Jump to content

Η Στιγμή της Αλήθειας (Αnt1)


fishfemale
 Κοινοποίηση

Βλέπετε την εκπομπή "Η στιγμή της αλήθειας";  

119 members have voted

  1. 1. Βλέπετε την εκπομπή "Η στιγμή της αλήθειας";

    • Δεν χάνω επεισόδιο
      25
    • Μερικές φορές
      44
    • Με αφήνει αδιάφορο
      24
    • Δεν θέλω να την δω καθόλου
      26


Recommended Posts

και γιατι να βγαλει λαθος στην συγκεκριμενη ερωτηση και οχι πιο πανω?αφου ετσι κι αλλιως αφραγκοι θα φυγουν..

 

Για να ανεβασουν την τηλεθεαση στα υψη βρε!

Υποθετω βεβαια ετσι......:rolleyes:(αν απαντουσε σωστα στα 50 νομιζω ειναι μαξιλαρι??)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 501
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

νομιζω πως δεν υπαρχει μαξιλαρι...για $#@$#ες τους εχεις?
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν εχει τοτε οκ!

Πιστευω ομως (δεδομενου οτι το θεωρω στημενο)οτι ακομα και ετσι αν ειναι,τοτε ισως ηταν η καταλληλη ερωτηση για να την κοψουν και να ανεβασουν την τηλεθεαση με το σκανδαλο που θα δημιουργουσαν....Μελετημενο δλδ....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Yπάρχουν μαξιλάρια. 5.000, 10.000, 25.000, 50.000, 100.000, 200.000...σε όποιο απο αυτά τα ποσά θέλει ο παίκτης μπορεί να πει σταματάω να πάρει τα λεφτά του και να φύγει.
Link to comment
Share on other sites

με αυτη την εννοια ναι..αλλα με το να πεις ψεμα χανεις ακομα και τα μαξιλαρια..

οποτε ακομα και αν εφτανε στυο μαξιλαρι των 25000,θα εβγαζαν ψεμα και δεν θα επερνε ουτε ευρω!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι ετσι τοτε ναι!

 

Το θεμα ομως ειναι να μην φανει και στημενο!

Δεν μπορει δλδ καθε επεισοδιο να το φτανουν στο τερμα η κοντα στο τερμα!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε όλα τα παιχνίδια γενικά μπορεί να στηθεί κάτι. Ακόμα και σε παιχνίδι γνώσεων, μπορεί σε καποιον να έχουν πει τις απαντήσεις από πριν ή να κάνουν πολύ δύσκολες ερωτήσεις αν δουν ότι κάποιος είναι πολύ καλός.
Link to comment
Share on other sites

Δείτε αυτό το video:

 

Εγώ δεν πολυκατάλαβα την εξήγηση. Το βασικό που λέει είναι ότι το μηχάνημα δεν είναι ανιχνευτής ψέυδους αλλά αναγνωρίζει τις αντιδράσεις του σώματος στο αίσθημα της ενοχής. Μετά πιάνει τα θρησκευτικά και δεν κατάλαβα το νόημα..

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Φοβερη ιδεα θα ηταν να καλεσουν πολιτικο!!! Το ακουσα στο Ραδιο Αρβυλα και μου φανηκε εξαιρετικη ιδεα!!! χαχαχα
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Σε περιπτωση που καλεσουν πολιτικο,πιστευεις οτι θα δεχετει να παει κανεις?Μπα...

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σε περιπτωση που καλεσουν πολιτικο,πιστευεις οτι θα δεχετει να παει κανεις?Μπα...

 

γτ αν παει θα του κανουν τετοιες ερωτησεις?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Γιατι θα τον προσβαλουν?:D

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

:lol:.Φαντάζεστε να γίνει κάποτε??

 

Υπάρχει και αυτό! :lol:

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...κάτι αιώνες είχα να μπω :p

 

Δεν ξέρω τι λέτε για ανιχνευτές ή ξεφτιλίκια, πάντως για το θεατή είναι ιντργγαδόρικο το όλο κόνσεπτ και συγκεκριμένα οι ερωτήσεις. Η πιο γ@μ@τη εκπομπή του prime time

Link to comment
Share on other sites

Παντως εαν το καλοσκεφτουμε,δεν εχει καεννα νοημα για εμας τους τηλεθεατες να μαθαινουμε τα μυστικα των παικτων.Αφου μας ειναι αγνωστοι...

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

μη το λες...η μητερα μου γνωριζει (οχι προσωπικα) την μανα της παικτριας που εκανε σεξ στο σειχ σου και που εκανε 6 φορες σεξ σε μια μερα :p
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Σε περιπτωση που καλεσουν πολιτικο,πιστευεις οτι θα δεχετει να παει κανεις?Μπα...

Ειδα το τρειλερ απο "Το κουτι της πανδωρας" και αποψε εχει καλεσμενη την Ελενα Ραπτη και δεν ξερω ποιους αλλους. Τους εβαλε σε ανιχνευτη ψευδους!!! Δεν ξερω ομως τη θεματολογια των ερωτησεων, αλλα μου κινησε την περιεργεια. Αποψε στις 00:15 στον Αλφα.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Ειδα το τρειλερ απο "Το κουτι της πανδωρας" και αποψε εχει καλεσμενη την Ελενα Ραπτη και δεν ξερω ποιους αλλους. Τους εβαλε σε ανιχνευτη ψευδους!!! Δεν ξερω ομως τη θεματολογια των ερωτησεων, αλλα μου κινησε την περιεργεια. Αποψε στις 00:15 στον Αλφα.

 

καλησπερα μετα απο κατι....μερες....:)

 

ειδε κανεις τελικα το κουτι της πανδωρας αποψε για να μας πει εαν αξιζει να το κατεβασουμε?

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν το ειδα τελικα...:( Δεν αντεξα και κοιμηθηκα. Ειχα και μαθημα πρωι πρωι... Αν το ειδε κανεις, ας μας πει.
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Ίσως τελικά το ΕΣΡ να αναγκαστεί να επιβάλλει κάποιο πρόστιμο για την "στιγμή της αλήθειας" στον αντέννα. Την Τρίτη μέλη του ΕΣΡ έχουν συνάντηση με εκπροσώπους του σταθμού, γιατί δέχτηκαν πολλές καταγγελίες τηλεθεατών για το περιεχόμενο της εκπομπής.
Ό,τι λειτουργεί σωστά, δεν το πειράζουμε. ;)
Link to comment
Share on other sites

Ίσως τελικά το ΕΣΡ να αναγκαστεί να επιβάλλει κάποιο πρόστιμο για την "στιγμή της αλήθειας" στον αντέννα. Την Τρίτη μέλη του ΕΣΡ έχουν συνάντηση με εκπροσώπους του σταθμού, γιατί δέχτηκαν πολλές καταγγελίες τηλεθεατών για το περιεχόμενο της εκπομπής.

 

Μη μου το κάνετε αυτό! Μηηηηηηηηηηηηηηηη! Έχω ρίξει άπειρο γέλιο! Πείτε μου πως μπορώ να πάω στα γυρίσματα σαν κοινό! Θέλω να πάωωω! :p

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Μη μου το κάνετε αυτό! Μηηηηηηηηηηηηηηηη! Έχω ρίξει άπειρο γέλιο! Πείτε μου πως μπορώ να πάω στα γυρίσματα σαν κοινό! Θέλω να πάωωω! :p

 

Αν πας θέλουμε λεπτομέρειες! :D Π.χ τα ααααα και ωωωωω του κοινού είναι αληθινά ή ηχογραφημένα?:rotfl: Υπάρχει άραγε κάτι αληθινό στη στιγμή της ''αλήθειας''? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...