Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το πακέτο με 3€ για 60' προς όλους πόσες φορές μπορεί να ενεργοποιηθεί σε ένα μήνα; 4;

Μπορείς να το ενεργοποιήσεις αν δεν σου έχουν τελειώσει τα προηγούμενα λεπτά;

δυστυχώς μόνο 4 φορές το μήνα. και φυσικά μπορείς να το ενεργοποιήσεις όποτε θέλεις, όπως όλα τα πακέτα

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθησουν να σε καθυστερησουν λεγοντας οτι θελουν 30μερες αν ερχεσαι απο συμβολαιο wind.

Κανονικα ειναι 3 μερες.

 

Ετοιμασε email προς ΕΕΤΤ...

 

Και πήγα σε κατάστημα Βενιζέλου ..

Και οχι δεν έχω συμβόλαιο μάλιστα δεν έχω βάλει ούτε 1€

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας ,σκέφτομαι να κανω φορητοτητα από Vodafone σε Q . Ειμαι στo unlimited 35 απο τις 10 απριλη . Δεν εχω το συμβολαιο μαζι μου τωρα για να σας πω περισσοτερες λεπτομερειες . πριν ειχα wind .Οταν πηγα voda μου εδωσαν το πρωτο παγιο δωρο . Μπορω να φυγω ανα πασα στιγμη απο voda χωρις πεναλτι ;*Το μονο που θυμαμαι ειναι οτι μου ειχαν πει απο voda οτι μετα το εξαμηνο μπορω να αλλαξω προγραμμα .

Συσκευή πάντως δεν είχα πάρει .

Και μια ερώτηση σχετικά με τα προγράμματα surf , όποτε τελειώνουν τα ΜΒ μπορώ να ανανεώνω ή υπάρχει κάποιος περιορισμός ;

Link to comment
Share on other sites

είχα αριθμο cu o οποιός έχει απενεργοποιηθεί (τελευταία ανανεωση πριν από 15 περίπου μήνες).

υπάρχει περίπτωση να τον κάνω φορητότητα στην q;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας ,σκέφτομαι να κανω φορητοτητα από Vodafone σε Q . Ειμαι στo unlimited 35 απο τις 10 απριλη . Δεν εχω το συμβολαιο μαζι μου τωρα για να σας πω περισσοτερες λεπτομερειες . πριν ειχα wind .Οταν πηγα voda μου εδωσαν το πρωτο παγιο δωρο . Μπορω να φυγω ανα πασα στιγμη απο voda χωρις πεναλτι ;*Το μονο που θυμαμαι ειναι οτι μου ειχαν πει απο voda οτι μετα το εξαμηνο μπορω να αλλαξω προγραμμα .

Συσκευή πάντως δεν είχα πάρει .

Και μια ερώτηση σχετικά με τα προγράμματα surf , όποτε τελειώνουν τα ΜΒ μπορώ να ανανεώνω ή υπάρχει κάποιος περιορισμός ;

 

Αν δεν έχεις πάρει επιδότηση από τη Vodafone, τότε θα μπορέσεις να κάνεις φορητότητα στη Q χωρίς να πληρώσεις κάτι. Για σιγουριά, κοίτα το συμβόλαιό σου εκεί που αναγράφει το ποσό της επιδότησης (ακόμη και αν δεν έχεις πάρει, λογικά, θα αναγράφεται "Ποσό επιδότησης : 0€) ή κάλεσε το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών της εταιρείας.

 

είχα αριθμο cu o οποιός έχει απενεργοποιηθεί (τελευταία ανανεωση πριν από 15 περίπου μήνες).

υπάρχει περίπτωση να τον κάνω φορητότητα στην q;

 

Πρέπει πρώτα να πας σε κάποιο κατάστημα Vodafone ή καλέσεις την εξυπηρέτηση πελατών ώστε να μάθεις αν μπορείς να ανακτήσεις τον αριθμό. Αν συνδεθείς στο δίκτυο της Vodafone, τότε θα μπορέσεις να κάνεις αίτηση φορητότητας στη Q, αλλιώς όχι.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχεις πάρει επιδότηση από τη Vodafone, τότε θα μπορέσεις να κάνεις φορητότητα στη Q χωρίς να πληρώσεις κάτι. Για σιγουριά, κοίτα το συμβόλαιό σου εκεί που αναγράφει το ποσό της επιδότησης (ακόμη και αν δεν έχεις πάρει, λογικά, θα αναγράφεται "Ποσό επιδότησης : 0€) ή κάλεσε το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών της εταιρείας.

 

 

 

Πρέπει πρώτα να πας σε κάποιο κατάστημα Vodafone ή καλέσεις την εξυπηρέτηση πελατών ώστε να μάθεις αν μπορείς να ανακτήσεις τον αριθμό. Αν συνδεθείς στο δίκτυο της Vodafone, τότε θα μπορέσεις να κάνεις αίτηση φορητότητας στη Q, αλλιώς όχι.

 

Σε ευχαριστώ φιλε , επιδοτηση 0 , οποτε ειμαι ελευθερος να φυγω χωρις πεναλτι .

 

*EDIT

 

Πριν λιγο εκανα αιτηση για Q σε ενα καταστημα wind . Ο υπαλληλος οταν ειδε οτι ειχα το unlimited 35 πηγε να μου προτεινει συμβολαιο αλλα του το ξεκοψα αμεσα .

Μου ειπαν οτι σε 3 μερες θα με καλεσουν να παρω την sim . Περισσοτερες λεπτομερειες δεν ρωτησα γιατι δεν ειχα παρκαρει καλα και βιαζομουν .

Τα 350ΜΒ για 2 μηνες τα δινουν ακομα δωρο με την ενεργοποιηση ?

Edited by Camel_xp
Link to comment
Share on other sites

Διαβαζοντας προηγουμενα σχολια που αφορουν το ιντερνετ μεσω Q/καρτας,ειδα οτι πολλοι ειχαν προβληματα συνδεσιμοτητας.Τωρα υπαρχουν τετοια προβληματα ή εχουν λυθει?

Ευχαριστώ.(Αθηνα μενω.)

Link to comment
Share on other sites

Διαβαζοντας προηγουμενα σχολια που αφορουν το ιντερνετ μεσω Q/καρτας,ειδα οτι πολλοι ειχαν προβληματα συνδεσιμοτητας.Τωρα υπαρχουν τετοια προβληματα ή εχουν λυθει?

Ευχαριστώ.(Αθηνα μενω.)

 

Με Q εδώ και αρκετά χρόνια δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα με το internet. Για Αθήνα πάντα.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ φιλε , επιδοτηση 0 , οποτε ειμαι ελευθερος να φυγω χωρις πεναλτι .

 

*EDIT

 

Πριν λιγο εκανα αιτηση για Q σε ενα καταστημα wind . Ο υπαλληλος οταν ειδε οτι ειχα το unlimited 35 πηγε να μου προτεινει συμβολαιο αλλα του το ξεκοψα αμεσα .

Μου ειπαν οτι σε 3 μερες θα με καλεσουν να παρω την sim . Περισσοτερες λεπτομερειες δεν ρωτησα γιατι δεν ειχα παρκαρει καλα και βιαζομουν .

Τα 350ΜΒ για 2 μηνες τα δινουν ακομα δωρο με την ενεργοποιηση ?

 

Ναι, τα δίνουν ακόμα. 3 μέρες; ;; μακάρι φίλε μου... Πολύ φοβάμαι ότι θα σε καθυστερησουν και εσένα και θα σου πούνε από τα κεντρικά 30 ημέρες. Έκανα καταγγελία σε εεττ τελικά...

Link to comment
Share on other sites

Διαβαζοντας προηγουμενα σχολια που αφορουν το ιντερνετ μεσω Q/καρτας,ειδα οτι πολλοι ειχαν προβληματα συνδεσιμοτητας.Τωρα υπαρχουν τετοια προβληματα ή εχουν λυθει?

Ευχαριστώ.(Αθηνα μενω.)

 

Πλέον δεν υπάρχουν προβλήματα με την σύνδεση στο internet. Είχα πρόβλημα στις αρχές Ιούλη μαζί με άλλους νέους νεοενεργοποιημένους συνδρομητές αλλά ήταν πρόβλημα της Q και έχει επιλυθεί πλέον.

Nokia 5210 -> Ericsson T20e -> Sony Ericsson K300i -> Sony Ericsson K750i -> Sony Ericsson W595 -> Sony Ericsson Elm -> Sony Ericsson Xperia X10 mini -> Samsung Galaxy S DUOS -> Sony Xperia SP -> Elephone P3000 -> Huawei P8 lite -> Huawei Honor 8 και συνεχίζουμε...
Link to comment
Share on other sites

τα 350ΜΒ για 2 μηνες ισχυουν, αλλα για σιγουρια καλυτερα να ρωρτησεις στο καταστημα.

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι, τα δίνουν ακόμα. 3 μέρες; ;; μακάρι φίλε μου... Πολύ φοβάμαι ότι θα σε καθυστερησουν και εσένα και θα σου πούνε από τα κεντρικά 30 ημέρες. Έκανα καταγγελία σε εεττ τελικά...

 

 

Εσκασε κι'ολας τηλεφωνο απο vodafone και μου προτειναν εκπτωση 50% την οποια δεν δεχτηκα .

Ελπιζω μεχρι παρασκευη να ειμαι στην Q :)

Link to comment
Share on other sites

Εσκασε κι'ολας τηλεφωνο απο vodafone και μου προτειναν εκπτωση 50% την οποια δεν δεχτηκα .

Ελπιζω μεχρι παρασκευη να ειμαι στην Q :)

 

50%???Κανουν ακομα τετοιες εκπτωσεις;Δεν ειναι ασχημη παντως

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για θυμίστε μου κάτι, αν σου έρθει μήνυμα διπλασιασμού ισχύει και σε κατάστημα η προσφορά ? και ανεξαρτήτως ποσού?

πχ μπορώ να βάλω 25-30 ευρώ σε κατάστημα wind και να διπλασιαστούν, σωστά?

Edited by CaptainMorgan
ορθογραφικό
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για θυμίστε μου κάτι, αν σου έρθει μήνυμα διπλασιασμού ισχύει και σε κατάστημα η προσφορά ? και ανεξαρτήτως ποσού?

πχ μπορώ να βάλω 25-30 ευρώ σε κατάστημα wind και να διπλασιαστούν, σωστά?

 

Εννοείται πως ναι.

Link to comment
Share on other sites

αντε να αυξανομαστε σιγα σιγα!!! :-)

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Διαβαζοντας προηγουμενα μηνυματα, μερικων μηνων πριν, διπιστωσα οτι αρκετοι ειχαν προβλημα με το ιντερνετ λογω φορητοτητας του αριθμου απο αλλη εταιρια(Ζω σε μεγαλο αστιο κεντρο).Τωρα συνεχιζονται παρομοια προβληματα ή διορθωθηκαν?Αλλα θεματα της Q που να σας ταλαιπωρουν?(Οπως εγραψα και πιο πανω σκεφτομαι να ''μετακινηθω'' προς Q).

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Διαβαζοντας προηγουμενα μηνυματα, μερικων μηνων πριν, διπιστωσα οτι αρκετοι ειχαν προβλημα με το ιντερνετ λογω φορητοτητας του αριθμου απο αλλη εταιρια(Ζω σε μεγαλο αστιο κεντρο).Τωρα συνεχιζονται παρομοια προβληματα ή διορθωθηκαν?Αλλα θεματα της Q που να σας ταλαιπωρουν?(Οπως εγραψα και πιο πανω σκεφτομαι να ''μετακινηθω'' προς Q).

Ευχαριστω.

σου απαντησαν παραπάνω οτι δεν υπάρχει πλεον πρόβλημα. ήταν μονο σε νέες γραμμές από φορητότητα

Link to comment
Share on other sites

καλησπερες

 

μηνυματα 2/3πλασιασμου ερχονται σε κανεναν?

 

εμενα μονο για2πλασιασμο του χρονου ομιλιας μου ρχονται,που δεν 2πλασιαζουν τα 10 ευρω που βαζεις ε?

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

καλησπερες

 

μηνυματα 2/3πλασιασμου ερχονται σε κανεναν?

 

εμενα μονο για2πλασιασμο του χρονου ομιλιας μου ρχονται,που δεν 2πλασιαζουν τα 10 ευρω που βαζεις ε?

Tα μηνυματα διπλασιασμού στη wind διπλασιάζουν τα χρήματα που βάζεις , αν βάλεις 10ευρώ θα μπουν 20 μειον το φορο καρτοκινητής.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

το συγκεκριμενο ελεγε περι διπλασιου χρονου ομιλιας αν βαλω 5 ευρω...ισχυει?να βαλω δλδ μια 10ρα καρτα?

 

το καλοκαιρι που ειχα 3πλασιασμου και εβαλα 20 εγιναν 56 πρπ...

 

αλλα νομιζω αλλα ελεγε το σμσ τοτε..νομιζω οτι θα διπλασιαζε η θα τριπλασιαζε την καρτα...

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

αν βάλεις 10€ και σου χει ερθει το sms 2πλασιασμου, θα σε βάλουν 20(αφάιρεσε τους φόρους)

αν σου ρθει 3πλασιασμου θα μπουν 30€(αφαίρεσε φορους)

με 20€ ανανέωση θα πάει 40€ και 60€ αντίστοιχα (επίσης αφαίρεσε φόρους)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...