Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλα ρε παιδια δεν ειναι κ μαγαζακι το expansys να κανει τετοιες απατεωνιες αλλα τι να πει κανεις-εδω η wind εφερνε τα Ν95 απο ουγκαντα!!!-..παντως αν ισχυει αυτο ειναι μεγαλη δυσφημιση για το ιδιο...αλλα κ παλι ποσες δοκιμαστικες συσκευες κατασκευαστηκαν?στο στοκ ειχε εκατονταδες κομματια!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

πωπω... τετοια πες μου Βαγγο !!!:D:D:D

Αυτα ειναι !! Σημερα παραγγελνεις, αυριο ειναι στην πορτα σου!:D

 

και μενα το ιδιο Γιωργο.

 

αλλα απο μεθαυριο να περιμενεις ;)

 

και πουσαστε παιδια :!:

 

χαλαρψστε με το θεμα της εγγυησης;)

 

ποιος θα το κρατησει πανω απο 2 αντε το πολυ 3 μηνες?? (τι να παθει σε τοσο λιγο καιρο??)

 

αφου ερχεται το ραφαελ :lol::lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

χαχα. μην τον ακούτε αυτός δεν είναι καλά :D
Link to comment
Share on other sites

192 εχει ρε παιδια το ξανακοιταξα τωρα μηπως ειχα λαθος παει πολυ καλα μεχρι στιγμης συνεχιζω της δοκιμες.
Link to comment
Share on other sites

192 εχει ρε παιδια το ξανακοιταξα τωρα μηπως ειχα λαθος παει πολυ καλα μεχρι στιγμης συνεχιζω της δοκιμες.

 

Πάλι καλά. Στο htc club μπορείς να γραφτείς Online? Το αναγνωρίζει το Imei?

Link to comment
Share on other sites

Πάλι καλά. Στο htc club μπορείς να γραφτείς Online? Το αναγνωρίζει το Imei?

 

Νικο εγραψες :!:

 

πολυ εξυπνη ερωτηση και μαλιστα ειναι ο ιδανικος τροπος να μαθει καποιος αν το τηλ του ειναι original :)

 

περιμενουμε εξακριβωση :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε παιδια δεν ειναι κ μαγαζακι το expansys να κανει τετοιες απατεωνιες αλλα τι να πει κανεις-εδω η wind εφερνε τα Ν95 απο ουγκαντα!!!-..παντως αν ισχυει αυτο ειναι μεγαλη δυσφημιση για το ιδιο...αλλα κ παλι ποσες δοκιμαστικες συσκευες κατασκευαστηκαν?στο στοκ ειχε εκατονταδες κομματια!

 

μην αγχωνεσαι Αποστολη :)

 

θα το ξερουμε συντομα τι θα γινει με αυτην την περιπτωση :)

και μετα βλεπουμε τι μελλει γεννεσθαι :O

 

επι τη ευκαιρια :rolleyes:

 

χχχχχχχχ - Detailed Report

 

Date Time Location Service Area Checkpoint Details

June 04, 2008 17:54 Manchester - UK Shipment picked up

 

June 04, 2008 18:28 Manchester - UK Departing origin

 

June 04, 2008 19:06 Manchester - UK Departed from DHL facility in Manchester - UK

 

June 04, 2008 21:01 East Midlands - UK Arrived at DHL facility in East Midlands - UK

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Νικο εγραψες :!:

 

πολυ εξυπνη ερωτηση και μαλιστα ειναι ο ιδανικος τροπος να μαθει καποιος αν το τηλ του ειναι original :)

 

περιμενουμε εξακριβωση :)

 

Ήταν το χιλιοστό πεντακοσιοστό πρώτο ποστ μου και ως γνωστόν το 1501 είναι το αγαπημένο μου νούμερο - οπότε ήρθε επιφοίτηση. :p

 

Σοβαρά τώρα. Όποιος το χει στα χέρια του, στην αγκαλιά του, στο μαξιλάρι του έστω ας κάνει έναν κόπο να δει αν μπορεί να γραφτεί στο htc club για να μας λυθεί η απορία και να κοιμηθούν ήσυχοι (ή όχι) όσοι το παρήγγειλαν.:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Απο τα site του Panosha

 

Εκκίνηση με 56,53 από 113,08MB για προγράμματα (RAM) και 59,16 ελεύθερα από 82,94MB για αποθήκευση (ROM). Επίσης η εσωτερική μνήμη διαθέτει 3832,50 MB.

 

Φαινετε οτι του πεφτουν βαρια τα νεα Plug ins:wacko:

 

Toυλαχιστον αναφερει οτι οντως εχει Drivers και δουλεουν καλα βλεποντας ανετα 1 Video σε αναλυση VGA:)

 

Zaharakis

Καλοριζικο

Αντε να σου ερθει και εσενα να δουμε κανα καλο και αναλυτηκο ριβιου απ τον..δικο μας ανθρωπο:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

μην αγχωνεσαι Αποστολη :)

 

θα το ξερουμε συντομα τι θα γινει με αυτην την περιπτωση :)

και μετα βλεπουμε τι μελλει γεννεσθαι :O

 

επι τη ευκαιρια :rolleyes:

 

χχχχχχχχ - Detailed Report

 

Date Time Location Service Area Checkpoint Details

June 04, 2008 17:54 Manchester - UK Shipment picked up

 

June 04, 2008 18:28 Manchester - UK Departing origin

 

June 04, 2008 19:06 Manchester - UK Departed from DHL facility in Manchester - UK

 

June 04, 2008 21:01 East Midlands - UK Arrived at DHL facility in East Midlands - UK

 

Αντε με το καλο το διαμαντι! Ειμαι σιγουρος οτι καπου εχω ξαναζησει αυτη την αναμονη κ την εξελιξη παραγγελιας:lol: ισως στις πρωτες σελιδες στο θεμα του καιζερ..λεω εγω τωρα:lol:

Link to comment
Share on other sites

Πρωτα σωστα σχολια επι Ελληνικου εδαφους:)

http://www.navimania.gr/showthread.php?p=113210&posted=1#post113210

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Αντε με το καλο το διαμαντι! Ειμαι σιγουρος οτι καπου εχω ξαναζησει αυτη την αναμονη κ την εξελιξη παραγγελιας:lol: ισως στις πρωτες σελιδες στο θεμα του καιζερ..λεω εγω τωρα:lol:

 

ετσι Αποστολη ακριβως :)

 

μονο που τωρα δεν εχουμε τον Θοδωρη να αγωνια και αυτος μαζι μας για το ποτε θα παραλαβει το δικο του:D

 

απλα περιμενει υπομονετικα το ραφαελ:)

 

τοτε να δεις τι εχει να γινει παλι :blink::worry::cry:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια ,λοιπον το διαμαντι τα σπαει για μενα ειναι ιδανικο επειδη δεν πολυ χρησιμοποιω πληκτρολογιο ειναι οτι ζηταγα , μικρο ελαφρυ και δεν του λειπει τιποτα απο wifi ,radio κλπ περασα σχεδον ολα τα προγραμματα που εχω και στο kaizer και δεν διαπιστωσα καποιο προβλημα ,δοκιμασα 3 ακουστικα itech ,samsung,nokia ο ηχος ειναι εξαιρετικος ,το video το ιδιο ,η ποιοτητα κατασκευης ειναι παρα πολυ καλη.Εχει μερικες εξυπνες λυσεις οπως μαγνητικη γραφιδα που τραβωντας την ανοιγει το ppc,η απορριψη κλησης με μια κινηση.

Μειονεκτηματα μεχρι στιγμης στην συσκευασια δεν υπαρχει θηκη ,και οτι λερωνεται ευκολα αλλα αυτο ειναι κατι που το ξεραμε .οποιος φιλος θελει να ρωτησει κατι ειμαι στην διαθεση του .

καλημερα γιωργος

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου δεν το δοκιμασα βασικα δεν ειδα το ποστ του capre συγνωμη αλλα επεσα με τα μουτρα να το δοκιμασω και μου ξεφυγαν μερικα, θα σας απαντησω συντομα.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Entaksei katalabainw... me tin isixia sou.

 

Apla afto einai pistevw to pio basiko thema na doume ti ginetai me tin ypostiriksi tis eggyisis.

 

Perimenoume nea sou. ;)

 

PS. Posi eleftheri mnimi exeis?

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου έφυγε από Γαλλία , στη DHL μου έβγαλε ότι :

June 05, 2008 08:33 Athens - Greece Arrived at DHL facility in Athens - Greece

 

June 05, 2008 08:34 Athens - Greece Arrived at DHL Facility

 

λέτε να το έχω σήμερα ; :)

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου έφυγε από Γαλλία , στη DHL μου έβγαλε ότι :

June 05, 2008 08:33 Athens - Greece Arrived at DHL facility in Athens - Greece

 

June 05, 2008 08:34 Athens - Greece Arrived at DHL Facility

 

λέτε να το έχω σήμερα ; :)

 

Ηδη θα ειναι για διανομη. Να εισαι ομως οταν ελθουν για να σε βρουν αλλιως αυριο παλι.

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου έφυγε από Γαλλία , στη DHL μου έβγαλε ότι :

June 05, 2008 08:33 Athens - Greece Arrived at DHL facility in Athens - Greece

 

June 05, 2008 08:34 Athens - Greece Arrived at DHL Facility

 

λέτε να το έχω σήμερα ; :)

μαζι θα το παρουμε φιλε μου ,και μενα το ιδιο μου γραφει.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!

Το μήνυμα αυτό εστάλη πριν μια ώρα και στο θέμα : HTC Touch Cruise

 

Γνωρίζουμε όλοι ότι το Touch Cruise είναι, από θέμα δυνατοτήτων, αλλά και design, ένα πολύ υψηλού επιπέδου μηχάνημα. Όμως "ο εχθρός του καλού είναι ΠΑΝΤΑ το καλύτερο" (HTC Diamond).

 

Όσοι,λοιπόν, είχαν την τύχη να δουν από κοντά το Diamond, από θέμα εμφάνισης και design έχουν να μας πουν κάτι σχετικά?

Θυσιάζεται, κατά μια έννοια, άραγε, το εκπληκτικό (κατ' εμέ και κατά πολλόυς) design και γενικά η εμφάνιση (διχρωμία, εκπληκτική οθόνη, compact κατασκευή) του Cruise με την πληθώρα δυνατοτήτων και προσθήκη καινοτόμων λειτουργιών του Diamond?

 

Αξίζει κανείς να το περιμένει γι αυτό το "κάτι παραπάνω" που δίνει ή θα πάρει ένα κινητό που θα δείχνει-ας μου επιτραπεί η έκφραση (τη χρησιμοποιώ για λόγους έμφασης)-πιο "παντόφλα" από τον ΄"προκάτοχό" του?

 

Βεβαίως, θα μου πείτε, η κάθε άποψη είναι υποκειμενική, όμως οι έχοντες ιδίαν πείραν , θα μπορούσαν να εκφράσουν περισσότερο εύστοχα μια αντικειμενική άποψη επί του συγκεκριμένου θέματος.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια ,λοιπον το διαμαντι τα σπαει για μενα ειναι ιδανικο επειδη δεν πολυ χρησιμοποιω πληκτρολογιο ειναι οτι ζηταγα , μικρο ελαφρυ και δεν του λειπει τιποτα απο wifi ,radio κλπ περασα σχεδον ολα τα προγραμματα που εχω και στο kaizer και δεν διαπιστωσα καποιο προβλημα ,δοκιμασα 3 ακουστικα itech ,samsung,nokia ο ηχος ειναι εξαιρετικος ,το video το ιδιο ,η ποιοτητα κατασκευης ειναι παρα πολυ καλη.Εχει μερικες εξυπνες λυσεις οπως μαγνητικη γραφιδα που τραβωντας την ανοιγει το ppc,η απορριψη κλησης με μια κινηση.

Μειονεκτηματα μεχρι στιγμης στην συσκευασια δεν υπαρχει θηκη ,και οτι λερωνεται ευκολα αλλα αυτο ειναι κατι που το ξεραμε .οποιος φιλος θελει να ρωτησει κατι ειμαι στην διαθεση του .

καλημερα γιωργος

 

Καλησπέρα και καλορίζικο....

H γνωστή μαύρη δερμάτινη θήκη δεν είναι μέσα???:blink:

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...