Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά εμένα δεν δουλεύει μένει στο Align screen

Τι κάνω?

 

Align screen ;)

 

πατα διαδοχικα στο κεντρο του καθε σταυρου που μετακινειται ο κερσορας :)

 

αν δεν κεντραρεις καλα δεν φευγει αυτη η οθονη απο μπροστα σου :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Θα αφήσεις τις αηδίες να μας πεις κανένα νέο;;;;:lol::p:D

 

ειλικρινα ετσι???

 

δεν τρελαθηκα .....μα καθολου :O:O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

με γεια παίδες :)

 

σούπερ το μηχάνημα

 

εγώ όμως εν όψη touch pro και xperia x1, θα περιμένω για ένα από αυτά (θα δούμε τι)... αν δεν είχε 900mAh μπαταρία (έστω και με optimized CPU) αλλά ΕΙΔΙΚΑ αν είχε microSD, ίσως να μη περίμενα... (με χάλασε και ψυχολογικά ότι ΟΤΙ έπρεπε να έχει μέσα στο κουτί στο πουλάνε έξτρα)

 

με γεια και πάλι, ξυπνάνε τα πράγματα, φέτος υπάρχει ΣΟΒΑΡΟΣ λόγος πια να αποχωριστεί τελείως κάποιος ένα από τα παλιά hi-end (της εποχής που πράγματι εξελισσόντουσαν τα PDA χρόνο με το χρόνο - όχι σαν τη λούμπα της τελευταίας τριετίας)

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

ειλικρινα ετσι???

 

δεν τρελαθηκα .....μα καθολου :O:O

 

Πάντα ειλικρινά!!!Εννοείται;)

 

Ναι ε;; :confused:

 

Γιατί παιδί μου;; Τι σε χάλσε;; (Πλην του πληκτρολογίου!!)

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εμένα δεν δουλεύει μένει στο Align screen

Τι κάνω?

 

πρώτο windows monile;

γράφει στην οθόνη τι πρέπει να κάνεις, το διάβασες;

(align screen must mean something, like maybe align screen)

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

ειλικρινα ετσι???

 

δεν τρελαθηκα .....μα καθολου :O:O

 

Kaloriziko se olous....

 

Ti shmenei den trelathikes...gia gine pio analhtikos....

Link to comment
Share on other sites

Πάντα ειλικρινά!!!Εννοείται;)

 

Ναι ε;; :confused:

 

Γιατί παιδί μου;; Τι σε χάλσε;; (Πλην του πληκτρολογίου!!)

 

Kaloriziko se olous....

 

Ti shmenei den trelathikes...gia gine pio analhtikos....

 

ειναι ενα μικρο ομορφο και λεπτεπιλεπτο πραγματακι.

 

δεν εχει σημειο που θα το ακουμπησεις και δεν θα αφησεις δαχτυλια..

 

παντελης ελλειψη hardware buttons(μονο 1)

 

το 3d touch flo δεν ειναι οπως το εβλεπα στα βιντεακια του youtube ...πολυ πιο αργο και laggy ..

μπορεις ομως να το απενεργοποιησεις και να απελευθερωσεις πανω απο 1οmb ραμ που τρωει.

δεν δεχεται αλλα today plugins παραλληλα με το 3d touch flo....

η αυτο η ολα τα αλλα που θες...μαζι δεν κανουνε με τπτ!!

 

η μπαταρια με τρομαξε....και λεγαμε για του καιζερ στις αρχες...

 

ωραια αισθηση του touch και του scrolling

 

ασυμβατοτητες αλλες δεν εχω δει μεχρι στιγμης με τα προγραμματα που εχω και στο καιζερ μου.

ουτως η αλλως ειναι νωρις ακομη για συμπερασματα..

 

εχει καποια εξυπνα εργαλειακια στις ρυθμισεις που με εξεπληξαν ευχαριστα.(πχ εχεις επιλογη του σαν τι θα διαβασει ο υπολογιστης το τηλ οταν το συνδεσεις με αυτον,flash card η pda συσκευη για συχρονισμο)

 

το gps του αψογο και γρηγορο με το destinator 6.1

..κλειδωσε σε 15'' το πολυ ικανο σημα για πλοηγηση

η καμερα του πιο γρηγορη και πολυ πιο ζωντανη απο καθε αλλο ppc που ξερουμε (ξεχωριζω μονο το 3600 που μου αρεσε πολυ η καμερα του )

 

η αναπαραγωγη βιντεο ειναι πλεον αριστη (αλλα δεν ειναι για τετοια!!ειδικα με τετοια μπαταρια??? αστα βραστα!!)

 

το σημα του τηλεφωνου φαινεται καλο

 

η ταχυτητα του μενου ικανοποιητικη(εφαμιλλη με του καιζερ μου ...ισως και λιγο πιο αργο ) αλλα μιλαμε για μια official rom φορτωμενη με ενα καρο εφαρμογες !!οποτε κρινεται πολυ ικανοποιητικη

 

μεγαλα αρνητικα για μενα

 

η ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ μπαταρια και η ελλειψη hardware keyboard.

 

αυτα για τωρα βαρεθηκα..και πολυ ασχοληθηκα μαζι του.

 

παω για καφεδακι :)

 

ΥΓ Ο ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΓΓΛΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΝΤΑΠΤΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΙΤΣΑ ΜΑΣ:mad:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον όσοι το περιμένουμε ελληνικό θα περιμένουμε αρκετά, σήμερα από ace hellas μου είπαν ότι πρόκειται να κυκλοφορήσει αρχές Ιουλίου.
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Kala mexri na apofasish h ace na to ferei sthn ellada...emeis tha to exoume varethi kai tha to poulame gia na paroume kati allo...

 

ma kala den katalavenei oti toso pou kathisterh xanei poliseis ....ti na pw.

Link to comment
Share on other sites

Τον αριθμό των πωλήσεων που θεωρείς οτι χάνει κάντες αναγωγή στο ποσοστό όσων έχουν PPC συνολικά στην Ελλάδα σε σχέση με το πόσοι από αυτούς μπαίνουν στα φόρουμ τέτοιου είδους και θα δείς ότι δε χάνει όσες πωλήσεις πιστεύεις.

 

Από την άλλη αν το βγάλει νωρίς με ελλειπή υποστήριξη ελληνικών περισσότερες πωλήσεις θα χάσει....

 

Μην κρίνεις τις πωλήσεις αγαθών (μη απαραίτητων ) σε σχέση με εμάς που έχουμε εμβαθύνει λίγο παραπάνω ( ή πολύ......ή κακώς μερικές φορές...!!!)

Xiaomi Mi 9T 128GB
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Kala mexri na apofasish h ace na to ferei sthn ellada...emeis tha to exoume varethi kai tha to poulame gia na paroume kati allo...

 

Δεν αποφασίζει η ACE Hellas το πότε θα έρθει στην Ελλάδα αλλά η HTC. Έτσι έχουν τα σχέδια της μιας και θα το στείλει με αυτούσιο ελληνικό μενού και αυτή είναι η πολιτική της.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Τον αριθμό των πωλήσεων που θεωρείς οτι χάνει κάντες αναγωγή στο ποσοστό όσων έχουν PPC συνολικά στην Ελλάδα σε σχέση με το πόσοι από αυτούς μπαίνουν στα φόρουμ τέτοιου είδους και θα δείς ότι δε χάνει όσες πωλήσεις πιστεύεις.

 

Από την άλλη αν το βγάλει νωρίς με ελλειπή υποστήριξη ελληνικών περισσότερες πωλήσεις θα χάσει....

 

Μην κρίνεις τις πωλήσεις αγαθών (μη απαραίτητων ) σε σχέση με εμάς που έχουμε εμβαθύνει λίγο παραπάνω ( ή πολύ......ή κακώς μερικές φορές...!!!)

Σωστά τα λέει ο πατριώτης.

Ασε που καλύτερα να φεύγουν τα πρώτα κομμάτια σε όσους βιαστικούς δεν μπορούν να περιμένουν, κι ας καθυστερήσουμε λίγο. Αξίζει τον κόπο.

Συνήθως τα περισσότερα προβλήματα παρουσιάζονται στις πρώτες σε κυκλοφορία συσκευές.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν αποφασίζει η ACE Hellas το πότε θα έρθει στην Ελλάδα αλλά η HTC. Έτσι έχουν τα σχέδια της μιας και θα το στείλει με αυτούσιο ελληνικό μενού και αυτή είναι η πολιτική της.

 

Tote akoma xeirotera...den gnorizei to marketing ths HTC oti tha agorasoun autoi pou to theloun TWRA apo to hong kong ..kai den tha perimenoun to pote tha apofasisei na to dianemei sthn europh...

Megalh etairia einai ...auta einai lathi polithkhs...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια για διαβάστε μια επίσημη τοποθέτηση της HTC. Εκτός από τις παραεισαγωγές μιλάει και για καποιο software fix το οποίο δεν το έχουν αυτά από την Asia και θα έχει εγκαταστθεί με την επίσημη κυκλοφορία του.

 

"We have just been informed by the only official distributor of HTC products in the UK that the HTC Touch Diamond is now expected to come in on 17th June. The reason for the delay is a last minute software fix that needed to be applied. We appreciate that you have already been waiting a long time for this device, but it is better that known issues are dealt with at source rather then with a later ROM update or patch.

 

Please be aware that there are some grey-imports available in the UK. These are sourced from the Asian Market and thus come with warranty issues. HTC will not entertain warranty related repairs in the EU. Also, they only have a one year warranty. Also, they shipped without the software fix.

 

Be assured that your pre-order will be dealt with on the day the stock arrives."

Link to comment
Share on other sites

 

ΥΓ Ο ΦΟΡΤΙΣΤΗΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΓΓΛΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΝΤΑΠΤΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΙΤΣΑ ΜΑΣ:mad:

 

Σε μένα είχαν βάλει και αντάπτορα για τον φορτιστή.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδια για διαβάστε μια επίσημη τοποθέτηση της HTC.

 

Δεν θα μπορούσε να είναι αυτό επίσημη τοποθέτηση της HTC.

 

"We have just been informed by the only official distributor of HTC products in the UK that...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ρε Δημήτρη όπως τα λές το pda είναι χρέπι :D

 

πρέπει να υπερβάλλεις λίγο μου φαίνεται.

Link to comment
Share on other sites

ρε Δημήτρη όπως τα λές το pda είναι χρέπι :D

 

πρέπει να υπερβάλλεις λίγο μου φαίνεται.

 

ειπα οτι ειναι νωρις για συμπερασματα.:)

 

παντως αυτο που δεν ειναι σιγουρα ειναι το χρεπι :!:

 

εχει δουλιτσα και ψαξιμο πολυ.

αν βγει μπαταρια μεγαλυτερη θα παλευεται :)

 

μετα η ελλειψη πληκτρολογιου θα ειναι το μεγα αρνητικο για μενα;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Δε νομίζω ότι αυτό είναι το μήνυμα που θέλει να περάσει. Απλά δεν ανταποκρίνεται στις δικές του απαιτήσεις και αυτό είναι κάτι που το ήξερε από την αρχή (πριν καν το παραγγείλει).

 

EDIT: Για σένα μιλάω Δημήτρη! Προσπαθούμε να σε ψυχολογήσουμε! :p

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

εφόσον δεν έχει πολλά κουμπιά, soft reset, volume keys & κάμερα πώς λειτουργούν ? :O

MyPhone history: Nokia 3310/6510 / Motorola V535/ V360 / Ubiquio 401 / O2 XDA Flame / Omnia i900 / GB T600 / Nokia 5230 / Huawei Ideos X5 / Toshiba AT100 / Samsung Duos / Lenovo 3500H /:cool:

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω ότι αυτό είναι το μήνυμα που θέλει να περάσει. Απλά δεν ανταποκρίνεται στις δικές του απαιτήσεις και αυτό είναι κάτι που το ήξερε από την αρχή (πριν καν το παραγγείλει).

 

EDIT: Για σένα μιλάω Δημήτρη! Προσπαθούμε να σε ψυχολογήσουμε! :p

 

δεν χρειαζοταν το edit Γιαννη ;)

 

καταλαβα πολυ καλα:D

 

εσεις δεν βλεπω να με καταλαβαινετε :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...