Jump to content

Αυτοκίνητα που έχετε δει στο δρόμο (Supercars κ.α.)


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είναι έξω από το μαγαζί του...

 

πανω στο πεζοδρομιο ειναι,δηλαδη οταν παει καποιος με το καροτσακι να περασει απο εκει τι θα κανει;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

@Veco

Ηχοσυστηματα αυτοκινητου και διαφορα αλλα αξεσουαρ και κινητα τηλεφωνα.

 

Μάλιστα. Θενξ. :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

εγώ ένα αυτοκίνητο που θέλω να δω είναι το Audi TT Clubsport quattro ... Τέλειο αυτοκίνητο αλλά δεν το είδα πουθενά εδώ στην Κύπρο ... Μια φορά είχα δει το R8 μαύρο χρώμα αλλά όσπου να βγάλω το κινητό από την τσέπη είχε φύγει ...

 

εχει βγει αυτο το μοντελο??πρωτοτυπο δεν ειναι..?:confused:

Link to comment
Share on other sites

πανω στο πεζοδρομιο ειναι,δηλαδη οταν παει καποιος με το καροτσακι να περασει απο εκει τι θα κανει;

Δεν είπα πουθενά ότι είναι σωστό αυτό που κάνει...

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

εχει βγει αυτο το μοντελο??πρωτοτυπο δεν ειναι..?:confused:

 

 

 

 

100 κομματια .

 

αλλα τετρακίνιση DSG TFSi 2000cc >= 300 άλογα.

 

ομως δεν εχει καν οροφη το αμαξι ουτε σκληρη ουτε μαλακη !!!!

 

 

 

για το ΤΤ//S να με θυμηθείτε οτι θα αρχιζουν να κολάνε το //S στα ΤΤ οπως κανα με το Α3 - S3

Link to comment
Share on other sites

100 κομματια .

Είσαι σίγουρος οτι έχει κυκλοφορήσει σε 100 κομμάτια; Που το διάβασες;

Link to comment
Share on other sites

Δεν είπα πουθενά ότι είναι σωστό αυτό που κάνει...

 

απλα επειδη ειπες οτι την εχει εξω απο το μαγαζι του καπως φανηκε,σα να μου ελεγες οτι το πεζοδρομιο του ανηκει,δυστυχως φιλε μου στην ελλαδα δε δειχνουμε το σεβασμο που πρεπει προς τους υπολοιπους.

Link to comment
Share on other sites

απλα επειδη ειπες οτι την εχει εξω απο το μαγαζι του καπως φανηκε,σα να μου ελεγες οτι το πεζοδρομιο του ανηκει,δυστυχως φιλε μου στην ελλαδα δε δειχνουμε το σεβασμο που πρεπει προς τους υπολοιπους.

Ακριβώς το αντίθετο ήθελα να πετύχω. Για αυτό και το ...!

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

[/img]

 

καγκουρικο αππαπαπα σιγα το αμαξι δειτε νικελ που εβαλε απαπαπαπα ουστ και αυτο το κεραμιδι με το μαυρο καγκουρας .

 

 

 

 

 

 

:cry:

 

θελω και εγω

:cry:

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα ρε που πρέπει να έχει και πινακίδα μπροστά. Το χαλάει πολύ. Τέτοια αυτοκίνητα θα πρέπει να εξαιρούνται απο τον κανόνα.
Link to comment
Share on other sites

Οι φωτογραφίες είναι από την κυπριακή Bugatti, έξω από το Dizzy Bizzy και είναι και παλιές (δεν έχει πλέον πινακίδες δοκιμής, αλλά όπως είδατε/με στο video του andreas_ku990, κανονικές κυπριακές πινακίδες).

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα ρε που πρέπει να έχει και πινακίδα μπροστά. Το χαλάει πολύ. Τέτοια αυτοκίνητα θα πρέπει να εξαιρούνται απο τον κανόνα.

Eπίσης αυτά τα αυτοκίνητα πρέπει να παρκάρουν όπου βολεύει τον οδηγό για να τα καμαρώνουν όλοι, να τρέχουν όσο θέλουν (τσάμπα τόσοι ίπποι; ) και άλλες τέτοιες παρανομίες που πρέπει να παραβλέπονται αν κάποιος μας κάνει την τιμή και κυκλοφορεί με τέτοιο αυτοκίνητο.

Link to comment
Share on other sites

Eπίσης αυτά τα αυτοκίνητα πρέπει να παρκάρουν όπου βολεύει τον οδηγό για να τα καμαρώνουν όλοι, να τρέχουν όσο θέλουν (τσάμπα τόσοι ίπποι; ) και άλλες τέτοιες παρανομίες που πρέπει να παραβλέπονται αν κάποιος μας κάνει την τιμή και κυκλοφορεί με τέτοιο αυτοκίνητο.

 

Το συγκεκριμένο δεν το έχω δει ποτέ να κάνει κάποια παρανομία. Κανονικά παρκάρει, πολύ πιο νόμιμα από κάτι άλλους με κάτι 6-Series, Cayenne, που νομίζουν πως κρατάνε τον παπά από τα... Το μόνο πρόβλημα είναι ότι εξέχει λίγο από τις θέσεις παρκαρίσματος λόγω πλάτους... :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο δεν το έχω δει ποτέ να κάνει κάποια παρανομία. Κανονικά παρκάρει, πολύ πιο νόμιμα από κάτι άλλους με κάτι 6-Series, Cayenne, που νομίζουν πως κρατάνε τον παπά από τα... Το μόνο πρόβλημα είναι ότι εξέχει λίγο από τις θέσεις παρκαρίσματος λόγω πλάτους... :p

 

Δεν σχολίασα τον κάτοχο της veyron, αλλά το post που έκανα quote.

Link to comment
Share on other sites

καποιο φερραρι μιτινγκ πρεπει να γινοταν σημερα προς τα νοτια...2 430 και μια 599 πηγαιναν μαζι προς βαρκιζα..κουκλια both...

πετυχα και μια r-class σημερα...η ασχημια σε ολο της το μεγαλειο..

Link to comment
Share on other sites

μολις τωρα στο κεντρο του ευοσμου(θεσσαλονικη) μια καρερα 4ς μαυρη και την οδηγουσε ενα πιτσιρικι 18-19 χρονων.την ειδα σε ενα βενζιναδικο αλλα δεν προλαβα να την βγαλω φωτο γιατι αναψε το φαναρι!
Link to comment
Share on other sites

Από μια παλιά κάρτα μνήμης που νόμιζα οτι είχα χάσει...

 

Όλα στη Θεσσαλονίκη.

 

http://imageshack.gr/files/3ji8pfjydoeedprwi8ne_thumb.jpg http://imageshack.gr/files/0crsml68i71j29inww3m_thumb.jpg

http://imageshack.gr/files/gvl96fl6g7tkru20cxor_thumb.jpg

http://imageshack.gr/files/j2nnbs0j2lbgqwv03wj7_thumb.jpg http://imageshack.gr/files/u7lh766j7h0a1nb29tkd_thumb.jpg http://imageshack.gr/files/u28jkgzrx1e6wgukk9xy_thumb.jpg

 

Τα 2 πρώτα μπροστά απο το Electra Palace στην Αριστοτέλους. Θα ανεβάσω σε λίγο και την Maybach που είχα βγάλει μπροστά απο το ίδιο ξενοδοχείο.

Link to comment
Share on other sites

μια ασπρη labo που τρακαρε στην στροφη(γραφεια superfast) πριν στριψεις προς βαρης ηταν η Lp640?μονο ο μυρτας την εχει στην Ελλαδα?

σε κοντρα με Porche?

Link to comment
Share on other sites

οχι την εχει-ειχε και ενα πτωχοπαιδο που ειναι ο νεος γκομενος της σασας μπαστα...η τρακα εγινε πριν λιγες μερες(το ειχε η espresso sto internet)αν δεν βαριεσαι ψαχτο

 

νομιζω πως και ο σειταριδης ο ποδοσφαιριστης την εχει αλλα δεν τρακαρε αυτος

Link to comment
Share on other sites

Ο Σειταρίδης δεν έχει Lp640, την κανονική έχει (σε ανθρακί). Είχα διαβάσει συνέντευξή του στο Top Gear, έδειχναν τα αυτοκίνητά του. Έχει την Murcie και μια F430 Spider, την οποία την έχει με την αδερφή του μισή μισή.:p
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...