Jump to content

Αυτοκίνητα που έχετε δει στο δρόμο (Supercars κ.α.)


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι το ιδιαίτερο έχει το Q7?

 

Eγω λεω να ανοιξουμε ενα παρομοιο threat με αυτο δηλαδη αυτοκινητα που εχουμε δει στο δρομο καγκουρικα και αλλα για να δουμε που μπορει να φτασει η μ@@@@α μερικων που δεν ξερουν τι θα πει αυτοκινητο και τα καταστρεφουν.

 

 

Eχω πολύ υλικό από καγκουρμένα και άθλια αυτοκίνητα....:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ο καθε ανθρωπος δινει τα λεφτα του για κατι που του αρεσει και ας το βλεπεις εσυ και γω σαν καρναβαλο.......αληθεια εχεις δει φουσκωμενο σιερα με 500 αλογατα;;;

 

Φιλε μου δεν λεω το αντιθετο και εγω στο αμαξι μου και ζαντουλα θα βαλω και ηχοσυστημα αλλα μεχρι εκει.Το να κοτσαρω μια πλαστικουρα για προφυλακτιρα και να βγαλω τον μαμισιο για να δειχνει και καλα σπορ το αυτοκινητο η να κολλησω decals ΗΚS,MOMO,NOS κλπ τα οποια δεν εχει το αμαξι και τα οποια ουτε ξερουν τι ειναι ε ειναι καγκουρια και οχι μονο αυτο αλλα απο οπου περναν με αυτα τα αυτοκινητσα κανουν σαματα και το χειροτερο ειναι οτι γινονται και επικυνδινοι.Οσο για το sierra που λες με τα 500 εχω δει ενα μαυρο συγκεκριμενα με τις εξατμησεις στα πλαγια αλλα αυτο δεν μου λεει τιποτα.

 

Τι το ιδιαίτερο έχει το Q7?

 

Ειναι ενα ογκοδες οχημα αλλα ειναι ωραιο ειδικα απο πισω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι το ιδιαίτερο έχει το Q7?

 

τιποτα απλα ειναι Q7 :lol::lol:

 

Φιλε μου δεν λεω το αντιθετο και εγω στο αμαξι μου και ζαντουλα θα βαλω και ηχοσυστημα αλλα μεχρι εκει.Το να κοτσαρω μια πλαστικουρα για προφυλακτιρα και να βγαλω τον μαμισιο για να δειχνει και καλα σπορ το αυτοκινητο η να κολλησω decals ΗΚS,MOMO,NOS κλπ τα οποια δεν εχει το αμαξι και τα οποια ουτε ξερουν τι ειναι ε ειναι καγκουρια και οχι μονο αυτο αλλα απο οπου περναν με αυτα τα αυτοκινητσα κανουν σαματα και το χειροτερο ειναι οτι γινονται και επικυνδινοι.Οσο για το sierra που λες με τα 500 εχω δει ενα μαυρο συγκεκριμενα με τις εξατμησεις στα πλαγια αλλα αυτο δεν μου λεει τιποτα.

 

Και το Q7 στη φωτο ειναι ενα ΤΕΡΑΣ

 

αυτο το σιερα που λες προφανως ειναι κοσγουορθ,δε μου λες εσυ αυτο το αυτοκινητο το βλεπεις αηδιαστικο;;αυτο που ειναι φουσκωμενο απο τα πλαγια καταλαβες;ειναι τουμπανο αυτο το μαυρο;η απλα εχει τις εξατμισεις στα πλαγια και αυτο ειναι ολο;

Link to comment
Share on other sites

αυτο το σιερα που λες προφανως ειναι κοσγουορθ,δε μου λες εσυ αυτο το αυτοκινητο το βλεπεις αηδιαστικο;;αυτο που ειναι φουσκωμενο απο τα πλαγια καταλαβες;ειναι τουμπανο αυτο το μαυρο;η απλα εχει τις εξατμισεις στα πλαγια και αυτο ειναι ολο;

 

στη θεσσαλονικη το ειδα το cosworth ηταν μαυρο και ειχε και bodykit.Aπ οτι εμαθα ειχε καπου στα 520+ αλογα και ναι το συγκεκριμενο ηταν λιγο αηδιαστικο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι το ιδιαίτερο έχει το Q7?

 

ειναι μια ιδιαιτερη "νεκροφορα"...

αθλιO οπως σχεδον ολα τα SUV

TO roz fokus στο βιντεο του καγκουρα ειναι τουρμπατο και το οδηγει γκομενα....

Link to comment
Share on other sites

παρε μια...

 

http://a332.g.akamai.net/f/332/936/12h/www.edmunds.com//media/il/features/driving/ferrari.f40.vs.mclaren.f1/f1.f40.03.500.jpg

 

τετοιες εχω ή σου βρισκω οσες θες..εννοουσα στον δρομο:)

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

Εχω δει μια,δεν ξερω αν ειναι αυτη,στην Παργα.Ισως η πιο εντυπωσιακη κι απο τις πιο καθαροαιμες Ferrari..
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Εχω δει μια,δεν ξερω αν ειναι αυτη,στην Παργα.Ισως η πιο εντυπωσιακη κι απο τις πιο καθαροαιμες Ferrari..

 

Δεν είναι αυτή.Το μόνο ταξίδι που έχει κάνει η συγκεκριμένη είναι μέχρι την Τρίπολη.Το αυτοκίνητο είναι καινούργιο.Είκοσι ετών με 3.000χλμ:)

Link to comment
Share on other sites

Eγω λεω να ανοιξουμε ενα παρομοιο threat με αυτο δηλαδη αυτοκινητα που εχουμε δει στο δρομο καγκουρικα και αλλα για να δουμε που μπορει να φτασει η μ@@@@α μερικων που δεν ξερουν τι θα πει αυτοκινητο και τα καταστρεφουν.

 

Μεσα φιλε! Ας το ξεκινησει καποιος που εχει τετοιες φωτογραφιες.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι αυτή.Το μόνο ταξίδι που έχει κάνει η συγκεκριμένη είναι μέχρι την Τρίπολη.Το αυτοκίνητο είναι καινούργιο.Είκοσι ετών με 3.000χλμ:)

 

Χαρα στο κουραγιο του κατοχου,που το αντεχει αυτο το πραγμα.

ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Χαρα στο κουραγιο του κατοχου,που το αντεχει αυτο το πραγμα.

 

 

Είναι απίστευτα δυσκολοοδήγητη.....

Δεν έχει υδραυλικό τιμόνι,στον συμπλέκτη πρέπει ν ανέβεις επάνω για να πατηθεί (δεν έχει σέρβο) ,οι ταχύτητες είναι σκληρές και έχει έντονο turbo-lag........

 

Καμμία σχέση με τις σημερινές.....:mad:

Η Enzo είναι πανεύκολη......:)

Link to comment
Share on other sites

Μεσα φιλε! Ας το ξεκινησει καποιος που εχει τετοιες φωτογραφιες.

 

O sv2 ειπε οτι εχει πολλες,παντως φωτογραφιες βρισκουμε ανετα με μια βολτα στους δρομους,βλεπεις ποσα supercars εχουν ποσταριστει στα καγκουρικα θα δυσκολευτουμε.

 

Είναι απίστευτα δυσκολοοδήγητη.....

Δεν έχει υδραυλικό τιμόνι,στον συμπλέκτη πρέπει ν ανέβεις επάνω για να πατηθεί (δεν έχει σέρβο) ,οι ταχύτητες είναι σκληρές και έχει έντονο turbo-lag........

 

Καμμία σχέση με τις σημερινές.....:mad:

Η Enzo είναι πανεύκολη......:)

 

Εδω ομως καταλαβαινεις οδηγηση ετσι δεν ειναι????Εισαι εσυ και το αυτοκινητο ουτε συστηματα ουτε τιποτα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κατά τις 11 παρά στη Θεσσαλονίκη και πιο συγκεκριμένα στην Πλατεία Ελευθερίας είδα μια "πομπή" απο 3 αυτοκίνητα με αυτοκολλητάκια που δεν κατάλαβα τι ήταν..το θέμα είναι βέβαια τα αυτοκίνητα αυτης της "πομπής"...Μπροστά Cayenne, πίσω Cayenne...και στη μέση μια μαύρη Bentley Arnage...Τι θωρηκτό είναι αυτό βρε παιδιά;;; Φωτογραφίες δεν έχω, ήμουν 40 μέτρα μακριά. Πάντως φαινόταν πως κατευθύνονταν προς το Electra...
Link to comment
Share on other sites

πριν 45λεπτα περιπου βυσσινη bmw m6 με 20αρα(νομιζω..) νικελ ζαντα&αλλαγμενες εξατμισεις,στο ιλιον!
[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

Κίτρινι Ferrari Testarossa (:blink:) στη Λεμεσό... Δεν πρόλαβα φωτογραφία... :(

 

Α, και μαύρη BMW M6 στη Λάρνακα.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

πριν 45λεπτα περιπου βυσσινη bmw m6 με 20αρα(νομιζω..) νικελ ζαντα&αλλαγμενες εξατμισεις,στο ιλιον!

 

Λογικά είναι αυτή που είχα δει και εγώ. Μπροστά δεν είχε πινακίδα και πίσω είχε πινακίδα ΔΟΚ. Την έχω δει 3 φορές, μία στο Καματερό, μία στα Άνω Λιόσια και μία στην Θηβών στο Περιστέρι.

Link to comment
Share on other sites

Λογικά είναι αυτή που είχα δει και εγώ. Μπροστά δεν είχε πινακίδα και πίσω είχε πινακίδα ΔΟΚ. Την έχω δει 3 φορές, μία στο Καματερό, μία στα Άνω Λιόσια και μία στην Θηβών στο Περιστέρι.

 

οντως μπροστα νομιζω δεν ειχε πινακιδα!πισω δεν προσεξα!..ωραια αυτο σημαινει οτι καπου θα την ξαναπετυχω..:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

πριν καμμια ωριτσα κιτρινη μουρθιελαγκο στην αλεξανδρουπολη... δευτερη φορα που τη βλεπω!

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

Μου άρεσε πάρα πολύ σ αυτό το χρώμα...

http://img339.imageshack.us/img339/5852/cimg329400bk7.jpg

 

http://img217.imageshack.us/img217/5781/dsc00708wq0.jpg

http://img225.imageshack.us/img225/1376/dsc00709xh5.jpg

 

να τη και στη μαρτιου,εχει καιρο που την εβγαλα αλλα πρεπει να ειναι η ιδια,ξενες πινακιδες δεν ειχε?????(sorry για το ξεχειλωμα πριν)

 

tedaros μη μου στεναχωριεσαι θα φτιαξουμε αλλο θεμα εμεις με πολυ καλυτερα εργαλεια.....στυλ sx200 με καρναβαλικο καπο :lol::lol::lol:

 

αντε ρε παιδια ας το ανοιξει καποιος που να εχει μερικες φωτο,εγω εχω καπου μερικες με καρναβαλακια(καγκουρικα) αλλα δεν τις βρισκω.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Bentley Continental GT, BMW 8-Series στη Λεμεσό...

 

Υ.Γ.

zyp3r, κάνε μία τροποποίηση στο μήνυμα σου και βάλε ένα enter μεταξύ των φωτογραφιών γιατί μας ξεχείλωσες!

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...