Jump to content

Mobile TV - Dual Sim με ελληνικά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδη δεν βρέθηκε κάποιος να σου τα πει

α)Καλως ηρθες

β)γραφουμε ελληνικά

γ)χρησιμοποιούμε πεζούς χαρακτηρες

δ)δεν γραφουμε επαναλαμβανώμενα μηνυματα,χρησιμοποιουμε το κουμπι τροποποίηση για να προσθεσουμε κατι

[sIGPIC][/sIGPIC]

Άραχθος-Λίμνη Πουρναρίου

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

efxaristo alla den alazei....

to diko mou phone eine to cect tv v98...mipos doulevei mono me allon se video call?

 

http://www.sourcinggate.com/cect-v98-quadband-dual-sim-dual-standby-dual-bluetooth-tv-phone-p-2314.html

 

milisa simera me to diko tous support team gia to pos mporo na doulepso tin mprostini kamera kai ti mou eipan? i mprostini kamera eine mono gia decor.diladi den yparxei....eno to specs leei dual cam dual sim kai ta loipa...

prosoxi mi tin patisete kai eseis

geia sas

 

an thimamai kala patas asteraki h diesi otan eisai mesa stin efarmogh

 

to diko mou phone eine cect tv v98 patao to star i to diesi alla tipota.....mipos i mprostini kamera doulevei mono me video call....se efxaristo ..aa.:)

 

Δεν πειράζει,αφου θεωρεις οτι δεν ηταν τιποτα αυτο που σου ειπα και οι κανονες σωστης συμπεριφορας ειναι αχρηστες σε αφηνω να συνεχισεις τις αναζητησεις σου

 

entaksi file......

 

to diko mou phone eine cect tv v98 patao to star i to diesi alla tipota.....mipos i mprostini kamera doulevei mono me video call....se efxaristo ..aa.:)

 

http://www.sourcinggate.com/cect-v98-quadband-dual-sim-dual-standby-dual-bluetooth-tv-phone-p-2314.html

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

pata ta plikra ena pros ena logika tha allaksei me kapoio

 

se efxaristo alla tipota den kanei.......mipos leei oti exei dyo cameras alla exei mono tin piso?:mad:

tha prospathiso pali ......

 

kai pali thank you

Link to comment
Share on other sites

Καλσπερα παιδια.

 

 

Έχω κι εγώ ένα τέτοιο κινητό μοντέλο mobile tv JC678S αλλά συναντάω ένα μέγιστο πρόβλημα ότι δεν μπορώ με κανέναν τρόπο να μεταφέρω τις επαφές που έχω από το παλιό μου nokia E65 για τους έχεις απλούς λόγους:

 

1. Τα ονόματα είναι αρκετά μεγάλα για να τα χωρέσει ολόκληρα η sim

και

2. Είναι πολλά άνω των 200 και δεν τα χωράει πάλι η sim.

 

Δοκίμασα να τα περάσω όλα στην sim αλλά εκτός του ότι ένα όνομα με παραπάνω από ένα τηλέφωνα το χωρίζει σε παραπάνω από 1 επαφές τα αντιγράφει και με κομμένα τα ονόματα καθώς βλέπεις σχεδόν όλα τα ονόματα είναι στο τηλέφωνο και όχι στη sim του nokia e65.

 

Έχω πάρει όλες τις επαφές μέσα από το nokia e65 μέσω του nokia pc suite σε .vcf αρχεια αλλα "τσίφος".

 

τι στο καλό μπορώ να κάνω για να μεταφέρω σωστά όλες μου τις επαφές στο νέο κινητό mobile tv jc678s?

 

Τέλος υπάρχει κάποιο site που να έχει δωρεάν drives k.t.l. για το "συγκεκρημενο" κινητό? αν ναι ποιο είναι?

 

Σας υπερευχαριστώ όλους και συγγνώμη για το καταιγισμό των ερωτήσεων αλλά όπως καταλαβαίνετε έχω πάρει ένα κινητό και δεν μπορώ να το δουλέψω.

Link to comment
Share on other sites

τα κινητα που δεν εχουν ελληνικο μενου και δεν υποστηριζουν ελληνικα στο ιντερνετ θα διαβαζουν ελληνικους χαρακτηρες?

ή δεν τα διαβαζουν καθολου και θα βγαζουν κινεζικα?

 

και με τα sms τι γινεται? αν μου στειλουν στα ελληνικα μηνυμα θα το διαβασει?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν και ακόμη δεν έχω αποκτήσει το 1ο μου κινέζικο πιστεύω ότι μια χαρά θα λαμβάνεις και θα βλέπεις ελληνικά στο νετ και ας μην έχεις ελληνικό menu.
Link to comment
Share on other sites

Αν και ακόμη δεν έχω αποκτήσει το 1ο μου κινέζικο πιστεύω ότι μια χαρά θα λαμβάνεις και θα βλέπεις ελληνικά στο νετ και ας μην έχεις ελληνικό menu.

 

Μακαρι αλλα οι κινεζοι με διαβεβαιωνουν οτι δεν θα διαβαζει καθολου τα ελληνικα οπου και αν τα βλεπει. Στο νετ δε νομιζω να εχει προβλημα αλλα για τα εισερχομενα sms πολυ αμφιβαλλω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

http://forum.gsmhosting.com/vbb/showthread.php?t=471149 eisai kai anipomonos panathema se :):):)

 

Μακαρι αλλα οι κινεζοι με διαβεβαιωνουν οτι δεν θα διαβαζει καθολου τα ελληνικα οπου και αν τα βλεπει. Στο νετ δε νομιζω να εχει προβλημα αλλα για τα εισερχομενα sms πολυ αμφιβαλλω

 

prepei na eisai poli tixeros na min exei ellinika alla na sou diabazei ellinika sms xoris tetragonakia.dikio exoun oi kinezoi(to apisteuto einai oti lene tin alitheia:):):) )

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι αλλα οι κινεζοι με διαβεβαιωνουν οτι δεν θα διαβαζει καθολου τα ελληνικα οπου και αν τα βλεπει. Στο νετ δε νομιζω να εχει προβλημα αλλα για τα εισερχομενα sms πολυ αμφιβαλλω

 

Αν το κινητό υποστηρίζει JAVA και Ελληνικά να μην έχει άμα του βάλεις τον Opera Mini τον Ελληνικό μιά χαρά τα δείχνει όλα!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω αυτο εδω κατω στο φυλλαδιο της wind:

http://img129.imageshack.us/img129/1217/picture5n.th.jpg

 

ειναι το κινητο αυτου του τοπικ..??:confused:

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτή την περίπτωση πάω πάσο... dkostas το παρήγγειλες ήδη;

 

οχι ακομα ψαχνομαι... τους δυσκολευω λιγο :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω αυτο εδω κατω στο φυλλαδιο της wind:

http://img129.imageshack.us/img129/1217/picture5n.th.jpg

 

ειναι το κινητο αυτου του τοπικ..??:confused:

nai to v98 einai
Link to comment
Share on other sites

pata ta plikra ena pros ena logika tha allaksei me kapoio

 

http://www.sourcinggate.com/cect-v98...ne-p-2314.html

 

milisa simera me to diko tous support team gia to pos mporo na doulepso tin mprostini kamera kai ti mou eipan? i mprostini kamera eine mono gia decor.diladi den yparxei....eno to specs leei dual cam dual sim kai ta loipa...

prosoxi mi tin patisete kai eseis

geia sas

Link to comment
Share on other sites

http://www.sourcinggate.com/cect-v98...ne-p-2314.html

 

milisa simera me to diko tous support team gia to pos mporo na doulepso tin mprostini kamera kai ti mou eipan? i mprostini kamera eine mono gia decor.diladi den yparxei....eno to specs leei dual cam dual sim kai ta loipa...

prosoxi mi tin patisete kai eseis

geia sas

να σε ρωτήσω...μήπως έχει hardware κουμπί αυτό το κινητό για να ανοίγει η TV; Άν έχει άνοιξε πρώτα την κάμερα και μετά πάτα το κουμπί της TV και θα ανοίξει η μπροστά κάμερα-τουλάχιστον έτσι γινόταν με ένα κινέζικο παλιότερο που είχα

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

ωραιος grp!

επειδη εχω φαει χοντρο κολλημα με το Τ728 θα περιμενω νεα σου!

απο μπαταρια τι λεει ειναι νορμαλ? το γυρω γυρω της οθονης δουλευει καλα ?

 

Λοιπόν για την μπαταρία δε μπορώ να πω οτι είμαι ευχαριστημένος και πάρα πολύ, συμφωνα με αυτά που άκουγα εδω μέσα, αλλά οχι οτι είμαι και δυσαρεστημένος. Η απάντηση είναι υποκειμένικη καί η διάρκεια εξαρτάται απο την χρήση. Π.χ. την πρώτη μέρα μου κράτησε μόνο 1 μέρα. Τώρα την έχω απο την Κυριακή το βράδυ και μάλλον θα αντέξει μέχρι αποψε το βράδυ. Το καλό είναι οτι υπάρχουν 2 ΄και μπορείς να τις αλλάζεις. Το κακό είναι οτι μπορεί να σου τελείωσει απότομα. Πρωσοπικά είμαι ευχαριστημένος απο την οθόνη. Για μένα δεν είναι μικρή και γράφω άνετα sms με το δάκτυλο χωρίς πενάκι. Και σε ευαισθησία μια χάρα είναι. Τα ελληνικά που έχει μπορέι να μην είναι και η τέλεια μετάφραση αλλά κάνεις άνετα τη δουλεία σου πιστεύω. Το sms με ελληνικά είναι μικρό 70 χαρακτήρες αλλα αν γράψεις με αγγλικούς είναι κανονικό μέγεθος. Το μπλουτούθ μου συνδέεται κανονικά χωρίς πρόβλημα.

Αυτό που με ενοχλεί περισσότερο είναι οι επαφές που μου τις εμφανίζει μπερδεμένες και διπλές (αφού τις είχα και στις 2 κάρτες). Η αποθήκευση επαφής στα ελληνικά που είναι μόνο 7 χαρακτήρες. Καθως και τα αρχεία φωτογραφίων και mp3 που ναι μεν έχω βρει τρόπο να τα βλέπω σε φακέλους αλλά αν τα αναπαράγω ακούγονται με τέρμα την ένταση και αλοιώνεται ο ήχος. Γενικά θα μπορόυσα να πω οτι μέχρι στιγμής είμαι ευχαριστημένος. Σίγουρα δεν είναι HTC DIAMONT αλλά αν σκέφτείς τη διαφορά τιμής

Link to comment
Share on other sites

καλα οι μπαταριες ειναι αστειες φαινεται εξαλλου κι απο τα specs που δινουν 100-200 ωρες.....

δυσκολα το συγκρινεις με το diamond, μονο λιγο στο σχημα μοιαζουν...

εγω τελικα μαλλον θα παρω iphonε κλωνο, απλα εχω μπερδευτει με ολα οσα εχω

δει στο youtube, και δεν ξερω ποιο ακριβως θα ειναι αυτο που θα παραγγειλω...

 

grp ευχαριστω για το χρονο σου, και τις πληροφοριες...!!

 

ξερει κανεις αν υπαρχει καπου αθηνα μαγαζι που να εχει κινεζικα ανοιχτα ή έστω real?

καπου να τα δουμε απο κοντα....

Link to comment
Share on other sites

Blacksuede to v8 ειναι πολυ ωραιο και απο οτι ξερω απο μια φιλη απο Κινα, ειναι και αρκετα ποιοτικο.

 

http://www.youtube.com/watch?v=kIgU9jdJ4ZI

 

Παιζει και τηλεοραση απο οτι μου ειπε η φιλη απο Κινα.Ηταν να το παραγγειλει ενας φιλος μου αυτην την βδομαδα αλλα μαλλον θα το παρει αργοτερα.

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

paidia ta kinita ayta einai poly kala exo ego to JAGA JC678 to opoio einai idio me ayto stin photo . kAI protimisa na to pliroso ligo parapano diladi 159,00 euria se periptosi poy pathei kati na exo tin eggyisi tis antiprosopias . Dioti an ayto sti photo poy den exei can onoma ,pathei kati ,trexa na breis akri meta.

ta JAGA ta briskeis pantou . . . se magazia , site ,

http://www.technomart.gr

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου ήρθε το τηλέφωνο Anycool T728, και έχω κάποια ερωτήματα, η κάμερα έλεγε στο site ότι είναι 2ΜΡ και βλέπω της ρυθμίσεις της ότι πάει η ανάλυση 680χ480. Πρέπει να κάνω κάτι άλλο για να μεγαλώσει η ανάλυση η έτσι είναι ?

Της εικόνες μου πώς της βάζω μπροστά στην οθόνη ?

Ο ήχος εκκινήσεις και σβησίματος μπορεί να αφαιρεθεί ?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Mobile TV - Dual Sim με ελληνικά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...