Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εάν τα δοκιμάσεις θα καταλάβεις ότι κάνουν πολλά περισσότερα πράγματα από το προεγκατεστημένο.

 

Γιάννη, το πέρασα, το δοκίμασα και μετά δοκίμασα και άνοιξα μία σημείωση κατά τη διάρκεια μιας κλήσης, η οποία διαθέτει μπάρα ηχογράφησης και μου έκανε ακριβώς το ίδιο! Αν κάνω λάθος πείτε μου τι παραπάνω έχει το ένα απ'το άλλο.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

θα μπορουσατε να μου προτεινετε ενα ευκολο στη χρηση προγραμμα με το οποιο να επιλεγουμε για ποιους αριθμους θα χτυπαει το κινητο;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

λυστε μου μια απορια λιγο χαζη..γινεται να βαλω στα πληκτρα home και arrow να εκτελουν προγραμματα ?το εψαξα αλλα δεν το βρηκα στις οδηγιες..
My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
θα μπορουσατε να μου προτεινετε ενα ευκολο στη χρηση προγραμμα με το οποιο να επιλεγουμε για ποιους αριθμους θα χτυπαει το κινητο;

 

MagiCall. To καλύτερο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα μπορουσε καποιος να αναφέρει μερικά προγραμματα και patch που πρεπει οπωσδηποτε να εχουμε εγκατεστημενα στο diamond ???

 

Μια λιστα θα ηθελα απλα και εγω θα ψαξω να τα βρω στα γνωστα μερη.....

Link to comment
Share on other sites

To phone canvas του Opal πας να βάλεις ή του Diamond; Δώσε περισσότερες λεπτομέρειες.

 

 

 

Είναι για τα HTC με ότι αυτό συνεπάγεται! ;)

...του Diamond, δηλαδη αυτο ---> http://www.inethouse.info/user/whonk0ws/2009/02/28/htc_phone_canvas_slide_to_answerignore/

Link to comment
Share on other sites

Eχω βαλει το magical και το G-Profile και θΑ ηθελα να μου πειτε πως μπορω να τα ρυθμισω ωστε σε καποιο προφιλ το τηλεφωνο να χτυπαει μονο οταν με περνει ενα συγκεκριμενος αριθμος

 

 

στο magical πως μπορω να ρυθμισω το τηλεφωνο να χτυπαει για ενα αριθμο μονο;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Τρομερο το fingerkbd αλλα δεν δουλευει το Τ9

Ξερει κανεις τι φταιει?

Ευχαριστω

Αγγελίες στο Buy & Sell μόνο !
Link to comment
Share on other sites

Τρομερο το fingerkbd αλλα δεν δουλευει το Τ9

Ξερει κανεις τι φταιει?

Ευχαριστω

 

Τι εννοείς δεν δουλευει το Τ9? Αφου ειναι full qwerty keyboard. Αν εννοείς οτι θες να σου συμπληρώνει την λεξη καθως πληκτρολογείς και να σου βγάζει να διαλέξεις τοτε πρέπει να 'τικάρεις' την ανάλογη επιλογή στις ρυθμίσεις.

Link to comment
Share on other sites

Eχω βαλει το magical και το G-Profile και θΑ ηθελα να μου πειτε πως μπορω να τα ρυθμισω ωστε σε καποιο προφιλ το τηλεφωνο να χτυπαει μονο οταν με περνει ενα συγκεκριμενος αριθμος

 

 

στο magical πως μπορω να ρυθμισω το τηλεφωνο να χτυπαει για ενα αριθμο μονο;

δημιουργεις ΠΡΩΤΑ την "ασπρη λιστα" με τον αριθμο που θες και κλικαρεις την επιλογη default.ΜΕΤΑ δημιουργεις την "μαυρη λιστα" και κλικαρεις την επιλογη "hang up" :)

 

αυτα που σου γραφω ειναι για το magicall.για το G-alarm δεν ξερω

Link to comment
Share on other sites

καπου ειχε παρει το ματι στο site των xda οτι ετοιμαζανε το manilla του διαμαντιου 2 με αυτο τι γινεται ειναι ετοιμο δν ειναι ξερει κανεις και αν γινεται να το κατεβασω αν ειναι ετοιμο

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

καπου ειχε παρει το ματι στο site των xda οτι ετοιμαζανε το manilla του διαμαντιου 2 με αυτο τι γινεται ειναι ετοιμο δν ειναι ξερει κανεις και αν γινεται να το κατεβασω αν ειναι ετοιμο

Από ότι λέγεται, μέσα στο ΣΚ (22/03/09) θα το δώσουν για εγκατάσταση... φαινεται πάντως καλό.

Link to comment
Share on other sites

δημιουργεις ΠΡΩΤΑ την "ασπρη λιστα" με τον αριθμο που θες και κλικαρεις την επιλογη default.ΜΕΤΑ δημιουργεις την "μαυρη λιστα" και κλικαρεις την επιλογη "hang up" :)

 

αυτα που σου γραφω ειναι για το magicall.για το G-alarm δεν ξερω

 

χιλια ευχαριστω

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

ααα ωραια μηπως ξερουμε αν θα υποστηριζει ελληνικα οχι οτι με χαλανε τα αγγλικα

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

δημιουργεις ΠΡΩΤΑ την "ασπρη λιστα" με τον αριθμο που θες και κλικαρεις την επιλογη default.ΜΕΤΑ δημιουργεις την "μαυρη λιστα" και κλικαρεις την επιλογη "hang up" :)

 

 

Τα έκανα αυτά και δουλεύει , δεν έχω ήχο όμως στις εισερχόμενες από την άσπρη λίστα , κάνει μόνο ένα μπιπ και μου δείχνει πως υπάρχει κλήση σε εξέλιξη περιμένοντας να απαντήσω .

Link to comment
Share on other sites

Τα έκανα αυτά και δουλεύει , δεν έχω ήχο όμως στις εισερχόμενες από την άσπρη λίστα , κάνει μόνο ένα μπιπ και μου δείχνει πως υπάρχει κλήση σε εξέλιξη περιμένοντας να απαντήσω .

εισαι σιγουρος οτι στο sounds and notifications εχει βαλει να παιζει ηχος στο incoming calls?

Link to comment
Share on other sites

Τρομερο το fingerkbd αλλα δεν δουλευει το Τ9

Ξερει κανεις τι φταιει?

Ευχαριστω

Το βρήκες με Ελληνικά? γιατί αυτό που κατέβασα έχει μόνο αγγλικά.

Link to comment
Share on other sites

εισαι σιγουρος οτι στο sounds and notifications εχει βαλει να παιζει ηχος στο incoming calls?

 

 

Δεν βρήκα τέτοια επιλογή στα options του magicall 2.2.2 , αν πάλι εννοείς τις ρυθμίσεις της συσκευής είναι εντάξει , αφού με απενεργοποιημένο το magicall το τηλέφωνο χτυπάει κανονικά .

Link to comment
Share on other sites

με το manilla 2 μηπως εχουμε κανενα νεοτερο για το ποτε βγαινει αν εχει βγει ???

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...