσφορά ή έχει παρατηρηθεί κ σε νέους συνδρομητές?

σε όλους ανέκαθεν ίσχυει

Link to comment
Share on other sites

σε όλους ανέκαθεν ίσχυει

 

μπράβο να τα γράφετε δημόσια... νομίζετε ότι τα διαβάζουμε μόνο εμείς... ότι να ΄ναι..

__________

 

Αν οι εκλογές άλλαζαν κάτι θα ήταν παράνομες

Link to comment
Share on other sites

μπράβο να τα γράφετε δημόσια... νομίζετε ότι τα διαβάζουμε μόνο εμείς... ότι να ΄ναι..

 

Σιγα την αποκαλυψη,καταρχην το δικτυο τους ειναι πολυ αργο,αλλιως δε θα υπηρχε το "τζαμπα"......:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Σιγα την αποκαλυψη,καταρχην το δικτυο τους ειναι πολυ αργο,αλλιως δε θα υπηρχε το "τζαμπα"......:rolleyes:

 

Μια χαρα ειναι το δικτυο..γρηγοροτερο απο την cosmote..

Και εννοειται δεν μας χαλαει καθολου..

Παρακαλω καποιον μοντ να σβησει αυτα τα ποστς!!χαχα!!

 

 

Sent from my iPod touch ξαπλα στον καναπε ή στο κρεβατι..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μπράβο να τα γράφετε δημόσια... νομίζετε ότι τα διαβάζουμε μόνο εμείς... ότι να ΄ναι..

έχει αναφερθεί πολλές φορές φίλε, κι επίσης εννοιείται ότι η wind το ξέρει, αλλά προφανώς δν την συμφέρει οικονομικά να το διορθώσει, εκτός κι αν είναι ...

 

Μια χαρα ειναι το δικτυο..γρηγοροτερο απο την cosmote..

Και εννοειται δεν μας χαλαει καθολου..

Παρακαλω καποιον μοντ να σβησει αυτα τα ποστς!!χαχα!!

 

 

Sent from my iPod touch ξαπλα στον καναπε ή στο κρεβατι..

φυσικά κ είναι γρηγορότερο της cosmote, στην cosmote μέχρι κ τα μνματα αργούν σε ώρες αιχμής χα0χα0αχ:lol:

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

Θα ηθελα την βοηθεια σας οταν μπορεσετε.

Διαπιστωσα σημερα οτι η ειδοποιηση κλησεων δεν λειτουργει καθολου. Παρολο που οταν καποιος με καλει οταν το εχω κλειστο και λεει πως θα ειδοποιηθω για την κληση του, εγω δεν λαμβανω κανενα απολυτως μηνυμα. Ειναι η υπηρεσια Q WHO CALLED.

Πηρα στην εξυπηρετηση πελατων και το δηλωσα σαν βλαβη.

Απλα θα ηθελα καποιος φιλος να μου πει αν στο δικο του νουμερο Q Telecom λειτουργει η οχι η υπηρεσια ειδοποιησης κλησεων

 

**62*6995554444# και μετα το πληκτρο της κλησης.

Αν μπορει να το δοκιμασει καποιος κλεινοντας το τηλεφωνο του και να κανει μια-δυο κλησεις και να πει αν του ηρθε μηνυμα ειδοποιησης.

 

Σας ευχαριστω πολυ παιδια :)

Edited by zoug100
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

Θα ηθελα την βοηθεια σας οταν μπορεσετε.

Διαπιστωσα σημερα οτι η ειδοποιηση κλησεων δεν λειτουργει καθολου. Παρολο που οταν καποιος με καλει οταν το εχω κλειστο και λεει πως θα ειδοποιηθω για την κληση του, εγω δεν λαμβανω κανενα απολυτως μηνυμα. Ειναι η υπηρεσια Q WHO CALLED.

Πηρα στην εξυπηρετηση πελατων και το δηλωσα σαν βλαβη.

Απλα θα ηθελα καποιος φιλος να μου πει αν στο δικο του νουμερο Q Telecom λειτουργει η οχι η υπηρεσια ειδοποιησης κλησεων

 

**62*6995554444# και μετα το πληκτρο της κλησης.

Αν μπορει να το δοκιμασει καποιος κλεινοντας το τηλεφωνο του και να κανει μια-δυο κλησεις και να πει αν του ηρθε μηνυμα ειδοποιησης.

 

Σας ευχαριστω πολυ παιδια :)

ούτε σε μένα δουλεύει τώρα τ Q WHO CALLED. χτες πάντως δούλευε

Link to comment
Share on other sites

Αρα ειναι γενικο προβλημα. Οκ φιλε

άμα το δήλωσες λογικά μέχρι αύριο θα το χουν διορθώσει

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...