Jump to content

Mobile TV - Dual Sim με ελληνικά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δες λίγο πιο πίσω λένε τα παιδιά για τις επαφές

Το v339 το βρήκα με ελληνικό μενού όπως και το b8000,το οποίο μάλιστα ισχυρίζεται ότι έχει και 5mp camera με light..ισχύει άραγε ή μας κοροιδεύουν :P

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν ξερω αν εχει αναφερθεί αλλα μπορείτε να το προμηθευτείτε και από ελληνικά καταστήματα .

Για Θεσσαλονίκη εδώ και για Αθηνα εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

έχω το V98 σχεδόν 1 χρόνο και προχθές σταμάτησε να λειτουργεί το ακουστικό (έτσι ξαφνικά) το ηχείο δουλεύει αλλα το ακουστικό όχι.

 

Έχουμε τίποτα εξελίξεις επί των dual sim κινητών? καθώς πρεπει να ομολογήσω το τηλεφωνάκι με είχε βολέψει και δεν σκοπεύω να δώσω ~400 για το samsung.

 

Υπάρχει κάποιο νεώτερο και δοκιμασμένο?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

έχω το V98 σχεδόν 1 χρόνο και προχθές σταμάτησε να λειτουργεί το ακουστικό (έτσι ξαφνικά) το ηχείο δουλεύει αλλα το ακουστικό όχι.

 

Έχουμε τίποτα εξελίξεις επί των dual sim κινητών? καθώς πρεπει να ομολογήσω το τηλεφωνάκι με είχε βολέψει και δεν σκοπεύω να δώσω ~400 για το samsung.

 

Υπάρχει κάποιο νεώτερο και δοκιμασμένο?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Στειλτο εδω για επισκευή http://www.gps-com.gr/default.asp?psid=1144&sid=8348&LangId=47

Link to comment
Share on other sites

Στειλτο εδω για επισκευή http://www.gps-com.gr/default.asp?psid=1144&sid=8348&LangId=47

 

γεια σας και απο μενα

αυτο ακριβως θα ελεγα φιλε μου και εγω εκει το ειχα παει το δικο μου και το ειχανε φτιαξει γρηγορα

:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

rixte mia matia edo se ena neo gadgetaki tv dual sim http://www.e-chinashop.com/showproduct.asp?id=151

 

Yparxei kapoio video (sto youtube h kapou allou) gia na doume ligo to menu tou ktl??

Me mia prwth matia fainetai arketa endiaferousa periptwsh.. Eidika gia tis tautoxrona energes sim!!!

WWW.DIGITALMAPPING.GR

Οι φθηνότερες εκτυπώσεις της Αγοράς. Μακέτα-Εκτύπωση-Διαφήμιση...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΓΚΕΣ!!!ΠΩΣ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ?? http://www.chinavasion.com/product_info.php/pName/pda-touchscreen-business-cellphone-qwerty-keyboard-dual-sim/

 

ΑΠΟ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΠΩΣ ΠΑΝΕ ΤΑ ΚΙΝΕΖΙΚΑ??

 

Ο ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΠΡΙΖΑ??ΑΝ ΟΧΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΤΑΤΡΟΠΕΑΣ??

Link to comment
Share on other sites

Ναι υπάρχει μετατροπέας,από το συγκεκριμένο σάιτ δεν ξέρω τι παίζει,σε κάποια σου το στέλνουν και από μόνοι τους,αλλά δεν έχεις πρόβλημα βρίσκεις πολύ εύκολα ανταπτοράκι

Από μπαταρία τα περισσότερα πάνε καλά από ότι έχω διαβάσει εδώ από τα παιδιά,ενώ τα περισσότερα όταν τα αγοράζεις έχουν και δεύτερη μπαταριούλα.;)

Link to comment
Share on other sites

προσοχή γιατί δεν έχει κανένα paypal ;)

MyPhone history: Nokia 3310/6510 / Motorola V535/ V360 / Ubiquio 401 / O2 XDA Flame / Omnia i900 / GB T600 / Nokia 5230 / Huawei Ideos X5 / Toshiba AT100 / Samsung Duos / Lenovo 3500H /:cool:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Πως μπορουμε να διαλεξουμε port στο κινητο για να το συνδεσουμε με το pc? Eχω το JC777s. Ευχαριστώ.:(

 

Σύνδεσε το κινητό με "σύνδεση com"

-Αν δεν συνδέεται το κινητό πήγαινε στο settings και αν σου βγάζει περισσότερες απο 1 com θύρες άλλαξε την μέχρι να συνδεθεί(συγκεκριμένα εμένα συνδέθηκε με com3 γιατί σε αυτήν σύνδεσα το κινητό).

Link to comment
Share on other sites

geia se oloys..exo ena t1 iphone clone alla den exei ellhnika...mhpos kserei kanenas an ginetai kai pos na to allakso sta ellhnika;sas eyxaristo11

 

ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ

[sIGPIC][/sIGPIC]

Άραχθος-Λίμνη Πουρναρίου

Link to comment
Share on other sites

Για σας, έχω παραγγειλει αυτό εδώ το τηλέφωνο.

 

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290303020356&ssPageName=ADME:X:AAQ:US:1123

 

Το έχει πάρει κάποιος άλλος ?

Πως σας φαίνετε ?

Link to comment
Share on other sites

δε το ξερω το συγκεκριμενο απο την μικρη εμπειρια μου ομως, δυσκολα να εχει 5mpx, και δεν ξερω κατα ποσο εχει ελληνικα,γιατι το τσιπακι που φοραει δεν ειναι mt, δεν παυει ομως αυτα που σου λεω να ειναι μπαρουφες, οταν ερθει πες μας
Link to comment
Share on other sites

Του έστειλα μήνυμα για την φωτογραφία και μου είπε ότι έχει ανάλυση 1900χ1200, τώρα για τα ελληνικά μου είπε ότι έχει το κινητό.
Link to comment
Share on other sites

de thelo na to paikso kakos outos h allos to pires oti egine egine dld, mou exei pesei kinito sta xeria mou kineziko na grafei oti trabaei analisi 2500x1xxx den thimamai akribos,kai telika otan tin ebala sto pc na einai 640x480. euxomai na exeis esi dikio
Link to comment
Share on other sites

Να σου πω κάτι, δεν με ενδιαφέρει τόσο πολύ η κάμερα του κινητού, αλλά να πιάνει καλά TV.

 

η TV θα πιανει σιγουρα.

μην το σκεφτεσαι

Link to comment
Share on other sites

εχω και εγω ενα τετοιο μπορεισ να μου πεις αν κατα την διαρκεια κλησησ στην μια καρτα αν με παρει αλλοσ στην αλλη καρτα εχω την επιλογη να βαλω την μια σε αναμονη και να απαντησω στην αλλη εχω ενα jc768s και αν μπορο να παρω και αλλο απο εσενα sw1hkl@gmail.com αν μπορεις απαντησε λευτερης αγρινιο
SW1HKL
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Mobile TV - Dual Sim με ελληνικά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...