Jump to content

Samsung GT-i8510 INNOV8


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Saturn στην Καλλιθεα το ειχε σιγουρα πριν 3 βδομαδες που ειχα παει.

Στα 249.

 

Κοιταξες εκει?

Edited by thePRODIGY

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν είμαι απο Αθήνα ρε φίλε , θα πάω την Τρίτη στο saturn στην Θεσσαλονίκη... Από ιντερνετ δηλαδή δεν παίζει να το βρώ? Edited by mirrorofsorrow
Απαγορεύεται η χρήση γραφής sms
Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι απο Αθήνα ρε φίλε , θα πάω την Τρίτη στο saturn στην Θεσσαλονίκη... Από ιντερνετ δηλαδή δεν παίζει να το βρώ?

 

Γιατί δεν ψάχνεις να το βρείς μεταχειρισμένο; Θέλεις οπωσδήποτε καινούριο;

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Ορίστε τοελληνικο firmware για όσους το ζήτησαν

και πως γίνεται η δουλειά , δηλαδή η εγκατάσταση?

Link to comment
Share on other sites

μπηκα στο κρυφο μενου και πειραξα τα μικροφονα με αποτελεσμα να μην μπορω να παρω τηλεφωνο.παταω κληση και δεν ακουγεται τιποτα.πως μπορω να επαναφερω τις εργοστασιακες ρυθμισεις?αν ξερει καποιος ας μου πει γιατι ειναι επειγον.
Link to comment
Share on other sites

Ορίστε τοελληνικο firmware για όσους το ζήτησαν

 

Κανενα tutorial για το πως το περναμε,που μπορουμε να βρουμε,για εμας τους ασχετους?:(

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Πως μπορώ να δω αν έχω σήμα 3G?

Και επίσης πως μπορώ να πόσο τοις εκατό έχει η μπαταρία μου?

Siemens M55, Siemens CX75, Mitsubishi M342i,Sony Ericsson P910i, Sony Ericsson W950i, Sony Ericsson P1i, Sony Ericsson W960i, Samsung Omnia i900 16gb, Samsung innov8, Motorola Milestone, Motorola Atrix, Motorola RAZR MAXX, Samsung Note II, Samsung Note III, Samsung Note IV, Samsung A8
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
το πουλαει κανεις? ειμαι απο αθηνα. το ειχα παλια και το θελω παλι, ειναι το καλυτερο κινητο που ειχα ποτε.

Πριν λίγες ημέρες το είχε και το Saturn στην Συγγρού , γύρω στα 200 και κάτι , δεν θυμάμαι ακριβώς.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια sos ενα innov ενω δουλευε μια χαρα ,ηαφνικα το πλαστικο απο πισω που ανοιγοκλεινει οταν πατησεις το κουμπι γηια να βγαλεις φωτο τα ειχε παιξει δεν ανοιγε η οταν ηθελε κ ενω εστρωσε εκει που παταω το κουμπι για φωτο κ ανοιγει η καμερα δηλαδη το πλαστικο απο πισω για να βγει φωτο ,κανει τον ηχο αναβει το φλας αλλα βγαινει μαυρο κοιταω πισω το ταζμι απο εκει που βγαινει η φωτο κ δεν εχει σπασει τιποτα αλλα φαινεται πως κ εκει μεσα υπαρχει κ αλλο πλαστικο (πισω απο το τζμι ) που ειναι κλειστο,τι να εχει γινει ?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια sos ενα innov ενω δουλευε μια χαρα ,ηαφνικα το πλαστικο απο πισω που ανοιγοκλεινει οταν πατησεις το κουμπι γηια να βγαλεις φωτο τα ειχε παιξει δεν ανοιγε η οταν ηθελε κ ενω εστρωσε εκει που παταω το κουμπι για φωτο κ ανοιγει η καμερα δηλαδη το πλαστικο απο πισω για να βγει φωτο ,κανει τον ηχο αναβει το φλας αλλα βγαινει μαυρο κοιταω πισω το ταζμι απο εκει που βγαινει η φωτο κ δεν εχει σπασει τιποτα αλλα φαινεται πως κ εκει μεσα υπαρχει κ αλλο πλαστικο (πισω απο το τζμι ) που ειναι κλειστο,τι να εχει γινει ?

 

το είχα πάθει και στο Ν73 και μου είχε τύχει κ στο innov8, επειδή έχει αυτόματα κλείστρο κάποια στιγμή μπορεί να κολλήσει, απλά χτύπα το ελαφρά στον καρπό σου όταν ανοίγεις την εφαρμογή της κάμερας και λογικά θα δουλέψει κανονικά.

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι το εξωτερικο κλειστρο,αυτο οκ εφτιαξε κ ανοιγει,μεσα απο το γυαλι εχει κ αλλο;

Ναι υπάρχει το κάλυμα του φακού και το κλείστρο, λογικά σε εσένα έχει μείνει το εσωτερικό κλείστρο κολημένο, κάνε αυτό που σου είπα και πες μου.

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Το δοκιμασα φιλε μου αλλα τιπορα ,βασικα τωρα εχει κολησει κ το εξωτερικο κ το ανοιγω με μολυβι ,κρατησε για λιγο απο μονο του ετσι κ το απο μεσα κλειστρο κλειστο ηταν κ το κοπανησα :lol: μια δυο τρεις δεκατρεις αλλα τιποτα :mad: ακομα το μεσα κλειστο ,εκτος εγγυησης ,τι κανουμε ? το πεταμε ?
Link to comment
Share on other sites

παιδια βοηθεια!!!!!!μιπος ξερει καποιος πως μπορουμε να σωσουμε τα μηνυματα γιατι το παω για format?
Link to comment
Share on other sites

παιδια βοηθεια!!!!!!μιπος ξερει καποιος πως μπορουμε να σωσουμε τα μηνυματα γιατι το παω για format?

 

Με το samsung pc studio ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια.Χτες το βραδυ εβαλα το κινητο στον φορτιστη κλειστο να φορτιση και σημερα το πρωι δεν ανοιγει!Οταν το ξαναβαζω στο φορτιστη ή στο usb με τον Η/Υ μου δειχνει στην οθονη την εικονιτσα της μπαταριας οτν φορτιζει με μια πορτοκαλι κλεψυθρα κι αυτο ειναι ολο!!Τι μπορω να κανω για να το επαναφερω??Σας ευχαριστω πολυ...:cry:
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

ασ'τα τι έχω τραβίξει με αυτή τη κλεψίδρα...

η κλεψίδρα σημαίνει ότι το κινητό δεν έχει αρκετή ενέργεια για να ανοίξει, ασ'το για κανα 20λεπτο στο φορτιστή και θα ανοίξει κανονικά η φορτιση.

Παίζει να σου έχει χαλάσει το micro usb και να μην κάνει καλή επαφη. εγω αυτό που έκανα είναι να πάρω εξωτερικό φορτιστή και να φορτίζω τη μπαταρία εκτός κινητου. έχω ένα δεύτερο τέτοιο φορτισή άμα θες, αν είναι όντως πρόβλημα του usb αυτός είναι ο μόνος τρόπος φόρτισης.

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Φιλαρακι με εσωσες!Θα σου κανω εικονισμα!5 λεπτα στο usb και ανοιξε!!Σε υπερευχαριστω,να εισαι καλα... Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Μήπως κάποιος έχει καταφέρει να διορθώσει το πρόβλημα μη συγχρονισμού ήχου και είκόνας κατά την καταγραφή βίντεο; Με ένα εξουσιοδοτημένο service της samsung που επικοινώνησα, με διαβεβαίωσαν ότι αν τους στείλω το κινητό θα το φτιάξουν. Ισχύει ή τσάμπα ο κόπος μου και θα γυρίσει πίσω με το ίδιο πρόβλημα. Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Μήπως κάποιος έχει καταφέρει να διορθώσει το πρόβλημα μη συγχρονισμού ήχου και είκόνας κατά την καταγραφή βίντεο; Με ένα εξουσιοδοτημένο service της samsung που επικοινώνησα, με διαβεβαίωσαν ότι αν τους στείλω το κινητό θα το φτιάξουν. Ισχύει ή τσάμπα ο κόπος μου και θα γυρίσει πίσω με το ίδιο πρόβλημα. Ευχαριστώ!

 

Φίλε μου είχα στην κατοχή μου τρία διαφορετικά innov8. Και τα τρία είχαν το πρόβλημα που αναφέρεις, στο οποίο δεν μπόρεσα να δώσω λύση όσο και αν έψαξα!

 

Άλλοι πάλι λένε ότι δεν είχαν ποτέ αυτό το πρόβλημα! Τι να πω… :worry:

 

Πόσο θα σε χρεώσουν για να το φτιάξουν; Είσαι εντός εγγύησης; Εάν ναι τότε στείλτο για “service”. Δεν νομίζω να βρεις κάτι μόνος σου.

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ για την γρήγορη απάντηση! το έχω ένα χρόνο και είμαι σε εγγύηση. οπότε θα το στείλω και ότι γίνει! ευχαριστώ και πάλι!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung GT-i8510 INNOV8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...