Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Pro (Raphael)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όταν τοποθετούμε την ultraclear της brando, βγάζουμε 2 καλύμματα? Δηλαδή είναι το προστατευτικό και δύο καλύμματα, ή το προστατευτικό και ένα κάλυμμα?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To screen protector είναι ανάμεσα σε δυο καλυμματα.

 

Ευχαριστώ γιατί δεν ήμουν σίγουρος και φοβόμουν μη το γδάρω προσπαθώντας να βγάλω κάτι που δεν υπήρχε :-)

Link to comment
Share on other sites

Όταν τοποθετούμε την ultraclear της brando, βγάζουμε 2 καλύμματα? Δηλαδή είναι το προστατευτικό και δύο καλύμματα, ή το προστατευτικό και ένα κάλυμμα?

Einai to eswteriko kai to eksoteriko kalima.Kai ta 2 ta vgazeis.To proto gia na kollaei pano stin othoni kai to allo gia vlepeis me eukrinia allios de vlepeis tipota..

Burn the rubber, not your soul...
Link to comment
Share on other sites

Einai to eswteriko kai to eksoteriko kalima.Kai ta 2 ta vgazeis.To proto gia na kollaei pano stin othoni kai to allo gia vlepeis me eukrinia allios de vlepeis tipota..

 

ναι. Τρύπα για την κάμερα όπως αυτό που είχε μέσα, δεν έχει?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ναι. Τρύπα για την κάμερα όπως αυτό που είχε μέσα, δεν έχει?

 

Τα καλύμματα όχι, το screen protector ναι.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Τα καλύμματα όχι, το screen protector ναι.

 

Χμ τα έχω ανακατέψει. μπροστά μου έχω δύο screen protector, ένα με τρύπα, ένα χωρίς, δεν ξέρω ποιο είναι της μάνας του και ποιο το brando, πάντως τα έχω λερώσει και τα δύο και δεν μπορώ να τα καθαρίσω. Μάλλον θα παραγγείλω ξανά ένα.

Link to comment
Share on other sites

Χμ τα έχω ανακατέψει. μπροστά μου έχω δύο screen protector, ένα με τρύπα, ένα χωρίς, δεν ξέρω ποιο είναι της μάνας του και ποιο το brando, πάντως τα έχω λερώσει και τα δύο και δεν μπορώ να τα καθαρίσω. Μάλλον θα παραγγείλω ξανά ένα.

 

το χωρις ειναι του brando αν αυτο σε διευκολυνει καθολου ,

τουλαχιστον ετσι ειναι το δικο μου .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
πάντως τα έχω λερώσει και τα δύο και δεν μπορώ να τα καθαρίσω. Μάλλον θα παραγγείλω ξανά ένα.

 

Δεν υπάρχει λόγος. Μπορείς να τα πλύνεις στη βρύση και με τη βοήθεια σαπουνιού, να τα στεγνώσεις με το πιστολάκι και να τα ξαναβάλεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

αν δεν τα ξεχωρίζεις, τότε που η "μεγάλη διαφορά" του brando;

 

πάντως το εργοστασιακό έχω ακόμα και ούτε που ξέρω ότι το έχω

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει λόγος. Μπορείς να τα πλύνεις στη βρύση και με τη βοήθεια σαπουνιού, να τα στεγνώσεις με το πιστολάκι και να τα ξαναβάλεις.

 

Τα έπλυνα, αλλά με το στέγνωμα είχα το πρόβλημα :)

Πάντα μένει κάτι πάνω. Θα δοκιμάσω και με το πιστολάκι που λες. Πάντως παράγγειλα ένα να το βάλω από την αρχή, πριν μπει καθόλου σκόνη.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
αν δεν τα ξεχωρίζεις, τότε που η "μεγάλη διαφορά" του brando;

 

Τα ξεχωρίζει δεν τα ξεχωρίζει... έχει μεγάλη διαφορά το Brando από το original.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γιατί... πως αλλιώς το στεγνώνεις; :confused:

 

Δοκίμασα με πετσέτα, με πανί, με χαρτοπετσέτα, τίποτα

Με το πιστολάκι κάτι γίνεται, αλλά δεν πρέπει να μείνει τίποτα απολύτως πάνω. Και η παραμικρή σκόνη δημιουργεί φουσκαλίτσα όταν το τοποθετείς.

 

Πάντως η οθόνη είναι πολύ ωραία, καθαρή και φωτεινή χωρίς προτέκτορ. Μπήκα στον πειρασμό να μην βάλω καθόλου

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα με πετσέτα, με πανί, με χαρτοπετσέτα, τίποτα

Με το πιστολάκι κάτι γίνεται, αλλά δεν πρέπει να μείνει τίποτα απολύτως πάνω. Και η παραμικρή σκόνη δημιουργεί φουσκαλίτσα όταν το τοποθετείς.

 

Πάντως η οθόνη είναι πολύ ωραία, καθαρή και φωτεινή χωρίς προτέκτορ. Μπήκα στον πειρασμό να μην βάλω καθόλου

Ego pali den to tolmao.....!

Burn the rubber, not your soul...
Link to comment
Share on other sites

Τα έπλυνα, αλλά με το στέγνωμα είχα το πρόβλημα :)

Πάντα μένει κάτι πάνω. Θα δοκιμάσω και με το πιστολάκι που λες. Πάντως παράγγειλα ένα να το βάλω από την αρχή, πριν μπει καθόλου σκόνη.

 

Δοκιμασε να το στεγνωσεις τοποθετώντας το μετα το πλύσιμο, με την εσωτερικη μερια πανω σε ενα τζαμι. Πιεσε το αν χρειαστει για να φυγουν τα υγρα απο ολη την επιφανεια. Mετα τοποθετησε το κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα με πετσέτα, με πανί, με χαρτοπετσέτα, τίποτα

Με το πιστολάκι κάτι γίνεται, αλλά δεν πρέπει να μείνει τίποτα απολύτως πάνω. Και η παραμικρή σκόνη δημιουργεί φουσκαλίτσα όταν το τοποθετείς.

 

Πάντως η οθόνη είναι πολύ ωραία, καθαρή και φωτεινή χωρίς προτέκτορ. Μπήκα στον πειρασμό να μην βάλω καθόλου

 

Μην υποκύψεις... θα το μετανιώσεις μετά.

 

Ουτε να το σκεφτεσαι...

Κι εγω επαθα και εμαθα...

Link to comment
Share on other sites

 

Πάντως η οθόνη είναι πολύ ωραία, καθαρή και φωτεινή χωρίς προτέκτορ. Μπήκα στον πειρασμό να μην βάλω καθόλου

 

ΜΗ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΚΑΝ!!

Ακουγετε ωραιο,φαινετε πιο ωραιο,ΑΛΛΑ......μετα θα ΚΛΑΙΣ:cry:

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

να δείτε γέλιο έδωσε ο πατέρας μου το touch pro στην μάνα μου να παίξει ένα bowling παιχνίδι τις προάλλες, και του διέλυσε το screen protector με το πενάκι. μιλάμε αν δεν είχε το screen protector ακόμα θα έκλεγε.
Link to comment
Share on other sites

τελικά την Ducatti την θήκη στο supermarket δεν την βρήκα που λέγατε. αν ξέρει κανείς που αλλού να την βρώ θα με εξυπηρετούσατε.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ προς το παρόν δεν έχω τίποτα! :X περιμένω αναγκαστικά ultra clear της Brando ..Μόνο αυτή αρκει;

το κουτί δεν είχε τίποτα όταν το πήρα από γνωστό.και δεν νομίζω ότι φοράει τίποτα στην οθόνη και δεν το βλέπω.. είχε μία ζελατίνα που έκλεινε το ηχείο και έμοιαζε σαν αυτές που έχουν τα καινούργια κινητά και που την βγάζεις.

 

Το ξυπνητήρι ρε παιδιά με κλειστό το κινητό δεν δουλέυει;;;παραλίγο να μην πάω δουλειά εχθές..και το ptravel alarm δεν χτυπάει με κλέιστό το κινητό! τι κάνω;;

 

Για την συγκεκριμένη ξέρει κανείς τίποτα; http://www.htcaccessorystore.com/gr/p_htc_item.aspx?i=169490

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εγώ προς το παρόν δεν έχω τίποτα! :X περιμένω αναγκαστικά ultra clear της Brando ..Μόνο αυτή αρκει;

 

Bale otidipote arkei na min to exeis xwris screen protector.

 

Το ξυπνητήρι ρε παιδιά με κλειστό το κινητό δεν δουλέυει;;;παραλίγο να μην πάω δουλειά εχθές..και το ptravel alarm δεν χτυπάει με κλέιστό το κινητό! τι κάνω;;

 

Apla den to kleineis. Min ksexnas oti den einai kinito alla kai PPC. Perimeneis apo ton ypologisti sou na kaneis tipota oso ton exeis kleisto? Kapws etsi na to blepeis.

 

Για την συγκεκριμένη ξέρει κανείς τίποτα; http://www.htcaccessorystore.com/gr/p_htc_item.aspx?i=169490

 

Kali alla akribi. Sto ebay mporeis na breis poly ftinoteres lyseis pou den sterountai poiotitas.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Eγω απενεργοποιω τη λειτουργια του τηλεφωνου ωστε να μην παιρνω ακτηνοβολια το βραδυ και να μην με ξυπνανε φυσικα...
Link to comment
Share on other sites

tilefonima pou exo kani simera stin technoline stin kipro mou exoun pi oti pempti erxete ara paraskebi tha iparxi sta katastimata edo stin kipro ....ara logika abrio tha iparxi stin ace hellas gia na mporoun ke afti edo na to feroun tin pempti
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...