Jump to content

Καρτοκινητή Vodafone International


Vangelakis4
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ! Ελεγα μήπως υπάρχει και κανένα δεύτερο πακέτο με τα μισά gigα στην μισή τιμή. Πάντως ευχαριστώ για την απάντηση
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! Ελεγα μήπως υπάρχει και κανένα δεύτερο πακέτο με τα μισά gigα στην μισή τιμή. Πάντως ευχαριστώ για την απάντηση

 

Στο φρογκ (κάλυψη κοσμοτε) 4,44 ευρω = 4 γιγα

Link to comment
Share on other sites

καλώντας 1252 και μετά πατώντας το 0 έχουμε 400' προς όλους (όπως κατάλαβα) κάθε Παρασκευή και ΣΚ για όλο τον Μάρτιο. Edited by Tasos30

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το δοκίμασα, όντως αυτό λέει! Ευχαριστουμε

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει τρόπος ανανέωσης του πακέτου με τα data χωρίς να χρησιμοποιήσω μήνυμα από κινητό που να περιέχει την κάρτα sim;

Την έχω τοποθετήσει σε συσκευή που είναι δύσκολο να την αφαιρέσω για να κάνω την ανανέωση στέλνοντας μήνυμα.

Λέω μήπως μπορώ μέσω ιντερνετ ή από άλλο κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχεις Online account, πήγαινε σε ένα κατάστημα Vodafone κάνε μια ανανέωση και ταυτόχρονα σου ενεργοποιούν όποιο πακέτο θέλεις.
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχεις Online account, πήγαινε σε ένα κατάστημα Vodafone κάνε μια ανανέωση και ταυτόχρονα σου ενεργοποιούν όποιο πακέτο θέλεις.

 

Εχω online account.

Αλλά το πακέτο που ενεργοποιείται με το μήνυμα 4 στο 19109 δεν το έχει κάπου διαθέσιμο στην εφαρμογή παρά μόνο αν στείλω μήνυμα από τη sim για την οποία ενδιαφέρομαι να το ενεργοποιήσω.

Αυτό είναι το πρόβλημα. Το αν γίνεται να το ενεργοποιήσω χωρίς να χρησιμοπoιήσω την ίδια τη sim. Το κατάστημα προφανώς δεν θα μπορεί αφού το πακέτο δεν φαίνεται κάπου επίσημα...

Link to comment
Share on other sites

Ίσως και να μπορούν στο κατάστημα.

Σε τι συσκευή έχεις τοποθετήσει την κάρτα SIM;

 

 

Sent from my XT1562

Link to comment
Share on other sites

Ίσως και να μπορούν στο κατάστημα.

Σε τι συσκευή έχεις τοποθετήσει την κάρτα SIM;

Sent from my XT1562

 

σε μια συσκευή mi-fi της vodafone.

Δυστυχώς δεν έχω άμεση πρόσβαση (είμαι μακριά από το χώρο που την έχω τοποθετήσει)

Link to comment
Share on other sites

σε μια συσκευή mi-fi της vodafone.

Δυστυχώς δεν έχω άμεση πρόσβαση (είμαι μακριά από το χώρο που την έχω τοποθετήσει)

 

Τότε σε κατάστημα Vodafone.:)

Link to comment
Share on other sites

Τότε σε κατάστημα Vodafone.:)

και πως να τους πω για το πακέτο που θέλω;

(μην τους ανοίξω τα μάτια σε περίπτωση που απλώς το έχουν ξεχάσει και μας το κόψουν σε όλους)

Link to comment
Share on other sites

και πως να τους πω για το πακέτο που θέλω;

(μην τους ανοίξω τα μάτια σε περίπτωση που απλώς το έχουν ξεχάσει και μας το κόψουν σε όλους)

 

Αν "φοβάσαι" ότι (είναι χαζοί και) την ξέχασαν, τότε "προστάτεψέ" μας μη μας την κόψουν ολονών ΑΝ τυχόν από μια επίσκεψή σου σε κατάστημα Vodafone μας "βρουν" και πουν: "Ωπ: Ξεχάσαμε αυτή τη φοβερή...:p προσφορά. Να πάρουμε στα κεντρικά να τους το πούμε!!!!:lol:"

 

Με 8,87 ευρώ 8 GB

Στείλε 4 στο 19109

 

Πήγαινε στο χώρο που έχεις το mifi και μπες στο router του ή βγάλε τη sim και βάλε το πακέτο....:lol:

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και άλλη μία λύση αλλά θα σου κοστίσει 10€. Να κάνεις αντικατάσταση της κάρτας SIM με μία διπλή. Θα έχεις έτσι την μία στο μηχάνημα και την άλλη την βάζεις σε ένα κινητό όποτε θες και στέλνεις το μήνυμα.

 

Sent from my XT1562

Link to comment
Share on other sites

Αν "φοβάσαι" ότι (είναι χαζοί και) την ξέχασαν, τότε "προστάτεψέ" μας μη μας την κόψουν ολονών ΑΝ τυχόν από μια επίσκεψή σου σε κατάστημα Vodafone μας "βρουν" και πουν: "Ωπ: Ξεχάσαμε αυτή τη φοβερή...:p προσφορά. Να πάρουμε στα κεντρικά να τους το πούμε!!!!:lol:"

ΟΚ

Το κάνω και το κρίμα στο λαιμό σου... :p

Αν και νομίζω ότι θα μου πουν ότι δεν βλέπουν τέτοιο πακέτο στο σύστημα και άρα τι να ενεργοποιήσουν.

 

Πήγαινε στο χώρο που έχεις το mifi και μπες στο router του ή βγάλε τη sim και βάλε το πακέτο....:lol:

Είμαι σε άλλη πόλη

Link to comment
Share on other sites

Το Πακέτο φαίνεται κανονικά στα καταστήματα. Θεωρητικά είναι προσφορά καταστημάτων. Σε κατάστημα μου το είπαν.

Το 4 το ανακάλυψα εγώ παίζοντας και αντιγράφοντας το αντίστοιχο πακέτο της ΤΑΖΑ ,

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Έλαβα sms για 600mb στα 4€ αντί των 6€ που κοστίζει κανονικά...όποιος ενδιαφέρεται ας καλέσει στο 1252 να το πάρει!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μου ήρθε το ίδιο εχθές στο international. Ξέχασα να το γράψω.

 

Εκτός του ότι δεν είχα χρήματα, λίγη ώρα μετά το νούμερο έγινε φορητότητα. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Eγώ το είχα κάνει international για να πάρω το πακέτο με τα 8GB και το έδωσα στον αδερφό μου που στο σπίτι που έμενε δεν είχε σταθερή σύνδεση, μαζί με ένα Mi-Fi. Τώρα που έφυγε δεν το χρειάζομαι, αλλά επειδή είναι καλή περίπτωση είναι εύκολο να κάνω και άλλο νούμερο international αν ποτέ χρειαστεί.
Link to comment
Share on other sites

Έλαβα sms για 600mb στα 4€ αντί των 6€ που κοστίζει κανονικά...όποιος ενδιαφέρεται ας καλέσει στο 1252 να το πάρει!

 

Κλασικά αυτά τα sms της καρτοκινητής Voda (για ίδιο πακέτο: Το "κανονικό" χωρίς τα όποια και ααανν έχει bonus στην online ενεργοποίηση) σε χαμηλότ€ρη τιμή.

 

Δε λέει τίποτα.

και ούτε είναι για όλους, παρά μόνο για όσους το λάβουν και για το χρονικό διάστημα ενεργοποίησης που σου λέει το κάθε sms (μετά από αυτή γιοκ, εκτός αν το ξαναλάβεις το ίδιο (ή άλλο "προσφορά") sms).

Link to comment
Share on other sites

ναι όντως το πακέτο με τα 8gb συμφέρει πιο πολύ αλλά πρέπει να έχεις και τα αντίστοιχα € σε υπόλοιπο :lol: .

 

ναι jimmi συμφωνώ επίσης.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μια και μιλάμε για internet

Στέλνοντας 70 στο 19109 θα πάρετε 1GB με 4,44

Οπότε η άλλη προσφορά ειναι μούφα

Link to comment
Share on other sites

Με τα σημερινά δεδομένα για μεγάλη χρηση ίντερνετ (3-4gb/μηνα),το International συμφέρει περισσότερο από το cu?

Για αλλαγή από cu σε international που καλούμε?

Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...