Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ισως ..... (καμια ανακοινωση απο την wind)
Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Απο wind καμια! Ομως φαινεται οτι παει για 30 μερες.

8/6 ενεργοποιησα. 8/7 περιμενω να μπουν!

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

Τις προηγούμενες φορες δινοταν την 1η του μηνος,τωρα φαίνεται να αλλαξε και να δινεται καθε 30 μερες. Επι της ουσίας νομίζω θεμα δεν υπάρχει,τις προηγούμενες φορες με τον τροπο που γινόταν επι της ουσιας τρωγανε 1 μηνα και το 1ο γιγα. Τωρα βέβαια πολλοι συνηθισμενοι απο πριν εφαγαν γρήγορα το γιγα και ξεμειναν
Link to comment
Share on other sites

Απο wind καμια! Ομως φαινεται οτι παει για 30 μερες.

8/6 ενεργοποιησα. 8/7 περιμενω να μπουν!

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

 

Επομενως περιμενουμε ενημερωση απι σενα στις 9 Ιουλίου

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

http://i63.tinypic.com/n31ce9.png

Ο πάνω όγκος είναι από το πακέτο των €8,00 για 8 μήνες. Ο κάτω όγκος είναι από μπόνους (το γράφει άλλωστε) ανανέωσης. Όπως φαίνεται, κάθε 30 μέρες θα μπαίνει 1 γιγα. Το έλεγε άλλωστε στο σμσ της προσφοράς. Δε βρίσκω λόγο, ούτε υποχρέωση να κάνει επίσημη ανακοίνωση η εταιρία.

Link to comment
Share on other sites

http://i63.tinypic.com/n31ce9.png

Ο πάνω όγκος είναι από το πακέτο των €8,00 για 8 μήνες. Ο κάτω όγκος είναι από μπόνους (το γράφει άλλωστε) ανανέωσης. Όπως φαίνεται, κάθε 30 μέρες θα μπαίνει 1 γιγα. Το έλεγε άλλωστε στο σμσ της προσφοράς. Δε βρίσκω λόγο, ούτε υποχρέωση να κάνει επίσημη ανακοίνωση η εταιρία.

 

Αν δε σας εχει ερθει ηδη το 1GB απο την προσφορα των 8 ευρω, μην περιμενετε να σας ερθει τις επομενες μερεσ. Υπαρχει προβλημα στο συστημα. Επικοινωνηστε κ αναφερετε το ως προβλημα για να το διευθετησουν τισ προσεχεις μερεσ. Το εχω κανει ηδη. Το εχουν αναγνωρισει ως προβλημα. Το 1GB επρεπε να μπει την 1η του μηνα.

LG G6
Link to comment
Share on other sites

επιβεβαιωνω και εγω μιλησα με το τσατ και μου ειπε πως το γβ επρεπε να εχει μπει 1η του μηνος....

 

Δηλαδή εμένα που λήγει 15 του μήνα, δε θα μπει 1 γιγα στις 15-16;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι μόλις επικοινώνησα μαζί τους και με διαβεβαίωσαν ότι δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα και το 1 GB θα αποδοθεί κανονικά σε 30 μέρες...
Αλέξης
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι μόλις επικοινώνησα μαζί τους και με διαβεβαίωσαν ότι δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα και το 1 GB θα αποδοθεί κανονικά σε 30 μέρες...

Απλά κάποιοι "έφαγαν" το 1gb όπως-όπως (μην τους το "φάει" η εταιρία) και τώρα επικαλούνται τις περσινές καταστάσεις, ενώ το σμσ της προσφοράς το έγραφε ξεκάθαρα "για 30 ημερες".

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά δεν μπορούν σε άλλους να λένε ότι θα μπει σε 30 μέρες και σε άλλους ότι έχει πρόβλημα το σύστημα και δεν αποδόθηκε την 1η του μηνός...
Αλέξης
Link to comment
Share on other sites

Παντα για 30 μερες ηταν. Απλα δινανε παραλληλα το επόμενο γιγα την πρωτη του μηνα. Ειχες το υπόλοιπο του πρώτου γίγα μέχρι τις 22 του μήνα π.χ. και ερχόταν ένα γίγα από την 1η του μήνα μέχρι το τέλος του. Και μετά την πρώτη του μήνα ετρωγε από το καινούργιο αχρηστεύοντας ουσιαστικά το υπόλοιπο του 1ου γίγα
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά δεν μπορούν σε άλλους να λένε ότι θα μπει σε 30 μέρες και σε άλλους ότι έχει πρόβλημα το σύστημα και δεν αποδόθηκε την 1η του μηνός...

Τα 2-3 ατομα που έμειναν στα περσινά δεδομένα, απλά μπερδεύτηκαν και στην εξυπ.πελατων προφανως δεν ξερουν τι τρεχει, δε θα ειναι η πρωτη φορά...

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς παιδιά, έγινε μπέρδεμα, το sms είναι ξεκάθαρο... ΔΩPO 1GB MOBILE INTERNET ΓIA 8 MHNEΣ AΠO THN AΠOKΛEIΣTIKH DATA ΠPOΣΦOPA! TO ΔΩPO ANANEΩNETAI AYTOMATA KAΘE 30 HMEPEΣ KAI IΣXYEI ΓIA 8 MHNEΣ.

Το ενεργοποίησα 8 Ιουνίου και περιμένω επόμενη ανανέωση 8 Ιουλίου.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια.Τα φώτα σας παρακαλώ για όποιον γνωριζει.Είμαι εξωτερικό(ΚΥΠΡΟ) και ενώ έχω χρόνο προς όλα τα δίκτυα και προς q-wind(qeconomy paketo)μίλαα χθες Ελλάδα με συνδρομητή Q και αντί να μου μειώνεται ο χρόνος προς Q-wind μου τελείωσε όλος ο χρόνος προς όλα τα δικτυα.Αυτο σημαίνει ότι όταν είμαστε εξωτερικό και τηλεφωνούμε Ελλάδα είτε σε q είτε σε vodafone είτε σε cosmote πιάνεται λες και τηλεφωνούμε προς όλα τα δίκτυα ή είναι κάποιο "λάθος" της Q όπως με τις χρεώσεις του 1 ευρώ?Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Πλέον με το roaming ισχύει χωρίς χρέωση μόνο ο χρόνος ομιλίας προς όλους και όχι προς το ίδιο δίκτυο, ακόμα και αν καλείς σε συνδρομητή που ανήκει στο ίδιο.
Link to comment
Share on other sites

επιβεβαιωνω και εγω μιλησα με το τσατ και μου ειπε πως το γβ επρεπε να εχει μπει 1η του μηνος....

 

εμενα στο τσατ μου το ειπε ξεκαθαρα η κοπελα πως το 1γβ επρεπε ηδη να εχει μπει στις 1/7 αλλα δεν ξερει γιατι δεν εχει μπει...

την ρωτησα μαλιστα μηπως θα μπει 8/7 που συμπληρωνει 30 μερες??

και μου απαντησε ΟΧΙ

το αιτημα μου το προωθησε για ελενχο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Έχω το Huawei P8 lite 2 χρόνια. Χρησιμοποιώ Q εδώ και 7 χρόνια. Πριν 9 μήνες έκανα αντικατάσταση της sim για να πιάνει δίκτυο 4G.

Το τελευταίο εξάμηνο δέχομαι κάποιες κλήσεις και κάποιες άλλες έρχονται σε μήνυμα από την υπηρεσία ειδοποίησης χωρίς να αλλάζω θέση και ενώ έχω φουλ σήμα. Μέσα στην ημέρα οι μισές κλήσεις έρχονται σε μήνυμα, σαν να βγαίνει το κινητό εκτός δικτύου.

Δοκίμασα format στη συσκευή χωρίς να αλλάξει κάτι, άλλαξα όλες τις ρυθμίσεις, η εξυπηρέτηση έκανε έλεγχο και δε βρήκε καμία βλάβη.

Το 1222 την τελευταία φορά είπε να αλλάξω σιμ μήπως είχε πρόβλημα.

Γνωρίζει κάποιος κάτι άλλο;

Link to comment
Share on other sites

σε τι mode εχεις το σημα της sim? Το εχεις σε 4g/3g/2g,με ανοιχτα τα δεδομενα παράλληλα?
Link to comment
Share on other sites

Για την προσφορα των 8 ευρω που λεγαμε

 

http://i63.tinypic.com/2u5dmy8.png

 

 

http://i64.tinypic.com/2e0ib90.png

 

η διαφορα αναμεσα στο τωρινο και στο προηγουμενο ειναι εμφανης.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...