Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Mono ean ksekleidwseis ti syskevi gia na mporesei na dexthei opoiadipote ROM.

 

εχω βαλει HardSPL αν εννοεις αυτο

στην συσκευη γραφει στο πρασινο upgrade ROM code error

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ρε παιδια πιρα σημερα το διαμαντι απο wind και ειναι αγγλικο μπορο να το κανω ελλινηκο ? ευχαριστο.
Link to comment
Share on other sites

καταφερα και περασα και την shine on του πανου !!!

 

δλδ shine on και 1.37 hong kong περνανε !!! 2.03 οχι !!!

 

πειτε καμια ιδεα ρε παιδια ...

 

Όταν λές 2,03 να φανταστώ οτι εννοείς την 2.03.831.2 κατεβασμενη απο το site της htc στο HK? Αν όχι δοκίμασε και απο εκεί.Αν σου πέρασε μια ασιατική έκδοση θα σου περάσει και τις ποιο καινούριες.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, συνάντησα ενα προβλημματάκι σήμερα. Άλλαξα SIM στο Diamond και πλεον δεν παίζει το ringtone, χτυπάει μόνο η δόνηση. Δεν πείραξα τίποτα σε ρυθμίσεις αυτές τις μέρες. Έχει ξαναπαρουσιαστεί σε κάποιον?
Link to comment
Share on other sites

Eκανα την αναβαθμιση σημερα και οταν περναω το 1.4.3.0 μου πεταει σφαλμα ''confirmation: The files have been changed!'' ti κανω?

 

Ολα οκ να ναι καλα ο doganos ... Ευχαριστω πολυ:D

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ρε παιδια πιρα σημερα το διαμαντι απο wind και ειναι αγγλικο μπορο να το κανω ελλινηκο ? ευχαριστο.

 

Εάν το κουτί έχει τις σφραγίδες της ACE Hellas... ναι. Εάν δεν τις έχει... όχι.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

αν εξαιρεσουμε το συγχρ-μο δεν εχω δοκιμασει ακομα τιποτε αλλοακομα,τωρα που συνδεσα το διαμαντι με τον υπολογιστη ,ζητησα ενημερωση καιρου κ΄μου εβγαλε οτι υπαρχει προβλημα συνδεσης αντιστοιχα χθες με wifi εκανε ενημερωσε ,ποια ηδιαφορα?
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση για το update:

Εκγαθιστώ την "Touch Diamond - Ελληνικά έκδοση 1.4.3.0"

ή

"Touch Diamond - Ελληνικά έκδοση 1.4.3.0 (χωρίς Installer)"

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση για το update:

Εκγαθιστώ την "Touch Diamond - Ελληνικά έκδοση 1.4.3.0"

ή

"Touch Diamond - Ελληνικά έκδοση 1.4.3.0 (χωρίς Installer)"

 

Ευχαριστώ.

Οποια σου παρει απ'τις 2, το ιδιο ειναι...

Link to comment
Share on other sites

αν εξαιρεσουμε το συγχρ-μο δεν εχω δοκιμασει ακομα τιποτε αλλοακομα,τωρα που συνδεσα το διαμαντι με τον υπολογιστη ,ζητησα ενημερωση καιρου κ΄μου εβγαλε οτι υπαρχει προβλημα συνδεσης αντιστοιχα χθες με wifi εκανε ενημερωσε ,ποια ηδιαφορα?

 

Μήπως δεν είχε προλάβει να συγχρονίσει;Δοκίμασε και αυτό.Άνοιξε μια σελίδα στον opera και μετά κάνε ενημέρωση.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως δεν είχε προλάβει να συγχρονίσει;Δοκίμασε και αυτό.Άνοιξε μια σελίδα στον opera και μετά κάνε ενημέρωση.

 

ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ "σφαλμα" κ΄λεει "ελεγξτε εαν λειτουργουν κ΄αλλες εφαρμογες που χρησιμοποιουν την ιδια συνδεση" εγω μπαινω απο το πσ της δουλειας μου,αυτο φταει?

 

"to sync media you must set up a partnerhip with a 32mb or larger storage card........click the sync tab,select the storage card and click set up sync"

μου βγαζει αυτο μετα απο το συγχ-σμο ,γιατι πρεπει νατο κανω? για ναπερασω τις φωτο στο διαμαντι? εγω απαντω ¨οχι

Link to comment
Share on other sites

απο τοτε που περασα τη νεα rom μου βγαζει το google maps.

αυτο ειναι συστημα πλοηγησης;

πως λειτουργει,οδηγιες χρησης;

πρεπει να ειμαστε συνεχως online για να λειτουργει ή κατεβαζουμε μια φορα το χαρτη και το χρησιμοποιουμε οποτε θελουμε;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

παιδια ακομα δεν εχω παρει απαντηση.Ρωταω λοιπον αυτους που εχουν αγορασει το διαμαντι απο το expansys και τους βγηκε κινεζικο,το αγορασατε απο το ελληνικο ή το αγγλικο site?????Σας παρακαλω απαντηστε γιατι ειμαι 1 κλικ πριν το αγορασω.

Ευχαριστω....

Link to comment
Share on other sites

παιδια ακομα δεν εχω παρει απαντηση.Ρωταω λοιπον αυτους που εχουν αγορασει το διαμαντι απο το expansys και τους βγηκε κινεζικο,το αγορασατε απο το ελληνικο ή το αγγλικο site?????Σας παρακαλω απαντηστε γιατι ειμαι 1 κλικ πριν το αγορασω.

Ευχαριστω....

Δε νομίζω ότι έχει καμιά διαφορά. Από την ίδια αποθήκη φεύγουν τα προϊόντα.

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω ότι έχει καμιά διαφορά. Από την ίδια αποθήκη φεύγουν τα προϊόντα.

 

κανεις λαθος φιλε μου.Το ελληνικο σιτε στελνει απο γαλλια ενω το αγγλικο απο το μαγαζι στην αγλλια

Link to comment
Share on other sites

κανεις λαθος φιλε μου.Το ελληνικο σιτε στελνει απο γαλλια ενω το αγγλικο απο το μαγαζι στην αγλλια

ok.. :) Δεν ήξερα ότι είχε και Αγγλία. Νόμιζα ότι όλα φεύγανε από Γαλλία.

Link to comment
Share on other sites

Όταν λές 2,03 να φανταστώ οτι εννοείς την 2.03.831.2 κατεβασμενη απο το site της htc στο HK? Αν όχι δοκίμασε και απο εκεί.Αν σου πέρασε μια ασιατική έκδοση θα σου περάσει και τις ποιο καινούριες.

 

εννοω την 2.03.405.2 την οποια μου λεει να κατεβασω απο το ευρωπαικο site οταν βαζω το serial μου !!!

και στο 99% μου την βγαζει corrupt !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ας μου θυμίσει κάποιος πώς ορίζουμε τις επαφές για ταχεία κλήση.

Δεν μπορώ να το βρω με τίποτα...

 

Milas gia to tab twn epafwn sto TF3D?

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια ακομα δεν εχω παρει απαντηση.Ρωταω λοιπον αυτους που εχουν αγορασει το διαμαντι απο το expansys και τους βγηκε κινεζικο,το αγορασατε απο το ελληνικο ή το αγγλικο site?????Σας παρακαλω απαντηστε γιατι ειμαι 1 κλικ πριν το αγορασω.

Ευχαριστω....

 

Oses tetoies syskeves gnwrizw einai apoto elliniko expansys. Den kserw omws kata poso mporeis na stirixteis se afto.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω βαλλει στο diamond τη μεγαλη μπαταρια των 1340.

Η βαση που εχω στο αυτοκινητο [για gps] κανει μονο για την 900 μπαταρια.

Εχει κανεις να μου προτεινει καμμια βαση γιατι με την νεα μπαταρια εχει.. παχυνει το κινητο??

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω βαλλει στο diamond τη μεγαλη μπαταρια των 1340.

Η βαση που εχω στο αυτοκινητο [για gps] κανει μονο για την 900 μπαταρια.

Εχει κανεις να μου προτεινει καμμια βαση γιατι με την νεα μπαταρια εχει.. παχυνει το κινητο??

 

Νομίζω οτι τώρα που έβαλες την μεγάλη την μπαταρία, το διαμάντι έχει τις διαστάσεις του touch pro.

Άρα ψάχνεις βάση για touch pro.

Όπως είπα και πρίν όμως, ΝΟΜΙΖΩ δεν είμαι σίγουρος.

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια εχω βαλλει στο diamond τη μεγαλη μπαταρια των 1340.

Η βαση που εχω στο αυτοκινητο [για gps] κανει μονο για την 900 μπαταρια.

Εχει κανεις να μου προτεινει καμμια βαση γιατι με την νεα μπαταρια εχει.. παχυνει το κινητο??

 

Tha elega na pareis mia kali universal basi gia na dexetai sxedon oles tis syskeves.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια ακομα δεν εχω παρει απαντηση.Ρωταω λοιπον αυτους που εχουν αγορασει το διαμαντι απο το expansys και τους βγηκε κινεζικο,το αγορασατε απο το ελληνικο ή το αγγλικο site?????Σας παρακαλω απαντηστε γιατι ειμαι 1 κλικ πριν το αγορασω.

Ευχαριστω....

 

Απο όποιο site και να το αγοράσεις το ίδιο θα σου ερθει.Οι αποθήκες είναι στη Γαλλία ανεξάρτητα απο που θα το παραγγείλεις.Η συσκευή είναι απο ΗΚ με αγγλική ρομ.

 

εννοω την 2.03.405.2 την οποια μου λεει να κατεβασω απο το ευρωπαικο site οταν βαζω το serial μου !!!

και στο 99% μου την βγαζει corrupt !!!

 

εφόσον δέχεται το serial τότε δεν έχεις πρόβλημα.Δοκίμασες απο αλλο pc?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...