Jump to content

[Επίσημο] Nokia E71


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φίλε μάλλον πρέπει να το ξαναπάς στο service και να ζητήσεις αντικατάσταση. Μόλις το αγόρασες φαντάζομαι και δε θα σου έπρεπε να βγάζει ένα τόσο σημαντικό πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Δε σε χρεώνει τίποτα. Σαν ένα κανονικό GPS

Αυτό δεν είναι απολύτως ακριβές.

 

Το κινητό από default έρχεται με το A-GPS ενεργοποιημένο το οποίο σε χρεώνει ~5kb για να βρει το στίγμα πιο γρήγορα (Time To First Fix) και για να βρει ακριβέστερο στίγμα ακόμη και σε συνθήκες κακής κάλυψης.

 

Μπορείς όμως να το απενεργοποιήσεις από το μενού των ρυθμίσεων. Νομίζω αναφέρεται ως "Υποβοηθούμενο GPS" στα ελληνικά.

 

RTFM!

Link to comment
Share on other sites

Σε E71 με άλλη γλώσσα γίνεται rebranding για να μπούνε Ελληνικά?

Αν ναι με τι product code?

Η διαδικασία είναι η γνωστή με το NEMESIS,όπως στο Ν95?

 

Για το rebranding δεν ξέρει κανείς τίποτα?

Ή το έχουν ελάχιστοι και δεν ασχολούνται?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

παιδια τα φωτα σας γιατι εχω πελαγωσει....μετα απο βδομαδες με πολυ ψαξιμο κατεληξα στο Ε71....στον ΓΕΡΜΑΝΟ ομως με πανικοβαλαν.

1ον το μενου στισ σειρες Ε και Ν τησ ΝΟΚΙΑ κολαει μου ειπαν συχνα..πολλες φορες κανει να αλλαξει σελιδα αρκετα λεπτα

2ον ανυπαρκτο σερβισ ΝΟΚΙΑ. αν συμβει κατι το στελνουν εξετερικό και το γυρνανε σε 30-40 μέρες....

Δεδομένου οτι ειναι -αν γινει τελικα- το πρωτο μου ΝΟΚΙΑ και δεν ειχα ποτε εμπειρια απο αυτη τη μαρκα.....ισχυουν αυτα? να αλλαξω παλι γνωμη και να αρχισω να ξανασαρώνω την αγορα??

Ευχαριστω για τη βοηθεια

 

Εχει την καλυτερη αυτονομια που εχω δει σε κινητο τα τελευταια 10 χρονια:!:,αν εξαιρεσουμε το 6310i.Το δικο μου με αρκετη χρηση,μου βγαζει ανετα 5 μερες!!Και τι εννοω αρκετη χρηση???1 με 1,5 ωρα ομιλιας,ψαξιμο το κινητο γιατι ακομα το μαθαινω!!!30' περιπου wifi την ημερα και ολη μερα ανοικτο το bluetooth!!!Eιμαι απιστευτα ενθουσιασμενος!!!Αφου το πηρα με επιδοτηση και σκεφτομουν να το πουλησω!!!Εννοειτε πως αλλαξα γνωμη.Το συστηνω ανεπιφυλακτα!!!!ΠΑΡΤΟ!!!!!!!!!!!!!:D

 

Απο ποια εταιρεια το πηρες? VODAFONE δε το εχει φερει και Germanos mou λεει οτι ακομα δε το εχει σαν κωδικο...

Link to comment
Share on other sites

παιδια τα φωτα σας γιατι εχω πελαγωσει....μετα απο βδομαδες με πολυ ψαξιμο κατεληξα στο Ε71....στον ΓΕΡΜΑΝΟ ομως με πανικοβαλαν.

1ον το μενου στισ σειρες Ε και Ν τησ ΝΟΚΙΑ κολαει μου ειπαν συχνα..πολλες φορες κανει να αλλαξει σελιδα αρκετα λεπτα

2ον ανυπαρκτο σερβισ ΝΟΚΙΑ. αν συμβει κατι το στελνουν εξετερικό και το γυρνανε σε 30-40 μέρες....

Δεδομένου οτι ειναι -αν γινει τελικα- το πρωτο μου ΝΟΚΙΑ και δεν ειχα ποτε εμπειρια απο αυτη τη μαρκα.....ισχυουν αυτα? να αλλαξω παλι γνωμη και να αρχισω να ξανασαρώνω την αγορα??

Ευχαριστω για τη βοηθεια

Να πεις σε αυτόν που τα έλεγε αυτά ότι είναι άσχετος και να αλλάξει δουλειά.

Για τα Ν σε βεβαιώνω ότι ούτε κολλήματα έχουν και τις σελίδες τις αλλάζουν σφαίρα.Τώρα αν βγει κανένα ελλατωματικό, οκ τυχαίνει.

Το service έχει προβλήματα, αλλά δεν στέλνουν στο εξωτερικό τα πάντα.Έχουν και εδώ ξέρεις τεχνικούς.Εμένα μου κόλλησε το Ν95 και μπλόκαρε εντελώς.Ήθελε ξανά προγραμματισμό και σε 2 μέρες το είχα έτοιμο.

Μην ακούς τον κάθε άσχετο.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Καλα ο πιο ασχετοσ απο ολους ειμαι εγω και το τονισα απο την αρχη....αλλα ο τεχνικος μεσα στο καταστημα του γερμανου που μου τα ειπε μου φανηκε αρκετα σχετικος για να με προβλιματισει αρκετα...Μου ειπε για το σερβις οτι η ΑLPHA COPY εκλεισε, και καλυπτουν οι εδω τεχνικοι μονο τα πολυ ευκολα......ολα τα αλλα....εξωτερικο...!!!

τι να πω.......

Link to comment
Share on other sites

Μην ακούς ότι σου λέει ο καθένας. Αν θέλεις περισσότερες γνώμες, ψάξε στο δίκτυο και όχι σε "τεχνικούς" καταστημάτων. Το συγκεκριμένο κινητό το είχα στα χέρια μου για 3 βδομάδες και θεωρώ ότι είναι πραγματικά πολύ καλό. Όσον αφορά τα περί κολλήματος του μενού κλπ. δεν ξέρω που τα βρήκε και τα λέει.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια....σε καταστημα κινιτων, εχουν ενα XXXX στην βιτρινα για demo.ειναι εκει ανοιγμενο about 2 μινες....και μου το δινουν με προσφορα 40%... και εγγυηση κανινικα απο τη μερα αγορας...

πωσ το βλεπετε?? 330 ευρω.

να το επιλεξω η να παω στο XXXXXX?

 

 

1. Για επιλογη συσκευης συγκρισεις κ.τ.λ.π. μπορεις να ανοιξεις ενα νεο θεμα στους διαξιφισμους:

http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=34

 

2. Εαν θελεις να προσθεσεις κατι που ξεχασες σε ενα μηνυμα χρησιμοποιησε το κουμπι της http://www.myphone.gr/forum/images/buttons3/edit.gif

Link to comment
Share on other sites

@striker10 για επιλογη συσκευης συγκρισεις κ.τ.λ.π. μπορεις να ανοιξεις ενα νεο θεμα στους διαξιφισμους:

http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=34

 

Eπισης πριν απο μια ωρα σου εστειλα pm και σου ειπα να συμμορφωθεις - διαβασεις τους κανονες του φορουμ και οτι δεν μπορεις να κανεις οτι θελεις :!: :!: :!:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλα ο πιο ασχετοσ απο ολους ειμαι εγω και το τονισα απο την αρχη....αλλα ο τεχνικος μεσα στο καταστημα του γερμανου που μου τα ειπε μου φανηκε αρκετα σχετικος για να με προβλιματισει αρκετα...Μου ειπε για το σερβις οτι η ΑLPHA COPY εκλεισε, και καλυπτουν οι εδω τεχνικοι μονο τα πολυ ευκολα......ολα τα αλλα....εξωτερικο...!!!

τι να πω.......

 

στον Γερμανο λενε λαλακιες για να μπορουν να δικαιολογησουν την βλακεια τους(και εννοειτε χωρις να ρωτησουν!!!) οταν παθει κατι η συσκευη βαζουν χερι οι ιδιοι και δεν τα στελνουν στο service της εκαστοτε εταιριας!!!Επαθα αυτο που περιγραφω με το nokia 8800,ηταν 2 μερων κινητο και το πηγα πισω λεγοντας τους να το στειλουν στην NOKIA.Αυτοι ομως κανανε του κεφαλιου τους ανοιγωντας το κινητο και μαλιστα χωρις να το φτιαξουν!!!!Με αποτελεσμα εχασα την εγγυηση!!!Φυσικα σκοτωθηκαμε!!!!Εγινε της ΠΟΠΗΣ!!!Και τελικα μου δωσανε αλλη συσκευη!!!Μην τους ακους ειναι ΑΣΧΕΤΟΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Οσο για το Ε71 ειναι τελειο!!!κανενα απολυτως κολημα!!!Το πηρα απο πλαισιο

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν εκανα καμια συγκριση....δεν ειπα ποιο ειναι καλυτερο και γιατι και ποια καμερα μου αρεσει....παρεθεσα ενα γεγονος. και λεω οτι καποιο κινητο (αφου δε θες να το ονομασω) μου το δινουν πολυ φθηνα....εσεις στο φορουμ θα το περνατε σε αυτη την καλη τιμη?? τοσο απλα.....ή να συνεχισω να παρω το νοκια για το οποιο μιλαμε τοοοοοοοοοοσο καιρο εδω....??

αυτα

 

ΤΗΑΝΚS Κωσταντινε....!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα θεματα σηζητουν στους Διαξιφισμους. Σε αυτο το θεμα μπορεις να συζητησεις - μαθεις πληροφοριες - να λυσεις καποπιο προβλημα που αφορα μονο το E71

 

Oπως σου ειπα και πριν εαν θελεις να προσθεσεις κατι που ξεχασες σε ενα μηνυμα χρησιμοποιησε το κουμπι της http://www.myphone.gr/forum/images/buttons3/edit.gif :!:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα θεματα σηζητουν στους Διαξιφισμους. Σε αυτο το θεμα μπορεις να συζητησεις - μαθεις πληροφοριες - να λυσεις καποπιο προβλημα που αφορα μονο το E71

 

Oπως σου ειπα και πριν εαν θελεις να προσθεσεις κατι που ξεχασες σε ενα μηνυμα χρησιμοποιησε το κουμπι της http://www.myphone.gr/forum/images/buttons3/edit.gif :!:

 

οκ noted...ομως το εκανα σε αλλα 2 θεματα αυτο.....σορυ δε θα επαναληφθει

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Με δυο λόγια σας περιγράφω την περιπέτειά μου με μερικά κινητά και αμέσως ζητώ την συμβουλή σας...

 

Ως αφετηρία παίρνω το Ρ900 που με άφησε κατενθουσιασμένο και το ερωτεύτηκα. Μετά πέρασα στο HTC TyTn γιατί πίστεψα πως περνούσα σε άλλη διάσταση. Διακαής πόθος ever ήταν το Communicator το οποίο εξακολουθεί να με τρελαίνει αλλά τόσα λεφτά για μια συσκευή που μπορεί να σπάσει - χαθεί - βραχεί - κλαπεί, δεν θέλω να δώσω.

Μετά το TyTn - που με απογοήτευσε απόλυτα - επέστρεψα (αγόρασα ενός φίλου) στο Ρ910...

Το Ρ990 που θεωρούσα σούπερ, είδα στο φόρουμ (εδώ) ότι τελικά ήταν κατώτερο των περιστάσεων.

Ήρθε η ώρα όμως να περάσω σε ένα νέο κινητό... Και πολύ άργησα μάλιστα.

 

Επειδή διαβάζοντάς σας (ποτέ δεν αγοράζω κινητό χωρίς να διαβάσω το myphone) σχεδόν δάγκωσα λαμαρίνα με το Ε71, σας παρακαλώ ανεχτείτε το τεράστι κείμενο και πείτε μου αν η συσκευή είναι εντάξει στα κάτωθι...

 

Λοιπόν, το βασικότερο κομμάτι που χρειάζομαι είναι ΤΗΛΕΦΩΝΟ! Να μπορεί να χρησιμοποιεί κανείς όλες τις δυνατότητες της τηλεφωνίας. Δηλαδή, να μην κολλάει στις κλήσεις, να ανταποκρίνεται 100% σε συνεχόμενες κλήσεις που μπορεί να ξεπεράσουν και τις 30 στη σειρά, να εναλλάσει κλήσεις χωρίς να κάνει κιχ... Το δεύτερο βασικότερο, να συνδέει την λειτουργία του ως τηλέφωνο με τις επαφές. Έχω περίπου 5500 επαφές με πολλαπλές καταχωρήσεις αρθμών η κάθε μία. Πρέπει να έχω την δυνατότητα να βρίσκω ΑΜΕΣΑ επαφή, είτε το τηλέφωνο είναι stby ε΄τε ακόμη μιλάω σε κλήση και χτυπάει η αναμονή.

 

Σημαντικό ρόλο παίζει η ευκολία εύρεσης επαφής. Έχω επαφές σε Ελληνικά και Αγγλικά.

Σημαντικό επίσης να υπάρχει η μέγιστη ευκολία καταχώρησης νέας επαφής (εξ ου και η ανάγκη για το qwerty)

GPS φυσικά αλλά όχι το πιο σημαντικό

Φωτό με καλύπτει

Βάρος, μέγεθος φορητότητα, Ο.Κ.

SAR....χμ....

Σήμα κεραίας πολύ σημαντικό.

ΔΕΝ έχω χρόνο να περάσω τα άντερά μου από εφαρμογές...

Internet έτσι κι έτσι

Ένταση ήχου κλήσης και ηχείου ...ΣΟΥΠΕΡ σημαντικά (πρέπει να ακούω όταν δίπλα μου χτυπάει κομπρεσέρ)

 

και τώρα μια επίσης σημαντική ερώτηση που θα με στείλει κατ ευθείαν στην Cosmote (λόγω επιδότησης):

Ηχογραφεί συνομιλίες κλήσεων; (please πείτε ναι...)

Αν ναι, έχει αυτό το σπαστικό μπιπ ανά μερικά δευτερολέπτα; Τι διάρκεια μπορεί να έχει το κλιπάκι αυτό;

 

Επίσης, κάτι που θεωρώ ΠΟΛΥ σημαντικό και ξέχασα, στο συγχρονισμό με PC είναι όλα καλά; 5500 επαφές με το χέρι σημαίνει ότι την τελευταία θα την περάσω τη μέρα που θα βγω στην σύνταξη...

 

SOrry για το χείμαρρο του κειμένου αλλά θεωρώ την άποψή της καταλυτική για την τελική μου απόφαση.

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω Ε71 αλλα απο την εμπειρια μου σε αλλα nokia για τις πολλες επαφες δεν θα εχεις κανενα προβλημα και με την αναζητηση τους.

 

Για την καταγραφη κλησεων μπορεις να βαλεις διαφορα προγραμματακια οπου δεν θα υπαρχει αυτο το σπαστικο μπιπ και θα μπορεις να γραφεις την συνομιλια σου για οσο θελεις.

 

Τις επαφες μπορεις να τις περασεις με το outlook:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=217084

 

Τα υπολειπα καλυτερα να τα απαντησει καποιος κατοχος της συσκευης :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Για την καταγραφη κλησεων μπορεις να βαλεις διαφορα προγραμματακια οπου δεν θα υπαρχει αυτο το σπαστικο μπιπ και θα μπορεις να γραφεις την συνομιλια σου για οσο θέλεις.

 

Προγραμματάκι ; Αν ξέρεις κάτι περισσότερο με σώζεις. Κι επιπλέον, έχω ως 2η συσκευή το Ε65... Σ'αυτό θα τρέχει;

 

Σ ευχαριστώ για την απόκριση! :)

Link to comment
Share on other sites

to sotirs72

 

Το κινητό είναι ένα ίσως από τα καλύτερα στην κατηγορία του.

Του έχω περίπoυ στις 2500 χιλιάδες επαφές και η 4gb καρτα μνήμης του έχει διθέσιμο χώρο 1gb, εχοντας αρκετά αρχεία της δουλειάς μου (word/excel/pdf), photes, videos, sounds etc.

Επίσης είναι συνεχώς online με GPRS έχοντας ενεργοποιημένο το mobile email με 4 e-mail accounts.

H συσκευή είναι αγορασμένη από την αντιπροσωπεία τέλος Ιουλίου 2008 και μέχρι στιγμής πραγματικά δεν μου έχει κάνει κάποιο κόλλημα. Μιλάω συνεχώς και δέχομαι αρκετές κλήσεις καθώς και κάνω αρκετές κλήσεις σε conference χωρίς ποτέ να χάσω κάποια κλήση ή να κολλήσει. Επίσης όταν χρειάζεται συνομιλώ με την σύζηγο με video κλήση.

Η δημιουργια μίας νέας επαφής, e-mail, εγγραφή ημερολογίου είναι παιχνίδι με τα quick buttons που έχει γύρο απο το D-pad. Ακομα και οδηγώντας τα πράγματα είναι πολύ εύκολα στην χρήση.

Το μενού δίνει την δυνατότητα της παραμετροποίησης των άμεσων λειτουργιών σύμφωνα με τις ανάγκες του καθενός

 

Η ταχύτητα του επεξεργαστή είναι πραγματικά εξαιρετική, φτανει να δεί κανείς πώς κάνει sroll τις επαφές ή ανοίγοντας ενα pdf ή word/excel.

Η ακουστική του και το σήμα του είναι κορυφαία. Πολυ σημαντικό είναι η αναμονή της μπαταρίας του, σφού με την συνεχή χρήση -επίσης και αρκετή χρήση internet με wifi- θέλει φόρτιση κάθε 3η ημέρα, πχ ενα ξεκινάω την Δευτέρα το πρωί με πλήρη φόρτιση φτάνει η Τετάρτη απόγευμα και με βρίσκει με μία μπάρα.

 

Το συστήνω 100% σαν συσκευή για τον καθημερινό μας αγώνα.

Δεν έχω δοκιμάσει ακομα την εγγραφή ομιλίας, μόλις το δοκιμάσω θα σε ενημερώσω.

Ελπίζω να βοήθησα ή εαν υπάρχει κάποια άλλη απορία ρωτησέ μασς

Link to comment
Share on other sites

to panosthes

 

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου. Δυστυχώς, όταν έρχεται η ώρα που πρέπει να κάνω τόσες κλήσεις με τέτοια ταχύτητα, ένα κρέμασμα - όπως γινόταν επι μονίμου βάσεως με το TyTn - θα με κατέστρεφε...:(

Σ' ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες σου και ευχαριστώ όποιον άλλο φίλο μπει στη διαδικασία να μου δώσει τα φώτα του.:happy:

Ήδη είμαι με το ένα πόδι στο OTESHOP...:)

Link to comment
Share on other sites

Η ηχογράφηση κλήσης σε όλα τα νέα E series γίνεται με το πάτημα του ειδικού πλήκτρου στο πλάι της συσκευής. Μπορείς επίσης να το βάλεις ως συντόμευση σε οποιοδήποτε απο τα ειδικά πλήκτρα του μπροστινού πληκτρολογίου του.

 

Μπορείς να ρυθμίσεις την ποιότητα σε υψηλή ή κανονική και η μέγιστη διάρκεια συνεχόμενης ηχογράφησης είναι 60 λεπτά.

Link to comment
Share on other sites

Για την καταγραφη κλησεων μπορεις να βαλεις διαφορα προγραμματακια οπου δεν θα υπαρχει αυτο το σπαστικο μπιπ και θα μπορεις να γραφεις την συνομιλια σου για οσο θελεις.

Αξίζει να αναφερθεί πως η καταγραφή συνομιλίας χωρίς τη συγκατάθεση του συνομιλητή είναι παράνομη σύμφωνα με την ισχύουσα νομοθεσία περί απορρήτου των επικοινωνιών.

Link to comment
Share on other sites

to panosthes

 

Ευχαριστώ πολύ φίλε μου. Δυστυχώς, όταν έρχεται η ώρα που πρέπει να κάνω τόσες κλήσεις με τέτοια ταχύτητα, ένα κρέμασμα - όπως γινόταν επι μονίμου βάσεως με το TyTn - θα με κατέστρεφε...:(

Σ' ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες σου και ευχαριστώ όποιον άλλο φίλο μπει στη διαδικασία να μου δώσει τα φώτα του.:happy:

Ήδη είμαι με το ένα πόδι στο OTESHOP...:)

Ειμαι σίγουρος ότι θα μέινεις τελικά απόλυτα ευχαριστημένος.

Δώστου λίγο χρόνο για να γίνεις familiar με το πληκρολόγιό του, το πολύ μία εβδομάδα.

Επίσης μπές και στο εικονίδιο ''download'' του κινητού και κάνε install κάποιες αξιόλογες εφαρμογές δωρεάν όπως worldmate, advacne call manager καθως και άλλες δωρεάν μέσω mobile.google, ''google search'' και 'google maps''. Ολα αυτα μέσω wifi, εαν έχεις π.χ. στο σπίτι σου internet για μηδενική χρέωση.

Πες μας τα νέα σου, εάν τελικά το αγοράσεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι σίγουρος ότι θα μέινεις τελικά απόλυτα ευχαριστημένος.

Δώστου λίγο χρόνο για να γίνεις familiar με το πληκρολόγιό του, το πολύ μία εβδομάδα.

Επίσης μπές και στο εικονίδιο ''download'' του κινητού και κάνε install κάποιες αξιόλογες εφαρμογές δωρεάν όπως worldmate, advacne call manager καθως και άλλες δωρεάν μέσω mobile.google, ''google search'' και 'google maps''. Ολα αυτα μέσω wifi, εαν έχεις π.χ. στο σπίτι σου internet για μηδενική χρέωση.

Πες μας τα νέα σου, εάν τελικά το αγοράσεις!!!

 

Παιδιά καλησπέρα και πάλι από μένα. Είμαι κι εγω κάτοχοσ ενός Ε71 και θέλω να ρωτήσω το εξής : Έχετε παρατηρήσει αν στο άνοιγμα κάποιων υπομενού με πολλά γράμματα στην πανω-πανω σειρά τα τελευταία γράμματα δεν εμφανίζονται στην αρχή καθόλου και μετα εμφανίζονται με τα τελευταία γράμματα θαμπά...

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό είναι το στολίδι της Nokia. Χρόνια είχα να πιάσω τέτοια συσκευή στα χέρια μου. Μπαταρία καταπληκτική, ξεχνάς να τη φορτίσεις. Ευχρησία τέλεια. Το Gps χωλαίνει, αλλά το πρόβλημα λύνεται με τη φορητή μονάδα GPS http://www.nokia.com.gr/link?cid=EDITORIAL_927606 125 ευρώ. (πραγματικά καταπληκτικό). Όσο για την ηχογράφηση της συνομιλίας χωρίς μπιπ και απεριόριστου χρόνου και με επιλογή format εγγραφής υπάρχει το τέλειο πρόγραμμα για symbian στην κάτωθι διεύθυνση http://www.killermobile.com/newsite/mobile-software/s60-applications/total-recall-%11-call-recording-software-for-s60-devices.htm. Το δούλεψα και δουλεύει τέλεια.

Για όλους τους επίδοξους αγοραστές το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Το θεωρώ ένα από τα καλύτερα "επαγγελματικά" τηλέφωνα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα και πάλι από μένα. Είμαι κι εγω κάτοχοσ ενός Ε71 και θέλω να ρωτήσω το εξής : Έχετε παρατηρήσει αν στο άνοιγμα κάποιων υπομενού με πολλά γράμματα στην πανω-πανω σειρά τα τελευταία γράμματα δεν εμφανίζονται στην αρχή καθόλου και μετα εμφανίζονται με τα τελευταία γράμματα θαμπά...

 

ναι συμβαινει ακριβως αυτο που αναφερεις!!!πιστευω ειναι φυσιολογικο

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...