Jump to content

[Επίσημο] Nokia E66


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δες εδώ.

 

Οχι τιποτα το συνταρακτικο δηλαδη.ας ειναι,γιατο τυπικο την εκανα την αναβαθμιση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ενα e66 που επιασα στα χερια μου αλλαζει μονο του ημερομινια!μπορει να φανει αστειο αλλα το κανει,αλλαζει καθε μια εβδομαδα η μερικες μερες.τσεκαρα τις ρυθμισεις ωρας και ημερομινιας με ενα αλλο αλλα ηταν ιδιες.καμια ιδεα?
Link to comment
Share on other sites

Αν διάβαζες λίγο το θέμα, ούτε σε εσένα δεν θα φαινόταν αστείο.

Συμβαίνει σε όλους.

Επέλεξε μέσα από τις ρυθμίσεις του ρολογιού να συγχρονίζει με την ώρα του φορέα δικτύου.

Δεν μπορείς να κάνεις κάτι άλλο.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα.εχω ενα προβλημα σχετικα με τις επαφες.ενω ειναι κανονικα περασμενες στη μνημη με ονοματα κλπ,σε μερικες κλησεις που δεχομαι,εμφανιζει μονο αριθμο,χωρις να βλεπω ονομα,κ ετσι δε ξερω ποιος καλει.σε μερικες απο αυτες εφτιαξε μολις αλλαξα,απο το μενου της επαφης,απο προσωπικο σε δημοσιο,αλλα σε μερικες παραμενει.επιση οταν κανω συγχρονισμο μου τα εμφανιζει μετα 2 κ 3 φορες.τι γινετε?
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα.εχω ενα προβλημα σχετικα με τις επαφες.ενω ειναι κανονικα περασμενες στη μνημη με ονοματα κλπ,σε μερικες κλησεις που δεχομαι,εμφανιζει μονο αριθμο,χωρις να βλεπω ονομα,κ ετσι δε ξερω ποιος καλει.σε μερικες απο αυτες εφτιαξε μολις αλλαξα,απο το μενου της επαφης,απο προσωπικο σε δημοσιο,αλλα σε μερικες παραμενει.επιση οταν κανω συγχρονισμο μου τα εμφανιζει μετα 2 κ 3 φορες.τι γινετε?

Μήπως οι αριθμοί αυτοί είναι διπλοκαταχωρημένοι...;

Δεν εξηγείται αλλιώς...

 

Σβήσε τες τελείως από το κινητό και κάνε εκ νέου συγχρονισμό.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια παω να συνδεσω το ε66 και ενω εχω βαλει το pc suite κατα την διαρκεια που μου ζηταει να συνδεσω το τηλεφωνο εχω αυτο το σφαλμα

 

nokia e66 usb phone parent

Link to comment
Share on other sites

Nokia E66 FW 300.21.012 changelog

 

PURPOSE

 

  • This release is a major feature release and also was intended to correct main complaints from Customers and Operators

NEW FUNTIONALITIES:

 

  • Mail for Exchange 2.9
  • Numonyx USB Flashing support
  • Gimlet 5.2 (v 9.5.2.66)
  • Turkish SMS Support
  • Support for Rapido Yawe 1.15
  • Myspace, Youtube and Facebook support (NA for HK and Taiwan variants)
  • User experience improvements
  • Increased robustness of the Home Key functionality. This helps avoid the problem of Home key not opening the menu

CHANGES AND IMPROVEMENTS:

 

  • Improved Switch application functionality
  • Internet Radio 1.15 Increased Functionality and Stability
  • VoIP upgrade Improved functionality and stability
  • Download Client 3.2 Greater stability and improved functionality
  • Email Setup Wizard Update Supports Gimlet 5.2
  • Simplified MMS Notification handling support
  • Support for conference numbers longer than 24 digits
  • Improvements in Browser for seamless YouTube support
  • Language menu can be accessed when Chinese Language is used
  • Bug fixes for the NokiaPC Internet AccessApplication
  • Improved BT headset connectivity
  • Many functionality and Stability improvements in MfE

GENERAL

 

  • Stability and functionality improvements
  • Increased robustness in handling SMS
  • Updated Time zones
  • Updated Operator names database
  • Localisation improvements
  • Updated Startup settings
  • Security Updates and vulnerability fixes
  • Phone not suspending packet data connection when receiving call Fixed
  • Many bug fixes for MyNokia feature
  • Minor audio related bugs fixed
  • Updated helps

BROWSER

 

  • Minor stability improvements

CALL HANDLING

 

  • Minor improvements in Call handling and quality

CALENDAR

 

  • Stability and Minor Functionality improvements

CONNECTIVITY

 

  • WLAN functionality Improvements
  • Fix to prevent Wifi Certification issues when Wifi alliance moves to Win 2008 as the test server
  • Fix for the one way audio problem seen in Cisco VoIP client
  • Memory leak fixes

CONTACTS/PHONEBOOK

 

  • Minor UI Improvements
  • Stability and functionality improvements for search functionality

EMAIL

 

  • Mail for Exchange upgraded from 2.7.22 to 2.9.158
  • Gimlet updated to v5
  • Email setup wizard updated
  • Support for Exchange Server 2007 in MfE
  • Many functionality and stability improvements in MfE
  • Robust Synchronisation of Calendar and email items

INTERNET RADIO

 

  • Improved functionality
  • Increased application stability

LOCATION/GPS

 

  • Increased A-GPS stability
  • Better stability in location services.

MESSAGING

 

  • Usability improvements

SMS

 

  • Support for receiving more SMSs. Allows more than 4000 messages in inbox

SWITCH APPLICATION

 

  • Application updates and many stability and functionality improvements

VOIP / SIP

 

  • Many Usability, stability and functionality improvements

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.

Η μπαταρία του Ε66 που πρόσφατα αποκτησα (μεταχειρισμένο), κρατά 1,5 μέρα με νορμάλ χρήση. Εχω αγοράσει νέα μπαταρία γνήσια , έκανα και update στο λογισμικό του , αλλα το πρόβλημα παραμένει το ίδιο αν σκεφτεί κανείς ότι στο τηλέφωνο δίνουν 260 ώρες αναμονή ή 450 λεπτά χρόνο ομιλίας . Επίσης έχω διαβάσει όλο το ποστ και τις οδηγίες σας και βεβαίως έχω κλειστα Wi-fi, BT και τυχον εφαρμογές που τρέχουν στο παρασκήνιο. Παρακαλώ για τη βοήθεια σας.

Ευχαριστώ

 

Τόσο κρατάει κ σε μένα. Μέρα παρά μέρα το φορτίζω και αν χρησιμοποιήσω wifi κλπ, και κάθε μέρα. Υπάρχει ένα θέμα αν έχεις κάποια προβληματική έκδοση του garmin που ρουφάει τη μπαταρία.

 

Δυστυχως εδω και 20 μερες ειμαι χωρις κινητο .Το παρεδωσα στην voda για ελεγχο και πιθανη αντικατασταση ,αλλα απο τοτε ψαχνομαι.Το κινητο ηθελε συνεχεια επανεκκινηση και το συρταρψτο τμημα ειχε σε 15 μερες αρκετο τζογο.Η voda το εστειλα στην Alpha copy και η συνεχεια μαλλον γνωστη.Παρ ολο που εστειλα 2 email στην voda ουδεις απαντησε,τελικα τους πηρα τηλ και μου ειπαν οτι ακομη το εξεταζουν στην Alpha,και δεν μπορουν να μου πουν τιποτε για ημερομηνια παραδοσης.Θα κανω υπομονη λιγες μερες ακομη και επειτα μαλλον στην προστασια καταναλωτη,δυστυχως ειμαστε σε καθεστως αποικιοκρατιας

 

Εγώ το είχα πάει για service για διάφορα προβλήματα, μου το επέστρεψαν μετά από 25 μέρες (από εξωτερικό που είχε πάει για επισκευή υποτίθεται) στην ίδια ακριβώς κατάσταση. Αφού έκανα σκηνή στα κεντρικά πλέον και όχι στο υποκατάστημα, το πήγαν επιτόπου για service και σε 15' μου είχαν αλλάξει οθόνη + slide δωρεάν φυσικά...

Link to comment
Share on other sites

το κινητο μας παίζει Mp4?μετεφερα απο ν95 ενα βίντεο και παιζει μόνο τον ήχο.Ίσως με κάποιο πρόγραμμα? :)
pocophone X3 NFC // huawei watch gt :!:
Link to comment
Share on other sites

Για κάποιο λόγο τα βίντεο που τραβάνε τα Nseries Ν95, Ν82 κλπ... δεν παίζουν πλήρως στα Eseries.

Το ίδιο συμβαίνει και με το E51.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ekana Update sto 300.21.012, ola kala :)

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα greeklish και να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες. Δες εδώ την ανακοίνωση κατάργησης των.

Link to comment
Share on other sites

Καμια διαφορα?

 

Οι διαφορές υπάρχουν αναλυτικότατα λίγα μόνο ποστ πιο πάνω;)

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Οι διαφορές υπάρχουν αναλυτικότατα λίγα μόνο ποστ πιο πάνω;)

 

σε θεωρητικο επιπεδο, γιατι στην πραξη ο χρηστης δεν καταλαβαινει καποια ουσιωδη διαφορα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ασχετη ερωτηση, μπορει κανεις να μου πει αν το Ε66 εχει πλαινα λαμπακια για αναπαντητες και sms σαν αυτα που εχει το 6300? γιατι ειναι πολυ βολικα.

 

εχει καποια αντιστοιχη λειτουργια?

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ασχετη ερωτηση, μπορει κανεις να μου πει αν το Ε66 εχει πλαινα λαμπακια για αναπαντητες και sms σαν αυτα που εχει το 6300? γιατι ειναι πολυ βολικα.

 

εχει καποια αντιστοιχη λειτουργια?

Έχει να ρυθμίζεις αν θα αναβοσβήνει ο φωτισμός του κεντρικού πολυπλήκτρου όταν έχεις αναπαντητη, sms, mms και email.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Έχει να ρυθμίζεις αν θα αναβοσβήνει ο φωτισμός του κεντρικού πολυπλήκτρου όταν έχεις αναπαντητη, sms, mms και email.

 

ευχαριστω για την απαντηση,

 

ειναι εμφανης αυτος ο φωτισμος? φαινεται δηλαδη στο σκοταδι ευκολα η πρεπει να εχεις το νου σου στο κινητο?

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για την απαντηση,

 

ειναι εμφανης αυτος ο φωτισμος? φαινεται δηλαδη στο σκοταδι ευκολα η πρεπει να εχεις το νου σου στο κινητο?

Όταν το έχεις στο οπτικό σου πεδίο κάνει μπαμ ότι αναβοσβήνει. Και από μακρυά φαίνεται όταν αναβοσβήνει έντονα. Δεν είπαμε να είναι θαμμένο ή χωμένο και να φαίνεται που αναβοσβήνει.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μένα,

με το συγκεκριμένο κινητό επάθα την πλάκα μου μόλις το είδα, αλλά μετά από ανάγνωση 102 σελίδων δεν ξέρω αν αξίζει να το πάρω ή όχι. Ειδικά με τα κολήματα που τρώει.

Τι λέτε και εσείς ρε παιδιά ? Δεν θέλω να χάσω και την επιδότηση :)

Link to comment
Share on other sites

Διάβασε το εν λόγω θέμα και βγάλε τα συμπεράσματα σου.

Αν το έχεις ήδη κάνει, πιστεύω πως έχεις ήδη αποκτήσει μια γνώμη.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Διάβασε το εν λόγω θέμα και βγάλε τα συμπεράσματα σου.

Αν το έχεις ήδη κάνει, πιστεύω πως έχεις ήδη αποκτήσει μια γνώμη.

 

 

Όσο και αν σου φαίνεται περίεργο δεν μπόρεσα να βγάλω συμπέρασμα γιατί οι γνώμες είναι μοιρασμένες. Εσένα πια είναι η γνώμη σου?

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα δεν ειμαι καθολου ευχαριστημενοςαφου εμεινε 1 μηνα για επισκευη,ενω το εχω 3 μηνες.Αγορασα ενα μεταχειρισμενο Ν95 και βρηκα την λυση,το 66 το εχω ρεζερβα
Link to comment
Share on other sites

Όσο και αν σου φαίνεται περίεργο δεν μπόρεσα να βγάλω συμπέρασμα γιατί οι γνώμες είναι μοιρασμένες. Εσένα πια είναι η γνώμη σου?

 

να το παρεις χωρις δευτερη σκεψη. δεν θα μετανιωσεις την αγορα σου. τα περοσσοτερα απο τα προβληματα που διαβασες λυνονται με τις αναβαθμισεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...