Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρa σήμερα μπήκα να δω κάτι στο internet απο την προσφορά τησ κιου με τa 350Mb internet λόγω ότι ειναι καινούργιος ο αριθμός μου τέλος πάντων ήξερα ότι δεν είχα πολλά Mb internet με αποτέλεσμα να μην φορτώνει το internet και τελικa τελείωσαν το θέμα ειναι ότι πριν έστω και με μηδενικό υπόλοιπο μπορούσα να στείλω μυνημa για να δω πόσα mb internet είχα υπόλοιπο ένω τώρα δεν μπορώ να στείλω μυνημa. Ξερω ότι πρέπει να υπάρχει ένα ελάχιστο υπόλοιπο στην γραμμή μου για να λειτουργήσει σωστά αλλά το πρόβλημα μου ειναι τι θα γίνει τον επόμενο μηνα που θα μπουν τa αλλά 350mb internet θα πρέπει να βαλω κάρτα ; ή θα πρέπει καλέσω την εξυπηρέτηση πελατών να μου ενεργοποιήσει το internet; διότι απο ότι είδα η ενδειξη εξαφανίστηκε απο την οθονη του κινητού μου . Ξερω ότι ειναι λογικο αυτο λόγω ότι πρέπει να υπάρχει ένα υπόλοιπο ασφαλείας το θέμα ειναι εαν θα μπορώ να μπω στο internet τον επόμενο μηνα με μηδενικό υπόλοιπο.

θελουμε φετος απεριοριστα data σε ολους τους παροχους κινητης τηλεφωνιας στην Ελλαδα για ολο το καλοκαιρι. 

Link to comment
Share on other sites

Το δοκιμάζεις... Αν δεν γίνεται 1€ από κατάστημα!
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν φτιάχνουν μια εφαρμογή για android και iphone μέσω της οποίας να δίνεις το username και password σου και να βλέπεις αναλυτικά τα πακέτα που έχεις ενεργοποιήσει και τον χρόνο που υπολείπεται; Από το να παίρνω τη μια στο 1225, να στέλνω μετά μήνυμα στο 1210, να παίρνω στο 12200, νομίζω είναι κάτι πολύ πιο οργανωμένο και εύχρηστο! :)

 

φαντάζομαι πως δεν θέλουν να διαθέσουν χρήματα και πόρους για κάτι τέτοιο, σ'αυτή τη φάση.

Καλό θα ήταν όμως!

Κι ένα σύστημα να ανανεώνουμε τον χρόνο ομιλίας με κάρτα , online, όπως είχαν παλιά!

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν φτιάχνουν μια εφαρμογή για android και iphone μέσω της οποίας να δίνεις το username και password σου και να βλέπεις αναλυτικά τα πακέτα που έχεις ενεργοποιήσει και τον χρόνο που υπολείπεται; Από το να παίρνω τη μια στο 1225, να στέλνω μετά μήνυμα στο 1210, να παίρνω στο 12200, νομίζω είναι κάτι πολύ πιο οργανωμένο και εύχρηστο! :)

Και χωρις εφαργογη ειδικα για iphone / android δουλεει μια χαρα. απλα γραψου στο myq και απο το κινητο σου μπαινεις στη σελιδα σου και βλεπεις τι υπολοιπα εχεις. ΑΠλο.

Link to comment
Share on other sites

Και χωρις εφαργογη ειδικα για iphone / android δουλεει μια χαρα. απλα γραψου στο myq και απο το κινητο σου μπαινεις στη σελιδα σου και βλεπεις τι υπολοιπα εχεις. ΑΠλο.

 

Σωστό,κάνεις ότι θέλεις από την ιστοσελίδα...;)

Link to comment
Share on other sites

δεν γραφομαι ακομα θελω να παρω τα δωρο λεπτα Αυγουστο..

απαντησε και ο παραπανω φιλος για τα νουμερα...

αλλα το point μου ηταν αλλου...

καλα το 1225 το βρηκα και μαλιστα απο εδω μεσα και με πολυ ψαξιμο..

αμα το βρει κανενας στο site να μου το δειξει...

πρεπει να στειλεις σε 5-6 αριθμους να δεις τα υπολοιπα σου...

τι αχταρμας ειναι αυτος

 

μπορεις επισης να στειλεις κενό sms στο 1225 (δωρεαν)

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν φτιάχνουν μια εφαρμογή για android και iphone μέσω της οποίας να δίνεις το username και password σου και να βλέπεις αναλυτικά τα πακέτα που έχεις ενεργοποιήσει και τον χρόνο που υπολείπεται; Από το να παίρνω τη μια στο 1225, να στέλνω μετά μήνυμα στο 1210, να παίρνω στο 12200, νομίζω είναι κάτι πολύ πιο οργανωμένο και εύχρηστο! :)

 

ή απλά μπες στο MyQ.gr από το adroid/iphone και δες όλα τα υπόλοιπά σου

Link to comment
Share on other sites

μόλις εκτελέσθηκε η φορητότητα (μέχρι πριν λίγο είχα what's up),

 

οπότε έχω και γω το θέμα με το internet

 

έχω δοκιμάσει και με την ενεργοποιημένη περιαγωγή και μετά να το επανεκκινήσω αλλά τίποτα

 

πρόσεξα οι δοκιμές να γίνουν με δίκτυο 3g

 

αλλά τίποτα; τι κάνω; πάω σε κατάστημα της wind;

 

αλήθεια το 2g/3g παίζει ρόλο για το αν θα έχω internet;

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

μόλις εκτελέσθηκε η φορητότητα (μέχρι πριν λίγο είχα what's up),

 

οπότε έχω και γω το θέμα με το internet

 

έχω δοκιμάσει και με την ενεργοποιημένη περιαγωγή και μετά να το επανεκκινήσω αλλά τίποτα

 

πρόσεξα οι δοκιμές να γίνουν με δίκτυο 3g

 

αλλά τίποτα; τι κάνω; πάω σε κατάστημα της wind;

 

αλήθεια το 2g/3g παίζει ρόλο για το αν θα έχω internet;

 

ευχαριστώ

 

Το internet έχει στρώσει δες τις ρυθμίσεις και κλείσε και ξανά άνοιξε την συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

μόλις εκτελέσθηκε η φορητότητα (μέχρι πριν λίγο είχα what's up),

 

οπότε έχω και γω το θέμα με το internet

 

έχω δοκιμάσει και με την ενεργοποιημένη περιαγωγή και μετά να το επανεκκινήσω αλλά τίποτα

 

πρόσεξα οι δοκιμές να γίνουν με δίκτυο 3g

 

αλλά τίποτα; τι κάνω; πάω σε κατάστημα της wind;

 

αλήθεια το 2g/3g παίζει ρόλο για το αν θα έχω internet;

 

ευχαριστώ

 

ε ναι λοιπόν τώρα έχω

 

έφτιαξα τις ρυθμίσεις του Apn (με την δεύτερη όμως δούλεψαν)

 

και από ότι είδα και με 2g μπαίνει αλλά πιο αργά

Edited by STEV
Link to comment
Share on other sites

άλλη ερώτηση:

 

υπάρχει κάποιος τρόπος να μάθει κανείς αν ένα νούμερο αντιστοιχεί σε Q ή όχι

 

π.χ. σε what's up έστελνες wu 69******** στο 1314 και μετά σου ερχόταν απαντητικό μήνυμα με το αν είναι what's up ή όχι

Link to comment
Share on other sites

άλλη ερώτηση:

 

υπάρχει κάποιος τρόπος να μάθει κανείς αν ένα νούμερο αντιστοιχεί σε Q ή όχι

 

π.χ. σε what's up έστελνες wu 69******** στο 1314 και μετά σου ερχόταν απαντητικό μήνυμα με το αν είναι what's up ή όχι

 

Η Q δεν έχει κάποιον αριθμό που να σε πληροφορεί σχετικά με αυτό που ρωτάς. Αν έχεις όμως vodafone μπορείς να στείλεις sms στο 1292 με τον αριθμο που σε ενδιαφέρει και να μάθεις σε ποιό δίκτυο ανήκει. Είναι δωρεάν και δουλευει πάντα!!!!!

Συμβόλαιο = Κοροϊδία

Φοιτητικά πακέτα for ever!!!

Υποστηρίξτε το ελεύθερο λογισμικό!!!!

Link to comment
Share on other sites

την προηγούμενη προσφορά με το carl δε την πρόλαβα αλλά μου φαίνεται καλύτερα που δε την πρόλαβα γιατί η νέα προσφορά είναι καλύτερη.

ποιά η γνώμη σας;

Link to comment
Share on other sites

την προηγούμενη προσφορά με το carl δε την πρόλαβα αλλά μου φαίνεται καλύτερα που δε την πρόλαβα γιατί η νέα προσφορά είναι καλύτερη.

ποιά η γνώμη σας;

εννοείται ότι το samsung pocket είναι πολύ καλύτερο απ το zte carl:p Edited by gerstavros2
Link to comment
Share on other sites

 

Τι έγινε έληξε η προσφορα?Για λίγες ώρες ήταν?

Link to comment
Share on other sites

γράφει ότι εξαντλήθηκε αν προσέξετε στην πρώτη σελίδα.

καλά πόσα είχαν; ή πεσαν όλοι με τα μούτρα;

 

πεσαν ολοι με τα μουτρα και πολλοι λογω λαθος του συστηματος της wind στειλανε 2 και 3 φορες την παραγγελια. Εγω μεσα στα πρωτα 5 λεπτα που εμφανιστηκε στο σιτε της wind εχθες, εκανα τη παραγγελια και ακομα περιμενω να με παρουν.

Link to comment
Share on other sites

γράφει ότι εξαντλήθηκε αν προσέξετε στην πρώτη σελίδα.

καλά πόσα είχαν; ή πεσαν όλοι με τα μούτρα;

 

Που το λέει αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα στο τηλέφωνο με την wind και μου είπαν ότι έδωσαν 500 κομμάτια και ότι δεν πρόκειται να ξαναβγάλουν προσφορά με τα συγκεκριμένα κινητά.
Link to comment
Share on other sites

ε σίγουρα θα βγάλουν κι άλλη προσφορά, αφου βλέπουν οτι υπάρχει ανταπόκριση

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα στο τηλέφωνο με την wind και μου είπαν ότι έδωσαν 500 κομμάτια και ότι δεν πρόκειται να ξαναβγάλουν προσφορά με τα συγκεκριμένα κινητά.

 

αλλοι συ μφορουμιτες που μιλησαν με την γουιντ τους ειπαν ακριβως το αντιθετο. Αντε βγαλε ακρη

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως μίλησα με φυσικό κατάστημα Wind κι από Δευτέρα, βαριά Τρίτη, περιμένουν συσκευές... Edited by rufous
"Never make anyone a priority in your life when you're only an option in theirs..."
Link to comment
Share on other sites

πεσαν ολοι με τα μουτρα και πολλοι λογω λαθος του συστηματος της wind στειλανε 2 και 3 φορες την παραγγελια. Εγω μεσα στα πρωτα 5 λεπτα που εμφανιστηκε στο σιτε της wind εχθες, εκανα τη παραγγελια και ακομα περιμενω να με παρουν.

 

δεν εχει καταχωρηθει κατα πασα πιθανοτητα.

αν εβαλες απλα τα στοιχεια σου καισ ε γυρισε στην αρχικη,δεν υπαρχει καταχωρηση.

εμενα με την 2-3η προσπαθεια με εβγαλε στην σελιδα που λεει "θα σου στειλουμε μειλ επιβεβαιωσης κτλ"

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...