Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά τι πακέτο data έχει η q; Μόνο 1gb με 4.90; Σκέφτομαι να φέρω έναν αριθμό frog

Ναι,σαν βασικο....

Συν ΣΚ και βραδυνό

Από κει πέρα τα countdown συν προσφορές στο 12410 η 12000

Εξαρτάται.....

Edit:και στην πρώτη ανανέωση του μήνα 1GB δώρο

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Εχει και το summer data 10gb με 10 € αλλά δεν μπορώ να σου πω μέχρι πότε θα το έχει.

Γιατί,τώρα μπορεί να το ενεργοποιήσει κάποιος αυτό?

 

----- προσθήκη μηνύματος 88 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Edit:και στην πρώτη ανανέωση του μήνα 1GB δώρο

 

Να συμπληρώσω...στην πρώτη online ανανέωση (απο 10€ φυσικά)

Link to comment
Share on other sites

εκτος λειτουργιας η online ανανεωση της q

εκτελουνται εργασιες συντηρησης λεει

Link to comment
Share on other sites

 

Ευχαριστω πολυ.Δεν μπορω να το βαλω γιαι δεν μπορω να ανανεωσω online .(Ειναι off)

EDIT

Ολα ok .H online ανανεωση επανηλθε .Μεχρι τις 5μμ ισχυει η προσφορα.

Edited by pow
Link to comment
Share on other sites

Τα λεφτά του τα αξίζει, αρκεί να χρειάζεσαι αυτά που σου δίνει.

τι να πω τωρα που έχω εδω και μια εβδομαδα μηνυμα για 200 λεπτα και 1gb για ενα μηνα με 3,02 ευρω?Προφανώς όχι με ελάχιστη χρέωση δευτερολέπτου αλλά και πάλι...ουδεμία σχέση.Μηνυμα που μου ερχεται σχεδον σε μόνιμη βάση....

Edited by Don_VitoCorleone
Link to comment
Share on other sites

τι να πω τωρα που έχω εδω και μια εβδομαδα μηνυμα για 200 λεπτα και 1gb για ενα μηνα με 3,02 ευρω?Προφανώς όχι με ελάχιστη χρέωση δευτερολέπτου αλλά και πάλι...ουδεμία σχέση.Μηνυμα που μου ερχεται σχεδον σε μόνιμη βάση....

 

Βλέπεις τι σε συμφέρει και το αγοράζεις. Εγώ αγόρασα 3γιγα με 3€ και το μετάνιωσα (ξανά) αφού πάλι σερνεται. Πρεπει να το παρω αποφαση οτι σε θεμα ίντερνετ η wind σταμάτησε την ανάπτυξη. Είναι το παλαιότερο μου νούμερο και περιπου 1 φορά το 6μηνο δοκιμασω εαν το ίντερνετ καλυτερευσε, τελικά τίποτα όμως.

Link to comment
Share on other sites

Βλέπεις τι σε συμφέρει και το αγοράζεις. Εγώ αγόρασα 3γιγα με 3€ και το μετάνιωσα (ξανά) αφού πάλι σερνεται. Πρεπει να το παρω αποφαση οτι σε θεμα ίντερνετ η wind σταμάτησε την ανάπτυξη. Είναι το παλαιότερο μου νούμερο και περιπου 1 φορά το 6μηνο δοκιμασω εαν το ίντερνετ καλυτερευσε, τελικά τίποτα όμως.

 

καλα κανεις , αλλα ειναι καθαρα θεμα περιοχης.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

καλα κανεις , αλλα ειναι καθαρα θεμα περιοχης.

 

Συμφωνώ, αλλά δε γίνεται να λένε ότι αναπτύσουν το δικτυο 4G και εδω και 2 χρονια στο ιδιο μερος στην ιδια πόλη να με έχει σχεδόν πάντα edge.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ήρθε σαν μωβ δωράκι 15GB πάλι, με 10€....

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

Και μένα ήρθε το ίδιο.Επίσης μου ήρθε αυτό με τα 12 ευρώ.Και οι 2 προσφορές λήγουν 5 Μαρτίου.

Υπογραφή εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

Να διορθώσω εδώ ότι την προηγούμενη φορά είχε δύο μήνες διάρκεια,τώρα για 30 ημέρες

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα έχει έρθει μωβ με 400' και 1 γιγα με 5€ για 30 ημέρες (και σε μήνυμα 47 στο 12410)
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου ήρθε πάλι το μωβ δωράκι για 100 μηνύματα προς όλους και 100 μηνύματα προς Wind/Q με 3€. Το πιο άχρηστο για μένα μιας και μηνύματα στέλνω κάνα δυο τον χρόνο! Μακάρι να μου έστελνε κι εμένα GB...

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω δύο μωβ τώρα

200Λ ΠPOΣ EΛΛAΔA & EYPΩΠH & 7GB & 1500Λ ΠPOΣ WIND/Q ΓIA 30 HMEPEΣ MONO ME 12€! ΣTEIΛE 7 ΣTO 12410 H ENEPΓOΠOIHΣE TO ΣTO MYQ https://tinyurl.com/ybgojyqq EΩΣ KAI 5/3! ΓIA NA MHN ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ EΔΩ bit.ly/WIND-de

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παίζει κι εδω 2ο με 3 γιγα για 30 μερες με 5€. Πολυ γενναιοδωρία πέφτει...

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και σε αλλο νούμερο παίζει 2 γιγα με 3€!

Link to comment
Share on other sites

Προχθές πήρα μια καρτουλα Q μιας και που έχω συμβόλαιο σπιτιού στην Wind, και δεν με αφήνει να κάνω ανανέωση online

Γνωρίζει κανείς γιατί ή θα πρέπει να μπλέξω με το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών?

Link to comment
Share on other sites

Συμβαίνει σε πολλούς να μην αφήνει να κάνουν την πρώτη ανανέωση online αν δεν έχουν κάνει πρώτα μία ανανέωση σε κατάστημα ή 16 ψηφίο κωδικό από μηχανάκι,περίπτερο κλπ. Αν εχεις messager ρωτα @qkiniti μπας και φιλοτημηθούν και την ανοίξουν...
Link to comment
Share on other sites

Συμβαίνει σε πολλούς να μην αφήνει να κάνουν την πρώτη ανανέωση online αν δεν έχουν κάνει πρώτα μία ανανέωση σε κατάστημα ή 16 ψηφίο κωδικό από μηχανάκι,περίπτερο κλπ. Αν εχεις messager ρωτα @qkiniti μπας και φιλοτημηθούν και την ανοίξουν...

 

Σε ευχαριστώ πολύ

Θα τους στείλω ένα μήνυμα και βλέπουμε

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω πάρει ποτέ μωβ δωράκι

 

Στάλθηκε από το EML-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν μπορώ να πω ότι έχω παράπονο

Μέχρι τώρα.....

Βέβαια το ζητούμενο είναι ναι σου δώσει κάτι που πραγματικά χρειάζεσαι εκείνη τη στιγμή,διαφορετικά είναι άχρηστη η προσφορά

 

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω πάρει ποτέ μωβ δωράκι

 

Στάλθηκε από το EML-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πηγαινε στις ρυθμίσεις επικοινωνίας και τσεκαρε την 1η επιλογη (επικοινωνία απο wind "ναι") και απο τριτους "οχι" απο κατω.

Επι της ουσιας αν παιρνεις μηνύματα προσφορών από το 12410 ειναι το ιδιο πραγμα γενικώς

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...