Jump to content

LG KC550


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κατι δεν εχεις ρυθμισει σωστα η το εχεις ρυθμισει διαφορετικα βλεπω οτι οι φωτογραφιες που ανεβασες ειναι κατα 700kb μικροτερες απο αυτες που εβαλε ο THEO_LEGEND
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 633
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

κατι με τα iso πρεπει να παιζει, νομιζω δν ειχα βαλει iso 800

 

Μήπως είχες κάνει ζουμ;;;; επίσης στις ρυθμίσεις έχει επιλογή για ποιότητα εικόνας..μήπως δεν την είχες πολύ υψηλή;;

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είχες κάνει ζουμ;;;; επίσης στις ρυθμίσεις έχει επιλογή για ποιότητα εικόνας..μήπως δεν την είχες πολύ υψηλή;;
Οχι και τα δυοπ ετσι τα εχς ρυθμισει... αληθεια το σηματο με το χερι και το σημα με το λουλουδι οταν ανοιγω την καμερα, τι ειναι???
Link to comment
Share on other sites

Οχι και τα δυοπ ετσι τα εχς ρυθμισει... αληθεια το σηματο με το χερι και το σημα με το λουλουδι οταν ανοιγω την καμερα, τι ειναι???

 

Το σήμα με το χέρι ειναι ο σταθεροποιητης εικόνας.. Το σημα με το λουλούδι ειναι για τις κοντινές λήψεις..(λιγότερο από 1 μέτρο)

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Το σήμα με το χέρι ειναι ο σταθεροποιητης εικόνας.. Το σημα με το λουλούδι ειναι για τις κοντινές λήψεις..(λιγότερο από 1 μέτρο)
Ελεγα και εγω τι στο καλο ειναι αυτα... να σου πω, το iso το εχεις στο αυτοματο? οπως επισης εχεις πειραξει καθολου την φωτεινοτητα???
Link to comment
Share on other sites

Ελεγα και εγω τι στο καλο ειναι αυτα... να σου πω, το iso το εχεις στο αυτοματο? οπως επισης εχεις πειραξει καθολου την φωτεινοτητα???

 

Στο αυτόματο όλα..ειδικά το αισο να το έχεις στο αυτόματο...απλά μπορεί σε ορισμένες περιπτώσεις να θέλει να παίξεις λίγο με τη φωτεινότητα..

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

οταν πατατε για βιντεο ληψη δεν αργει 1-2 δευτερολεπτα?η ιδεα μου ειναι?

 

Το πήρες και συ.;;καλοφάγωτο...ναι αργεί λίγο..όπως όλα τα κινητά..σχεδόν ίδια ταχύτητα κάνει με το ν82 για να αλλάξει

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

το πηρα 2 φορες.το πρωτο ημοθν ατυχος .ενοω οταν τραβας βιντεο δεν αργει κανα 3 δευτερολεπτα να κανει εγγραφη?με το που πατας rec.
Link to comment
Share on other sites

το πηρα 2 φορες.το πρωτο ημοθν ατυχος .ενοω οταν τραβας βιντεο δεν αργει κανα 3 δευτερολεπτα να κανει εγγραφη?με το που πατας rec.

 

τι εννοείς άτυχος;;;; ναι..από τη στιγμή που θα πατήσεις το κουμπί για έγγραφη θα κάνει 2-3 δευτερόλεπτα όπως στο ν82.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

εκανε restart οταν ειχε 2 παυλες μπαταρια και εκανα εγγραφη βιντεο.την πρωτη μερα αυτο.εχει παρατηρησει οταν τραβας βιντεο οτι καθως τραβας ειναι σαν να παγωνουν τα δευτερολεπτα αλλα χωρις να παγωνει η εικονα.σαν να χαενει δεκατα δηλαδη
Link to comment
Share on other sites

εκανε restart οταν ειχε 2 παυλες μπαταρια και εκανα εγγραφη βιντεο.την πρωτη μερα αυτο.εχει παρατηρησει οταν τραβας βιντεο οτι καθως τραβας ειναι σαν να παγωνουν τα δευτερολεπτα αλλα χωρις να παγωνει η εικονα.σαν να χαενει δεκατα δηλαδη

 

Δεν το εχω προσέξει αυτό...θα το κοιτάξω αύριο...

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Παντως σημερα μου εκανε 2 restart το κινητο, το πρωτο εγινε μολις το συνδεσα με το pc και το δευτερο οταν ημουν στην καμερα και πειραζα τις επιλογες του βιντεο, για να δουμε...
Link to comment
Share on other sites

και εμενα μοθ εκανε restart οταν ημουν στο βιντεο.τι καρτα μνημης φορας?
Δεν του εχω βαλει καρτα μνημης ακομα...
Link to comment
Share on other sites

απο που το πηρες?εμενα μου το εκανε την πρωτη μερα κ την δευτερη το πηρα πισω και μου δωσαν καινουργιο κουτι.εμενα μου εκανε το εξης κουλο χθες.επιδη επαιζα με την καμερα και ηταν στα τελευταια της η μπαταρια εσβησε και οταν το ανοιξα ειχε παει στις default ρυθμισεις η καμερα και το βιντεο.λογικα επειδη ειναι πρωτη εκδοση λογισμικου τα κανει αυτα.μια αναβαθμιση και ολα κομπλε πιστευω,εκτος και θελουν να το αφησοιυν στη μοιρα του
Link to comment
Share on other sites

απο που το πηρες?εμενα μου το εκανε την πρωτη μερα κ την δευτερη το πηρα πισω και μου δωσαν καινουργιο κουτι.εμενα μου εκανε το εξης κουλο χθες.επιδη επαιζα με την καμερα και ηταν στα τελευταια της η μπαταρια εσβησε και οταν το ανοιξα ειχε παει στις default ρυθμισεις η καμερα και το βιντεο.λογικα επειδη ειναι πρωτη εκδοση λογισμικου τα κανει αυτα.μια αναβαθμιση και ολα κομπλε πιστευω,εκτος και θελουν να το αφησοιυν στη μοιρα του
Απο το πλαισιο το πηρα και εμενα στα τελευταια της ηταν η μπαταρια οταν μου το εκανε αυτο! Μαλλον bug του λογισμικου πρεπει να ειναι γιατι μας κανει σχεδον τα ιδια...
Link to comment
Share on other sites

απο που το πηρες?εμενα μου το εκανε την πρωτη μερα κ την δευτερη το πηρα πισω και μου δωσαν καινουργιο κουτι.εμενα μου εκανε το εξης κουλο χθες.επιδη επαιζα με την καμερα και ηταν στα τελευταια της η μπαταρια εσβησε και οταν το ανοιξα ειχε παει στις default ρυθμισεις η καμερα και το βιντεο.λογικα επειδη ειναι πρωτη εκδοση λογισμικου τα κανει αυτα.μια αναβαθμιση και ολα κομπλε πιστευω,εκτος και θελουν να το αφησοιυν στη μοιρα του

 

περιμένεις άλλη έκδοση λογισμικού από την lg ??? καλά θα περιμένεις χρόνια ( μην σου πω και αιώνες :p ) ... έχω το viewty ( εντάξει δεν θέλω να διορθώσουν και κάτι αλλά εντάξει ) εδώ και 4-5 μήνες και η lg δεν λέει να βγάλει νεα έκδοση λογισμικού ... πρώτα από όλα δεν έχει ανοιχτό λειτουργικό ....

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

kαι εγv για bug πιστευω οτι ειναι.κατα τα αλλα παρα πολι καλο τηλεφωνων για τα λεφτα του.συνηθως η lg βγαζει updates εαν υπαρχοθν σοβαρα προβληματα και ειδικα σε καινουργια κινητα.κ σκεψου κυκλοφορησε μεσδα σε ενα μηνα απο την ημερα ανακοινωσης του.λογικο μου ακουγεται κατι να παει στραβα.εδω το κ850 και ακομα ταλαιπωρει τοσο κοσμο οχι αυτο που εχει τα μισα λεφτα απο το κ850 οταν κυκλοφορησε
Link to comment
Share on other sites

περιμένεις άλλη έκδοση λογισμικού από την lg ??? καλά θα περιμένεις χρόνια ( μην σου πω και αιώνες :p ) ... έχω το viewty ( εντάξει δεν θέλω να διορθώσουν και κάτι αλλά εντάξει ) εδώ και 4-5 μήνες και η lg δεν λέει να βγάλει νεα έκδοση λογισμικού ... πρώτα από όλα δεν έχει ανοιχτό λειτουργικό ....

 

όταν δεν υπάρχει κάτι να διορθώσουν δεν βγάζουν αναβάθμιση....

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

μερικά πράγματα υπάρχουν να διορθώσουν ( ειδικά στο viewty άσχετα εαν εμένα δεν μου φαίνονται πολύ σοβαρά ) ... π.χ. ας πούμε οι σημιώσεις ... στο viewty μόνο 5 μπορείς να βάλεις ... αυτό είναι κάτι που πρέπει να διορθώσουν
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

μερικά πράγματα υπάρχουν να διορθώσουν ( ειδικά στο viewty άσχετα εαν εμένα δεν μου φαίνονται πολύ σοβαρά ) ... π.χ. ας πούμε οι σημιώσεις ... στο viewty μόνο 5 μπορείς να βάλεις ... αυτό είναι κάτι που πρέπει να διορθώσουν

 

Δεν πολύνοιάζονται γι αυτα..αυτοί κοιτάνε να λειτουργεί σωστά η συσκευή και τίποτε παρά πέρα..εκτός αν γίνει σάλος για κάτι και αναγκαστούν να το κάνουν... Παιδιά το 550 εμένα δεν έχει κάνει ακόμα κάποιο ριστάρτ.. Το μόνο που παρατήρησα την πρώτη φορά που το άνοιξα ειναι ότι άνοιξα το καπάκι της κάμερας και δεν άνοιξε η εφαρμογή..το έκλεισα πάλι και το άνοιξα τίποτα..αναγκαστικά και άνοιξα την κάμερα από το μενού και μετά οκ..άνοιγε κανονικά με τα άνοιγμα του καπάκιου

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια απορια γιατι θα τρελαθω, πως γινεται να κλειδωσω το κινητο ενω εχω κλειστο το slide??? κλειδωνει αυτοματα μετα απο καποια δευτερα, ομως δν υπαρχει τροπος να το κλειδωσω εγω???
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...