Jump to content

Ράδιο Αρβύλα (Ant1)


hostolis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

επιτελους αρχιζει...παμε να σκιιιιισουμε και να ξεπατωθουμε και φετος...φιλακια ρουφηκτα..:p

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως τα πήγε πολύ καλά η Ράδιο Αρβύλα , με ποσοστό τηλεθέασης 40 % !!!

Το μόνο κακό που ακουστήκε ήταν , ότι δεν έδειξε τα πιό φρέσκα νέα , αλλά έδειξε αυτά του καλοκαιριού που είχαν δείξει άλλα κανάλια , αλλά αυτό είναι το λιγότερο , που έναν καλό λόγο δεν μπορούν να πουν....Καλή επιτυχία λοιπόν!!!

Link to comment
Share on other sites

Το κακό είναι ότι θα προβάλλεται μόνο Δευτέρα-Τρίτη-Τετάρτη.

Αντί να βάλουν την εκπομπή όλες τις εργάσιμες (Δε->Παρ), μπας και σκάσουμε κανένα χαμόγελο να ανταπεξέλθουμε σε όσα συμβαίνουν γύρω μας, την περιόρισαν... :wacko:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πάντως τα πήγε πολύ καλά η Ράδιο Αρβύλα , με ποσοστό τηλεθέασης 40 % !!!

Το μόνο κακό που ακουστήκε ήταν , ότι δεν έδειξε τα πιό φρέσκα νέα , αλλά έδειξε αυτά του καλοκαιριού που είχαν δείξει άλλα κανάλια , αλλά αυτό είναι το λιγότερο , που έναν καλό λόγο δεν μπορούν να πουν....Καλή επιτυχία λοιπόν!!!

 

Κακά τα ψέματα... σαν πρώτη εκπομπή, έπρεπε να μπει πιο δυναμικά! Δεν είδαμε κάτι το ιδιαίτερο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειδικά ο Κανάκης χθες ήταν λες κι έκανε αγγαρεία...

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Ο Κανάκης παιδιά χθές μου θύμισε την στιγμή που γύρισα από τις καλοκαιρινές μου διακοπές, ήταν δηλαδή σαν να μας έλεγε " Βαριέμαι που γύρισα και πάλι στην καθημερινότητα και δεν κάθομαι να αράξω".

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

παντως τα τρειλερ που φτιαξανε και τα προιοντα ηταν τελεια πιστευω...παντως το ανεκδοτο του σταθη πολυ κρυο...το σκηνικο τελειο

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

και επειδή πέρυσι κουράστηκε τόσο πολύυυ φέτος θα κάνουν μόνο 3 φορές εκπομπή!!!βλακεία!!!

Ε ναι πολυ βλακεια μονο μεχρι τεταρτη.Αντε την παρασκευη θα εχει x-factor μεχρι αργα.Αλλα την πεμπτη?Δεν δικαιολογουνται να λουφαρουν και τις πεμπτες.Πολυ απλα τεμπελιαζουν.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

φέτος δεν μου αρέσει όσο πέρσι το Ράδιο Αρβύλα. οι παρουσιαστές δεν έχουν αυτό το "κάτι" που είχαν πέρσι και σ'έκαναν να κάθεσαι μπροστά από την τηλεόραση και να ξενυχτάς μαζί τους.. πλέον βλέπω μόνο το ανέκδοτο της ημέρας και το τούρκικο. μόνο 2-3 κλιπάκια ήταν ωραία από την αρχή της σεζόν [MASA κ.α].

ελπίζω να αλλάξουν προς το καλύτερο [και φυσικά περιμένουμε επεισόδια μόνο με ανέκδοτα όπως πέρσι] ;)

Link to comment
Share on other sites

Έχει πλάκα και φέτος, αλλά πέρσι νομίζω ήταν πιο αυθόρμητοι.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχει πλάκα και φέτος, αλλά πέρσι νομίζω ήταν πιο αυθόρμητοι.

 

συμφωνώ.. πέρσι ήταν πιο αυθόρμητοι ενώ φέτος είναι πιο.. "κουμπωμένοι". δηλαδή αν πουν ένα ανέκδοτο παραπάνω και δεν δείξουν ένα βίντεο θα πάθουν κάτι? τι κόλλημα είναι αυτό με το νούμερο 1?

Link to comment
Share on other sites

Μονότονο, ίδια θέματα και ότι πιάνουν κουβέντα με κάτι και δεν το ολοκλήρωνουν ποτέ:wacko:

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

τις πρωτες μερες φαινοταν οτι βαριοντουσαν...τωρα ομως αρχισανε να περνουν στροφες..ο σταθης ομως δεν βελτιωνετε ποτε...μας εχει παγωσει με τα κρυα του ανεκδοτα...:lol::lol:

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω φέτος δεν θα την παλέψουν και πολύ. Ήδη φάνηκε από το ότι είναι μόνο 3 μέρες τη βδομάδα.
Link to comment
Share on other sites

Ε ναι πολυ βλακεια μονο μεχρι τεταρτη.Αντε την παρασκευη θα εχει x-factor μεχρι αργα.Αλλα την πεμπτη?Δεν δικαιολογουνται να λουφαρουν και τις πεμπτες.Πολυ απλα τεμπελιαζουν.

 

Την Πέμπτη έχει Uefa!

Ζαχλωρίτικα

Olympic Games 2016

Link to comment
Share on other sites

To uefa δεν ειναι καθε Πεμπτη.Ειναι καθε 2 Πεμπτες.Θα μπορουσαν τις Πεμπτες χωρις uefa να κανουν κανονικα εκπομπη.Οπως εκαναν περσι.
Link to comment
Share on other sites

Ε ναι πολυ βλακεια μονο μεχρι τεταρτη.Αντε την παρασκευη θα εχει x-factor μεχρι αργα.Αλλα την πεμπτη?Δεν δικαιολογουνται να λουφαρουν και τις πεμπτες.Πολυ απλα τεμπελιαζουν.

 

Δεν παιζει η περιπτωση να εκανε περικοπες ο Αντ1 και να βγαινουν λιγοτερα επεισοδια;

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω..βαριονται να κανουν εκπομπες??γιατι τοτε δεν σταματησε η εκπομπη...?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Δεν παιζει η περιπτωση να εκανε περικοπες ο Αντ1 και να βγαινουν λιγοτερα επεισοδια;

 

Πολύ πιθανόν. Αλλά πιο πολύ πιστεύω κι εγώ ότι βαριούνται ή ότι είναι δύσκολο και χρονοβόρο να μαζεύουν τόσο υλικό κάθε μέρα για την εκπομπή

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν μπορούν να κάνουν εκπομπή στο ράδιο την ημέρα και το βράδυ στην tv, εξαντλούνται! Aλλά πέρσι μια χαρά τα κατάφερναν, φέτος γιατί έτσι; Πολύ πεσμένοι φαίνονται βασικά.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως απλα τους βαρεθηκαμε. Κι εμενα μου αρεσαν περσι στις αρχες.

Μετα απο 2-3 μηνες τους βαρεθηκα, επαναλαμβανονται....

 

 

Θα συμφωνησω μαζι σου , δεν γελαω πια , και τα αστεια τους δεν ειναι για πολλες φορες , στην αρχη καλα ηταν , αλλα οσο προχωραει ο καιρος το χιουμορ τους ξεκιναει να μην σε κανει να γελας .

Link to comment
Share on other sites

Η περσινή τους φρεσκάδα δεν υπάρχει πια. Κατά τη γνώμη μου ίσως η εκπομπή θα έπρεπε να γίνει εβδομαδιαία.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...