Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6600 Fold, 6600 Slide, 3600 Slide


impreza_sti
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 254
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

na rotiso kati paidia? to slide up 6600 poses meres krataei i mpataria tou an tou kaneis normal-metria xrisi? sto peripou.... eyxaristo

 

απο 3 και πανω:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, τι λετε? Ειμαι αναμεσα στο 6500 slide και 6600 slide. Eκτως απο θεμα εμφανισης που ειναι ταυτοχρονα κ θεμα γουστου ποιο υστερει πιο πολυ απο τα δυο? Ποια τα αρνητικα κ θετικα του καθενα? Ευχαριστω!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, τι λετε? Ειμαι αναμεσα στο 6500 slide και 6600 slide. Eκτως απο θεμα εμφανισης που ειναι ταυτοχρονα κ θεμα γουστου ποιο υστερει πιο πολυ απο τα δυο? Ποια τα αρνητικα κ θετικα του καθενα? Ευχαριστω!!!

 

Το 6600slide εχει sar μολις το 1/3 του 6500. 0.40 δηλαδη. Πιο μικρο, πιο ομορφο, αν κι αυτο ειναι καθαρα υποκειμενικο. Και εξελιγμενο 40ρι symbian..

Σαφως υπερτερει το 6600 για μενα :)

Μονο, κοιτα εκει που θα τ'αγορασεις, να το ανοιξεις επιτοπου και να τσεκαρεις αν τζογαρει, παιζει, καθολου το slide του...

Link to comment
Share on other sites

Οι κατοχοι του 6600 slide στους οποιους το σειρομενο μερος δεν εχει τζογο απο που αγορασαν το κινητο ?

 

Μηπως ετσι καταλαβουμε αν φταιει καποια συγκεκριμενη παρτιδα που εφερε καποιο μαγαζι.

Link to comment
Share on other sites

Μια φιλη το αγορασε απο cosmote, αψογο! Η γυναικα μου που το πηρε απο wind, τζογαρει..

Πιστευω οτι ειναι καθαρα θεμα τυχης.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, να σας ρωτησω κ κατι ακομα... Επειδη το βλεπω πολυ μικρουλι, βολευει το πληκτολογιο σε αντρικο χερι? Πολυ παλια ειχα ενα Samsung αυγουλακι- απο τα πρωτα slideup κινητα και ηταν ταλαιπορια... Παντως αν σε νορμαλ χρηση κραταει 3 μερες (με κλειστο το βραδυ) ειμαι μια χαρα!!! Παω να το παρω!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, να σας ρωτησω κ κατι ακομα... Επειδη το βλεπω πολυ μικρουλι, βολευει το πληκτολογιο σε αντρικο χερι? Πολυ παλια ειχα ενα Samsung αυγουλακι- απο τα πρωτα slideup κινητα και ηταν ταλαιπορια... Παντως αν σε νορμαλ χρηση κραταει 3 μερες (με κλειστο το βραδυ) ειμαι μια χαρα!!! Παω να το παρω!!!

 

Το πληκτρολόγιο είναι πολύ άνετο. Όσο για την μπαταρία, αν το κλείνεις το βράδυ, παραπάνω θα βγάζει.

Link to comment
Share on other sites

εχει βρει κανενας το 6600 fold σε μαυρο σε ελληνικο καταστημα? γιατι το εχω ψαξει πολυ και παντου υπαρχει μονο σε μωβ

το μονο που το εχει ειναι το play247 στην πατρα που τους πηρα τηλ. αλλα το σκεφτομαι να το παρω απο εκει λογω εγγυησης και αν ειναι αξιοπιστο

καμια γνωμη?

Link to comment
Share on other sites

εχει βρει κανενας το 6600 fold σε μαυρο σε ελληνικο καταστημα? γιατι το εχω ψαξει πολυ και παντου υπαρχει μονο σε μωβ

το μονο που το εχει ειναι το play247 στην πατρα που τους πηρα τηλ. αλλα το σκεφτομαι να το παρω απο εκει λογω εγγυησης και αν ειναι αξιοπιστο

καμια γνωμη?

 

 

Υπαρχει στα κεντρικα της Cosmote. Στο φερνουν και με κουριερ στο σπιτι σου αν θελεις χωρις εξοδα μεταφορας.

Link to comment
Share on other sites

Ξερει καποιος να μας πει αν στο 6600 slide υπαρχει δυνατοτητα επιλογης μεταξυ GSM και 3G ?

 

Υπάρχει επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

εχει βρει κανενας το 6600 fold σε μαυρο σε ελληνικο καταστημα? γιατι το εχω ψαξει πολυ και παντου υπαρχει μονο σε μωβ

το μονο που το εχει ειναι το play247 στην πατρα που τους πηρα τηλ. αλλα το σκεφτομαι να το παρω απο εκει λογω εγγυησης και αν ειναι αξιοπιστο

καμια γνωμη?

 

Φιλικη συμβουλη, αν μου επιτρεπεις, καλυτερα να παρεις το slide. Το fold ειναι πιο αργο, και το κυριοτερο, εχει πολυ ''σκοτεινη'' οθονη, κι απο φωτογραφιες... το ιδιο σκοτεινες.. Σε αντιδιαστολη με το slide, που εχει πενατκαθαρη και λαμπερη οθονη:)

Link to comment
Share on other sites

μολις χθες το απογευμα πηρα το 6600 slide!Με μια λεξη "εκπληκτικο"! Και σαν κατασκευη και σαν λειτουργιες (παντα σε σχεση με τιμη). Μονο μια ερωτηση εχω σε σχεση με τα μηνυματα... Επειδη ποτε δεν ειχα Νοκια δεν ξερω ακομα πως να το ρυθμισω ωστε να μην μου στελνει ενα απλο μηνυμα 2πλο ή 3πλο! Α, και θελω καποια χρησιμα προγραμματακια (πχ.εορτλογιο), θεματα και παιχνιδια για τα Νοκια (οπως ειπα δεν ειχα ασχοληθει εως τωρα κ δεν ξερω που θα βρω!) Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων...
Link to comment
Share on other sites

μολις χθες το απογευμα πηρα το 6600 slide!Με μια λεξη "εκπληκτικο"! Και σαν κατασκευη και σαν λειτουργιες (παντα σε σχεση με τιμη). Μονο μια ερωτηση εχω σε σχεση με τα μηνυματα... Επειδη ποτε δεν ειχα Νοκια δεν ξερω ακομα πως να το ρυθμισω ωστε να μην μου στελνει ενα απλο μηνυμα 2πλο ή 3πλο! Α, και θελω καποια χρησιμα προγραμματακια (πχ.εορτλογιο), θεματα και παιχνιδια για τα Νοκια (οπως ειπα δεν ειχα ασχοληθει εως τωρα κ δεν ξερω που θα βρω!) Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων...

 

Μηνυματα----ρυθμισ.μηνυμ.------μηνυματα κειμενου-------υποστηριξη χαρακτ., επιλεγεις ''περιορισμενη''.

Ετοιμος! :)

Link to comment
Share on other sites

Μηνυματα----ρυθμισ.μηνυμ.------μηνυματα κειμενου-------υποστηριξη χαρακτ., επιλεγεις ''περιορισμενη''.

Ετοιμος! :)

 

ευχαριστω φιλε μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε,

δυσκολεύομαι να αποφασίσω μεταξύ των 6600 slide και 3600 slide.

Έχω διαβάσει πολλά στα forum σχετικά με το χαμηλό μεγάφωνο που έχει το 6600, εξωτερικό αλλα και το μεγάφωνο που ακούς τον συνομιλητή.

Παρακαλώ όποιος το έχει ας μας ενημερώσει για το κατα πόσο δυνατά ακούγεται, άν μπορεί δηλαδή κανείς να μιλήσει σε θορυβώδες περιβάλλον.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε,

δυσκολεύομαι να αποφασίσω μεταξύ των 6600 slide και 3600 slide.

Έχω διαβάσει πολλά στα forum σχετικά με το χαμηλό μεγάφωνο που έχει το 6600, εξωτερικό αλλα και το μεγάφωνο που ακούς τον συνομιλητή.

Παρακαλώ όποιος το έχει ας μας ενημερώσει για το κατα πόσο δυνατά ακούγεται, άν μπορεί δηλαδή κανείς να μιλήσει σε θορυβώδες περιβάλλον.

Ευχαριστώ

 

Δεν εχει την καθαρη, δυνατη, και κρυσταλινη ακουστικοτητα του 6300 για παραδειγμα.. Βρες καλυτερα καποιον τροπο να το δοκιμασεις πριν το αγορασεις, απο φιλους, γνωστους..

Link to comment
Share on other sites

Έχω και τα δύο. Σου προτείνω το 3600. Αρκετά καλύτερο απ το 6600. Πολύ φωτεινότερη οθόνη, πολύ καλύτερο ακουστικό, συμπαγές κι όχι ξεχαρβαλομένο όπως το 6600 που τρέμει όταν το ανοίγεις, πολύ ωραία εφέ φωτισμού και πιό ελαφρύ.
Link to comment
Share on other sites

Έχω και τα δύο. Σου προτείνω το 3600. Αρκετά καλύτερο απ το 6600. Πολύ φωτεινότερη οθόνη, πολύ καλύτερο ακουστικό, συμπαγές κι όχι ξεχαρβαλομένο όπως το 6600 που τρέμει όταν το ανοίγεις, πολύ ωραία εφέ φωτισμού και πιό ελαφρύ.

 

Ευχαριστώ. Η οθόνη όμως είναι μικρότερη, δεν ειναι έτσι? και επίσης μεγαλύτερο SAR

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ. Η οθόνη όμως είναι μικρότερη, δεν ειναι έτσι? και επίσης μεγαλύτερο SAR

 

Οι διαφορές και στα δύο που αναφέρεις είναι αμελητέα πραγματικά!

Link to comment
Share on other sites

Οι διαφορές και στα δύο που αναφέρεις είναι αμελητέα πραγματικά!

 

Βασικά με ενδιαφέρει ένα τηλέφωνο που να λειτουργεί άριστα κυρίως ως προς τις "τηλεφωνικές" του ικανότητες (καλό σήμα, ακουστική κλπ.) και να είναι ανθεκτικό. τα υπόλοιπα είναι δευτερεύοντα.

 

Νομίζεις το 3600 θα ανταποκριθεί καλύτερα?

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...