Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να σημειώσουμε ότι το GSEN είναι και free.

 

Ευχάριστο, εντυπωσιακό αλλά και ίσως κουραστικό μετά από λίγο καιρό... :O

 

Καλό είναι για όποιον τον ενδιαφέρει να μπαίνει στο επίσημο site και να το ελέγχει μιας και αναβαθμίζεται πολύ συχνά.

 

http://s-k-tools.com/index.html?m_util.html#gsen

 

Γιατί είναι "κουραστικό μετά από λίγο καιρό" δεν το κατάλαβα.Αλλά πιστεύω ότι θα το καταλάβω μόλις μου έρθει το diamond και το εγκαταστήσω...:D

Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

τελικα με ποιο τροπο μπορουμε να κανουμε τον καιρο να ανανεωνεται?

 

με wind plus non stop μπορω να εχω live ενημερωση για email απο msn? δημιουργησα account κτλ αλλα δεν μπορω να δω τα emails

 

το quickgps που μου ζηταει συνεχεια να κανει ενα download πως μπορω να το ενημερωσω?

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
@potakas: Είναι αρκετά ευαίσθητο στις διάφορες γωνίες που κρατάμε το Diamond και κατά συνέπεια γυρίζει από portrait σε landscape και αντίστροφα ακόμα και μερικές φορές που δεν το επιθυμούμε. Βέβαια είναι αρκετά παραμετροποιήσιμο και είναι και θέμα γούστου η όλη χρήση του. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
το quickgps που μου ζηταει συνεχεια να κανει ενα download πως μπορω να το ενημερωσω?

 

By default κάνει αυτόματα ενημέρωση όταν η συσκευή σου βρει Internet. Είτε μέσω USB είτε μέσω Wifi. Δεν σου κάνει εσένα;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

By default κάνει αυτόματα ενημέρωση όταν η συσκευή σου βρει Internet. Είτε μέσω USB είτε μέσω Wifi. Δεν σου κάνει εσένα;

 

σωστα, ειχα αρκετες μερες να το συνδεσω στο pc

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

@potakas: Είναι αρκετά ευαίσθητο στις διάφορες γωνίες που κρατάμε το Diamond και κατά συνέπεια γυρίζει από portrait σε landscape και αντίστροφα ακόμα και μερικές φορές που δεν το επιθυμούμε. Βέβαια είναι αρκετά παραμετροποιήσιμο και είναι και θέμα γούστου η όλη χρήση του. :rolleyes:

Εγω ειχα βαλει την πρωτη εκδοση και την κρατησα μια μερα, τωρα με την τελευταια πιστευω οτι μπορει να την φερει καποιος στα μετρα του. Αν καποιος χρησιμοποιει συχνα landscape ειναι καλο, εγω δεν το χρησιμοποιω ποτε.

τελικα με ποιο τροπο μπορουμε να κανουμε τον καιρο να ανανεωνεται?

 

με wind plus non stop μπορω να εχω live ενημερωση για email απο msn?

 

το quickgps που μου ζηταει συνεχεια να κανει ενα download πως μπορω να το ενημερωσω?

Με wind plus το quickgps κανει update για msn το ξεχνας.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα βαλει την πρωτη εκδοση και την κρατησα μια μερα, τωρα με την τελευταια πιστευω οτι μπορει να την φερει καποιος στα μετρα του. Αν καποιος χρησιμοποιει συχνα landscape ειναι καλο, εγω δεν το χρησιμοποιω ποτε.

 

Με wind plus το quickgps κανει update για msn το ξεχνας.

 

με τον καιρο ξερεις καθολου τι παιζει?

 

αν δεν γινεται μεσω wind plus non stop, γινεται μεσω usb σε pc με internet? Αν ειναι να το βαζω 2 λεπτα καθε πρωι στο pc και να ανανεωνεται

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

με τον καιρο ξερεις καθολου τι παιζει?

 

αν δεν γινεται μεσω wind plus non stop, γινεται μεσω usb σε pc με internet? Αν ειναι να το βαζω 2 λεπτα καθε πρωι στο pc και να ανανεωνεται

 

Με wind plus προς το παρον δεν γινεται, στο pc ή με wifi γινεται, μπορεις να κανεις με wind internet τα kb ειναι 3 με 4 και η χρεωση θα ειναι ελαχιστη.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

πως μπορω να φαινονται οι φωτο των αλμπουμ των τραγουδιων μου στο wm player?
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

re paidia aksizi to Diamond? skeftome na to agoraso tin deftera...

aksizi ta lefta tou? to touch flo 3D arxika itane argo, tora me ta updates egine kalytero?

 

Me provlimatizi i agora tou afou 4Gb ine liga kai i defteri mou epilogi agoras ine to iphone 3G :s

esis pio 8a pernate?(an dinate 80 euros mono gia na to parete me syndesi)

PROUD ARSENAL FAN

http://images.skysports.com/images/badges/100x100/3.gif

Link to comment
Share on other sites

με τα νεα updates μια χαρά τα πάει ... τώρα αν θες μπορείς να περιμένεις το touch pro αν δεν σου αρκούν τα 4 gb , που θα μπορείς να βάλεις μέχρι 16...
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

:!::!::!:to kinito ta spaei to peire o pateras m prin 2 meres kai einai tromero eidika ta graphics mesa kai to design dn pezonte!!!!!i phone you can go back where you came from!:!::!::!:
Link to comment
Share on other sites

και πάλι μπλαίκεις το iphone ... δεν αρκεί αυτό γράφεις με λατινικούς χαρακτήρες και όλο τα ίδια και τα ίδια λες ... το iphone μια λέξη είναι και όχι 2 και επίσης αν δεν σου αρέσει το iphone απλα μην το πάρεις ...
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Me provlimatizi i agora tou afou 4Gb ine liga kai i defteri mou epilogi agoras ine to iphone 3G :s

esis pio 8a pernate?(an dinate 80 euros mono gia na to parete me syndesi)

 

Ti apantisi perimeneis edw sto section twn WM?

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παραγγελία σάββατο βράδυ από το e-shop της cosmote για το διαμάντι.

Σε 12 άτοκες δόσεις (599/12). To έχει στα χέρια της η speedex και το περιμένω μέχρι το μεσημέρι. Not bad.

Μένει να δω αν θα κλάψω τα λεφτά...

 

By the way πουλώ το nokia 6290 σε άριστη κατάσταση και με εγγύηση και με φορτιστή usb 180 γιούρια και fujitsu pocket loox n520 (gps-wifi) 200. Αν ενδιαφέρεται κανείς..

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Mporei kanpios na anevasei kapios to arxeio ths ace gia ta ellhnika...

 

Na dwkhmasoume ean paizei kai se meas...

 

Min to dokimaseis... de tha to glytwseis to hard reset.

 

H ACE Hellas exei database me ta IMEI twn ellinikwn syskevwn kai otan kanei detect allo IMEI... telos. :O

 

(Toulaxiston etsi ginotan stis mexri prin to Diamond syskeves.)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ποιος?

Ο τελευταιος τον περνει αυτοματα παντως.

 

Autos pou exei mesa to Diamond o 9 den einai??? Den mporo na valo ta proxy oste na peksei,,,

 

Εγω ειχα βαλει την πρωτη εκδοση και την κρατησα μια μερα, τωρα με την τελευταια πιστευω οτι μπορει να την φερει καποιος στα μετρα του. Αν καποιος χρησιμοποιει συχνα landscape ειναι καλο, εγω δεν το χρησιμοποιω ποτε.

 

Με wind plus το quickgps κανει update για msn το ξεχνας.

 

Emena den mou ananeonete to quikgps,Exesis kapoia idiaiteri ri8misi?

Link to comment
Share on other sites

παιδιά πήρα τηλέφωνο στην Cosmote και πήγα και σε κατάστημα Γερμανός και μου είπαν ότι δεν υπάρχει ούτε για δείγμα. Αλλά είπαν ότι θα έχουν μέσα στην εβδομάδα παραλαβές.
Link to comment
Share on other sites

Min to dokimaseis... de tha to glytwseis to hard reset.

 

H ACE Hellas exei database me ta IMEI twn ellinikwn syskevwn kai otan kanei detect allo IMEI... telos. :O

 

(Toulaxiston etsi ginotan stis mexri prin to Diamond syskeves.)

 

 

Den me peirazei ...exw full backup....

 

Sto cruise mpantws den xriazotane meta na kanw hard reset....aplo reset hthele kai epeze...

 

ean to exei kapios as to anevazei kapou....

Link to comment
Share on other sites

Ποιος?

Ο τελευταιος τον περνει αυτοματα παντως.

 

Autos pou exei mesa to Diamond o 9 den einai??? Den mporo na valo ta proxy oste na peksei,,,

 

 

 

Emena den mou ananeonete to quikgps,Exesis kapoia idiaiteri ri8misi?

 

Κανε σύνδεση , ανοιξε μια σελίδα με ΙΕ και δοκίμασε.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Emfanisiaka ta idia. Einai omws akoma pio grigori kai eksisou statheri. H nea ekdosi tou Radio exw tin aisthisi oti einai kalyteri (an kai anamenetai akoma pio kainourgia).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...