Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χαιρετώ την ομάδα. Έχω κάνει μετάβαση από cosmoteσε κάρτα Q εδώ και μερικές μέρες. Το πρόβλημα μου είναι ότι δεν έχω 4g δίκτυο. Μένω στο κέντρο των Χανίων, έχω xiaomi mi8 global. Έχω κάνει ότι λέει στις ρυθμίσεις το site της q. Μόνο 3g βλέπω.. από κατάστημα της wind μου λένε ότι φταίει η συσκευή!! Δεν το νομίζω αυτό.. Τι μπορώ να κάνω; Το έχει πάθει άλλος αυτό; Μήπως πρέπει να μου ενεργοποιήσουν από το 13800 το 4g?
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την ομάδα. Έχω κάνει μετάβαση από cosmoteσε κάρτα Q εδώ και μερικές μέρες. Το πρόβλημα μου είναι ότι δεν έχω 4g δίκτυο. Μένω στο κέντρο των Χανίων, έχω xiaomi mi8 global. Έχω κάνει ότι λέει στις ρυθμίσεις το site της q. Μόνο 3g βλέπω.. από κατάστημα της wind μου λένε ότι φταίει η συσκευή!! Δεν το νομίζω αυτό.. Τι μπορώ να κάνω; Το έχει πάθει άλλος αυτό; Μήπως πρέπει να μου ενεργοποιήσουν από το 13800 το 4g?

 

Τα ιδια προβληματα συνεχεια...

διαβασε εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7830163#post7830163

Motorola Moto G

Nexus S, SlimJB 2.0, Beladus 7.1

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την ομάδα. Έχω κάνει μετάβαση από cosmoteσε κάρτα Q εδώ και μερικές μέρες. Το πρόβλημα μου είναι ότι δεν έχω 4g δίκτυο. Μένω στο κέντρο των Χανίων, έχω xiaomi mi8 global. Έχω κάνει ότι λέει στις ρυθμίσεις το site της q. Μόνο 3g βλέπω.. από κατάστημα της wind μου λένε ότι φταίει η συσκευή!! Δεν το νομίζω αυτό.. Τι μπορώ να κάνω; Το έχει πάθει άλλος αυτό; Μήπως πρέπει να μου ενεργοποιήσουν από το 13800 το 4g?

πάρε 13700 να τον ενεργοποιήσουν

Link to comment
Share on other sites

Την ιδια μεταβαση εκανα και εγω με το ιδιο ακριβως θεμα και μου το ρυθμισαν τηλεφωνικα αμεσα.
Link to comment
Share on other sites

ENTEΛΩΣ ΔΩPEAN 100Λ ΠPOΣ OΛOYΣ + 200MB ΓIA 15MEPEΣ!! BAΛE KAPTA 10€ ΣTIΣ EΠOMENEΣ 2 HMEPEΣ KAI KEPΔIΣE TA! ΓIA NA MHN ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ EΔΩ bit.ly/WIND-de

μάλλον προσωπική είναι

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://ibb.co/1GMFrp3

άλλαξαν σήμερα τα ποσά ανανέωσης?

Link to comment
Share on other sites

Οταν εχει καουνταουν ενεργο, ισχυει και η 6ευρη ονλαιν ανανεωση.

αυτό είναι γνωστό και καιρό αλλά το 11,16 κτλ?

δεν τα είχα ξαναδεί

Link to comment
Share on other sites

αυτό είναι γνωστό και καιρό αλλά το 11,16 κτλ?

δεν τα είχα ξαναδεί

 

Ωχ, δίκιο έχεις, ούτε καν το πρόσεξα! Αρα ελαχιστη ονλαιν ανανεωση 11 ευρω οταν δεν εχει καουνταουν!

Link to comment
Share on other sites

Ωχ, δίκιο έχεις, ούτε καν το πρόσεξα! Αρα ελαχιστη ονλαιν ανανεωση 11 ευρω οταν δεν εχει καουνταουν!

μόλις έκανα μια με 10€....

Link to comment
Share on other sites

ENTEΛΩΣ ΔΩPEAN 100Λ ΠPOΣ OΛOYΣ + 200MB ΓIA 15MEPEΣ!! BAΛE KAPTA 10€ ΣTIΣ EΠOMENEΣ 2 HMEPEΣ KAI KEPΔIΣE TA! ΓIA NA MHN ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ EΔΩ bit.ly/WIND-de

μάλλον προσωπική είναι

 

Εισουνα σε φάση δίμηνο η τρίμηνο ?

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Στο δικό μου app, δεν το βλέπω αλλά πάει η δουλειά στα 11€, δηλαδή.

Link to comment
Share on other sites

σε καμία φάση δεν ειμαι,μήνα μήνα.....

 

μόνο εγώ τα βλέπω έτσι?

 

Εννοούσα, αν στο έδωσαν λόγο λήξεως υπόλοιπου, αλλά μου λες όχι.

Link to comment
Share on other sites

Εννοούσα, αν στο έδωσαν λόγο λήξεως υπόλοιπου, αλλά μου λες όχι.

όχι δεν έχει λήξει τίποτα

τους τα χώνω και με καλοπιανουν ... απλά

 

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Πήρε κανείς πρόσφατα το 8€/8G/8μ η μας το φάγανε οριστικά ?

Εγώ είχα ενεργοποιήσει την προσφορά και επειδή έχασα μια ανανέωση υπολοίπου δεν ήρθε το GB αυτού του μήνα. Στο παρελθόν που είχε γίνει το ίδιο τους είχα στείλει μνμ στο FB και ενεργοποίησαν ξανά τα GB για τους υπολοίπους μήνες . Τώρα μου έστειλαν μνμ ότι δεν η υπηρεσία δεν είναι διαθέσιμη και δεν μπορεί να ενεργοποιηθεί και μου έκαναν δώρο 1Gb για έναν μήνα...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα ενεργοποιήσει την προσφορά και επειδή έχασα μια ανανέωση υπολοίπου δεν ήρθε το GB αυτού του μήνα. Στο παρελθόν που είχε γίνει το ίδιο τους είχα στείλει μνμ στο FB και ενεργοποίησαν ξανά τα GB για τους υπολοίπους μήνες . Τώρα μου έστειλαν μνμ ότι δεν η υπηρεσία δεν είναι διαθέσιμη και δεν μπορεί να ενεργοποιηθεί και μου έκαναν δώρο 1Gb για έναν μήνα...

 

Η αρχική ενεργοποιήση, ποιο μήνα ήταν ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχές Μαρτίου. Οπότε έπρεπε να έχω data έως τον Νοέμβριο. :(:(:(

 

Προσπαθούν δηλαδή να σε ξεφορτωθούν με ένα δωράκι της πλάκας !

Αν δεν μπορούν να σου παρέχουν την υπηρεσία που ΠΛΗΡΩΣΕΣ, είναι υποχρεωμένοι να σου επιστρέψουν τα χρήματα σου.

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθούν δηλαδή να σε ξεφορτωθούν με ένα δωράκι της πλάκας !

Αν δεν μπορούν να σου παρέχουν την υπηρεσία που ΠΛΗΡΩΣΕΣ, είναι υποχρεωμένοι να σου επιστρέψουν τα χρήματα σου.

 

Δεν του έδωσαν δωράκι της πλάκας. Του έδωσαν ΑΚΡΙΒΩΣ αυτό που του αναλογούσε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν του έδωσαν δωράκι της πλάκας. Του έδωσαν ΑΚΡΙΒΩΣ αυτό που του αναλογούσε.

 

Ακριβώς αυτό που του αναλογούσε για αυτόν τον μήνα. Για τους επόμενους ;

Ο άνθρωπος το λέει ξεκάθαρα ότι την προηγούμενη φορά του ενεργοποίησαν την προσφορά και για τους επόμενους μήνες, αλλά αυτή τη φορά του δώσανε δώρο 1gb για 1 μήνα, ενώ θα έπρεπε να του δίνουν 1gb κάθε μήνα μέχρι το Νοέμβριο. Δωράκι της πλάκας είναι !

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...