Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στα 120 λεπτά λόγω συνδιασμού με σταθερή wind, ελάχιστη χρέωση είναι το 1 λεπτό, το βλέπω καθημερινά

 

Ναι

 

H ελάχιστη χρέωση είναι τα 3' gerstavros!!!

Link to comment
Share on other sites

Στα 120 λεπτά λόγω συνδιασμού με σταθερή wind, ελάχιστη χρέωση είναι το 1 λεπτό, το βλέπω καθημερινά

 

Ναι

 

Κάποιο λάθος κάνεις. Η ελάχιστη χρέωση ειναι 3 λεπτα

 

----- προσθήκη μηνύματος 65 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημερα και καλη εβδομαδα,

 

στο Q card μπορεις να το συνδειασεις μαζι με σταθερο WIND και να περνεις τα 120 λεπτα bonus καθε μηνα...???

 

Ναι, το εχω κανει ηδη

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και καλη εβδομαδα,

 

στο Q card μπορεις να το συνδειασεις μαζι με σταθερο WIND και να περνεις τα 120 λεπτα bonus καθε μηνα...???

Ναι,όπώς και τα 300 mb σε κάρτα για data;)

Link to comment
Share on other sites

Ναι,όπώς και τα 300 mb σε κάρτα για data;)

 

Τα 300 mb μονο σεε ειδικη καρτα WIND Mobile Broadband που σου δινουν και οχι σε υπαρχουσα Q

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

H ελάχιστη χρέωση είναι τα 3' gerstavros!!!

 

Κάποιο λάθος κάνεις. Η ελάχιστη χρέωση ειναι 3 λεπτα

Ειλικρινά , σε μένα χρεώνει ελάχιστο το 1 λεπτό. Μου βαζει πχ 120 λεπτα 1 του μήνα, μιλάω μισο λεπτο, κ μετά στο υπόλοιπο δείχνει 119

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά , σε μένα χρεώνει ελάχιστο το 1 λεπτό. Μου βαζει πχ 120 λεπτα 1 του μήνα, μιλάω μισο λεπτο, κ μετά στο υπόλοιπο δείχνει 119

Ε τότε είσαι σούπερ τυχερός;)

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τα 300 mb μονο σεε ειδικη καρτα WIND Mobile Broadband που σου δινουν και οχι σε υπαρχουσα Q

 

Σωστά. Δεν με χαλάει βέβαια. Σούπερ για ταμπλετ ή λαπτοπ ;)

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα!!!

Είμαι στην q εδω κ αρκετό καιρό κ έχω το εξής πρόβλημα...δεν μπορώ να ενεργοποιήσω το iMessage στο iPhone 5.

Υπάρχει κάποιος φίλος που να αντιμετωπίζει το ίδιο πρόβλημα....;

Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν...και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε μήνυμα :

MONO ΓIA ΣENA: ΔΩPO 100Λ ΠPOΣ OΛA TA KINHTA/ ΣTAΘEPA ΣTHN EΛΛAΔA & 200MB ME ΔIAPKEIA 15MEPEΣ, EAN H EΠOMENH ANANEΩΣH EINAI 10€ & ΓINEI ΣTIΣ EΠOMENEΣ 2 MEPEΣ

 

Έκανα την ανανέωση μέσω PayPal και τσίμπησα τα έξτρα αλλά αυτό το Πρώτο Θέμα μας έκανε ζημιά...

Link to comment
Share on other sites

Ανακάλυψα κάτι: η q δεν είναι τελικά πιο φτηνή από τις άλλες εταιρίες !

Αν μιλάς, τα 100' δεν είναι τίποτα... θες ανανέωση. Και πας στα 200' Αν μιλάς ακόμα πιο πολύ, πάλι ταΐζεις.

Σε αυτό καταλήξαμε με τη γυναίκα μου και λέει να το γυρίσουμε στους "κόκκινους".

Σου παίρνει 5 € με μιας, αλλά σου δινει 500' (200 κοκκινους+200 όλους τους άλλους+100 bonus)

Link to comment
Share on other sites

Ανα δευτερόλεπτο;
Nokia 5210 -> Ericsson T20e -> Sony Ericsson K300i -> Sony Ericsson K750i -> Sony Ericsson W595 -> Sony Ericsson Elm -> Sony Ericsson Xperia X10 mini -> Samsung Galaxy S DUOS -> Sony Xperia SP -> Elephone P3000 -> Huawei P8 lite -> Huawei Honor 8 και συνεχίζουμε...
Link to comment
Share on other sites

Ανακάλυψα κάτι: η q δεν είναι τελικά πιο φτηνή από τις άλλες εταιρίες !

Αν μιλάς, τα 100' δεν είναι τίποτα... θες ανανέωση. Και πας στα 200' Αν μιλάς ακόμα πιο πολύ, πάλι ταΐζεις.

Σε αυτό καταλήξαμε με τη γυναίκα μου και λέει να το γυρίσουμε στους "κόκκινους".

Σου παίρνει 5 € με μιας, αλλά σου δινει 500' (200 κοκκινους+200 όλους τους άλλους+100 bonus)

 

500' σε 3λεπτα και όχι ανά δευτερόλεπτο.

Είχα σύνδεση με 400' και χρέωση ανά λεπτό και τέλος μήνα τα είχα καταναλώσει και πολλές φορές χρεωνόμουν επιπλέον αλλά με την Q και το δευτερόλεπτο δεν έκανα πάνω από 3 ενεργοποιήσεις του πακέτου ανά μήνα γιατί το δευτερόλεπτο είναι σωτήριο και μπορώ να πω οτι μιλάω και παραπάνω. Συν τα μπόνους που δίνει με ανανέωση (δωρεάν mb, προς Wind - Q, Sms)

Εμένα πάντως με συμφέρει.

Link to comment
Share on other sites

Ανακάλυψα κάτι: η q δεν είναι τελικά πιο φτηνή από τις άλλες εταιρίες !

Αν μιλάς, τα 100' δεν είναι τίποτα... θες ανανέωση. Και πας στα 200' Αν μιλάς ακόμα πιο πολύ, πάλι ταΐζεις.

Σε αυτό καταλήξαμε με τη γυναίκα μου και λέει να το γυρίσουμε στους "κόκκινους".

Σου παίρνει 5 € με μιας, αλλά σου δινει 500' (200 κοκκινους+200 όλους τους άλλους+100 bonus)

Δεν βρήκα αυτή την προσφορά της Voda, αλλά αν δεν σε «κλέβει» η χρέωση των 3' επειδή κάνεις μεγάλες κλήσεις, δες το free2Go που αντί για 200' δίνει 600' στο δίκτυό της, δίνει και 1GB ίντερνετ, δίνει και 100 sms (κι ας στέκονται), δίνει και κάθε εβδομάδα δωρεάν μπόνους της επιλογής σου.

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ήρθε αυτό το μήνυμα

και ποια ειναι η απορία σου;

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ήρθε αυτό το μήνυμα

 

ανανεώνεις αρχικά με 5€ να ξεκλειδώσεις το πακέτο. τα χρήματα μένουν για 30 ημέρες και όχι για αγορά πακέτων. Από εκεί και πέρα για τους επόμενους 12 μήνες θα έχεις τη δυνατότητα να το ενεργοποιείς με 4,40€ 160' προς όλους (ελάχ. διάρκ. 1" κτλ)

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή τα 5 ευρω πανε στο πακετο αυτοματα?

Εγω θελω να εχω δυνατοτητα να το ενεργοποιησω στο μελλον αλλα οχι τωρα. Δεν γίνεται?

Link to comment
Share on other sites

Πληρώνεις δηλαδή 5 ευρώ για να έχεις την δυνατότητα να κερδίζεις 0,40 σε κάθε πακέτο. Δεν το θεωρώ έξυπνη κίνηση .
Link to comment
Share on other sites

Απο που προκύπτει οτι τα πρώτα 5 ευρώ δεν χρησιμοποιούνται για πακέτα? Το λένε στο κατάστημα?
Link to comment
Share on other sites

Δεν βρήκα αυτή την προσφορά της Voda, αλλά αν δεν σε «κλέβει» η χρέωση των 3' επειδή κάνεις μεγάλες κλήσεις, δες το free2Go που αντί για 200' δίνει 600' στο δίκτυό της, δίνει και 1GB ίντερνετ, δίνει και 100 sms (κι ας στέκονται), δίνει και κάθε εβδομάδα δωρεάν μπόνους της επιλογής σου.

 

απο τα200 λεπτα προς ολους τα 100 ειναι του πακετου που δινει ηδη σε ολους και τα αλλα 100 επειδη ειναι νεος ο συνδρομης + το μπονους 100 λεπτα προς ολους! οποτε εινια λογικο να μην το βρισκεις!

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Μπα, παίζει το άλλο με τη vodafone. Αλλιώς έχει τα πακέτα στο vodafonecu.gr και αλλιώς στην εφαρμογή my vodafone. Αυτό που αναφέρει στο προηγούμενο μήνυμα με 5€ είναι το πακέτο talk2vodafone 300. Στην εφαρμογή λέει πως δίνει 200' σε vodafone + 200' προς όλους και δώρο άλλα 100' λόγω on line ενεργοποίησης. Στο site τους το ίδιο πακέτο με το ίδιο ακριβώς όνομα λέει πως δίνει 200' σε vodafone και 100' προς όλους. Τίποτα άλλο, ούτε καν το bonus(λες και δεν είναι on line η ενεργοποίηση μέσω της σελίδας τους...).

 

edit: λάθος, δίνει και στο site το bonus, αλλά δεν το είχα προσέξει γιατί το γράφει κάτω χαμηλά. Όπως και να έχει το βασικό πακέτο το δίνει με 100' λιγότερα προς όλους συγκριτικά με την εφαρμογή...

Edited by Mark_K
Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα έκανα τη 10ευρη ανανέωση που θα μου έδινε υποτίθεται τα γνωστά 500mb συν αλλα 200mb δώρο..

 

Ως εδώ καλά, αλλά αντί να αρχίσει κατευθείαν να τρώει από τα 200 που διαρκούν μόλις 15 ημέρες, καταναλώνει από τα 500 που λήγουν στις 30 ημέρες....

 

 

Κάποια γνώμη?

Edited by dkmtb
Link to comment
Share on other sites

Αμα παω σε ενα καταστημα wind για να παρω ενα πακετακι q ποσο θα που το χρεωσουνε? επισης λεω να βαλω και 5ε υπολοιπο μεσα για να αγορασω φθηνο ιντερνετ που θελω.γινεται?
Link to comment
Share on other sites

μπορει να στο δωσουν δωρεαν.

αν θες παρηγγειλε το απ το ιντερνετ

 

 

γινεται αυτο που θες

 

θελω αν γινεται να παρω ενα νουμερακι τσαμπα απο καταστημα και μετα να βαλω 5ε σε υπολοιπο και επειτα να ενεργοποιησω ενα πακετο ιντερνετ με 2ε για 400mb απλως θυμομουν οτι θα δινουν 10ε τα νεα νουμερα καπου που διαβασα αλλα δεν ειμαι σιγουρος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...