Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου απάντησαν σήμερα για το θέμα που ανέφερα πιο πάνω...

Είναι απλά γελοίοι, ούτε λίγο ούτε πολύ, μου είπαν ότι θα έπρεπε να ανανεώσω μέχρι τις 14.10.... παρόλο που έχουν τα screenshot ...

Αλλά, τώρα είναι το πιο ωραίο, σαν ένδειξη καλής θέλησης μου πίστωσαν στην κάρτα μου 10 ευρώ, τώρα έχω 23 αντί 13 που είχα.

Φυσικά τους απάντησα ότι δεν θέλω"δώρα" και ότι θέλω αυτά που είχα μαζέψει και χάθηκαν (λεπτά και ΜΒ), από το μεσημέρι ακόμα δεν διάβασαν τα μνμτ μου μάλλον με έκαναν mute.

Αυτό θα κάνω καταγγελία στην εετε και φυσικά τα 4 νούμερα της οικογένειας θα αλλάξουν εταιρεία. Αρκετά με την ηλιθιότητα τους.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Άστα να πάνε. Κι εγώ τις πρώτες 2 μέρες ήμουν φουλ εκνευρισμένος, και σκέψου δεν έχασα τα rollover. Αλλιώς θα έβραζα.

 

Κι εγώ ψήνομαι να αλλάξω εταιρεία, αλλά δυστυχώς τις προσφορές και τις τιμές της q δεν τις βρίσκω πουθενά αλλού.

Link to comment
Share on other sites

Αν και ειμαστε εκτός θέματος,ασχετα με το τι φαίνεται στη σελίδα τους διαχωρισμος δεν υπάρχει, ολα ειναι 4g.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα . Έκανα μεταφορά αριθμού cosmote στο Q μέσω ιστοσελίδας myQ έβαλα όλα τα ζητούμενα και περιμένω την κλήση άλλα υπάρχει να θέμα ο αριθμός έχει φραγή εισερχόμενο μαλών γιατί δεν έγινε ανανέωση γιατί η εφαρμογή της cosmote κάνει νούμερα και δεν δείχνει ημ.λήξης παρότι έχω άλλους 4 στην ίδια εφαρμογή και δείχνει κανονικά και εδώ η απορία για να προχωρήσει το θέμα αναγκαστικά θα πρέπει να βάλω κάρτα στο cosmote και αυτά αυτόματος να πάνε χαμένα για να δεχθώ κλήση της Q ?
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Έχεις παραλαβει κάρτα σιμ της Q;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Έχεις παραλαβει κάρτα σιμ της Q;

 

Όχι πριν 2 ώρες το έκανα , και παραλαβή μονo curier λένε στο κατάστημα wind

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Όταν θα ολοκληρωθεί η διαδικασία της φορητοτητας, θα βάλεις τη σιμ της Q στο κινητό και πλέον θα είσαι συνδρομητής στο νέο δίκτυο.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μου απάντησαν ξανά, μπορείτε να δείτε την απάντηση και να βγάλετε συμπέρασμα...

Για να έπαιρνες το rollover θα έπρεπε να είχες ανανεώσει πριν τις 14/10/19.

 

Ανανέωσες στις 15/10/19, ωστόσο αποδώσαμε στον αριθμό 10€ στο πλαίσιο της καλής συνεργασίας μας για να αγοράσεις πακέτο.

 

Για να πάρεις το επόμενο rollover, θα πρέπει να κάνεις ανανέωση μέχρι τις 15/11/19.

...

Εννοείτε ότι τα δύο πρώτα νούμερα που έχω, έφυγαν με φορητότητα, όσο με κορόιδεψαν με κορόιδεψαν, φτάνει πια, αν η γελοιοτητα είναι το σήμα κατατεθέν τους, εγώ δεν το ανέχομαι άλλο, από βδομάδα θα φύγουν και τα άλλα 2 νούμερα, των παιδιών μου και άντε γεια, τώρα σκέφτομαι αν θα κάνω και καταγγελία αλλά είναι τόσο xxxxx και είναι τόσο ανύπαρκτη η εετε που δεν ξέρω αν αξίζει τον κόπο. Χάρηκα για την παρέα σας, τώρα θα τα λέμε σε άλλα τοπικ

Edited by Vasileios
προσωπικός χαρακτηρισμός
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Τέλος εποχής και για μενα απ'την q κάπως απότομα αλλά λυτρωτικά γιατί εδώ και καιρό δεν μου καθόταν καλά πολλά πράγματα.

 

Με χασούρα καμιά 30 ευρώ μετά τα τελευταία μπερδέματα που περιέγραψα αλλα δεν με νοιάζει, αρκεί που γλίτωσα οριστικά από αυτή την εταιρεία.

 

Εύχομαι κάποτε να αρχίσουν να φέρονται καλύτερα στους συνδρομητές τους που είναι συνεπείς και μακροχρόνιοι χρήστες των υπηρεσιών τους. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά ναι. Εμένα πριν λίγο καιρό μου μηδενισε το υπολοιπο χωρις να ερθει μηνυμα (ενω ειχα ενεργο πακετο ιντερνετ).

 

Το πακέτο έληγε το Σάββατο.

Έχω dual συσκευή και μετέφερα την ροή από τυχόν ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ στην άλλη sim.

Παντα το κάνω έτσι όταν δεν έχω ενεργό πακέτο και ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ήμουν καλημενος. Το θέμα είναι ότι και ΑΥΡΙΟ θα μου πάρουν ξανά 1,2€ λόγω Δευτέρας.

Link to comment
Share on other sites

τα καλά?....οκ,αυτός ο καρκίνος τρώει χρόνια τώρα τα υπόλοιπα του κοσμακη ....

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

τα καλά?....οκ,αυτός ο καρκίνος τρώει χρόνια τώρα τα υπόλοιπα του κοσμακη ....

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

ΝΑΙ, αυτό είναι μεγάλο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Η wind μου ΕΠΕΣΤΡΕΨΕ το 1,2€ σε 60' !!!!

 

Να λέμε και τα καλά !!!

 

ΥΓ. Ελπίζω να μην με χρεώσουν και ΑΥΡΙΟ.

Ποια καλά;, Δλδ αν σου κλέψω 100 ευρώ από το πορτοφόλι σου και σου τα επιστρέψω επειδή το κατάλαβες, θα είναι καλά;

Η απάτη είναι απάτη... τέλος.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω 6.56€ που λήγουν 23/10

Αν πάρω πακέτο και λήξει το υπόλοιπο, θα μπορώ να κάνω χρήση αυτού? Ή θα πρέπει να κάνω αναγκαστικά ανανέωση?

 

Αν όχι, τι μπορώ να τα κανω τα χρήματα? Ακούω ιδέες.

 

Θα πάω με φορητότητα σε cu

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποια καλά;, Δλδ αν σου κλέψω 100 ευρώ από το πορτοφόλι σου και σου τα επιστρέψω επειδή το κατάλαβες, θα είναι καλά;

Η απάτη είναι απάτη... τέλος.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το καλά, πάει στο ότι μου τα επέστρεψαν σε χρόνο dt !

Αυτό που κάνει η wind είναι μια προβληματική κατάσταση αλλά τα ζυγίζεις και μένεις η φεύγεις.

Link to comment
Share on other sites

Το καλά, πάει στο ότι μου τα επέστρεψαν σε χρόνο dt !

Αυτό που κάνει η wind είναι μια προβληματική κατάσταση αλλά τα ζυγίζεις και μένεις η φεύγεις.

Εγώ έφυγα
Έχω 6.56€ που λήγουν 23/10

Αν πάρω πακέτο και λήξει το υπόλοιπο, θα μπορώ να κάνω χρήση αυτού? Ή θα πρέπει να κάνω αναγκαστικά ανανέωση?

 

Αν όχι, τι μπορώ να τα κανω τα χρήματα? Ακούω ιδέες.

 

Θα πάω με φορητότητα σε cu

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Τα χρήματα που είχα μέσα, κάπου 23 ευρώ έφυγαν στο χαμόγελο του παιδιού.

Αν έχεις ενεργοποιήσει φραγή 5ψηφιων μπορείς να κάνεις κλήσεις στο 19810. Αλλιώς με μνμτ.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έφυγαΤα χρήματα που είχα μέσα, κάπου 23 ευρώ έφυγαν στο χαμόγελο του παιδιού.

Αν έχεις ενεργοποιήσει φραγή 5ψηφιων μπορείς να κάνεις κλήσεις στο 19810. Αλλιώς με μνμτ.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δε νομίζω να παίζει ρόλο η φραγή πενταψήφιων, αυτή αφορά τα εισερχόμενα. Στη συγκεκριμένη περίπτωση χρεώνεται το εξερχόμενο μήνυμα που στέλνεις εσύ και το πολύ πολύ να μη λάβεις το ευχαριστώ της απάντησης, αλλά η χρέωση (λογικά) θα γίνει κανονικά. Θα το τσεκάρω κάποια στιγμή αν το θυμηθώ, αλλά αν το τσεκάρει κάποιος νωρίτερα ας ενημερώσει.

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να παίζει ρόλο η φραγή πενταψήφιων, αυτή αφορά τα εισερχόμενα. Στη συγκεκριμένη περίπτωση χρεώνεται το εξερχόμενο μήνυμα που στέλνεις εσύ και το πολύ πολύ να μη λάβεις το ευχαριστώ της απάντησης, αλλά η χρέωση (λογικά) θα γίνει κανονικά. Θα το τσεκάρω κάποια στιγμή αν το θυμηθώ, αλλά αν το τσεκάρει κάποιος νωρίτερα ας ενημερώσει.

 

Αν έχεις κάνει γενική φραγή στα 5ψηφια, δεν μπορείς να στείλεις πουθενά.

Link to comment
Share on other sites

Έχω 6.56€ που λήγουν 23/10

Αν πάρω πακέτο και λήξει το υπόλοιπο, θα μπορώ να κάνω χρήση αυτού? Ή θα πρέπει να κάνω αναγκαστικά ανανέωση?

 

Αν όχι, τι μπορώ να τα κανω τα χρήματα? Ακούω ιδέες.

 

Θα πάω με φορητότητα σε cu

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Αν μηδενιστεί το υπόλοιπο δεν μπορείς να κάνεις χρήση του πακέτου. Θα μηδενιστεί κι αυτό.

 

Στάλθηκε από Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...