Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Pro (Raphael)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αναφορικά με το προηγούμενο πρόβλημά σου (τον Comm Manager στη φυσαλλίδα): δοκίμασε στις ρυθμίσεις του TouchFlo3D να απενεργοποιήσεις την επιλογή "Show System Status screen when status icons are tapped". Αυτό θα επαναφέρει τoν standard τρόπο επιλογής των WM και θα ανοίγει κανονικά ο Comm Manager απ'τη φυσαλλίδα.

 

Ένας άλλος τρόπος για να το κάνεις να δουλέψει, είναι να έχεις ανοικτή κάποια εφαρμογή - αρκεί να μην βλέπεις την Today TouchFlo3D - οπότε η φυσαλλίδα λειτουργεί κανονικά ακόμα και αν είναι επιλεγμένη η παραπάνω επιλογή (αυτό το βρήκα τώρα, άρα μάλλον είχα δίκιο για το TouchFlo3D και το focus που κάνει στα παράθυρα).

 

Το πρόβλημα είναι γενικό και υπάρχει σε όλα τα htc Touch Pro με την έκδοση ROM που προανέφερα.

 

Να σαι καλα ρε φιλε γιατι πηγαινα να σκασω τοσο καιρο. Οσον αφορα αυτο που λες με το system status, δεν βοηθαει. Ευχαριστω πολυ παντως...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Βγήκε τέτοια έκδοση; :wacko:

Ο NLS λέει για coreplayer (εμπορική έκδοση) και εσυ για TCPMP.

btw χρόνια είχα να σε πετύχω στο forum, welcome back!:D

Link to comment
Share on other sites

Όσες φορές αγόρασα συσκευή απ'την eXpanSys είχε κανονικά εγγύηση.

Σε ένα Wizard που δημιουργήθηκε πρόβλημα με τον extUSB connector - μετά από επικοινωνία μαζί τους - το πήραν πίσω (με courier δικό τους) και μου ήρθε πίσω επισκευασμένο, χωρίς χρέωση.

 

Εάν είναι να γλυτώσω €140+ για την ίδια συσκευή - και εφόσον δε με ενδιαφέρει ο εξελληνισμός - προτιμώ να το αγοράσω απ'το εξωτερικό. Έχοντας αγοράσει τα Compaq iPaq 3730, 5550, Toshiba e800, htc Wizard και htc Touch Pro από eXpanSys, νιώθω πιο σίγουρος από ποτέ (κανένα απ'αυτά δεν παρουσίασε ποτέ πρόβλημα αφού είναι κανονικές EU συσκευές και όχι Asian - συσκευές δηλαδή που έχουν φθηνότερα components).

 

Άποψή μου πάντα.

 

Μου βάζεις φωτιές !!! Thx πάντως για τις πληροφορίες.:)

Link to comment
Share on other sites

Δηλ. αύριο; Χλωμό το βλέπω.

Αν σκεφθείς ότι για να βγει εξελληνισμένο περιβάλλον πρέπει να ακολουθηθεί η πορεία:

μεταφραστής (έχω μεταφράσει αρκετές htc συσκευές) -> Paragon -> htc -> ACE Hellas και ότι ακόμα είμαστε στην Paragon, έχουμε κανένα μήνα μπροστά μας.

 

Δεν ξέρω αν η ACE κάνει έτσι, αλλά εγώ όταν μετέφρασα μια rom κατεβάσα τα MUI greek από την Microsoft, έκανα τις απαραίτητες διορθώσεις στην μετάφραση, επέλεξα το build έβαλα τα ελληνικά πληκτρολόγια και cook! δεν έχω λόγο να πιστεύω πως η ace ακολουθεί άλλη διαδικασία

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια να ρωτήσω κάτι. Πως καταλαβαίνουμε αν το Touch Pro είναι από Ευρώπη ή Ασία ? Κάποιοι forumites είπαν ότι γίνεται αναγνώριση με το imei. Εγώ δεν είχα ιδέα ότι υπάρχουν EU και Asian συσκευές... Λογικά ας πούμε το expansys αφού είναι ευρωπαϊκό κατάστημα θα έχει ευρωπαϊκα, αλλά που η διαφορά ? Στην ποιότητα ?

 

Καλά ρωτάω λεπτομέρειες, απλά δεν το έχω ξανασυναντήσει !:p

Link to comment
Share on other sites

Μπήκε το radio .31 αλλά δεν είδα κάποια διαφορά...Ακόμα δεν έχω δει 3G....Τεσπα...θα τεστάρω και σε άλλους χώρους. Έχει βάλει κανείς την ROM 1.90.401.1?

 

γιατί αυτή δεν έχει ήδη μέσα;

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

Μπήκε το radio .31 αλλά δεν είδα κάποια διαφορά...Ακόμα δεν έχω δει 3G....Τεσπα...θα τεστάρω και σε άλλους χώρους. Έχει βάλει κανείς την ROM 1.90.401.1?

 

Με αυτήν ήρθε το Touch Pro μου, δεν έχω δει - πέρα απ'το πρόβλημα με τη φυσαλλίδα που ανέφερε ο φίλος παραπάνω - κάποιο πρόβλημα. Γρήγορη.

No matter where you go, there you are!

https://www.facebook.com/net314 - http://freedrone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ο NLS λέει για coreplayer (εμπορική έκδοση) και εσυ για TCPMP.

btw χρόνια είχα να σε πετύχω στο forum, welcome back!:D

 

Ανέφερα για τον The Core Pocket Media Player και ο NLS είπε για Core γενικά, οπότε θεώρησα πως έλεγε για τον Open Source.

 

Βλέπω από καιρό εις καιρό το forum, αλλά δε γράφω. Τώρα βρήκα λίγο χρόνο και είπα να βοηθήσω. :)

No matter where you go, there you are!

https://www.facebook.com/net314 - http://freedrone.gr

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν η ACE κάνει έτσι, αλλά εγώ όταν μετέφρασα μια rom κατεβάσα τα MUI greek από την Microsoft, έκανα τις απαραίτητες διορθώσεις στην μετάφραση, επέλεξα το build έβαλα τα ελληνικά πληκτρολόγια και cook! δεν έχω λόγο να πιστεύω πως η ace ακολουθεί άλλη διαδικασία

 

Έχεις τον platform builder και τους drivers της συσκευής ή απλά χρησιμοποίησες κάποιο απ'τα ROM kitchens που υπάρχουν; Διότι οτιδήποτε άλλο από platform builder για να φτιάξεις ROM image είναι παράνομο και δε νομίζω ότι η ACE θα έκανε κάτι τέτοιο. Άλλο το να μεταφράσεις τα MUI απ'τον emulator (και να τα κάνεις sign) και άλλο να φτιάξεις δική σου ROM που να τα περιέχει. Η Paragon κάνει την πρώτη δουλειά και - τουλάχιστον κρίνοντας από ένα qTek 9000 της ACE που έπεσε στα χέρια μου - και η ACE ακολουθεί αυτό το δρόμο (ο εξελληνισμός γίνεται αφού φορτωθούν τα περιεχόμενα της extROM μετά το πρώτο reset και φυσικά αφού ελεγχθεί το ΙΜΕΙ της συσκευής για να είναι της ACE).

 

Ο Σπύρος (Ιωακείμ) σε μια συνάντησή μας στην CeBiT το 2004, μου είχε αναφέρει ότι συνεργάζονται με την Paragon στον εξελληνισμό. Έχω εξελληνίσει αρκετές συσκευές για την Paragon (Interface + Manuals) και απλά ξέρω για το roadmap τους.

 

Αν έρθει νωρίτερα το TouchPro πάντως στην Ελλάδα, καλώς να έρθει :D

No matter where you go, there you are!

https://www.facebook.com/net314 - http://freedrone.gr

Link to comment
Share on other sites

επειδή διαβάζω και ακούω πράγματα λες και οι περισσότεροι εδώ μέσα είναι ερασιτέχνες. μπορεί να μου πει κάποιος πότε έβγαλε pda η HTC το οποίο είχε όλες τις λειτουργίες να δουλεύουν άψογα και πόσο μάλλον το pda να χρησιμοποιεί 100% την απόδοση που μπορεί να βγάλει?

 

ξέρετε ότι το Kaiser μου είναι πιο γρήγορο απο το Touch Pro αυτή τη στιγμή? ή ότι μπορώ και κολάω το Touch Pro πολύ πιο εύκολα απο το Kaiser? να μην μιλήσω για την απαράδεχτη απόδοση του ηχείου του. που ψάχνω να βρώ ringtones δυνατά για να ακούω το pda όταν το έχω στην θήκη του. κάθεστε και γράφετε 2-3 σελίδες για το αν ανοίγει ο commManager απο το εικονιδιάκη ενώ υπάρχουν τουλάχιστον 4-5 τρόποι ακόμα, και κανείς δεν μιλάει για τα πραγματικά προβλήματα.

 

αναρωτιέμαι, η HTC Πληρώνει άτομα για να δοκιμάζουν τις συσκευές τους πριν τις αμολύσει?

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια να ρωτήσω κάτι. Πως καταλαβαίνουμε αν το Touch Pro είναι από Ευρώπη ή Ασία ? Κάποιοι forumites είπαν ότι γίνεται αναγνώριση με το imei. Εγώ δεν είχα ιδέα ότι υπάρχουν EU και Asian συσκευές... Λογικά ας πούμε το expansys αφού είναι ευρωπαϊκό κατάστημα θα έχει ευρωπαϊκα, αλλά που η διαφορά ? Στην ποιότητα ?

 

Καλά ρωτάω λεπτομέρειες, απλά δεν το έχω ξανασυναντήσει !:p

 

Το προβλημα ειναι στην εγγυηση, αν παθει κατι η συσκευη σου και ειναι απο αραπια, η ace δεν θα στην επισκευάσει, οι συσκευες ειναι ιδιες ακριβως. Μπορεις να καταλαβεις απο την rom που φοραει η συσκευη σου απο που ηρθε ή να κανεις register στην htc. com eu, αμα δεν δεχτει το imei εισαι αραπακος.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

επειδή διαβάζω και ακούω πράγματα λες και οι περισσότεροι εδώ μέσα είναι ερασιτέχνες. μπορεί να μου πει κάποιος πότε έβγαλε pda η HTC το οποίο είχε όλες τις λειτουργίες να δουλεύουν άψογα και πόσο μάλλον το pda να χρησιμοποιεί 100% την απόδοση που μπορεί να βγάλει?

Σωστό, αλλά αυτό ισχύει για όλα τα gadgets, όχι μόνο της htc.

Εξ'ού και τα updates/bugfixes.

 

ξέρετε ότι το Kaiser μου είναι πιο γρήγορο απο το Touch Pro αυτή τη στιγμή? ή ότι μπορώ και κολάω το Touch Pro πολύ πιο εύκολα απο το Kaiser? να μην μιλήσω

Το Kaiser δεν έχει VGA ανάλυση αλλά QVGA κάτι που ήδη το "ελαφραίνει" πολύ.

Το αν κολλάει το TouchPro ή όχι - και γενικότερα κάθε PDA - εξαρτάται από πολλούς παράγοντες, όχι απαραίτητα λόγω προδιαγραφών αλλά λόγω εφαρμογών που περνά ο χρήστης. Το έχω 10 ημέρες τώρα και κάνω τα ίδια πράγματα που έκανα με το 9000 χωρίς να έχει κολλήσει ποτέ (το 9000 κάθε 2 ημέρες ήθελε reboot, μιας που εξαντλούσε τη μνήμη του, αλλά αυτό ήταν θέμα ROM).

 

Έχοντας "περάσει" απ΄το qTek 9000 (με cooked WM6.1 ROM) στο Touch Pro, μπορώ να πω ότι η διαφορά είναι τεράστια (υπέρ του Touch Pro) και προς το καλύτερο, τόσο σε απόκριση όσο και επιδόσεις (ειδικά στο κομμάτι του κινητού). Το Kaiser είναι σαφώς πιο ώριμη και σταθερή συσκευή, αλλά όταν και αυτή πρωτοβγήκε είχε πάρα πολλά προβλήματα (που διορθώθηκαν τα περισσότερα με ROM upgrades).

 

για την απαράδεχτη απόδοση του ηχείου του. που ψάχνω να βρώ ringtones δυνατά για να ακούω το pda όταν το έχω στην θήκη του. κάθεστε και γράφετε 2-3 σελίδες για το αν ανοίγει ο commManager απο το εικονιδιάκη ενώ υπάρχουν τουλάχιστον 4-5 τρόποι ακόμα, και κανείς δεν μιλάει για τα πραγματικά προβλήματα.

 

Το τι προβλήματα έχει ο καθένας μας με τις συσκευές, είναι σχετικό. Δεν έχω πρόβλημα με το ηχείο του πάντως, αλλά δεν το έχω μέσα στη θήκη του (αν μιλάς για αυτή την εφαρμοστή θήκη που έρχεται με αυτό) μιας που το κλείνει υπερβολικά ερμητικά, με αποτέλεσμα να μην ακούγεται.

 

Επειδή η θήκη αυτή δε με εξυπηρετούσε, αγόρασα από ένα κατάστημα με είδη κινητής μια "δερμάτινη" θήκη ζώνης (με €7) και το έχω στη ζώνη μου, οπότε το ακούω μια χαρά.

 

αναρωτιέμαι, η HTC Πληρώνει άτομα για να δοκιμάζουν τις συσκευές τους πριν τις αμολύσει?

 

Δυστυχώς, όλες οι νέες συσκευές - ανεξαρτήτως πλατφόρμας - έχουν τα προβληματάκια τους (είτε υλοποίησης είτε σχεδιασμού), μιας που υπάρχει πίεση να βγουν γρήγορα στην αγορά και έχουμε να κάνουμε με συσκευές-υπολογιστές απείρως πολυπλοκότερους των κινητών τηλεφώνων. Τα προβλήματα που αφορούν software πάντως, λύνονται σχετικά γρήγορα.

No matter where you go, there you are!

https://www.facebook.com/net314 - http://freedrone.gr

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα ειναι στην εγγυηση, αν παθει κατι η συσκευη σου και ειναι απο αραπια, η ace δεν θα στην επισκευάσει, οι συσκευες ειναι ιδιες ακριβως. Μπορεις να καταλαβεις απο την rom που φοραει η συσκευη σου απο που ηρθε ή να κανεις register στην htc. com eu, αμα δεν δεχτει το imei εισαι αραπακος.

 

Μην παίρνεις όρκο :rolleyes:

 

Συνάδελφος με qTek 9000 της ACE "χτύπησε" μητρική - με λιγότερη χρήση από το δικό μου - εντός εγγύησης και τον "άδειασαν" κανονικά. :mad:

Τώρα κυκλοφορεί με έναν κινέζο (αυτούς που έδινε προσφορά η SingularLogic πέρσι τα Χριστούγεννα) και κάνει τη δουλειά του.

Το 9000 το έχω εδώ για ανταλλακτικά.

No matter where you go, there you are!

https://www.facebook.com/net314 - http://freedrone.gr

Link to comment
Share on other sites

Σωστό, αλλά αυτό ισχύει για όλα τα gadgets, όχι μόνο της htc.

Εξ'ού και τα updates/bugfixes.

 

ναι οκ απλώς εδώ μιλάμε για το Touch Pro για αυτό ανέφερα μόνο την HTC.

 

Το Kaiser δεν έχει VGA ανάλυση αλλά QVGA κάτι που ήδη το "ελαφραίνει" πολύ.

Το αν κολλάει το TouchPro ή όχι - και γενικότερα κάθε PDA - εξαρτάται από πολλούς παράγοντες, όχι απαραίτητα λόγω προδιαγραφών αλλά λόγω εφαρμογών που περνά ο χρήστης. Το έχω 10 ημέρες τώρα και κάνω τα ίδια πράγματα που έκανα με το 9000 χωρίς να έχει κολλήσει ποτέ (το 9000 κάθε 2 ημέρες ήθελε reboot, μιας που εξαντλούσε τη μνήμη του, αλλά αυτό ήταν θέμα ROM).

 

για αυτό το λόγο του δώσανε μεγαλύτερη CPU (λέμε τώρα) μεγαλύτερη μνήμη κτλ.

 

Έχοντας "περάσει" απ΄το qTek 9000 (με cooked WM6.1 ROM) στο Touch Pro, μπορώ να πω ότι η διαφορά είναι τεράστια (υπέρ του Touch Pro) και προς το καλύτερο, τόσο σε απόκριση όσο και επιδόσεις (ειδικά στο κομμάτι του κινητού). Το Kaiser είναι σαφώς πιο ώριμη και σταθερή συσκευή, αλλά όταν και αυτή πρωτοβγήκε είχε πάρα πολλά προβλήματα (που διορθώθηκαν τα περισσότερα με ROM upgrades).

 

θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω. όταν βγήκε το Kaiser κανείς σχεδόν δεν παραπονέθηκε για τίποτα. ίσα ίσα όλοι λέγαμε με την OFFICIAL ρομ ότι ήταν ΠΟΛΥ δύσκολο να την κολήσουμε ή να θέλει restart.

 

Το τι προβλήματα έχει ο καθένας μας με τις συσκευές, είναι σχετικό. Δεν έχω πρόβλημα με το ηχείο του πάντως, αλλά δεν το έχω μέσα στη θήκη του (αν μιλάς για αυτή την εφαρμοστή θήκη που έρχεται με αυτό) μιας που το κλείνει υπερβολικά ερμητικά, με αποτέλεσμα να μην ακούγεται.

 

Επειδή η θήκη αυτή δε με εξυπηρετούσε, αγόρασα από ένα κατάστημα με είδη κινητής μια "δερμάτινη" θήκη ζώνης (με €7) και το έχω στη ζώνη μου, οπότε το ακούω μια χαρά.

 

έχεις αλλάξει θήκη εσύ, αλλά και σε κόσμο να είσαι δύσκολα θα το ακούσεις εύκολα, εξαρτάται απο το πόσο δυνατό είναι το ringtone.

 

Δυστυχώς, όλες οι νέες συσκευές - ανεξαρτήτως πλατφόρμας - έχουν τα προβληματάκια τους (είτε υλοποίησης είτε σχεδιασμού), μιας που υπάρχει πίεση να βγουν γρήγορα στην αγορά και έχουμε να κάνουμε με συσκευές-υπολογιστές απείρως πολυπλοκότερους των κινητών τηλεφώνων. Τα προβλήματα που αφορούν software πάντως, λύνονται σχετικά γρήγορα.

 

δεν υπάρχει η δικαιολογία "πίεση να βγουν γρήγορα". είχαν στην διάθεσή τους 1 ολόκληρο χρόνο να το ετοιμάσουν. τους έφτανε και με το παραπάνω. εκτός απο 2-3 sensors και ένα πρόγραμμα δεν έβαλαν τίποτα το σπουδαίο στα windows, το μόνο που κάνανε ήταν να σχεδιάσουν το πως θα δείχνει. έπαιζα λίγο με το p3300 τις προάλλες, και το ηχείο οι μάγκες το είχαν βάλει στο πάνω μέρος σχεδόν, το οποίο δεν κλείνει ποτέ απο κάποια θήκη. αυτό βέβαια που δεν έχω δοκιμάσει είναι να βγάλω το καπάκι να δω αν ο ήχος θα γίνει δυνατότερος. αν όντως γίνει τότε είναι για πολλές σφαλιάρες η HTC.

 

οκ... το δοκίμασα και δεν άλλαξε ο ήχος. την γλυτώσανε..

Link to comment
Share on other sites

γιατί αυτή δεν έχει ήδη μέσα;
Εμενα έχει την 1.90.00.00

 

Υ.Γ. Ώπα σόρρυ λαθος. Την 1.90.401.1 έχω...σόρρυ

Rock Simplicity
Link to comment
Share on other sites

για αυτό το λόγο του δώσανε μεγαλύτερη CPU (λέμε τώρα) μεγαλύτερη μνήμη κτλ.

Η CPU δεν παίζει κανένα ρόλο για την ανάλυση της οθόνης, μιας που η διαχείρισή της ανατίθεται σε ξεχωριστό κύκλωμα. Απλά το TouchFlo3D είναι αρκετά βαρύ, εκεί τραβά το ζόρι.

 

Με κάποια registry entries (δείτε εδώ) η κατάσταση βελτιώθηκε αρκετά (όχι ότι είχα πρόβλημα και με την αρχική ROM).

 

Θέλει λίγο tweaking.

 

θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω. όταν βγήκε το Kaiser κανείς σχεδόν δεν παραπονέθηκε για τίποτα. ίσα ίσα όλοι λέγαμε με την OFFICIAL ρομ ότι ήταν ΠΟΛΥ δύσκολο να την κολήσουμε ή να θέλει restart.

Στο xda-developers πάντως είχε γίνει χαμός απ'τα προβλήματα.

 

έχεις αλλάξει θήκη εσύ, αλλά και σε κόσμο να είσαι δύσκολα θα το ακούσεις εύκολα, εξαρτάται απο το πόσο δυνατό είναι το ringtone.

Το ακούω μια χαρά ακόμα και όταν έχω το BT ακουστικό στο αυτί.

 

δεν υπάρχει η δικαιολογία "πίεση να βγουν γρήγορα". είχαν στην διάθεσή τους 1 ολόκληρο χρόνο να το ετοιμάσουν. τους έφτανε και με το παραπάνω. εκτός απο 2-3 sensors και ένα πρόγραμμα δεν έβαλαν τίποτα το σπουδαίο στα windows, το μόνο που κάνανε ήταν να σχεδιάσουν το πως θα δείχνει. έπαιζα λίγο με το p3300 τις προάλλες, και το ηχείο οι μάγκες το είχαν βάλει στο πάνω μέρος σχεδόν, το οποίο δεν κλείνει ποτέ απο κάποια θήκη. αυτό βέβαια που δεν έχω δοκιμάσει είναι να βγάλω το καπάκι να δω αν ο ήχος θα γίνει δυνατότερος. αν όντως γίνει τότε είναι για πολλές σφαλιάρες η HTC.

 

οκ... το δοκίμασα και δεν άλλαξε ο ήχος. την γλυτώσανε..

 

Κάνεις μεγάλο λάθος, έβαλαν πολλά περισσότερα στο htc Touch:

- Μεγαλύτερη RAM: όσοι έχουν ασχοληθεί ποτέ με αύξηση μνήμης σε PDA's, ξέρουν πόσο δύσκολο αυτό είναι και ακόμα δυσκολότερο να κάνεις τα WM να την δουν (να μη μιλήσω για τις υπερπροσπάθειες να κρατήσεις χαμηλή την κατανάλωση ενέργειας σε μια τέτοια συσκευή - όταν αναβάθμισα τη μνήμη στο 9000 στα 128ΜΒ, η αυτονομία υποδιπλασιάστηκε).

- Μεγαλύτερη ROM: ισχύουν τα ίδια με τα παραπάνω, μόνο που αυξάνει το κόστος.

- Καλύτερη οθόνη: σαφώς πιο ανταποκρίσιμη από αυτή του 9000 και με πιο ζωντανά χρώματα.

- GPS, WiFi (g), BT2.0 και γενικότερα ένα πληρέστερο πακέτο, πάντα συγκρινόμενο με το 9000 που είχα.

 

Εάν είσαι ικανοποιημένος με το Kaiser, δεν θα έπρεπε να αγοράσεις το htc TouchPro. Εγώ αγοράζω νέο PPC κάθε 2 - 2 1/2 χρόνια, ώστε να υπάρχει λόγος αναβάθμισης. Και σε σχέση με τα σχεδόν €1000 που είχα δώσει στο 9000 αρχές 2006, τα €540 που έδωσα για το htc TouchPro έπιασαν περισσότερο τόπο :D

No matter where you go, there you are!

https://www.facebook.com/net314 - http://freedrone.gr

Link to comment
Share on other sites

Εμενα έχει την 1.90.00.00

 

Υ.Γ. Ώπα σόρρυ λαθος. Την 1.90.401.1 έχω...σόρρυ

 

Οι ROMs που κυκλοφορούν για το htc TouchPro (επίσημες πάντα, WWE).

No matter where you go, there you are!

https://www.facebook.com/net314 - http://freedrone.gr

Link to comment
Share on other sites

 

αναρωτιέμαι, η HTC Πληρώνει άτομα για να δοκιμάζουν τις συσκευές τους πριν τις αμολύσει?

 

Για την ακρίβεια οι καταναλωτές πληρώνουν την HTC για να γίνουν δοκιμαστές...http://www.laymark.com/i/m/m052.gif

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Οσον αφορα τον ηχο του pro να ειστε ευχαριστημενοι γιατι αν ειχατε περασει απο κανα iphone θα σας ελεγα εγω ποσο θα τον εκτιμουσατε... Ουτε με δονηση στην τσεπη θα το νιωθατε ουτε σε ερημικη παραλια θα το ακουγατε και ας το ειχατε εκτος θηκης και εκτος τσαντας οποτε αε μην υπερβαλουμε. Το ηχειο του ειναι αρκετα δυνατο.
Link to comment
Share on other sites

το μόνο που κάνανε ήταν να σχεδιάσουν το πως θα δείχνει. έπαιζα λίγο με το p3300 τις προάλλες, και το ηχείο οι μάγκες το είχαν βάλει στο πάνω μέρος σχεδόν, το οποίο δεν κλείνει ποτέ απο κάποια θήκη.

πες τα χρυσοστομε

Link to comment
Share on other sites

Επειδή τώρα ετοιμάζομαι να μπώ στο PPC (με Diamond ή Touch pro δεν έχω ακόμα αποφασίσει) θα ήθελα να κάνω μια ίσως χαζή ερώτηση

Υπάρχει περίπτωση να βγει καμια cooked Rom που να προσφέρει εξελληνισμό? Ή είσαι αναγκασμένος για ελληνικά να πάρεις από ACE?

Η λύση της Paragon που πρότεινε πιο πάνω κάποιος τί είναι?

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

RX8Club.GR

Επίσημα Αναγνωρισμένο

Σωματείο Φίλων & Ιδιοκτητών RX8 Ελλάδος

Link to comment
Share on other sites

Επειδή τώρα ετοιμάζομαι να μπώ στο PPC (με Diamond ή Touch pro δεν έχω ακόμα αποφασίσει) θα ήθελα να κάνω μια ίσως χαζή ερώτηση

Υπάρχει περίπτωση να βγει καμια cooked Rom που να προσφέρει εξελληνισμό? Ή είσαι αναγκασμένος για ελληνικά να πάρεις από ACE?

Η λύση της Paragon που πρότεινε πιο πάνω κάποιος τί είναι?

 

diamond greek rom

 

κοιτα εκει φιλε μου :)

 

μακρια απο paragon....εχει σταματησει να ειναι συμβατες οι εφαρμογες της μετα τα wm 6.0..

 

δημιουργουν κοληματα και καταληγουν συνηθως σε hard reset..

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ή είσαι αναγκασμένος για ελληνικά να πάρεις από ACE?

 

Γιατί είσαι αναγκασμένος να έχεις ελληνικό μενού στη συσκευή σου; Το θεωρείς τόσο απαραίτητο από τη στιγμή που έχουν βρεθεί έμπιστες λύσεις για την πλήρη υποστήριξη των ελληνικών;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
έπαιζα λίγο με το p3300 τις προάλλες, και το ηχείο οι μάγκες το είχαν βάλει στο πάνω μέρος σχεδόν, το οποίο δεν κλείνει ποτέ απο κάποια θήκη.

 

Ακριβώς το ίδιο ισχύει και για το Diamond.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...