Jump to content

Sony Ericsson C905


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια κανατε την αναβαθμιση την τελευταια?

ειδατε το sms chat? πολυ ωραιο ειναι..

 

μόλις το είδα! είναι καταπληκτικό όντως!

Μαμά έφαγα και τα 1000 λεπτά αυτό τον μήνα! Μπορώ να φάω τώρα παγωτό?:happy:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω τα εξής προβλήματα στο κινητό:

Χάλασε το ακουστικό,

2 κουμπάκια έγιναν απίστευτα σκληρά (θα τα φτιάξουν αυτά??) και

ξαφνικά σήμερα άρχισε να κάνει κόλπα η οθόνη να βγάζει περίεργα σχέδια και χρώματα κάθε φορά που θα κλείσω το slide. Και πολλές φορές μαυρίζει τελείως. (έκανα αναβάθμιση αλλά τίποτα).

Επειδή είναι αγορασμένο μέσω internet και δεν έχει αντιπροσωπεία sony ericsson εδώ εάν το πάω σε ένα οποιοδήποτε μαγαζί π.χ. Γερμανό θα το στείλουν αυτοί στο service της sony ericsson ή δεν έχουν καμία δουλειά?

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

σας εβαλε το sms chat?τι στο καλο με αυτην την εφραρμογη γιατι δεν παιζει κ σε μενα!εμενα μονο τις συνομιλιες εβαλε!!!!

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

σας εβαλε το sms chat?τι στο καλο με αυτην την εφραρμογη γιατι δεν παιζει κ σε μενα!εμενα μονο τις συνομιλιες εβαλε!!!!

 

Μα αυτό είναι το sms chat. Μπες στις συνομιλίες και μετά πήγαινε στην δεξιά καρτέλα.

Link to comment
Share on other sites

Μα αυτό είναι το sms chat. Μπες στις συνομιλίες και μετά πήγαινε στην δεξιά καρτέλα.

 

μα εγω νομιζα οτι στις συνομιλιες το μονο που κανεις ειναι να βλεπεις τα μηνυματα που εχεις στειλει με καποιους αριθμους!!!!

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Συμπλήρωσα 2 μήνες με το C905 και μέχρι στιγμής ύστερα από συχνή χρησή δεν μου έχει βγάλει απολύτως κανένα πρόβλημα ούτε στο ακουστικό ούτε σε πλήκτρο ούτε πουθενά.Είμαι πάρα πολύ ικανοποιημένος από την ποιότητα κατασκευής του και από τις φωτογραφίες που βγάζει.Τo wi-fi επίσης μια χαρά.Το GPS δεν το έχω χρησιμοποιήσει.( είμαι GPS από μόνος μου :p )

 

Aυτό που θα ήθελα μόνο θα ήταν να έβγαζε μεγαλύτερη ένταση ήχου στα ακουστικά (Όχι στο ηχείο του τηλεφώνου.Αυτό είναι μια χαρά δυνατό ).Γενικά μου αρέσει να ακούω δυνατά μουσική ιδίως όταν οδηγώ μηχανή και η ένταση ήχου στα ακουστικά δεν με καλύπτει σε τέτοιες συνθήκες.Είμαι αχάριστος ε? Εσάς σας φαίνεται δυνατός ο ήχος στα ακουστικά? Όχι τίποτα αλλά αν σας φαίνεται δυνατός να το ψάξω μήπως αρχίζω να κουφαίνομαι :p

Link to comment
Share on other sites

Συμπλήρωσα 2 μήνες με το C905 και μέχρι στιγμής ύστερα από συχνή χρησή δεν μου έχει βγάλει απολύτως κανένα πρόβλημα ούτε στο ακουστικό ούτε σε πλήκτρο ούτε πουθενά.Είμαι πάρα πολύ ικανοποιημένος από την ποιότητα κατασκευής του και από τις φωτογραφίες που βγάζει.Τo wi-fi επίσης μια χαρά.Το GPS δεν το έχω χρησιμοποιήσει.( είμαι GPS από μόνος μου :p )

 

Aυτό που θα ήθελα μόνο θα ήταν να έβγαζε μεγαλύτερη ένταση ήχου στα ακουστικά (Όχι στο ηχείο του τηλεφώνου.Αυτό είναι μια χαρά δυνατό ).Γενικά μου αρέσει να ακούω δυνατά μουσική ιδίως όταν οδηγώ μηχανή και η ένταση ήχου στα ακουστικά δεν με καλύπτει σε τέτοιες συνθήκες.Είμαι αχάριστος ε? Εσάς σας φαίνεται δυνατός ο ήχος στα ακουστικά? Όχι τίποτα αλλά αν σας φαίνεται δυνατός να το ψάξω μήπως αρχίζω να κουφαίνομαι :p

 

φιλε μου κι εγω ειχα το ιδιο προβλημα με τη μηχανη! πηρα ομως τα HPM 88 απο ebay γιατι ελλαδα δεν εχουν ερθει ακομα ( στα 55 ευρω) και εχουν μια λειτουργια η οποια απομονωνει καποιους εξωτερικους θορυβους σε μεγαλο βαθμο! ετσι οταν κινεισαι με 100 πχ ειναι σαν να εισαι στο σπιτι σου και να ακους μουσικη! πολυ καλο! εκτος αν εχεις γυμνο και σου κοπαναει ο αερας στο κρανος οποτε θα ακους τους ηχους του αερα! αλλα και παλι μειωμενους! εχω βαλει εξατμιση και δεν ακουγεται καθολου σχεδον! αλλα ειναι ενσυρματα!:O

 

εγω να ρωτησω κατι αλλο με τη σειρα μου, γιατι καθε φορα που ανοιγω το κινητο ενεργοποιειται το Wi-Fi; γινεται να το αλλαξω αυτο;

Link to comment
Share on other sites

.Παιδια Νavigator sto C905 πως βαζουμε???

.Υπαρχει κανενας καλυτερος explorer για να βλεπουμε κανια σελιδα???:happy::happy:

.Θεματα για το κινητο αυτι που μπορω να βρω???

Ενα αρνιτικο που ειδα ειναι οτι το μεγαφωνο δεν ειναι και πολυ δυνατο.... οχι το ακουστικο αλλα απο εκει που ακουμε μουσικη

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες που ειναι η καινουργια αναβαθμιση!!!!!!!?????????????εμενα μου λεει οτι την εχω ηδη!!!μου λεει οτι εχω την R1DE001 και οχι αυτην που λετε R1EA033!!!τι κανω λαθος???????
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είναι branded το κινητό;

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες που ειναι η καινουργια αναβαθμιση!!!!!!!?????????????εμενα μου λεει οτι την εχω ηδη!!!μου λεει οτι εχω την R1DE001 και οχι αυτην που λετε R1EA033!!!τι κανω λαθος???????

Eγω εκανα κανονικα και την περασε απο το Sony Update:blink:

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

Eγω εκανα κανονικα και την περασε απο το Sony Update:blink:

και εγω απο κει πιγα να το κανω και με λεει οτι την εχω ηδη,εωψ την ειχα κανει πριν 3 μηνες!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπερα!θα ηθελα να ρωτησω σχετικα με το sms chat που προστεθηκε με την αναβαθμιση!τι διαφορα εχει απο το να στελνεις κανονικα μηνυματα!εγω το μονο που καταλαβα με τις συνομιλιες ειναι πως βλεπεις μονο τα μην. που στελνεις κ σου στελνουν!!!

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπερα!θα ηθελα να ρωτησω σχετικα με το sms chat που προστεθηκε με την αναβαθμιση!τι διαφορα εχει απο το να στελνεις κανονικα μηνυματα!εγω το μονο που καταλαβα με τις συνομιλιες ειναι πως βλεπεις μονο τα μην. που στελνεις κ σου στελνουν!!!

αυτο παιδια που ειναι? δεν το βλεπω πουθενα..:(

και τι υπερ εχουμε???

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

αυτο παιδια που ειναι? δεν το βλεπω πουθενα..:(

και τι υπερ εχουμε???

 

πανω απο τα εισερχομενα!

ενα τεξτακι ειναι που λεει συνομιλιες!

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπερα!θα ηθελα να ρωτησω σχετικα με το sms chat που προστεθηκε με την αναβαθμιση!τι διαφορα εχει απο το να στελνεις κανονικα μηνυματα!εγω το μονο που καταλαβα με τις συνομιλιες ειναι πως βλεπεις μονο τα μην. που στελνεις κ σου στελνουν!!!

 

δεν σου αλλάζει κάτι στην ουσιά, απλά τον τρόπο που εμφανίζονται τα sms αλλάζει. σου τα δείχνει ανά αποστολέα και είναι σαν να βλέπεις την κουβέντα όπως το msn.

Μαμά έφαγα και τα 1000 λεπτά αυτό τον μήνα! Μπορώ να φάω τώρα παγωτό?:happy:
Link to comment
Share on other sites

δεν σου αλλάζει κάτι στην ουσιά, απλά τον τρόπο που εμφανίζονται τα sms αλλάζει. σου τα δείχνει ανά αποστολέα και είναι σαν να βλέπεις την κουβέντα όπως το msn.

 

υπαρχει περιπτωση να μπορεις να στελνεις κ να σου στελνουν μηνυματα μεσω του sms chat????

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει περιπτωση να μπορεις να στελνεις κ να σου στελνουν μηνυματα μεσω του sms chat????

 

Φυσικά,επιλεγεις απάντηση όπως θα έκανες και σε κάθε έναν που σου στέλνει μήνυμα.Δεν αλλάζει κάτι ως προς το χειρισμό των μηνυμάτων.Απλά,εμφανίζονται όπως στο msn.Συγκεντρωμένα και με χρονική σειρά.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει μαλλον αναφερθει ξανα αλλα μαλλον δεν το βρηκα! Στο κινητο μου για καποια ωρα , αν και εχει σταματησει, αναβοσβηνε ενα κοκκινο λαμπακι στην αριστερη πλευρα κατω απο την υποδοχη του φορτιστη. Θα μπορουσατε να με ενημερωσετε τι ειναι? Ευχαριστω προκαταβολικα.
Link to comment
Share on other sites

Το φωτακι αυτο αναβοσβηνει για να σου δειξει οτι το κινητο εχει χαμηλη σταθμη μπαταριας και θελει φορτιση...
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Το φωτακι αυτο αναβοσβηνει για να σου δειξει οτι το κινητο εχει χαμηλη σταθμη μπαταριας και θελει φορτιση...

 

κ εμενα μου εχει συμβει αυτο που λες αλλα η μπαταρια ηταν σε καλα επιπεδα!καμια φορα το κανει αλλα κ τον ακριβη λογω δεν τον γνωριζω!παντως υποθετω πως με μια επανεκινηση θα ειναι ok!

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,μια ερωτηση θελω να κανω...επιδει μου εβγαλε ενα προβλημα μου εσπασε κατι διπλα στην καμερα εκει που εχει 2 αλουμινακια πολυ λεπτα το ενα μου εσπασε(προφανως δεν ηταν καλα κολιμενο.) και οπως πηγα να το βαλω στην τσεπη μου εσπασε..Αν το παω στο γερμανο γιατι απο εκει εχω εγκυηση και τους πω να μου αλλαξου προσοψη θα μου την αλλαξουν?
Link to comment
Share on other sites

vodafone live!!!!!

 

συνήθως οι vf live συσκευές και γενικά οι branded,ή για όσες δεν έχουν γίνει debrand αργούν λίγο να βγούν οι νέες εκδόσεις

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson C905

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...