Jump to content

Καλοκαιρινές διακοπές


leo123
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παρος,απλα τελεια!αυτη η punta ειναι ολα τα λεφτα!:w00t:

χαλκιδικουλα μεχρι τις 20+ τωρα :D

σχολεια τελος!!xD

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 958
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εύβοια, Αμάρυνθος.

Πολύ όμορφο μέρος, αν ξέρεις που να πας έχει πολύ πολύ καλές παραλίες, συμπαθέστατα ουζερί(!) και ωραία μέρη για ποτάκι. ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον απο παραλιες στη Σαντορινη μην περιμενεις κατι το εξαιρετικο οπως αλλα νησια.Εγω φετος που πηγα βρεθηκα στον Περιβολλο που εχει και διαφορα μαγαζια και κανουν προσπαθεια να μοιασει με αλλα νησια στην Περισσα που δεν ειχε και κατι το ιδιαιτερο και τελος στο Καμαρι που ειναι ομορφη προς την πλευρα των βραχων(βουνου) και εχει πολυ σκια απο δεντρα και δεν χρειαζεται να νοικιασεις ξαπλωστρες.Η πιο γνωστη ειναι η Κοκκινη παραλια που ειναι κοντα στην Ασπρη αλλα το Κτελ δεν εχει συχνα δρομολογια για αυτη και πρεπει να εχεις τυχη(εγω δεν πηγα).

 

Στα Φηρα ολα τα κλαμπ και μπαρ ειναι μαζεμενα οποτε θα τα δεις ολα εξωτερικα.Αυτο που μου αρεσε περισσοτερο ηταν το ΚΟΟ που ειχε και την ακριβοτερη εισοδο.Το Ενιγμα δεν ηταν πολυ καλο γιατι η μουσικη εξω δεν ακουγοταν και μεσα ειναι χωρισμενο σαν 3 μικρα μαγαζια.Μετα εχει και αλλα πιο μικρα που δεν μπηκα αλλα φαινονταν ωραια(σε μερικα μαζευονταν και πολυ ξενοι).Εχει και κανα 2 ελληναδικα.

 

Απο φαγητο δεν ξερω γιατι το σουβλακι και η τυροπιτα πηγαν συννεφο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! Από την αρχή δε με ενθουσίαζε η ιδέα να πάω στη Σαντορίνη, αλλά έτσι έκατσε τώρα! Θα νοικιάσουμε αυτοκίνητο ή μηχανάκι οπότε μπορώ να πάω και σε αυτές που ανέφερες.

Ελπίζω να μην επιβεβαιωθώ κι απογοητευτώ!

Link to comment
Share on other sites

παρος,απλα τελεια!αυτη η punta ειναι ολα τα λεφτα!:w00t:

χαλκιδικουλα μεχρι τις 20+ τωρα :D

σχολεια τελος!!xD

 

Η punda πέρσυ τα έσπαγε με μουσική και κόσμο.Φέτος μου είπαν ότι ψιλοχάλασαν τα πράγματα.

 

Εγώ γύρισα από Ίο.Νταξ η Πάρος είναι καλύτερη.

Link to comment
Share on other sites

σήμερα γύρισα μετά από 4 μέρες στην τούζλα. Σε μια βδομάδα φεύγω πάργα. Ανυπομονώ να περάσουν οι μέρες..:happy::D
http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

Γύρισα από μια βδομάδα διακοπές στη Ζάκυνθο. Λαγανάς, Denise beach και γρανίτες φράουλα στο χέρι :happy:
Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

hello paidia! isos na sas fanei ligo periergo kalokairiatika, alla ki omos.. i ELATI (Pertouli) apopse xtipise kokkino apo diaskedasi, opos kai kathe xrono!! (kai opos kai ta Trikala). Kai eimai poli xaroumenos gi'afto pou ginetai edo, para to vounisio meros. Glenti me klarina, ouzo/krasi kai poli fai, stin kentriki plateia tis ELATIS kai meta.... polis xros gia tous neous.. sta katallila stekia..!! ;) Kala na pernate kai xronia polla stous eortazontes kai tis eortazouses! [signomi gia ta greeklish alla mpaino apo to kinito kai den ksero giati den grafei//emfanizei ellinika sta site]
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα γύρησα από Πάρο.... Από τα πιο ωραία μέρη στην Ελλάδα... Ειδικά η Πούντα και από clubs το Βαρελάδικο και το Mesiah.... Είναι μικρή και γενικά πήγα παντού εκτός από Παροικιά....
Link to comment
Share on other sites

Και ειναι φανταστικη...:rolleyes:

μονο που εχω την εντυπωση πως την εχουν αποξηρανει...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

μονο που εχω την εντυπωση πως την εχουν αποξηρανει...

 

 

Φυσικα και ναι...εδω και αρκετους αιωνες...:rolleyes:

Μα γι αυτο το ειπα αλλωστε...:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και ναι...εδω και αρκετους αιωνες...:rolleyes:

Μα γι αυτο το ειπα αλλωστε...:p

 

αχμ...

νομιζω πως η πρωτη αποξηρανση εγινε μεν επι αρχαιοτατων χρονων,αλλα η πιο προσφατη ηταν τον 19ο αιωνα,...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

αχμ...

νομιζω πως η πρωτη αποξηρανση εγινε μεν επι αρχαιοτατων χρονων,αλλα η πιο προσφατη ηταν τον 19ο αιωνα,...

 

http://homepages.pathfinder.gr/paneios/aliartos.htm :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ εξωτερικό φέτος (Παρίσι):D Άλλωστε εδώ που μένω είμαι σε διακοπές όλο το καλοκαίρι;)

And so Sally can wait, she knows it's too late as we're walking on by

Her soul slides away, but don't look back in anger

I heard you say

:music:

Link to comment
Share on other sites

ζαχαρω και παλι ζαχαρω!

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

ios island....flames bar,far out beach club...thats how we roll..gate 14!!!!apisteutes diakopes..:):)

 

Νταξ μωρέ καλή η Ιος.

 

Βέβαια η Punda είναι 2000 φορές καλύτερη από το far out.

 

Το scorpion night club ήταν καλό και μεγάλο (σε σχέση με τις άλλες τρύπες)

Link to comment
Share on other sites

Τελικα η Χαλκιδικη ειναι το καλυτερο μερος! Απεραντες παραλιες, πευκοδαση, μπιτς μπαρ κτλ κτλ... Καλη ειναι και η Κρητη. Οτιδηποτε μικροτερο, δε μας κανει!:lol:
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...