Jump to content

LG KC550


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 633
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καρτα μνημης?ηχο κλησης μπορεισ να βαλεις απο καρτα μνημης?

 

Όχι...Ναι...

θηκουλα δεν εχει ? :lol:

Όχι...

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

τελικα το πηρα.εχω παρατηρησει οτι απο την δεξια πλευρα εχει λιγο τζογο ελαχιστο αλλα δεν καταλαβαινεται στην επαφη
Link to comment
Share on other sites

και ναι σημερα μου εκανε το πρωτο restart καθως ημουν στην καμερα.και εκτοσ αυτου οταν ξανανοιξε ειχαν γυρισει στις default οι ρυθμισεις της καμερας
Link to comment
Share on other sites

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

ωραιος ο σκύλος χαχαχαχααααα, (λιγο dark?)

 

Νομίζω ότι τα είχα όλα στο auto..δεν ξέρω..μπορεί και να το είχα πειράξει λίγο..δε θυμάμαι.. βασικα βρε παιδιά δεν έχει φτιαχτεί ακόμα το πισι μου και δεν μπορώ να ανεβάσω και πολλά (αυτή με το κινητό την ανέβασα) βασικα αν δεν αργήσει πολύ το πισί ήθελα να ανεβάσω φωτό από το 550 και το ν82 για να δείτε διάφορες καθώς και να ανέβαζα βίντεο..καταραμένο πισι τώρα βρήκε να χαλάσει..μπορεί να ανεβάσω και άλλη

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα είναι, το autofocus να δουλευει καλα και τα αλλα φτιάχνονται.:P

 

βασικα το οτοφόκους εστιάζει πολύ γρήγορα..δεν ξέρω πόσο καλή δουλειά κάνει γιατι δεν τις εχω δει ακόμα σε πισι..εκείνο που παρατήρησα ειναι ότι θέλει σταθερό χέρι όταν τραβάσ.. Παω να ανεβάσω μερικές φωτό που ειναι δύσκολες στην εστίαση να μου πείτε πως φαίνονται στο πισί..

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

βασικα σε ενα βιντεο ειδα οτι για την εστιαση πρεπει να του λες εσυ σε τι θα εστιασει αν καταλαβα καλα οταν εισαι στο καμερα mode τα κουμπια απο το μοχλο αλλαζουν γι αυτο το σκοπο εδω το ειδα αυτο http://www.eprice.com.tw/ad/lg/kc550/ sorry αν καταλαβα λαθος;)
Link to comment
Share on other sites

βασικα σε ενα βιντεο ειδα οτι για την εστιαση πρεπει να του λες εσυ σε τι θα εστιασει αν καταλαβα καλα οταν εισαι στο καμερα mode τα κουμπια απο το μοχλο αλλαζουν γι αυτο το σκοπο εδω το ειδα αυτο http://www.eprice.com.tw/ad/lg/kc550/ sorry αν καταλαβα λαθος;)

 

Ναι..βασικα όχι ακριβώς...απλά όταν ανοίγεις την κάμερα φωτίζεται το πολυπληκτρο και μπορείς να επιλέξεις κάποιες λειτουργίες όπως σταθεροποιητη εικόνας.φλας. Κοντινή λήψη κτλ..εστίαση ειναι όπως σε όλα τα κινητά..το πατάς λίγο και εστιάζει..

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

διάλεξες ώρα με πολύ φως και λίγο χάνουν σε χρώμα, αλλά γενικά είναι καλές,(η πρώτη μόνο είναι χάλια) ο θόρυβος πάντα υπάρχει στις φωτογραφικές κινητών... Βγάλε καμία βράδυ με ISO800 που λένε στο link ότι κάνει διαφορά... Επίσης όντως έχει σταθεροποιητή εικόνας????? κορυφαίο αν όντως ισχύει...Θα πάω πλαίσιο να χαζέψω πάλι... Το accelerometer είναι πολύ πιο γρήγορο από της sony (K850 έστω), πολύ ωραίο γενικά πολύ κιριλάτο και πολύ black / suede χαχααα, αν είχε wifi θα το αγόραζα για τα επόμενα 3 χρόνια....Ανετα....

 

 

Επίσης βγάλε και καμία με flash αν δε σου κάνει κόπο , και σε εσωτερικό χώρο / αντικείμενα.... Thanks Legend....

Link to comment
Share on other sites

διάλεξες ώρα με πολύ φως και λίγο χάνουν σε χρώμα, αλλά γενικά είναι καλές, ο θόρυβος πάντα υπάρχει στις φωτογραφικές κινητών... Βγάλε καμία βράδυ με ISO800 που λένε στο link ότι κάνει διαφορά... Επίσης όντως έχει σταθεροποιητή εικόνας????? κορυφαίο αν όντως ισχύει...Θα πάω πλαίσιο να χαζέψω πάλι... Το accelerometer είναι πολύ πιο γρήγορο από της sony (K850 έστω), πολύ ωραίο γενικά πολύ κιριλάτο και πολύ black / suede χαχααα, αν είχε wifi θα το αγόραζα για τα επόμενα 3 χρόνια....Ανετα....

 

Ναι έχει σταθεροποιητη εικόνας αλλά μην φανταστείς να κάνει και θαύματα..όσο για το ροτεσιον το κάνει με την ίδια ταχύτητα του ν82..το κ850 δεν ξέρω πόσο αργεί..για το iso ναι..φωτίζει περισσότερο σε σκοτεινα μέρη αλλά αυξάνεται και ο θόρυβος..)αύριο blacksuede θα βγάλω και με φλας(

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

ΤΗΧ Theo Legend για όλη τη δουλειά που έχεις κάνει!Η αναπαραγωγή μουσικής είναι καλή?Τη σύγκρινες με το Ν82?Πες μια άποψη στη σύγκριση...Έχει ισοσταθμιστές?Από ακουστικά είναι καλό?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΤΗΧ Theo Legend για όλη τη δουλειά που έχεις κάνει!Η αναπαραγωγή μουσικής είναι καλή?Τη σύγκρινες με το Ν82?Πες μια άποψη στη σύγκριση...Έχει ισοσταθμιστές?Από ακουστικά είναι καλό?

 

Για το ηχείο έγραψα στην πίσω σελίδα.. Τώρα με τα μαμάτα ακουστικά και στα 2 τηλέφωνα και το ίδιο τραγούδι είχε λίγο πιο καθαρό ήχο το 550..όταν όμως έβαλα κάτι ακουστικά σονυ που εχω στο ν82 είχε καλύτερο ήχο..δυστηχως δεν έχει 3.5 χιλιοστά τρύπα το 550 για να δοκιμάσω τα καλά ακουστικά.. ισοσταθμιστές έχει..διάφορες επιλογές..μεταξύ αυτών έχει και μια επιλογή για 3D ήχο όπως στο ν82 (δεν περίμενα να το είχε)

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά γιατί δεν μπορώ να δω τις φωτο που βγάλατε από το KC550; Μήπως είναι μόνο σε PM; PLZ βάλτε καμιά καινούρια γιατί είναι πολύ ενδιαφέρον το κινητό!:)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά γιατί δεν μπορώ να δω τις φωτο που βγάλατε από το KC550; Μήπως είναι μόνο σε PM; PLZ βάλτε καμιά καινούρια γιατί είναι πολύ ενδιαφέρον το κινητό!:)

 

Γιατί δεν μπορείς να τις δεις;;;; μόλις τώρα δοκίμασα να ανοίξω μια και άνοιξε.. Τώρα για να ανεβάσω άλλη φωτό ειναι δύσκολο..4 εχω ανεβάσει ως τώρα..

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Παιδια την παρασκευη το πηρα και εγω, μου αρεσει παρα πολυ και γενικα μεχρι στιγμης ειμαι ευχαριστημενος, ωριστε 2 φωτο και απο εμενα...

 

http://img299.imageshack.us/img299/5131/080726165217gu0.th.jpg

 

http://img210.imageshack.us/img210/8133/080726165235jc0.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...