Jump to content

Κλείνετε το βράδυ το κινητό σας;


 Κοινοποίηση

Κλείνετε το βράδυ το κινητό σας;  

900 members have voted

  1. 1. Κλείνετε το βράδυ το κινητό σας;

    • Πάντα!
      229
    • Όταν δεν το ξεχνάω...
      49
    • Συνήθως
      104
    • Σπάνια
      170
    • Ποτέ!
      348


Recommended Posts

Πάντα!

Τρώμε που τρώμε όλη μέρα την ακτινοβολία...

τουλάχιστον το βράδυ ας την βγάλουμε ΕΚΤΟΣ...

:)

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1 - Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 474
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δεν το κλεινω σχεδον ποτε το κινητο μου το βραδυ. απλως για να μην ψηνομαι το αφηνω σε αλλο δωματιο.:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

δεν το κλεινω σχεδον ποτε το κινητο μου το βραδυ. απλως για να μην ψηνομαι το αφηνω σε αλλο δωματιο.:rolleyes:

 

Αν το κινητό τηλέφωνο βρίσκεται ένα μέτρο μακριά από το κρεββάτι,δε βρίσκεσαι μέσα στο πεδίο όπου εκπέμπεται η ακτινοβολία του.

Τις λίγες φορές που αφήνω τη συσκευή μου εντός δικτύου τη νύχτα,την τοποθετώ στο υπνοδωμάτιο,αλλά όχι ακριβώς δίπλα μου.

Link to comment
Share on other sites

το κλεινω παντα το βραδυ...

και αμα καμια φορα ξεχασω να το κλεισω και με παρει ο υπνος

σηκωνομαι και το κλεινω.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

paliotera den eklina kanena apo ta kinita moy...tora pia exo allaxei taktiki...afoy etsi kiallios an koimasai den tha apantiseis... giati na tros aktinovolia kai na xalas k tin mpataria soy adika??
Link to comment
Share on other sites

DEN to kleinw pote... A8orybo ennoeitai... Ti na ti kleiseis?? Meta prepei na to anoixeis ki olas... Ase... Variese. An exeis kai NOKIA... Asto... OSOI EXOYN KATALABAINOYN GIATI... xexexexe:lol: :lol:
[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
το έχω κλειστό για λόγους μπαταρίας και ησυχίας...αν θέλει να με βρει κάποιος επιγώντος υπάρχει και το σταθερό!:O
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Kι εγώ κλειστό για λόγους ησυχίας (αλλά & το μεσημέρι το ίδιο, κλειστό πάλι).

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το κλείνω για να μην με παίρνουν τηλέφωνο και με ενοχλούν.Όλως παραδόξως το πρωι που το ανοίγω δεν έρχεται ειδοποίηση κλήσεων.Έτσι και τύχει όμως και κοιμηθώ ξεχνώντας να το κλείσω...Τςςςςςς Τότε με θυμούνται οι πάντες!
no sig...
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το κλείνω για να μην με παίρνουν τηλέφωνο και με ενοχλούν.Όλως παραδόξως το πρωι που το ανοίγω δεν έρχεται ειδοποίηση κλήσεων.Έτσι και τύχει όμως και κοιμηθώ ξεχνώντας να το κλείσω...Τςςςςςς Τότε με θυμούνται οι πάντες!

Σίγουρα δουλεύει η ειδοποίηση κλήσεων σου? Για τσέκαρε το :p

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι...μια χαρά δουλεύει.Απλά...this is called είρωνία.... (είρωνία? this is Madness!! ).

Ούτε και χτες το βράδυ το έκλεισα και χτύπησε στις 6 και κάτι.Και γιατί? Λάθος νούμερο λέει! Έλεος...

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Δεν το κλείνω ποτέ, γιατί το χρησιμοποιώ και ως ξυπνητήρι.

Βεβαια είναι στη δόνηση, γιατί μου τη δίνει να πετάγομαι στον ύπνο μου επειδή χτυπάει το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Εγω το κλεινω μόνο οταν δεν το ξεχναω... και για λογους ησηχίας και μπαταριας...

 

υ.γ. _Alexandros_ τελικα πηρες Ν73? Εγω νόμιζα θα έπαιρνες το Κ800...Αλλο και τουτο...χαχαχα

 

Φιλικα angelvasil92

Band Of Brothers Fan!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...