Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Υπάρχει player που να παίζει FLY βιντεάκια;

 

Μήπως εννοείς FLV (Flash Video);

 

Ξέρω ότι υπάρχει ένα FLV plugin για το TCPMP αλλά δεν το έχω δοκιμάσει σε αυτή τη συσκευή. (Εάν σε ενδιαφέρει να το δοκιμάσεις είναι free. Θα το βρεις με μια απλή αναζήτηση στο internet).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators
ΑΝΟΙΞΕ ΤΟ ΦΑΚΕΛΟ ΔΙΑΓΡΑΜΕΝΑ ΣΤΟ OUTLOOK ΚΑΙ ΘΑ ΤΙΣ ΒΡΕΙΣ

 

Ο φάκελος 'Διαγραμμένα' βρίσκεται στην καρτέλα "Αλληλογραφία" και όχι στις "Επαφές" που ενδιαφέρεται ο φίλος και είναι ανεξάρτητα το ένα από το άλλο! Είσαι σίγουρος για αυτό που λες; :confused:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Απλά RESPECT guys!! Όντως, όλες οι επαφές βρίσκονταν στο "Deleted items"!

 

Έχει κέρασμα από μία Corona στον καθένα στο επόμενο meeting! :D

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Απλά RESPECT guys!! Όντως, όλες οι επαφές βρίσκονταν στο "Deleted items"!

 

Έχει κέρασμα από μία Corona στον καθένα στο επόμενο meeting! :D

 

Τη γλύτωσες λοιπόν!

 

Κάνε τώρα ένα export όλα σου τα contacts σε ένα αρχείο pst για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
@fvidalis¨Εκεί βάζεις επιλεγμένες επαφές και μία μία. Και θα σου συνιστούσα να μη βάλεις πολλές γιατί θα βαρύνεις το TF3D.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Τη γλύτωσες λοιπόν!

 

Κάνε τώρα ένα export όλα σου τα contacts σε ένα αρχείο pst για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.

Σωτήρια πληροφορία και χίλια ευχαριστώ σ'όλους τους φίλους που βοήθησαν!

 

Όχι μόνο σε .pst αλλά και κατευθείαν backup με το PPC Pim Backup για να το'χω και μαζί μου! Πρέπει να την πάθεις για να βάλεις μυαλό! :O

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Σωτήρια πληροφορία και χίλια ευχαριστώ σ'όλους τους φίλους που βοήθησαν!

 

Όχι μόνο σε .pst αλλά και κατευθείαν backup με το PPC Pim Backup για να το'χω και μαζί μου! Πρέπει να την πάθεις για να βάλεις μυαλό! :O

 

 

 

Λοιπόν εδώ ξέρετε πολλά για τα πόκετ και τα κατεβάσματα και τις εκδόσεις αλλά από προγραμματισμό δεν πάτε καλά. Τα αρχεία να τα κάνετε back up και σε access η excel γιατί μπορεί να τα δει το outlook αλλά και να επεξεργαστείτε όπως θέλετε και να τα του ξαναφορτώστε ειδικά αν τα έχεις σε excel μετά τα φορτώνεις όπου θες και σε κινητό τηλέφωνο αλλα και σε αλλο πόκετ.

Καλύτερη η πορεία απο τον προορισμό
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εμείς που ξέρουμε από PPC λοιπόν... έχουμε βρει άκρως αξιόπιστες εναλλακτικές για backup των επαφών, οι οποίες είναι εύκολες για όλους. Απλά πολλοί το αμελούν γιατί πιστεύουν ότι δε θα τύχει σε αυτούς. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει φωτιά το thread βλέπω.

 

Πολλοί όμως το θεωρούν πανάκια και ρωτάνε πραγματα που είναι ενός λεπτού σκάλισμα της συσκευής.

 

Παιδιά αυτές οι συσκευές είναι για να τις ψάχνετε αλλιως δεν θα τις φέρετε στα μέτρα σας!

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
miky καλα λες αλλα αν ο αλλος φοβαται μην το χαλασει απο το πλ ψαξημο και πειραγμα?!:wacko:

 

Τίποτα δεν παθαίνει... όλα φτιάχνονται! :cool:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδία γιατί όταν ανοίγω το κινητό μου βγάζει σε ολόκληρη την οθόνη κάποια στιγμή το λογότυπο της Cosmote? Δηλαδή αν δεν είχα cosmote θα έβγαζε της vodafone? Επίσης παρατήρησα ότι στην αποδειξη γράφει HTC DIAMOND LIVE DEMO. Οπότε φαντάζομαι μου έδωσαν αυτό που προόριζαν να δείχουν στον κόσμο, αλλά δεν είχαν προλάβει ούτε καν να το ανοίξουν.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Emfanizetai se oles tis syskeves pou exoun perasei apo Cosmote oxi mono se sena arkei na baleis karta cosmote sti syskevi sou kai na energopoiiseis tis ruthmiseis tou paroxou. Den exei brethei akoma tropos na to parakampsoume alla... thema xronou einai. ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

το ηχειο του εχει πολυ μικρη ενταση και στην ανοιχτη ακροαση και στους ηχους κλησης!καμια σχεση με το αρτεμις που ειχα πριν:X

εχω χασει κλησεις απο τη χαμηλη ενταση...ιδιατερα στο αυτοκινητο

only Apple
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!

 

Επεχείρησα να κάνω την πρώτη μου κλήση όταν μετά λύπης διαπίστωσα ότι η ένταση του ακουστικού είναι τόσο χαμηλή που δεν μπορώ να ακούσω ούτε καν τι λέει ο συνομιλητής μου.

 

Ο τελευταίος με ακούει κανονικά.

Αύξησα με τα πλαϊνά κουμπάκια την ένταση στο max αλλά αλλαγή καμμία.

 

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει?

Μήπως θέλει να επιλέξω τις ρυθμίσεις του παρόχου μου (cosmote)?

Link to comment
Share on other sites

το ηχειο του εχει πολυ μικρη ενταση και στην ανοιχτη ακροαση και στους ηχους κλησης!καμια σχεση με το αρτεμις που ειχα πριν:X

εχω χασει κλησεις απο τη χαμηλη ενταση...ιδιατερα στο αυτοκινητο

 

Για δες λίγο αν εχει start-settings-system-headset volume, εμένα στο δικό μου ppc ήταν χαμηλό και επηρρέαζε και την ένταση του ηχείου, όχι μόνο των ακουστικών.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Για δες λίγο αν εχει start-settings-system-headset volume, εμένα στο δικό μου ppc ήταν χαμηλό και επηρρέαζε και την ένταση του ηχείου, όχι μόνο των ακουστικών.

 

Δεν μπορώ να εντοπίσω στις ρυθμίσεις το headsetvolume.

Έχω Ελληνικό μενού και δεν βλέπω κάπου :ένταση ακουστικού...

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΑ ΕΛΕΓΧΕΙ ΑΜΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ GPS ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ DESTINATOR ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΑΝΥΣΗΧΩ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!

 

Επεχείρησα να κάνω την πρώτη μου κλήση όταν μετά λύπης διαπίστωσα ότι η ένταση του ακουστικού είναι τόσο χαμηλή που δεν μπορώ να ακούσω ούτε καν τι λέει ο συνομιλητής μου.

 

Ο τελευταίος με ακούει κανονικά.

Αύξησα με τα πλαϊνά κουμπάκια την ένταση στο max αλλά αλλαγή καμμία.

 

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει?

Μήπως θέλει να επιλέξω τις ρυθμίσεις του παρόχου μου (cosmote)?

 

File mou ...mou fenete ligo paraxenw auto...emena na skefteis oti to xamhlonw otan milaw giati einai parapolu dunato..

 

Des ena einai xamilo to yxeio kai san ring volume kai san system volume..

ean nai tote polu fobamai oti prepei na paei sth ACE h apo ekei pou to phres gia allagh ean einai entos 7 hmerwn.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...