Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποιος ο λογος της υπαρξης της Qcard οταν η wind εχει το international που εχει τις ιδιες χρεωσεις ισως καλυτερες και απο τo Qcard στο εξωτερικο+βιντεοκλησεις

 

εχει 1,000,000 συνδρομητες εχει μεινει στο μυαλο των Ελληνων ως η οικονομικη καρτοκινητη και της ξερουν ολοι οι Αλβανοι.. δεν τους συμφερει καθολου να την αποσυρουν...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

αυτο ακριβως! :)

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Με κάθε ανανέωση Q card 5 € έχω 4,46€ με Φ.Π.Α διαθέσιμο χρόνο ομιλίας

Με κάθε ανανέωση Q card 9 € έχω 8,04€ με Φ.Π.Α διαθέσιμο χρόνο ομιλίας

Με κάθε ανανέωση Q card 15 € έχω 15€ με Φ.Π.Α διαθέσιμο χρόνο ομιλίας.

 

http://www.myq.gr/default.asp?pageID=270&langID=1

 

φυσικά την διαφορά θα μπορούσε να την δώσει η εταιρία(και η κάθε εταιρία) με την μορφή προσφοράς....νομίζω θα ήταν πολύ καινοτόμο και θα έδειχναν ότι νοιάζονται και λίγο για μας!

ΑΜ: 9936 (ευτυχώς κάτω από 10.000)

Εγγραφή στον ΔΣΘ 22-2-2010

Link to comment
Share on other sites

εχει 1,000,000 συνδρομητες εχει μεινει στο μυαλο των Ελληνων ως η οικονομικη καρτοκινητη και της ξερουν ολοι οι Αλβανοι.. δεν τους συμφερει καθολου να την αποσυρουν...

 

και εχει και τις πιο εξυπνες διαφημισεις απο καθε αλλη εταιρια

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

φυσικά την διαφορά θα μπορούσε να την δώσει η εταιρία(και η κάθε εταιρία) με την μορφή προσφοράς....νομίζω θα ήταν πολύ καινοτόμο και θα έδειχναν ότι νοιάζονται και λίγο για μας!

 

Ενω συμφερει παρα πολυ δεν το εχουν διαφημισει καθολου!!

Link to comment
Share on other sites

Ενω συμφερει παρα πολυ δεν το εχουν διαφημισει καθολου!!

 

οποιος εχει q θεωρητικα παντα ειναι ψαγμενος, οποτε θα γνωριζει και για την προσφορα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αυτό με τα δωρεάν sms προς Q λειτουργεί;Γιατι εδώ κ 3 ή 4 μέρες που ισχύει η προσφορά μου χρεώνει κανονικά τα μηνύματα.Τα ίδια συμβαίνουν κ σε άλλα δυο άτομα που έχουν Q.Και εννοείται οτι έστειλα το κενό sms στο 12000 και μάλιστα 3 φορες αφου έβλεπα οτι συνέχιζε να χρεώνει κανονικά.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αυτό με τα δωρεάν sms προς Q λειτουργεί;Γιατι εδώ κ 3 ή 4 μέρες που ισχύει η προσφορά μου χρεώνει κανονικά τα μηνύματα.Τα ίδια συμβαίνουν κ σε άλλα δυο άτομα που έχουν Q.Και εννοείται οτι έστειλα το κενό sms στο 12000 και μάλιστα 3 φορες αφου έβλεπα οτι συνέχιζε να χρεώνει κανονικά.

 

+1

 

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ !:mad:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

ισως να θελει κανενα 24ωρο για ενεργοποιηση! καλεστε ομως την εξυπηρετηση πελατων!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Πηρατε στην εξυπηρετηση πελατων?

 

το μεγαλυτερο μειον σε αυτην την εταιρια ειναι η εξυπηρετηση πελατων. εχω στειλει μειλ εδω και 2 βδομαδες και ακομα να παρω απαντηση. ντροπη

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ποιό 24ωρο για ενεργοποίηση;Από τις 23/10 που μου στείλανε έστειλα το sms, δεν είδα απάντηση κ συνολικά έχω στείλει 3 ή 4 sms.Δεύτερον να πάρω την εξυπηρέτηση να με χρεώνουν για κάτι που είναι υποτίθεται γίνεται αυτόματα με ένα μήνυμα;Πιο πολύ θα μου κοστίσει να τους πάρω τηλέφωνο και να βγάλω συνεννόηση παρά να έχω τζάμπα μηνύματα.Τελοσπάντων, Ελλάδα με τις "υπεύθυνες" εταιρείες και τις "υπηρεσίες" τους.
Link to comment
Share on other sites

Ποιό 24ωρο για ενεργοποίηση;Από τις 23/10 που μου στείλανε έστειλα το sms, δεν είδα απάντηση κ συνολικά έχω στείλει 3 ή 4 sms.Δεύτερον να πάρω την εξυπηρέτηση να με χρεώνουν για κάτι που είναι υποτίθεται γίνεται αυτόματα με ένα μήνυμα;Πιο πολύ θα μου κοστίσει να τους πάρω τηλέφωνο και να βγάλω συνεννόηση παρά να έχω τζάμπα μηνύματα.Τελοσπάντων, Ελλάδα με τις "υπεύθυνες" εταιρείες και τις "υπηρεσίες" τους.

 

Aμα παρετε το 1227 δεν χρεωνεστε.

Link to comment
Share on other sites

Aμα παρετε το 1227 δεν χρεωνεστε.

 

"1227 από κινητό Q card και να ενημερωθείτε για το δίκτυο, την κάλυψη της Q card και τις υπηρεσίες που προσφέρουμε (χωρίς χρέωση)"

απλά έτσι καταλαβαίνεις οτι το νούμερο αυτό είναι απλά για ενημέρωση πακέτων κτλ κ όχι για Εξυπητέτηση πελατών όπως την εννούμε.

Link to comment
Share on other sites

"1227 από κινητό Q card και να ενημερωθείτε για το δίκτυο, την κάλυψη της Q card και τις υπηρεσίες που προσφέρουμε (χωρίς χρέωση)"

απλά έτσι καταλαβαίνεις οτι το νούμερο αυτό είναι απλά για ενημέρωση πακέτων κτλ κ όχι για Εξυπητέτηση πελατών όπως την εννούμε.

Πήρα τηλέφωνο,καλά χαράματα!!!!Αφού περίμενα 6 και κάτι λεπτά να το σηκώσουν μου είπανε , μετά από πόση ώρα, οτι δεν φαίνεται να υπάρχει προβλημα στην γραμμή μου κ το μόνο που μπορούν να κάνουν είναι να το προωθήσουν στο τεχνικό τμήμα.Αστείο όταν το πρόβλημα δεν το έχω μόνο εγώ αλλά κ πολλοί γνωστοί κ φίλοι που έχουν Q.Τι να πει κανείς για το ... της αλληνής?????????

Αρε Γκριιιιιιςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο,καλά χαράματα!!!!Αφού περίμενα 6 και κάτι λεπτά να το σηκώσουν μου είπανε , μετά από πόση ώρα, οτι δεν φαίνεται να υπάρχει προβλημα στην γραμμή μου κ το μόνο που μπορούν να κάνουν είναι να το προωθήσουν στο τεχνικό τμήμα.Αστείο όταν το πρόβλημα δεν το έχω μόνο εγώ αλλά κ πολλοί γνωστοί κ φίλοι που έχουν Q.Τι να πει κανείς για το ... της αλληνής?????????

Αρε Γκριιιιιιςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!

 

Αρα απαντησαν σαν εξυπηρετηση πελατων

Link to comment
Share on other sites

στα 3 από τα 4 νούμερα που έχω στο περιβάλλον μου δεν ενεργοποιήθηκε.

το θεωρώ απαράδεκτο τλχ αν δεν μπορούν να προσφέρουν μια υπηρεσία της προκοπής ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ή να την ενεργοποιούν άμεσα σε όλους. Δεν καταλαβαίνω αυτά τα κενά σμσ ...

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

στα 3 από τα 4 νούμερα που έχω στο περιβάλλον μου δεν ενεργοποιήθηκε.

το θεωρώ απαράδεκτο τλχ αν δεν μπορούν να προσφέρουν μια υπηρεσία της προκοπής ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ή να την ενεργοποιούν άμεσα σε όλους. Δεν καταλαβαίνω αυτά τα κενά σμσ ...

 

ειναι γεγονος που δεν χωραει αμφισβητηση οτι κατι παραξενο συμβαινει με την προσφορα. και σε μενα και σε αρκετους γνωστους μου δεν εχει ενεργοποιηθει οσο και αν προσπαθησαμε

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εμένα μου έστειλαν σε μερικά δευτερόλεπτα απάντηση ότι έχω τζάμπα sms πάντως!!

 

Άσχετο: επίσης μου έστειλαν ειδοποιήση να πάω να το δηλώσω το νουμεράκι μου! σε σας?? γιατί γενικά δεν άκουσα τίποτε σχετικό για άλλους

Link to comment
Share on other sites

Nαι κι εμένα. Τι μλκ κ αυτό.... :(

 

μια χαρα ειναι. Σε ενημερωνουν οτι ξεκινησε η δηλωση των στοιχειων.καμια αλλη εταιρια δεν το εκανε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν αναφέρομαι στην ενέργεια της WIND αλλά του κράτους που έβγαλε αυτό τον νόμο.

 

οσο γιαυτο οτι και να πεις ειναι λιγο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...