Jump to content

[Επίσημο] Nokia E71


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

όποιος έχει χακάρει το e71 του ας μου στειλει pm να μιλησουμε γιατι εχω μερικες αποριες και καλυτερα αν εχει msn..
Το μεγαλύτερο ρίσκο στην ζωή είναι να μην πάρεις κανένα
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μέσω NSU εννοεί.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

OK THANKS

το βρηκα!

να κανω και μια ερωτηση ακομη.θελω να μετατρεψω μια φωτογραφια που εχω περασει απο τον υπολογιστη ωστε να ταιριαξει στην οθονη ως wallpaper.Αλλα μου βγαινει στην κεντρικη οθονη με διαφορετικη αναλυση και δεν φαινεται ωραια.

υπαρχει καποιος τροπος ?καποιο προγραμμα?

Link to comment
Share on other sites

Θέσε τις διαστάσεις της εικόνας που θέλεις να βάλεις ως ταπετσαρία 320x198.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα σήμερα, δεύτερη ημέρα ουσιαστικής χρήσης του κινητού, ότι είχα πολλές αποσυνδέσεις του bluetooth ακουστικού που έχω (Clip II mini).

 

Έκανα την σύνδεση και μετά από λίγο χανόταν. Τις περισσότερες φορές δεν συνδεόταν από μόνο του και χρειαζόταν να το κάνω εγώ.

 

Τα συγκεκριμένα ακουστικά τα έχω πάνω από έξι μήνες και τα χρησιμοποιούσα με το Ν82 και το Κ800 συγχρόνως χωρίς πρόβλημα.

 

Δοκίμασα ξανά το pairing, αλλά το πρόβλημα συνεχίζεται!

 

Κάποια ιδέα σχετικά;

Link to comment
Share on other sites

καλημερα επειδη διαβασα στο φορουμ οτι εχεte βαλει καποιοι την υπηρεσια νοκια email Θα ηθελ να ρωτησω-απο τη νοκια χρεωση δεν υπαρχει ακομα,αλλα απο την εταιρια σου τι γινεται?

το προγραμμα αυτο μενει μονιμα ανοιχτο και κανει sychronizing 24/7.malista εμφανιζεται μονιμα και το εικονιδιο με τα δυο βελακια και το 3g απο πανω.Αυτο σημαινει πως μεταφερονται συνεχως δεδομενα,και οχι μονο οταν σου ερχεται το μαιλ.Οποτε χρεωνεσαι συνεχως?

Σε ρωταω διοτι εβαλα την υπηρεσια ,λαμβανω καποια μαιλ τη μερα αλλα δεν θελω υπερβολικες χρεωσεις.

σε ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα επειδη διαβασα στο φορουμ οτι εχεte βαλει καποιοι την υπηρεσια νοκια email Θα ηθελ να ρωτησω-απο τη νοκια χρεωση δεν υπαρχει ακομα,αλλα απο την εταιρια σου τι γινεται?

το προγραμμα αυτο μενει μονιμα ανοιχτο και κανει sychronizing 24/7.malista εμφανιζεται μονιμα και το εικονιδιο με τα δυο βελακια και το 3g απο πανω.Αυτο σημαινει πως μεταφερονται συνεχως δεδομενα,και οχι μονο οταν σου ερχεται το μαιλ.Οποτε χρεωνεσαι συνεχως?

Σε ρωταω διοτι εβαλα την υπηρεσια ,λαμβανω καποια μαιλ τη μερα αλλα δεν θελω υπερβολικες χρεωσεις.

σε ευχαριστω!

 

Και εγω το εχω βαλει να κανει synch τα e-mail μου αλλα ως default access point εχω βαλει το wifi του σπιτιου μου και απ' οτι παρατηρησα δεν προσπαθει να κανει synch με το inbox μου οσο δεν ειμαι σπιτι. Αν χρειαστει κανω synch χειροκινητα απο τις επιλογες του κινητου και με ρωταει ποια συνδεση να χρησιμοποιησει.

 

Τωρα αν το εχεις βαλει default να το κανει απο gprs λογικα θα σε χρεωνει καθε φορα που κανει synch. Μπορεις ομως απο τις ρυθμισεις αυτοματης ληψης να το σεταρεις πχ να κανει synch ανα 6 ωρες (συγκεκριμενες μερες, ωρες κλπ) οποτε δεν θα σου παει ο κουκος αηδονι! :P

When you dance with the devil, you wait for the song to stop.
Link to comment
Share on other sites

Κάθε φορά που παίρνω τηλέφωνο κάποια επαφή από τον κατάλογο ή από το μητρώο τότε παραμένει ανοιχτή η αντίστοιχη εφαρμογή μετά την ολοκλήρωση της κλήσης. Υπάρχει τρόπος να το αποφύγουμε αυτό? Γιατί έχω την εντύπωση πως τρώει και μπαταρία...
Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι και δεν γίνεται να αλλάξει.

Άλλωστε αυτές οι δύο εφαρμογές κατά έναν τρόπο τρέχουν συνέχεια χωρίς να καταναλώνουν επιπρόσθετη ενέργεια.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Κάθε φορά που παίρνω τηλέφωνο κάποια επαφή από τον κατάλογο ή από το μητρώο τότε παραμένει ανοιχτή η αντίστοιχη εφαρμογή μετά την ολοκλήρωση της κλήσης. Υπάρχει τρόπος να το αποφύγουμε αυτό? Γιατί έχω την εντύπωση πως τρώει και μπαταρία...
Αν θελεις να κλεινεις τελειως την εφαρμογη πατα το κοκκινο κουμπι, οχι το "εξοδος"

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον μετά την ολοκλήρωση της κλήσης σε βγάζει στην κεντρική οθόνη, δεν είναι θέμα το τί θα πατήσω. Πρέπει πρώτα να ξαναμπώ στην εφαρμογή και μετά να πατήσω κόκκινο κουμπί ή έξοδος.
Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Παρατήρησα σήμερα, δεύτερη ημέρα ουσιαστικής χρήσης του κινητού, ότι είχα πολλές αποσυνδέσεις του bluetooth ακουστικού που έχω (Clip II mini).

 

Έκανα την σύνδεση και μετά από λίγο χανόταν. Τις περισσότερες φορές δεν συνδεόταν από μόνο του και χρειαζόταν να το κάνω εγώ.

 

Τα συγκεκριμένα ακουστικά τα έχω πάνω από έξι μήνες και τα χρησιμοποιούσα με το Ν82 και το Κ800 συγχρόνως χωρίς πρόβλημα.

 

Δοκίμασα ξανά το pairing, αλλά το πρόβλημα συνεχίζεται!

 

Κάποια ιδέα σχετικά;

 

Κάποια βοήθεια παρακαλώ.

Link to comment
Share on other sites

Κάποια βοήθεια παρακαλώ.

Και<εγώ το ίδιο πρόβλημα είχα.

Πήρα άλλο ακουστικό όμως και το θέμα λύθηκε.

Τι να πώ?! Χρησιμοποιώ το samsung wep 200 χωρίς κανένα πρόβλημα.

Αλλά και το προηγούμενο δουλεύει με άλλες συσκευές μια χαρά. Μόνο με το ε71 είχα πρόβλημα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον μετά την ολοκλήρωση της κλήσης σε βγάζει στην κεντρική οθόνη, δεν είναι θέμα το τί θα πατήσω. Πρέπει πρώτα να ξαναμπώ στην εφαρμογή και μετά να πατήσω κόκκινο κουμπί ή έξοδος.

Γι αυτό ακριβώς σου είπα πως δεν μπορείς να κάνεις κάτι.:)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Και<εγώ το ίδιο πρόβλημα είχα.

Πήρα άλλο ακουστικό όμως και το θέμα λύθηκε.

Τι να πώ?! Χρησιμοποιώ το samsung wep 200 χωρίς κανένα πρόβλημα.

Αλλά και το προηγούμενο δουλεύει με άλλες συσκευές μια χαρά. Μόνο με το ε71 είχα πρόβλημα.

Το έχω και το wep 200, αλλά είναι μόνο για ένα κινητό σε αντίθεση με το συγκεκριμένο που το αντιστοιχίζω με δύο.

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ, θα το έχω υπόψη μου από δω και πέρα. Συγνώμη. Απλά δεν έθεσα θέμα σύγκρισης των κινητών. Ηθελα να μου πει κάποιος που έχει χρησιμοποιήσει το e71 αν αξίζει και αν υπάρχουν πολλές εφαρμογές.
Link to comment
Share on other sites

 

Φίλε μου χίλια ευχαριστώ με έσωσες πήγαινα συνέχεια στο tools/personalization γι΄ αυτό και γίνεται τόσο απλά με ένα shift+ctrl! Απίθανο κινητό! :D

Sent neither from iphone nor android phone
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Μπορεί κάποιος να μου πει αν γίνεται να βάλω διαφορετικό ήχο κλήσης σε μία επαφή χωρίς

να πρέπει να την βάλω σε ομάδα;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...