Jump to content

Τα πάντα για το Cosmote my view


hexagon
 Κοινοποίηση

Θα κάνετε χρήση του My View;  

226 members have voted

  1. 1. Θα κάνετε χρήση του My View;

    • NAI θα κάνω. Είναι πολύ καλη υπηρεσία όπως είναι τώρα.
    • Θα κάνω χρήση μόνο εάν καταργηθεί το όριο των 40Mb το μήνα εκτός view.
    • Δεν θα κάνω χρήση.Με καλύπτει άλλη εταιρία στον τομέα αυτό.
    • ΟΧΙ.Περίμενα κατι καλύτερο απο την Cosmote.


Recommended Posts

Καλα, ημουν που ημουν αρνητικος με το κολοπακετο της cosmote, τωρα τα πηρα στο κρανιο.

 

Δοκιμασα να συνδεθω, οπως κανω και με τη wind, στο ιντερνετ, μεσω κινητου, με το myview.

Πως ειναι δυνατον, σε περιοδο δωρεαν πλοηγησης, να εχω χασει 10 ευρω απο το λογαριασμο μου, απλα επειδη μπηκα σε 2-3 sites?

 

Επισης παρατηρησα, οτι μετα απο σερφαρισμα ενος λεπτου ας πουμε, μετα, αν παρω αμεσως να μαθω το υπολοιπο μου, μου λεει αλλο νουμερο, μετα απο 10 λεπτα μου λεει αλλο!

Αλλα αντι αλλων!

 

Οπως και να χει δεν επρεπε να χρεωνει καθολου!

 

Το συστημα χρεωσης, δεν επρεπε να ειναι ανενεργο ή μηπως ειναι για το γαμο του καραγκιοζη σαν το πακετο της cosmote?

 

Μηπως, εκτος απο το απαραδεκτο οριο των 40mb, εχουν βαλει και κοφτες για μη-χρηση ιντερνετ απο υπολογιστες?

 

Η περίοδος δωρεάν χρήσης αφορά μόνο στο portal και στα συμβεβλημένα sites. Ο περιορισμός των 40MB ισχύει κανονικά! Με βρίσκεις σύμφωνο ότι είναι απαράδεκτο γενικά! Και εγώ τόσα χρόνια πιστός στην Cosmote περίμενα κάτι καλύτερο (τα λέω ξανά και πιο πάνω).

 

Να προσέχεις πάντως γιατί τα 40MB καταναλώνονται σε χρόνο μηδενικό!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 684
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και παλι ομως, ΔΕΝ δικαιολογειται η χρεωση. Διοτι με 2-3 sites, δεν μπορεις να φτασεις 40mb!

Ειλικρινα δεν ξερω τι παιζει, κι αν παρω τηλεφωνο το helpdesk θα τους αδειασω για το πακετο που εβγαλαν. Και δεν εχω ορεξη να ταραχθω νυχτιατικα.

Ειπα να κανω μια δοκιμη αλλα @@@@@

 

 

Ειμαι χρηστης cosmote μια 10ετια. Και παραλληλα χρηστης wind 1 χρονο, μονο για το internet(wind plus).

Εδω στην Ελλαδα, δεν εχουμε μαθει να επιβραβευουμε τον καλυτερο. Γουσταρουμε να μας πινουν το αιμα στις χρεωσεις.

Μετα μην ακουσω κανεναν που θα χρησιμοποιησει το myview, είτε με το ηλιθιο οριο των 40mb είτε με τους ΄κοφτες' που υποπτευομαι οτι εβαλαν για μενα που πηγα να συνδεθω μεσω laptop, για ακριβεια στην Ελλαδα.

Γουσταρουμε να μας ξεσκιζουν και να τους λεμε κι ευχαριστω. Γι αυτο κι αυτοι συνεχιζουν να μας προσφερουν @@@@. Ξερουν τι @@@@ες λαος ειμαστε. Ζωα σου λεει ειναι, δεν θα μιλησουν, δεν θα αντιδρασουν.

 

Για μενα δεν υπαρχουν φανατισμοι.

Προτιμω οποιον ειναι καλυτερος και κανω τη δουλεια μου. Εξαλλου και η καθε εταιρια με βλεπει ως χρημα.

 

Η wind, ειναι στο θεμα internet η πιο τίμια. 3,5 ευρω, η πιο φτηνη, FLAT RATE internet, ΑΠΕΡΙΟΡΙΣΤΟ. Και χρηση με laptop, για να γουσταρουμε.

 

Οπως dsl. Εκτος αν γουσταρετε τις εποχες επακ, με χρονοχρεωση, ετσι και τωρα με cosmote, ογκοχρεωση!

 

 

Δεν μπορω να φανταστω ατομο να χρησιμοποιησει αυτο το απαραδεκτο, απο καθε αποψη πακετο.

 

 

Anyway, βιτσια ειναι αυτα θα μου πειτε....

 

 

Οποιος εχει ιδεα γιατι πληρωσα χρυσαφι 3 sites που δοκιμασα να δω στο laptop, χρησιμοποιωντας το myview, στην Δωρεάν περιοδο χρεωσης(φανταστειτε να μην ηταν και δοκιμαστικη δωρεαν περιοδος δηλαδη, θα μου φερνατε τσιγαρα στη φυλακη...) , ας μου πει....

 

Ειλικρινα, 3 sites, 3 μονο sites. 2-3 λεπτακια σερφαρισμα ολο κι ολο. Ακριβως για δοκιμη.

Εβγαλα την ethernet dsl, και δοκιμασα συνδεση με myview στο laptop. Με χρηση wap.

Και proxy & ports που αναφερθηκαν πιο πανω απο συμφορουμιτη.

Τα 40mb, δεν ξεπεραστηκαν με τιποτε.

Γιατι με ληστεψαν τοτε?

Link to comment
Share on other sites

Τώρα με αυτό που είπε ο προηγούμενος στο forum με φόβισε… :confused:

Οπότε αφήνω τις δοκιμές για αργότετα… :worry:

.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα γιατί σέρνετε όλη την ημέρα και το βράδυ; Στην εξυπηρέτηση πελατών μου είπαν πως φταίει το κινητό (ή μάλλον τα κινητά γιατί σε 3 έχω δοκιμάσει και η σύνδεση είναι τελείως για τα μπάζα)....Μήπως να τους στείλουμε αυτό το θέμα με e-mail για να δουν τα χάλια τους;
Link to comment
Share on other sites

Με το καρτοκινητο δε μπαινει. στελνω wap sto 1333 απο το ενα κινητο κ μου ερχεται απαντηση οτι δεν ανταποκρινεται.

Με τη sim του συμβολαιου, εκανα την πλοηγηση.

στα συν: ωραιο κ ευχρηστο μενου, γρηγορη πλοηγηση, ελαφρυ περιεχομενο.

στα πλυν: ο κοφτης των 40MB

 

Η χρηση του msn messenger δεν ηταν δυνατη στο K700.

Η δωρεαν χρηση στο msn messenger ειναι μεχρι 23Αυγουστου.

 

εβαλα την sim του καρτοκινητου στη συσκευη που εκανα πλοηγηση με την sim συμβολαιου, κ μου λεει αδυνατη η προσβαση..

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παίδες σήμερα χρησιμοποίησα τις ρυθμίσεις wap τις cosmote για πλοήγηση από το pc. Η εμπειρία που είχα ήταν εξαιρετική. Χωρίς προβλήματα στην κωδικοποίηση έμπαινε σε όλες τις σελίδες και για 75 περίπου λεπτά χρήσης κατανάλωσα περίπου 18 Mb. Αυτό ίσως δίνει, κατά την γνώμη μου, την απάντηση για ποιο λόγο η cosmote δεν έχει δώσει ακόμα απεριόριστο για εκτός my view πλοήγηση.

Ανάλογη δοκιμή έχει γίνει και με ρυθμίσεις live και plus. Ειδικά με το plus εκτός ότι δεν μπαίνει με τον internet explorer τα πράγματα στην κωδικοποίηση είναι τραγικά. Με το live δεν με έβαζε καθόλου με τον internet explorer.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο η σελίδα αυτή στην οποία γράφουμε, η οποία κιόλας δε θεωρείται και από τις βαριές, είναι 0.5MB. Ενδεικτικά αναφέρω τα μεγέθη κάποιων άλλων χώρων: skai.gr:0.3MB, sport24.gr:0.9MB, microsoft.com:0.5ΜΒ ενώ μία σελίδα ενός μέσου χρήστη του facebook (όπως είμαι εγώ) είναι πάνω από 3ΜB. Ας μην κοροϊδευόμαστε λοιπόν. Τα 40MB φεύγουν σε χρόνο μηδενικό. Ακόμα και για να βλέπεις αν έχεις κάποιο καινούριο mail από webmail όπως το gmail και πάλι θέλει προσοχή. Ότι και να λέμε δε δικαιολογείται το όριο με τίποτα. Όσο το δουλεύω το σύστημα μόνο αρνητικά βρίσκω.

 

ΥΓ. Το μόνο θετικό που έχει είναι ότι επιτέλους τα 10 sms τα δωρεάν που δικαιούμαστε μπορούμε να τα στέλνουμε μέσα από το portal. Αλλά δεν το βλέπω να μένει για πολύ εκεί. Σίγουρα από λάθος θα το έβαλε η "μαμά Cosmote" (κατά το "μαμά ρωσία..." - άσχετο)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παίδες σήμερα χρησιμοποίησα τις ρυθμίσεις wap τις cosmote για πλοήγηση από το pc. Η εμπειρία που είχα ήταν εξαιρετική. Χωρίς προβλήματα στην κωδικοποίηση έμπαινε σε όλες τις σελίδες και για 75 περίπου λεπτά χρήσης κατανάλωσα περίπου 18 Mb. Αυτό ίσως δίνει, κατά την γνώμη μου, την απάντηση για ποιο λόγο η cosmote δεν έχει δώσει ακόμα απεριόριστο για εκτός my view πλοήγηση.

Ανάλογη δοκιμή έχει γίνει και με ρυθμίσεις live και plus. Ειδικά με το plus εκτός ότι δεν μπαίνει με τον internet explorer τα πράγματα στην κωδικοποίηση είναι τραγικά. Με το live δεν με έβαζε καθόλου με τον internet explorer.

 

 

Σε σενα ολα καλα, ενω σε μενα μου εφαγε ολα τα λεφτα!

Τα συμπερασματα δικα σας!:(

Link to comment
Share on other sites

Σε σενα ολα καλα, ενω σε μενα μου εφαγε ολα τα λεφτα!

Τα συμπερασματα δικα σας!:(

 

Στείλε ένα email στην cosmote και θα τα πάρεις όλα πίσω. Πολύ απλό και απαράδεκτο ταυτόχρονα. Για να τα λέμε όλα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εγω δεν μπορώ να συνδεθώ. Προσπαθώ να συνδεθώ από τον browser του κινητού αλλά δεν κάνει τίποτα. Πηγαίνω στο μετάβαση στην σελίδα, βάζω τη σελίδα του myview κ δe γίνεται τίποτα. Βασικά σε καμία σελίδα δεν μπαίνει.

Any help??

 

ΥΓ

Έχω κατεβάσει τις τελευταίες ρυθμίσεις για το wap.

 

Παραθέτω παλαιότερη ερώτηση μου μήπως και μπορεί να με βοηθήσει κάποιος γιατί ακόμα δεν μπορώ να συνδεθώ.

 

ΥΓ

Συγγνώμη για την επιμονή μου αλλά δεν ξέρω τι να κάνω.

Link to comment
Share on other sites

Παραθέτω παλαιότερη ερώτηση μου μήπως και μπορεί να με βοηθήσει κάποιος γιατί ακόμα δεν μπορώ να συνδεθώ.

 

ΥΓ

Συγγνώμη για την επιμονή μου αλλά δεν ξέρω τι να κάνω.

 

Φαντάζομαι πως όταν λες τελευταίες ρυθμίσεις εννοείς αυτές που σου στέλνει η Cosmote μετά από μήνυμα σου στο 1333. Φαντάζομαι επίσης πώς τις ρυθμίσεις αυτές τις έχεις σίγουρα αποθηκεύσει στο κινητό σου αφότου σου τις έστειλαν. Αν έχεις κάνει σωστά τη διαδικασία αποθήκευσης τότε απλά οι νέες ρυθμίσεις δεν είναι η προεπιλεγμένη σύνδεση. Στις ρυθμίσεις του browser του κινητού σου, στην επιλογή 'σημείο πρόσβασης' φρόντισε να λέει 'Cosmote gprs'. Αν δεν υπάρχει η επιλογή τότε μάλλον δεν έχεις αποθηκεύσει σωστά τις ρυθμίσεις. Δοκίμασε και ξαναστείλε

Link to comment
Share on other sites

k μενα γιατι παιζει με την καρτα συμβολαιου κ οχι με την καρτα του wu?
Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι πως όταν λες τελευταίες ρυθμίσεις εννοείς αυτές που σου στέλνει η Cosmote μετά από μήνυμα σου στο 1333. Φαντάζομαι επίσης πώς τις ρυθμίσεις αυτές τις έχεις σίγουρα αποθηκεύσει στο κινητό σου αφότου σου τις έστειλαν. Αν έχεις κάνει σωστά τη διαδικασία αποθήκευσης τότε απλά οι νέες ρυθμίσεις δεν είναι η προεπιλεγμένη σύνδεση. Στις ρυθμίσεις του browser του κινητού σου, στην επιλογή 'σημείο πρόσβασης' φρόντισε να λέει 'Cosmote gprs'. Αν δεν υπάρχει η επιλογή τότε μάλλον δεν έχεις αποθηκεύσει σωστά τις ρυθμίσεις. Δοκίμασε και ξαναστείλε

 

Φίλε μου έκανα ότι μου είπες. Τις ρυθμίσεις τις είχα κανονικά αποθηκευμένες, όταν πάω να ορίσω σημείο πρόσβασης μου δίνει 2 επιλογές, ερώτηση πάντα κ καθορισμός απο τον χρήστη. Στο ερώτηση πάντα όταν πάω να συνδεθώ μου βγάζει την επιλογή cosmote gprs. Στον καθορισμό από τον χρήστη δεν μου εμφανίζει τα σημεία πρόσβασης για να το επιλέξω ώστε να είναι μόνιμο.

 

Τελικά κατάφερα να συνδεθώ κ να δω τη σελίδα καλοσορίσματος, το πρόβλημα είναι ότι με το που πατάω το κάτω (ή οποιοδήποτε άλλο κουμπί) να δω κ την υπόλοιπη σελίδα κλείνει ο browser.

 

Έχω το 6120 classic όπως φαίνεται κ από το avatar μου. Οποιαδήποτε βοήθεια ευπρόσδεκτη.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα συνδεθηκα μεσω laptop και δεν με χρεωσε κατι. Επιτελους...

 

Ερωτησεις:

 

- Οταν καποιος θα κανει ενεργοποιηση με το ημερησιο πασο (0,50ε), δεν θα εχει οριο στα megabytes που σερφαρει?

 

- ποια μερα παυει δωρεαν χρεωση και ξεκινα να χρεωνει? θα ανακοινωθουν οι τροποι που επιλεγει κανεις να χρεωθει, πως ακριβως θα γινονται (ημερησιο πασο , ή μηνιαίο)?

Link to comment
Share on other sites

Σημερα συνδεθηκα μεσω laptop και δεν με χρεωσε κατι. Επιτελους...

 

Ερωτησεις:

 

- Οταν καποιος θα κανει ενεργοποιηση με το ημερησιο πασο (0,50ε), δεν θα εχει οριο στα megabytes που σερφαρει?

 

- ποια μερα παυει δωρεαν χρεωση και ξεκινα να χρεωνει? θα ανακοινωθουν οι τροποι που επιλεγει κανεις να χρεωθει, πως ακριβως θα γινονται (ημερησιο πασο , ή μηνιαίο)?

 

Μέχρι τα 40 Mb δεν χρεώνεσαι και για 15 ημέρες από την πρώτη φορά που μπήκες στο myview. Άλλωστε αυτό φαίνεται και όταν μπαίνεις στο βασικό μενού του myview. Μετά τα 40 Mb θα χρεώνεσαι κανονικά.

Τώρα για τα 0,50 ευρώ που αναφέρεις αυτό θα γίνεται μετά τις 15 πρώτες ημέρες και θα είναι δωρεάν η πλοήγηση μέσα σε περιβάλλον myview για συνεχόμενες 24 ώρες, εκτός myview έχει κανονική χρέωση. Αν θες απεριόριστη πλοήγηση στο myview και 40Mb για εκτός myview πλοήγηση το μήνα υπάρχει το μηνιαίο πάσο με 4 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

"Τώρα για τα 0,50 ευρώ που αναφέρεις αυτό θα γίνεται μετά τις 15 πρώτες ημέρες και θα είναι δωρεάν η πλοήγηση μέσα σε περιβάλλον myview για συνεχόμενες 24 ώρες, εκτός myview έχει κανονική χρέωση. "

 

Δωρεαν πλοηγηση εντος myview για 24ωρες (0,50ευρω): διχως οριο στα megabytes?

Link to comment
Share on other sites

"Τώρα για τα 0,50 ευρώ που αναφέρεις αυτό θα γίνεται μετά τις 15 πρώτες ημέρες και θα είναι δωρεάν η πλοήγηση μέσα σε περιβάλλον myview για συνεχόμενες 24 ώρες, εκτός myview έχει κανονική χρέωση. "

 

Δωρεαν πλοηγηση εντος myview για 24ωρες (0,50ευρω): διχως οριο στα megabytes?

 

Σωστά εντός myview δεν υπάρχει όριο.

Link to comment
Share on other sites

προσωπική γνώμη: για όποιον θέλει να μπαίνει από το κινητό του μέσω του opera mini να βλέπει 4-5 φορές την ημέρα τα email ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ότι τα 40MB/μήνα φτάνουν. Καλύτερα να έχει έναν περιορισμό παρά να μην μπορούμε να μπούμε με τίποτα γιατί κάποιοι θα το "σκίζουν" για να μπαίνουν από τον Η/Υ τους. Εμένα (και άλλους) με ενδιαφέρει ΚΑΙ η διαθεσιμότητα των υπηρεσιών. Βέβαια, τα 40ΜΒ θα μπορούσαν να είναι λίγο περισσότερα, ή το μηνιαίο πάσο να κοστίζει φθηνότερα. :cool:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κατεβάζω αρχεία μεγάλου μεγέθους εδώ και μερικές μέρες. Σύμφωνα με τους υπολογισμούς μου έχω ξεπεράσει τα 40ΜΒ [48ΜΒ έχω καταναλώσει για την ακρίβεια] και ακόμα κατέβαζω συνέχεια. Εκτός my VIEW πάντα:)
Link to comment
Share on other sites

Εγώ κατεβάζω αρχεία μεγάλου μεγέθους εδώ και μερικές μέρες. Σύμφωνα με τους υπολογισμούς μου έχω ξεπεράσει τα 40ΜΒ [48ΜΒ έχω καταναλώσει για την ακρίβεια] και ακόμα κατέβαζω συνέχεια. Εκτός my VIEW πάντα:)

 

ίσως λόγω της "περιόδου γνωριμίας" με την υπηρεσία. Πάντως, εγώ δεν κάνω τέτοια πειράματα: πέρα από τυπικούς λόγους, εφόσον η Εταιρεία έχει πει για το όριο των 40ΜΒ, μπορεί να σε χρεώσει για τα παραπάνω και δεν μπορείς να "βγάλεις κιχ" ;)

Link to comment
Share on other sites

προσωπική γνώμη: για όποιον θέλει να μπαίνει από το κινητό του μέσω του opera mini να βλέπει 4-5 φορές την ημέρα τα email ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ότι τα 40MB/μήνα φτάνουν. Καλύτερα να έχει έναν περιορισμό παρά να μην μπορούμε να μπούμε με τίποτα γιατί κάποιοι θα το "σκίζουν" για να μπαίνουν από τον Η/Υ τους. Εμένα (και άλλους) με ενδιαφέρει ΚΑΙ η διαθεσιμότητα των υπηρεσιών. Βέβαια, τα 40ΜΒ θα μπορούσαν να είναι λίγο περισσότερα, ή το μηνιαίο πάσο να κοστίζει φθηνότερα. :cool:

 

Εγω θα χρησιμοποιω το wind plus, με απεριοριστο trafic μες το μηνα, οσο τραβα η ψυχη μου, ολη μερα σερφαρισμα απο κινητο και laptop, με 3,5 ευρω.

 

Μονο οπου δεν εχω σημα wind(ελαχιστες περιοχες πια), θα χρησιμοποιω cosmote.

 

Οχι τιποτε αλλο, αλλα δεν μπορω να επιβραβευω με τις επιλογες μου το οριο των 40mb, και το ακριβοτερο πακετο των 4ε.

Να μπαινουν τα πραγματα στη θεση τους. Ή θελουμε καλυτερες υπηρεσιες, και τις διεκδικουμε με τη συμπεριφορα και τις επιλογες μας, ή δεχομαστε μοιρολατρικα οτι μας δωσει η καθε εταιρια.

Link to comment
Share on other sites

 

...

 

Οχι τιποτε αλλο, αλλα δεν μπορω να επιβραβευω με τις επιλογες μου το οριο των 40mb, και το ακριβοτερο πακετο των 4ε.

Να μπαινουν τα πραγματα στη θεση τους. Ή θελουμε καλυτερες υπηρεσιες, και τις διεκδικουμε με τη συμπεριφορα και τις επιλογες μας, ή δεχομαστε μοιρολατρικα οτι μας δωσει η καθε εταιρια.

 

σε παραπέμπω στην τελευταία μου φράση: "Βέβαια, τα 40ΜΒ θα μπορούσαν να είναι λίγο περισσότερα, ή το μηνιαίο πάσο να κοστίζει φθηνότερα."

 

Κατά τα άλλα, εγώ το "φοβάμαι" το "απεριόριστο": πέφτουν όλοι "με τα μούτρα" και τελικά ... χάνεται η διαθεσιμότητα. ;)

Link to comment
Share on other sites

Τωρα αυτο που λες ξερεις τι μου θυμιζει? Αυτο το 'παραμυθι', οτι αγορασε το ακριβο προιον μας γιατι εχει καλυτερο 'κατι'. Μερικες φορες οντως ετσι ειναι, αλλα συνηθως πληρωνεις ονομα και καπελο, διχως καμια διαφορα στις υπηρεσιες.

 

Μενει να δουμε βεβαια, αν η cosmote θα πεταει στο internet, και η wind αν θα σερνεται.

 

Αλλα να σου πω κατι? Στις περιοχες που εχει 3g η wind, και δοκιμασα και Αθηνα και επαρχια, φυσαει! 19kb/sec δεν ειχα ουτε στην isdn που ειχα πριν 2-3 χρονια.

Στο 2g απλα μετρια-ικανοποιητικα, αναλογα τα κεφια.

 

Δεν νομιζω οτι θα εχει προσφερει κατι αλλο η cosmote, μακαρι να διαψευθω.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα αυτο που λες ξερεις τι μου θυμιζει? Αυτο το 'παραμυθι', οτι αγορασε το ακριβο προιον μας γιατι εχει καλυτερο 'κατι'. Μερικες φορες οντως ετσι ειναι, αλλα συνηθως πληρωνεις ονομα και καπελο, διχως καμια διαφορα στις υπηρεσιες.

 

Μενει να δουμε βεβαια, αν η cosmote θα πεταει στο internet, και η wind αν θα σερνεται.

 

Αλλα να σου πω κατι? Στις περιοχες που εχει 3g η wind, και δοκιμασα και Αθηνα και επαρχια, φυσαει! 19kb/sec δεν ειχα ουτε στην isdn που ειχα πριν 2-3 χρονια.

Στο 2g απλα μετρια-ικανοποιητικα, αναλογα τα κεφια.

 

Δεν νομιζω οτι θα εχει προσφερει κατι αλλο η cosmote, μακαρι να διαψευθω.

 

σε κάθε περίπτωση, οι απόψεις μας είναι προσωπικές και υποκειμενικές. Απλά, δεν μπορώ να ακούω ότι τα 40ΜΒ δεν φτάνουν για τίποτα! Σε κάθε περίπτωση, ο καθένας χρησιμοποιεί ότι τον "συμφέρει" γενικότερα (πχ: σήμα, το να μην κουβαλάει 2 κινητά μαζί του κλπ). ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...