Jump to content

Vodafone Καρτοπρόγραμμα


TakeOverNet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω καρτοπρόγραμμα και στον τελευταίο λογαριασμό που μου απέστειλε η Vodafone είδα αύξηση 1 ευρώ σε αυτόν, έτσι απλά! Τους ρώτησα τι και πως και με είπαν για αυξήσεις για να γίνει καλύτερο το δίκτυο... Παράλληλα, ανέφεραν διάφορα διαφημιστικά προωθητικά μηνύματα. Μετά από πάρα πολλά χρόνια στο δίκτυό της (συγκεκριμένα από το 2001) όταν λήξει η συνδρομή θα αποχωρήσω (αν μπορέσω και νωρίτερα σίγουρα θα το πράξω). Κοροϊδεύουν τον κόσμο με τραγικό δίκτυο και αυξήσεις τιμών χωρίς προειδοποίηση.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 895
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Έχω καρτοπρόγραμμα και στον τελευταίο λογαριασμό που μου απέστειλε η Vodafone είδα αύξηση 1 ευρώ σε αυτόν, έτσι απλά! Τους ρώτησα τι και πως και με είπαν για αυξήσεις για να γίνει καλύτερο το δίκτυο... Παράλληλα, ανέφεραν διάφορα διαφημιστικά προωθητικά μηνύματα. Μετά από πάρα πολλά χρόνια στο δίκτυό της (συγκεκριμένα από το 2001) όταν λήξει η συνδρομή θα αποχωρήσω (αν μπορέσω και νωρίτερα σίγουρα θα το πράξω). Κοροϊδεύουν τον κόσμο με τραγικό δίκτυο και αυξήσεις τιμών χωρίς προειδοποίηση.

 

Συνηθως 1-2 λογαριασμους πριν αναφερουν πως θα κανουν αυξησεις, τους εχεις για να κανεις εναν ελεγχο;

Link to comment
Share on other sites

Mάλλον εδώ αναφέρεται η αύξηση : http://www.vodafone.gr/portal/client/news/announcementClient!pressReleaseDetails.action?pressReleaseId=40464&dateFrom=&dateUntil=

Είναι 2,5 μήνες πρίν οπότε περίπου 2 λογαριασμούς πίσω πρέπει να το αναφέρει.

Link to comment
Share on other sites

Και εμενα μου αυξηθηκε κατα 1.14€ ο λογαριασμος και μολις ειδα πως στον νεο αναφερει τις αυξησεις που εχουν μπει σε ολα τα προγραμματα.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια και εγω και θα αυξηθεί κι αλλο μιας και εχω 60% έκπτωση που έγινε απο 1/4 55% ...

Απο 15,68 τον εκαναν 17 κατι !!

Τους έστειλα μήνυμα πως θα το κανω καρτοκινητό και με πήραν στο καπάκι με ύφος και συζήτηση "πάμε να ξεκινήσουμε άμεσα τις διαδικασίες να το κάνετε κάρτα !!!"

Επιθετική πολιτική πλέον οπως μαθαίνω και απο φίλους σε άλλες εταιρείες.

Προσωπικά θα το κανω CU γιατι γενικά δινει πιο πολλά MB που χρησιμοποιώ κυρίως και με 12-13 ευρω θα ειμαι κομπλέ τον μήνα αφου δεν μιλάω σχεδόν καθόλου !!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Τα ίδια και εγω και θα αυξηθεί κι αλλο μιας και εχω 60% έκπτωση που έγινε απο 1/4 55% ...

Απο 15,68 τον εκαναν 17 κατι !!

Τους έστειλα μήνυμα πως θα το κανω καρτοκινητό και με πήραν στο καπάκι με ύφος και συζήτηση "πάμε να ξεκινήσουμε άμεσα τις διαδικασίες να το κάνετε κάρτα !!!"

Επιθετική πολιτική πλέον οπως μαθαίνω και απο φίλους σε άλλες εταιρείες.

Προσωπικά θα το κανω CU γιατι γενικά δινει πιο πολλά MB που χρησιμοποιώ κυρίως και με 12-13 ευρω θα ειμαι κομπλέ τον μήνα αφου δεν μιλάω σχεδόν καθόλου !!

 

πολλα δεν ειναι 12-13 ευρω/μήνα για να μιλας ελάχιστα ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχουν πλέον ευέλικτα πακέτα

Άρα 6-7 ευρω για ομιλία μερικά λεπτά και SMS κι αλλα 6-7 για Ίντερνετ MB αναλόγως τις προσφορές, ετσι το υπολογίζω

Link to comment
Share on other sites

Εμένα παντως μου ηρθε αυτο στην εφαρμογή VF και με SMS ...

Εχω κόψει τα υπόλοιπα και κρατάω το ζουμί

Δεν εχω καταλάβει αν λήξει τι γινεται ομως ή οταν επιστρέφεις Ελλάδα μετα απο 3 μέρες ...

Συνεχίζεις στο Καρτοπρογραμμα που ησουν ή στο καρτοκινητό ως ειχε ;;

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εδω η φωτο που ξέχασα IMG_4103.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εμένα παντως μου ηρθε αυτο στην εφαρμογή VF και με SMS ...

Εχω κόψει τα υπόλοιπα και κρατάω το ζουμί

Δεν εχω καταλάβει αν λήξει τι γινεται ομως ή οταν επιστρέφεις Ελλάδα μετα απο 3 μέρες ...

Συνεχίζεις στο Καρτοπρογραμμα που ησουν ή στο καρτοκινητό ως ειχε ;;

 

----- προσθήκη μηνύματος 9 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εδω η φωτο που ξέχασα IMG_4103.jpg

Σε άλλο δίκτυο τα καρτοσυμβολαια την γλύτωσαν στο roaming... Η Vodafone τα χαντάκωσε, εξισώνοντας τα με τα καρτοκινητα.

Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

θα τους πάρω τηλέφωνο να μου πούνε τι ΑΚΡΙΒΩΣ ισχύει ...

τα μικρά γράμματα δεν βγάζουν ΚΑΘΑΡΟ νόημα !!

Link to comment
Share on other sites

θα τους πάρω τηλέφωνο να μου πούνε τι ΑΚΡΙΒΩΣ ισχύει ...

τα μικρά γράμματα δεν βγάζουν ΚΑΘΑΡΟ νόημα !!

 

Ξεκάθαρα το λέει...

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με εκπρόσωπο στο Live chat σχετικά με το roaming

Σας παραθέτω την συνομιλία όπως ήρθε αντίγραφο στο e-mail

---

05:31:49 PM ΕΓΩ : Γεια σας

Παρακαλω πολυ θα ήθελα μερικές διευκρινήσεις σχετικά με το roaming που δεν μπορώ να καταλάβω απο τις ανακοινώσεις

05:31:56 PM ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ : Καλησπέρα σας,πείτε μου παρακαλώ τι διευκρινήσεις χρειάζεσετε?

05:32:09 PM ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ : φυσικά,σας ενημερώνω άμεσα

05:32:15 PM ΕΓΩ : Στις 2/6 θα ταξιδέψω στο εξωτερικό

05:32:43 PM ΕΓΩ : Τι ακριβώς πρεπει να κανω για να εχω roaming για 4 ημέρες ;;;

05:32:49 PM ΕΓΩ : Εχω Καρτοπρογραμμα

05:34:25 PM ΕΓΩ : Πριν παω στην χώρα της ΕΕ που εχω κανονίσει θα πρεπει να ενεργοποιήσω το πακέτο των 8 ευρω ;

05:35:29 PM ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ : σύμφωνα με το νέο ευρωπαικό κανονισμό Οι συνδρομητές Καρτοκινητής/Καρτοπρογράμματος για να μπορούν να δεχτούν/πραγματοποιούν κλήσεις, να στείλουν SMS και να σερφάρουν στο internet όταν βρίσκονται στις χώρες της Ευρωπαϊκής Ένωσης, θα πρέπει οπωσδήποτε να έχουν ενεργοποιήσει το Νέο εβδομαδιαίο πακέτο αλλιώς δεν θα μπορούν να χρησιμοποιήσουν το κινητό τους. Χωρίς το πακέτο θα επιτρέπονται μόνο 5 λεπτά εισερχομένων κλήσεων.

05:36:28 PM ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ : €8 για 7 ημέρες

100 λεπτά για εξερχόμενες κλήσεις προς όλους

50 SMS

300 MB

Απεριόριστες εισερχόμενες κλήσεις

Δώρο: Όλα τα υπολειπόμενα λεπτά ομιλίας προς τρίτα εθνικά δίκτυα, SMS και ΜΒ που είχε ο συνδρομητής στην Ελλάδα

05:36:29 PM ΕΓΩ : Και τα λεπτά & SMS - MB που εχω υπόλοιπο μεταφέρονται και αυτα στο roaming ??

05:38:44 PM ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ : σας έχω απαντήσει παραπάνω για την τελευταία σας διευκρίνηση

05:39:24 PM ΕΓΩ : Ναι αφου ενεργοποιήσω το πακέτο 8 ευρω για 7 ημέρες εννοώ

05:40:02 PM ΕΓΩ : Αυτο δινει κάποιες παροχές

Αυτές αθροίζονται με τα όσα εχω υπόλοιπο για τον μήνα ;;

05:40:08 PM ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ : Μετά την λήξη του εβδομαδιαίου πακέτου και των υπολειπόμενων λεπτών ομιλίας, SMS&MB, ο συνδρομητής διατηρεί το εθνικά του προγράμματα που είχε πριν την αγορά του εβδομαδιαίου πακέτου

05:41:36 PM ΕΓΩ : Μισό λεπτό

Οσο ειμαι εξω μπορώ να κανω χρήση μονο τις παροχές του πακέτου 7 ημερών ή και όσων εχω υπόλοιπο στο εθνικό πακέτο ;

05:42:57 PM ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ : απο την στιγμή που έχετε ενεργοποιήσει το πακέτο χρησιμοποιείτε και τα Υπολειπόμενα λεπτά , SMS&MΒ από Ελλάδα

05:43:48 PM ΕΓΩ : Ωραια

Οταν επιστρέψω χάνονται μετα απο 7 ημέρες ολα ή συνεχίζω με οτι υπόλοιπα εχω ;;

05:44:41 PM ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ : κανονικα συνεχίζετε με τα υπόλοιπα που είχατε πριν την αγορά του πακέτου σας

05:45:52 PM ΕΓΩ : Παρα πολυ ωραια

Άρα παραμένω στο Καρτοπρογραμμα που ειχα.

Τα ίδια ισχύουν και για ενα CU που εχω ή υπάρχουν διάφορες ;

05:46:17 PM ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ : ισχύουν ακριβώς τα ίδια και για τα καρτοκινητά

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με εκπρόσωπο στο Live chat σχετικά με το roaming

Σας παραθέτω την συνομιλία όπως ήρθε αντίγραφο στο e-mail

---

05:31:49 PM ΕΓΩ : Γεια σας

Παρακαλω πολυ θα ήθελα μερικές διευκρινήσεις σχετικά με το roaming που δεν μπορώ να καταλάβω απο τις ανακοινώσεις

05:31:56 PM ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ : Καλησπέρα σας,πείτε μου παρακαλώ τι διευκρινήσεις χρειάζεσετε?

05:32:09 PM ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ : φυσικά,σας ενημερώνω άμεσα

05:32:15 PM ΕΓΩ : Στις 2/6 θα ταξιδέψω στο εξωτερικό

05:32:43 PM ΕΓΩ : Τι ακριβώς πρεπει να κανω για να εχω roaming για 4 ημέρες ;;;

05:32:49 PM ΕΓΩ : Εχω Καρτοπρογραμμα

05:34:25 PM ΕΓΩ : Πριν παω στην χώρα της ΕΕ που εχω κανονίσει θα πρεπει να ενεργοποιήσω το πακέτο των 8 ευρω ;

05:35:29 PM ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ : σύμφωνα με το νέο ευρωπαικό κανονισμό Οι συνδρομητές Καρτοκινητής/Καρτοπρογράμματος για να μπορούν να δεχτούν/πραγματοποιούν κλήσεις, να στείλουν SMS και να σερφάρουν στο internet όταν βρίσκονται στις χώρες της Ευρωπαϊκής Ένωσης, θα πρέπει οπωσδήποτε να έχουν ενεργοποιήσει το Νέο εβδομαδιαίο πακέτο αλλιώς δεν θα μπορούν να χρησιμοποιήσουν το κινητό τους. Χωρίς το πακέτο θα επιτρέπονται μόνο 5 λεπτά εισερχομένων κλήσεων.

05:36:28 PM ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ : €8 για 7 ημέρες

100 λεπτά για εξερχόμενες κλήσεις προς όλους

50 SMS

300 MB

Απεριόριστες εισερχόμενες κλήσεις

Δώρο: Όλα τα υπολειπόμενα λεπτά ομιλίας προς τρίτα εθνικά δίκτυα, SMS και ΜΒ που είχε ο συνδρομητής στην Ελλάδα

05:36:29 PM ΕΓΩ : Και τα λεπτά & SMS - MB που εχω υπόλοιπο μεταφέρονται και αυτα στο roaming ??

05:38:44 PM ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ : σας έχω απαντήσει παραπάνω για την τελευταία σας διευκρίνηση

05:39:24 PM ΕΓΩ : Ναι αφου ενεργοποιήσω το πακέτο 8 ευρω για 7 ημέρες εννοώ

05:40:02 PM ΕΓΩ : Αυτο δινει κάποιες παροχές

Αυτές αθροίζονται με τα όσα εχω υπόλοιπο για τον μήνα ;;

05:40:08 PM ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ : Μετά την λήξη του εβδομαδιαίου πακέτου και των υπολειπόμενων λεπτών ομιλίας, SMS&MB, ο συνδρομητής διατηρεί το εθνικά του προγράμματα που είχε πριν την αγορά του εβδομαδιαίου πακέτου

05:41:36 PM ΕΓΩ : Μισό λεπτό

Οσο ειμαι εξω μπορώ να κανω χρήση μονο τις παροχές του πακέτου 7 ημερών ή και όσων εχω υπόλοιπο στο εθνικό πακέτο ;

05:42:57 PM ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ : απο την στιγμή που έχετε ενεργοποιήσει το πακέτο χρησιμοποιείτε και τα Υπολειπόμενα λεπτά , SMS&MΒ από Ελλάδα

05:43:48 PM ΕΓΩ : Ωραια

Οταν επιστρέψω χάνονται μετα απο 7 ημέρες ολα ή συνεχίζω με οτι υπόλοιπα εχω ;;

05:44:41 PM ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ : κανονικα συνεχίζετε με τα υπόλοιπα που είχατε πριν την αγορά του πακέτου σας

05:45:52 PM ΕΓΩ : Παρα πολυ ωραια

Άρα παραμένω στο Καρτοπρογραμμα που ειχα.

Τα ίδια ισχύουν και για ενα CU που εχω ή υπάρχουν διάφορες ;

05:46:17 PM ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ : ισχύουν ακριβώς τα ίδια και για τα καρτοκινητά

χωρίς δηλαδή την έξτρα χρέωση 0.06€ ανά mb?

Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε παιδια δεν μπορείτε να διαβάσετε απλή ανακοίνωση /δελτίο τύπου (σχετικά με το roaming) ? δεν ισχύει στην περιαγωγή εντός Ε.Ε. η ενσωματωμένη χρήση τους, στα Vodafone καρτοσυμβολαια και τα καρτοκινητα..και το γνωστό πακέτο των 8 ευρω. Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε παιδια δεν μπορείτε να διαβάσετε απλή ανακοίνωση /δελτίο τύπου (σχετικά με το roaming) ? δεν ισχύει στην περιαγωγή εντός Ε.Ε. η ενσωματωμένη χρήση τους, στα Vodafone καρτοσυμβολαια και τα καρτοκινητα..και το γνωστό πακέτο των 8ευρω.

 

Προφανως και ΔΕΝ διάβασες τα παραπάνω που μετέφερα

Ισχύει κανονικά

Είναι 8 ευρώ για 7 ημέρες με λίγες παροχές και σου κάνει ΔΩΡΟ τα υπόλοιπα απο Ελλάδα

Μετά απο 7 ημέρες μηδενίζονται οι παροχές των 8 ευρώ (θέλει ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΑΝ είσαι ακόμα εξωτερικά) αλλά ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ τα υπόλοιπα σου κανονικά (αν έχεις επιστρέψει Ελλάδα)

 

λοιπον εδω γελάμε

 

Πήρα τηλέφωνο σήμερα και στην εξυπηρέτηση πελατών για το roaming

Ο υπάλληλος μου είπε τα παρακάτω, μετά απο ΠΟΛΥ ψάξιμο:

1. Το πακέτο των 8 ευρώ για 7 ημέρες είναι το ΜΟΝΑΔΙΚΟ πακέτο που μπορείς να χρησιμοποιήσεις στο εξωτερικό σε χώρα Ε.Ε. για ΤΟΠΙΚΕΣ ΚΛΗΣΕΙΣ-SMS ΚΑΙ ΧΡΗΣΗ ΙΝΤΕΡΝΕΤ

2. Τα υπόλοιπα απο Ελλάδα ΔΕΝ μεταφέρονται στο εξωτερικό απλά στα κάνει ΔΩΡΟ δηλαδή σου διπλασιάζει όσα υπόλοιπα έχεις την ημέρα ενεργοποίησης του πακέτου roaming

3. Τα υπόλοιπα απο το roaming αν ΔΕΝ τα χρησιμοποιήσεις σου μένουν για Ελλάδα αλλά μέχρι 7 ημέρες απο την ημέρα ενεργοποίησης

 

Πάρτε κι εσεις να ρωτήσετε ΜΠΑΣ και βγεί άκρη τι ισχύει τελικά, εχω πάρει 3 διαφορετικές απαντήσεις!!!

Edited by XP130TD
Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφα! Λοιπόν, τα πράγματα είναι απλά : από 1η Ιουνίου αλλάζουν οι χρεώσεις περιαγωγής (roaming) και πλέον οι συνδρομητές καρτοκινητού στη Ζώνη 1 Ε.Ε. για να μπορούν να δεχτούν / πραγματοποιήσουν κλήσεις, να στείλουν sms και να σερφάρουν στο ίντερνετ θα πρέπει οπωσδήποτε να έχουν ενεργοποιήσει το νέο εβδομαδιαίο πακέτο με το οποίο θα έχουν με 8€ για 7 ημέρες

-100 λεπτά για εξερχόμενες κλήσεις προς όλους τους προορισμούς

-50 sms

-300 MB

-Απεριόριστες εισερχόμενες κλήσεις

(και εάν τελειώσει το πακέτο αυτό, ο συνδρομητής καταναλώνει δωρεάν όλα τα υπολειπόμενα λεπτά ομιλίας προς τρίτα εθνικά δίκτυα, sms και MB που είχε από τα πακέτα του στην Ελλάδα)

 

 

Αυτό μου απάντησαν και εμένα μόλις από την εξυπηρέτηση του Viber

Αν δεν κάνεις θυσίες για τις ιδέες σου ή εσύ δεν αξίζεις ή οι ιδέες σου. Έζρα Πάουντ
Link to comment
Share on other sites

Η Ε.Ε.καταργει τις χρεωσεις για ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΕΣ ΚΛΗΣΕΙΣ σε κατασταση περιαγωγής.

Η VODAFONE GR από 1/6/2017 καταργεί ΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ της περιαγωγής στα καρτοκινητα και στα καρτοσυμβολαια της. Δηλαδη απαιτουν με τις δηθεν παροχες ΕΞΕΡΧΟΜΕΝΩΝ ΚΛΗΣΕΩΝ την αγορα ενος πακετου των 8ευρω το οποίο πλεον ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΕΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΑΓΩΓΗΣ.

Με αλλα λογια χωρις πακετο/ειδικό πρόγραμμα ΟΥΤΕ ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΕΣ ΟΥΤΕ ΕΞΕΡΧΟΜΕΝΕΣ κλησεις σε καθεστως περιαγωγης εντός Ε.Ε.

 

Δηλαδη στην ουσία με το κολπάκι αυτό για να παρακάμψουν το σκόπελο της ευρωπαϊκής οδηγίας... δεν χρεωνονται οι κλησεις αλλα η υπηρεσια.

Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Τα posts που συζητούσαν σχετικά με την κινητή Cyta μετακινήθηκαν στο κατάλληλο θέμα.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7197826#post7197826

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα σας, θέλω την βοήθεια σας. Στον τελευταίο λογαριασμό που έχω κάνει αναφέρει πως μπορώ να αποχωρήσω αζημιως λόγω της διακοπής roaming στο εξωτερικό. Έκανα αίτηση φορητότητας και με πήραν και μου είπαν πως θα πληρώσω τέλος διακοπής λόγω της έκπτωσης πάγιων. Ξανά παίρνω και ζητάω μετατροπή σε κάρτα και μου ξανά λέει πως πάλι θα πληρώσω γιατί διακόπτω την σύμβαση . Καλώ το 13830 και ζητάω από την προσωπική σύμβουλο να μου εξηγεί σημαίνει το αζημιως. Και μου λέει πως για να μην πληρώσω κάτι πρέπει να κάνω μόνο κατάργηση της γραμμής . Είναι σοβαρά πράγματα αυτά,? Όταν σου λέει αζημιως εφόσον δεν το αποδέχεσαι τι καταλαβαίνετε εσείς? Δεν θα έπρεπε να το ξεκαθαρίζει αυτό εφόσον αναφέρεται μόνο σε κατάργηση της γραμμής? Έχουν το δικαίωμα αλλά να γράψουν και αλλά να εννοούν? Έχω τρελαθεί οι άνθρωποι Είναι τελευταίοι.
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με την ΕΕΤΤ, μόνο επιδότηση συσκευής έχεις υποχρέωση να καταβάλεις στην περίπτωση που πραγματοποιήσεις καταγγελία σύμβασης λόγω αυξήσεων ή γενικά δυσμενών για το συνδρομητή μεταβολών. Για μένα, φτιάξε μια καταγγελία να τους στείλεις και προχώρησε σε οποιαδήποτε ενέργεια επιθυμείς (φορητότητα ή μετατροπή σε καρτοκινητό, αν και τα 2 παίζει να έχουν κάποιο κόστος, ψάξε τι είναι πιο συμφέρον) και αν σου πουν το παραμικρό που δεν σε ικανοποιεί προχώρα σε καταγγελία στην ΕΕΤΤ.

 

Sent from my Moto X Play

Link to comment
Share on other sites

Έκανα και εγώ καταγγελία αζημίως και μου χρέωσαν αναποσβεστο ποσο λόγο εκπτώσεων παγίου με την δικαιολογία ότι η φορητότητα δεν απότελει καταγγελία σύμβασης. Αυτά που σου είπαν είναι ψέματα για να μην φύγεις. Έπειτα από 2 mail που τους εξήγησα ότι η ανακοινώσεις που έβγαλαν αναφέρουν ότι μπορώ να φύγω και ότι σύμφωνα με τους όρους του συμβολαίου στην παράγραφο 11 αναφέρει ότι η φορητότητα ισοδυναμεί με καταγγελεια της σύμβασης μου έκαναν πίστωση του ποσού όπως μου απάντησαν στο email. Για οποιαδήποτε βοήθεια στείλε μου πμ
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπερα.Υπάρχει καρτοπρογραμμα με 600' προς Vodafone,400' προς όλους,100sms για όλους και 1GB με 15€;;Η είναι κάποια προσφορά απο εξωτερικούς πωλητές..;
Link to comment
Share on other sites

Αυτό έχω με διαφορά πως ο χρόνος προς τρίτους είναι 300 λεπτά ενώ η τελική τιμή είναι 13,5 περίπου (με εκπτώσεις)
Link to comment
Share on other sites

Αυτό έχω με διαφορά πως ο χρόνος προς τρίτους είναι 300 λεπτά ενώ η τελική τιμή είναι 13,5 περίπου (με εκπτώσεις)

 

Δεν ειναι επίσημο πρόγραμμα του καταλόγου της Vodafone,σωστα;

Link to comment
Share on other sites

Έχω εδώ και πέντε χρόνια ένα καρτοπρόγραμμα με 20,77 € που μου δίνει 500' προς όλους με 3λεπτη ελάχιστη χρέωση, 100 sms προς όλους, 100 MB προς όλους και 11,5 € στην κάρτα, με την οποία προσθέτω συνήθως πακέτο 1 GB. Επειδή πλέον 1.1 GB το μήνα είναι λίγο, ψάχνω για κάποιο καλύτερο πρόγραμμα, αλλά βλέπω ότι αυτά που υπάρχουν online απευθύνονται όλα σε ηλίθιους. Μήπως υπάρχει κάτι άλλο που έχετε να μου προτείνετε;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone Καρτοπρόγραμμα

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...