Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πηγα στο MULTIRAMA και ειχε ενα μινι usb αλλα δεν εκανε στο διαμαντι.Ειχε δυο γωνιες ενω το διαμαντι μια...

 

και με τις 2 γωνίες πάλι μπαίνει η htc το έχει κάνει έτσι να φορτίζεται το htc απο παντού και απο τον φορτιστή της htc μόνο το HTC

Καλύτερη η πορεία απο τον προορισμό
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μην το βλέπεις στην όψη

το δοκίμασες;

μπαίνει

(πρόσεχε υπάρχουν δυο ήδη miniUSB, εσύ θες το "αδύνατο")

 

τα HTC έχουν ExtUSB port που μια χαρά δουλεύει και σαν σκέτο USB

όταν λέμε μια κουβέντα πίστεψε με δεν την λέμε στον αέρα

 

Δεν το δικιμασα γιατι ηταν σφραγισμενο.Αν το ανοιγα θα επρεπε να το αγορασω και δεν ημουν σιγουρος.

Δεν αντιλεγω με οσα λετε παιδια γι αυτο αλλωστε ζηταμε τη γνωμη σας και σας ευχαριστουμε πολυ για τη βοηθεια,απλα προσεχουμε λιγο να μην περνουμε αντικειμενα που μετα απο λιγο θα ειναι αχρηστα.Και πιστευω πως ολοι στα σπιτια μας εχουμε ουκ ολιγα απ'αυτα.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Με την αλλαγη skin καταργητε και η βιντεοκληση?

 

Ναι... και κατά τη γνώμη μου δεν αξίζει το κέρδος των 9 αυτών ΜΒ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!Απο σήμερα είμαι και εγώ κάτοχως του Διαμαντιού!!θα ήθελα να ρωτήσω αν υπαρχει καποιο συγκεκριμενο antivirus για αυτο το κιν??

ΚΟΥΒΑΝΟΙ!!Κάθε Παρασκευή 19:00-21:00,για στοίχημα και όχι μόνο...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Oι προτασεις μας στο betradio.dom.gr

football-manager.gr

blog-->koubanoiradio.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
θα ήθελα να ρωτήσω αν υπαρχει καποιο συγκεκριμενο antivirus για αυτο το κιν??

 

Δεν το χρειάζεσαι, κανένας μας δεν χρησιμοποιεί και δεν έχουν αναφερθεί προβλήματα τέτοιου είδους μέχρι τώρα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Eπειδη μπαινω στο internet απο το Diamond,γι'αυτο το λογω ελεγα μηπως χρειαζεται καποιο antivirus ειδικα οταν θα καταβαζω καποιο αρχειο....ευχαριστω γαι την απαντηση....

ΚΟΥΒΑΝΟΙ!!Κάθε Παρασκευή 19:00-21:00,για στοίχημα και όχι μόνο...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Oι προτασεις μας στο betradio.dom.gr

football-manager.gr

blog-->koubanoiradio.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα τα πάντα.. Απο firmware , radio κτλ...

Το πρόβλημα παλιά δεν υπήρχε.. Τελικά το πήγα σήμερα.. Μου είπαν οτι έτυχε και σε άλλους..

 

ΑΣΕ...

Link to comment
Share on other sites

Eπειδη μπαινω στο internet απο το Diamond,γι'αυτο το λογω ελεγα μηπως χρειαζεται καποιο antivirus ειδικα οταν θα καταβαζω καποιο αρχειο....ευχαριστω γαι την απαντηση....

Όχι πατριώτη. Μια χαρά θα είσαι.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις απαντησεις σας,κατι ακομα...εχει καταβασει κανενας χαρτες για το GPS?αν,ναι απο που?

ΚΟΥΒΑΝΟΙ!!Κάθε Παρασκευή 19:00-21:00,για στοίχημα και όχι μόνο...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Oι προτασεις μας στο betradio.dom.gr

football-manager.gr

blog-->koubanoiradio.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ευχαριστω για τις απαντησεις σας,κατι ακομα...εχει καταβασει κανενας χαρτες για το GPS?αν,ναι απο που?

 

Υπαρχουν όλες οι επιλογές στο ipmart-forum.com

 

Δοκίμασε ποιο κάνει στις απαιτήσεις σου και αποφάσισε. Πάντως είναι από τα προγράμματα που αξίζει να έχεις original. Μόνο έτσι θα βλέπουμε χάρτες να ανανεώνονται.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πως απεγκαταστω το destonator? Εχω την εκδοση v7.0.0.463. . και προσπαθω να την αφαιρεσω για να βαλω την τελευταια v7.0.0.588.11 . Δεν μου την εμφανιζει το diamond στη λιστα add/remove των προγραμματων για να το αφαιρεσω. Πως γινεται η αφαιρεση στα προγραμματα που δεν εμφανιζονται εκει?

Thanks ,

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν μου την εμφανιζει το diamond στη λιστα add/remove των προγραμματων για να το αφαιρεσω.

 

Ειδικά το Destinator μπορείς να το απεγκαταστήσεις εάν πας και σβήσεις ολόκληρο το φάκελο DestinatorApps από εκεί που τον έχεις εγκαταστήσει. Προσοχή αυτό δεν ισχύει με όλα τα προγράμματα.

 

Επίσης καλό είναι να μην αναφέρεις ότι φέρεις παράνομο λογισμικό στη συσκευή σου. Ας είμαστε περισσότερο διακριτικοί με αυτά τα θέματα.

 

Πάντως athanaso είσαι ακούραστος τι να πω.

 

Μη το λες... :hypno:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ειδικά το Destinator μπορείς να το απεγκαταστήσεις εάν πας και σβήσεις ολόκληρο το φάκελο DestinatorApps από εκεί που τον έχεις εγκαταστήσει.

 

 

Μην ξεχάσεις να σβήσεις και το shortcut...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια για μετρητη κλησεων πιο προγραμμα να χρησιμοποιησω;
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω να πάρωμια θήκη για το diamond που να το κρατά λεπτό, καθαρό και να προστατεύει λιγάκι από γραντζουνιές και μικροπτώσεις. Σκέφτομαι για μια θήκη σιλικόνης από ebay με 5-6ευρώ. Έχεις κανείς κάτι τέτοιο να μου πει γνώμες, πχ αν εφαρμόζει καλα?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω να πάρωμια θήκη για το diamond που να το κρατά λεπτό, καθαρό και να προστατεύει λιγάκι από γραντζουνιές και μικροπτώσεις. Σκέφτομαι για μια θήκη σιλικόνης από ebay με 5-6ευρώ. Έχεις κανείς κάτι τέτοιο να μου πει γνώμες, πχ αν εφαρμόζει καλα?

Μια χαρά εφαρμόζει και αποτελεί καλή και φθηνή λύση αν δε σε ενδιαφέρει τόσο πολύ το στυλ της θήκης.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια στης επαφες δευτερο και τριτο κινητο τηλ. δεν μπορουμε να βαλουμε;

Μπορουμε.

To εχω ψαξει αλλα τζιφος, το κακο ειναι οτι ουτε το outlook 2007 μπορει να το δεχτει, δυσκολο να υπαρχει κατι.

Μαλλον δεν το εψαξες καλα! Γινετε να βαλεις και αλλα τηλ. σε μια επαφη απλα αλλα οχι τοσο απλα σε σχεση με αλλα ppc που εχω δοκιμασει. Λοιπον αρχιζουμε εχω μια επαφη με ονομα δοκιμη http://farm4.static.flickr.com/3160/2826485500_0332526cbd.jpg?v=0 και εχω απο κατω ενα νουμερο τυχαιο το οποιο θελω να περασω στην επαφη δοκιμη. Παταω μενου /3131/2825646251_0861dc6a98.jpg?v=0 και αποθ. στις επαφες http://farm4.static.flickr.com/3161/2825647345_cbb1975024.jpg?v=0 και οταν φτανω την επαφη που θελω παταω κατω αριστερα επιλογη http://farm4.static.flickr.com/3080/2826486342_aeb618750a.jpg?v=0 αποθυκευση και εισαι οκ :) http://farm4.static.flickr.com/3284/2825647069_fa51a125bd.jpg?v=0

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

το εχω εδω και 6 ωρες και το σκαλιζω,ολα καλα το μονο που μου λειπει ειναι το πρασινο/μπλε ledακι για το σημα και το b/t!και τα ειχα συνηθισει απο το 3300..το μονο αρνητικο μεχρι τωρα ειναι το ηχειο κατα τα αλλα μια χαρα

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Μπορουμε.

 

Μαλλον δεν το εψαξες καλα! Γινετε να βαλεις και αλλα τηλ. σε μια επαφη απλα αλλα οχι τοσο απλα σε σχεση με αλλα ppc που εχω δοκιμασει. Λοιπον αρχιζουμε εχω μια επαφη με ονομα δοκιμη http://farm4.static.flickr.com/3160/2826485500_0332526cbd.jpg?v=0 και εχω απο κατω ενα νουμερο τυχαιο το οποιο θελω να περασω στην επαφη δοκιμη. Παταω μενου /3131/2825646251_0861dc6a98.jpg?v=0 και αποθ. στις επαφες http://farm4.static.flickr.com/3161/2825647345_cbb1975024.jpg?v=0 και οταν φτανω την επαφη που θελω παταω κατω αριστερα επιλογη http://farm4.static.flickr.com/3080/2826486342_aeb618750a.jpg?v=0 αποθυκευση και εισαι οκ :) http://farm4.static.flickr.com/3284/2825647069_fa51a125bd.jpg?v=0

 

Μαλλον δεν καταλαβες καλα την ερωτηση, οπως εχει σπιτι, σπιτι 2, να εχει κινητο, κινητο 2.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον δεν καταλαβες καλα την ερωτηση, οπως εχει σπιτι, σπιτι 2, να εχει κινητο, κινητο 2.

Όταν φτίαχτηκαν τα στάνταρ πεδία του outlook, ποιος μπορούσε να φανταστεί ότι η κινητή τηλεφωνία θα είχε 200% διείσδυση???:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,πως θα επιλέξω σε ποιον φακελλο θα αποθηκεύονται οι φωτογραφίες που τραβάω απο την κάμερα.Μου τις ρίχνει χύμα στο my documents.Επίσης βάζω μπ3 στο φάκελλο my ringtones τα εμφανίζει στις επιλογες ήχων κλήσεις αλλα δεν παίζουν!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...