Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εγκατεστησα το ManilaCustomizer.exe.αλλα μου βγαζει σφαλμα και λεει οτι θελει ενα νεοετρο αρχειο .net compact framework απο αυτο που ειναι εγκατεστημενο στην συσκευη. μπορει καποιος να βοηθησει?

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

εγκατεστησα το ManilaCustomizer.exe.αλλα μου βγαζει σφαλμα και λεει οτι θελει ενα νεοετρο αρχειο .net compact framework απο αυτο που ειναι εγκατεστημενο στην συσκευη. μπορει καποιος να βοηθησει?

 

Πρέπει να κατεβάσεις το NET Framework 3.5 απο το site της Microsoft.

Link to comment
Share on other sites

για αλλη μια φορα εχεις δικιο εγω τα εκανα σαλατα.παλι καλα που ειστε και εσεις και βοηθατε εμας τους ασχετους

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Pleon... Spb Wireless Monitor.

 

Anabathmismeno kai poly kalytero.

 

εχω βαλει το παραπανω προγραμμα φιλε μου αλλα σε σχεση με το προηγουμενο(spb gprs monitor) απ' οτι βλεπω δεν μπορω με ενα κλικ να συνδεθω/αποσυνδεθω στο ιντερνετ.κανω κατι λαθος ή απλα οντως δεν γινεται με το spb wireless monitor?

τα φωτα σας παιδια please!

Link to comment
Share on other sites

1. ρε παιδια μηπωσ μπορητε να με βοηθησεται στο θεμα με το gps γιατι το ειχα ανοικτο γυρο στα 30 λεπτα και δεν εβροισκε δορυφορο ενω εχω κανει ανανεωση στο QuikGPS. τα φωτα σας ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Βγές έξω και αφησε το εκεί για ώρα. Πρώτη φορά θέλει λίγη ώρα. Ακόμα στην ρυθμίσεις βάλε Com4 και Nmea 4800 (αν θυμάμαι καλά)
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μήπως έχει κάποιος μια λύση να μου δώσει, γιατί όταν το έχω στην τσέπη μου και χτυπήσει, απαντάει μόνο του λόγο του οτι πατιούντε τα πλήκτρα!

 

Ευχαριστώ!

iPhone 2G 16GB - iPhone 3G 16GB - iPhone 3Gs 32GB - iPhone 4 16GB -iPhone 4s 16GB - iPhone 5 16GB - iPhone 5s 64GB - iPhone 6 Plus 128GB - iPhone 7 Plus 256GB
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδιά, μήπως έχει κάποιος μια λύση να μου δώσει, γιατί όταν το έχω στην τσέπη μου και χτυπήσει, απαντάει μόνο του λόγο του οτι πατιούντε τα πλήκτρα!

 

AnswerkeysDisabler.v0.5.1.CAB

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1. ρε παιδια μηπωσ μπορητε να με βοηθησεται στο θεμα με το gps γιατι το ειχα ανοικτο γυρο στα 30 λεπτα και δεν εβροισκε δορυφορο ενω εχω κανει ανανεωση στο QuikGPS. τα φωτα σας ευχαριστω.

 

Δοκίμασε πρώτα το GPS Test και όταν βρει τη θύρα και κλειδώσει δορυφόρους... τρέξε το Destinator.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

 

Ευχαριστώ, αν και δε βρήκα ακόμα πως λειτουργεί....:(

iPhone 2G 16GB - iPhone 3G 16GB - iPhone 3Gs 32GB - iPhone 4 16GB -iPhone 4s 16GB - iPhone 5 16GB - iPhone 5s 64GB - iPhone 6 Plus 128GB - iPhone 7 Plus 256GB
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μήπως έχει κάποιος μια λύση να μου δώσει, γιατί όταν το έχω στην τσέπη μου και χτυπήσει, απαντάει μόνο του λόγο του οτι πατιούντε τα πλήκτρα!

 

Ευχαριστώ!

Εννοείς και με την καινούρια rom με το slide to answer;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μήπως έχει κάποιος μια λύση να μου δώσει, γιατί όταν το έχω στην τσέπη μου και χτυπήσει, απαντάει μόνο του λόγο του οτι πατιούντε τα πλήκτρα!

 

Ευχαριστώ!

 

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=422871

 

http://www.youtube.com/watch?v=rw_bztlQuZw

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε πρώτα το GPS Test και όταν βρει τη θύρα και κλειδώσει δορυφόρους... τρέξε το Destinator.

το κατεβασα αλλα μου λεει οτι δεν ειναι εγκηρει εφαρμογη

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μήπως έχει κάποιος μια λύση να μου δώσει, γιατί όταν το έχω στην τσέπη μου και χτυπήσει, απαντάει μόνο του λόγο του οτι πατιούντε τα πλήκτρα!

 

Ευχαριστώ!

 

pocket shield 2.5 το εχω και εγω,παρα πολυ καλο.στο γνωστο μαγαζακι

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Το Ultimate Theft Alert v3.5 το ξερετε;

ειναι προγραμμα το οποιο σε περιπτωση που καποιος σας κλεψει το κινητο και αλλαξει sim το προγραμμα αμεσως στελνει στους αριθμους που εχετε ορισει τον τηλεφωνικο του καταλογο, σας στελνει μεσω μηνυματος το στιγμα του, καθως και τα μηνυματα που ανταλλασει.παντα απο την καρτα του και χωρις να το παρει ειδηση.

 

το χρησιμοποιει κανεις αυτο το προγραμμα;

ξερετε πως ρυθμιζεται;

ειναι αποτελεσματικο;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
το κατεβασα αλλα μου λεει οτι δεν ειναι εγκηρει εφαρμογη

 

Παράξενο! Δοκίμασε και αυτό από εδώ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το Ultimate Theft Alert v3.5 το ξερετε;

ειναι προγραμμα το οποιο σε περιπτωση που καποιος σας κλεψει το κινητο και αλλαξει sim το προγραμμα αμεσως στελνει στους αριθμους που εχετε ορισει τον τηλεφωνικο του καταλογο, σας στελνει μεσω μηνυματος το στιγμα του, καθως και τα μηνυματα που ανταλλασει.παντα απο την καρτα του και χωρις να το παρει ειδηση.

 

το χρησιμοποιει κανεις αυτο το προγραμμα;

ξερετε πως ρυθμιζεται;

ειναι αποτελεσματικο;

 

Δεν είναι δύσκολο να βρεις τις ρυθμίσεις του. Προσοχή όμως στο χειρισμό γιατί μπορεί να κλειδώσεις τη συσκευή σου.

 

Δεν είναι απόλυτα αξιόπιστο σε περίπτωση που βρεθεί στα χέρια γνώστη γιατί με ένα hard reset εξαφανίζεται.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...