Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

το διαμαντι πουλιεται με mobile office παιδια??

( θα μου πεις το βαζεις και μετα.. αλλα απλα ρωταω να ξερω..)

 

:)

 

yeap!!

 

:D

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά στο θέμα με τις κλήσεις που απαντώνται μόνες τους που καταλήξατε;

1)Answerkeys Disabler ή

2) SensorLock;

"LengthPro® Comment Lengthener™always keeps my comments lengthy!"
Link to comment
Share on other sites

Τελικά στο θέμα με τις κλήσεις που απαντώνται μόνες τους που καταλήξατε;

1)Answerkeys Disabler ή

2) SensorLock;

 

εγώ χρησιμοποιώ το πρώτο!:D

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Άλλο πάλι και τούτο. Όσο καιρό έχω το διαμάντι δεν έτυχε να δω το φακελο με τα office. Σημερα που τον άνοιξα δεν είχε τίποτα μέσα:confused:(λογικά επειδή του έχω κάνει hard reset σβήστηκαν). Έτσι κατέβασα το office και όταν πάω να τα εγκαταστήσω στο διαμάντι λέει οτι τα έχω εγκατεστημένα!:confused: ΚΑμιά ιδέα;
Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Άλλο πάλι και τούτο. Όσο καιρό έχω το διαμάντι δεν έτυχε να δω το φακελο με τα office. Σημερα που τον άνοιξα δεν είχε τίποτα μέσα:confused:(λογικά επειδή του έχω κάνει hard reset σβήστηκαν). Έτσι κατέβασα το office και όταν πάω να τα εγκαταστήσω στο διαμάντι λέει οτι τα έχω εγκατεστημένα!:confused: ΚΑμιά ιδέα;

 

Από που πας στον φάκελο του Office; Έχεις την official ROM;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Από που πας στον φάκελο του Office; Έχεις την official ROM;

 

ΝΑι έχω την ρομ απο ace hellas και στο φάκελο πάω απο start>programs>office mobile

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Google is your friend;)

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=343746
http://forums.palm.com/palm/board/message?board.id=activesync&message.id=1624
http://forums.microsoft.com/WindowsMobile/ShowPost.aspx?PostID=3189730&SiteID=65
http://rextang.net/blogs/work/archive/2006/01/01/3305.aspx

 

ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ

MANY THANKS

:)

Link to comment
Share on other sites

ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ

MANY THANKS

:)

 

Δεν κάνει τίποτα! Αν δεν τα καταφέρεις εδώ είμαστε εμείς!:)

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά στο θέμα με τις κλήσεις που απαντώνται μόνες τους που καταλήξατε;

1)Answerkeys Disabler ή

2) SensorLock;

Σε κανενα απο τα δυο, γουστα ειναι αυτα.

Άλλο πάλι και τούτο. Όσο καιρό έχω το διαμάντι δεν έτυχε να δω το φακελο με τα office. Σημερα που τον άνοιξα δεν είχε τίποτα μέσα:confused:(λογικά επειδή του έχω κάνει hard reset σβήστηκαν). Έτσι κατέβασα το office και όταν πάω να τα εγκαταστήσω στο διαμάντι λέει οτι τα έχω εγκατεστημένα!:confused: ΚΑμιά ιδέα;

 

Αν πατησεις start δεν το εχει κατω απο το today?

File explorer Windows\pword.exe υπαρχει?

 

Δεν σβήνονται με hard reset, εκτός αν πέρασες καμιά rom που είχαν αφαιρεθεί.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν σβήνονται με hard reset, εκτός αν πέρασες καμιά rom που είχαν αφαιρεθεί.

 

Με hard reset όχι, αλλά με κατά λάθος σβήσιμο ή μετακίνηση γίνεται (για τα shortcut μιλάω πάντα).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Με hard reset όχι, αλλά με κατά λάθος σβήσιμο ή μετακίνηση γίνεται (για τα shortcut μιλάω πάντα).

 

Το ξερω, ο φιλος ειπε οτι μπορει να τα εσβησε επειδη εκανε hard reset.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

το diamond που εχω ειναι απο την ace.εχει εγκατεστημενη την ρομ 1.93.401.2 wwe.αν του περασω την RUU_Diamond_hTC_Asia_HK_WWE_1.93.831.1.exe και μετα του προσθεσω τα ελληνικα χανω την εγγυηση?
Link to comment
Share on other sites

Σε κανενα απο τα δυο, γουστα ειναι αυτα.

 

 

Αν πατησεις start δεν το εχει κατω απο το today?

File explorer Windows\pword.exe υπαρχει?

 

Δεν σβήνονται με hard reset, εκτός αν πέρασες καμιά rom που είχαν αφαιρεθεί.

 

Mέσα στο φάκελο των windows υπάρχει. Αλλά πως σβήστηκαν απο τον φακελο στα προγραμματα;:confused: Για να τα ξαναβάλω πρέπει να τα κάνω shortcut στο start menu;

Σημείωση: Η εικόνα που θα επιχειρήσετε να «ανεβάσετε» δεν θα πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 420 x 150 pixels και δεν θα πρέπει να υπερβαίνει τα 16,3 KB.
Link to comment
Share on other sites

Kalws irthes kai ean mporeis na grafeis me ellinikous xaraktires exei kalws (giati egw apo edw pou eimai den mporw).

 

En oligis... den mporeis na baleis official to elliniko menou tis ACE Hellas, einai kleidwmeno. Ean theleis ellinika mporeis na baleis tin cooked ROM tou swtou, alla prwta prepei na ksekleidwseis ti syskevi sou gia na mporesei na dextei cooked ROM..

 

Φιλαράκι σε ευχαριστώ.

Λοιπόν πρώτα θα ξεκλειδώσω την συσκευή και μετά θα περάσω το Rom του

swstou. ναι;

Ελπίζω να μην υπάρξει πρόβλημα.

Σ'ευχαριστώ και πάλι.

Link to comment
Share on other sites

το diamond που εχω ειναι απο την ace.εχει εγκατεστημενη την ρομ 1.93.401.2 wwe.αν του περασω την RUU_Diamond_hTC_Asia_HK_WWE_1.93.831.1.exe και μετα του προσθεσω τα ελληνικα χανω την εγγυηση?

 

 

Και γιατί να το κάνεις αυτο; Ειναι ίδια ακριβως ΡΟΜ. Μην σε μπερδευει το 831 γιατι είναι απο ΑΣΙΑ!

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

το diamond που εχω ειναι απο την ace.εχει εγκατεστημενη την ρομ 1.93.401.2 wwe.αν του περασω την RUU_Diamond_hTC_Asia_HK_WWE_1.93.831.1.exe και μετα του προσθεσω τα ελληνικα χανω την εγγυηση?

 

Ναι βασικά το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να περνάς αναβαθμισμένες rom της ACE.

 

Aν περάσεις άλλη rom μπορείς να ξαναγυρίσεις στην μαμίσια rom και δεν έχεις θέμα εγγύησης, αλλά είναι διαδικασία και λεπτομέρειες θα σου πουν οι ειδικοί.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια,ζηταω προκαταβολικα συγγνωμη για την ασχετοσυνη μου πανω σε τετοια θεματα,ελπιζω να μην σας κουρασω και με βρισετε!:lol:

εχω το διαμαντακι εδω και 15 μερες και εχω μια απορια-φοβο.για να εγκαταστησω μερικα προγραμματακια παρατηρω οτι χρειαζεται να εχω το microsoft net framework 3.5.η συσκευη μου εχει μαλλον παλαιοτερη εκδοση.πρεπει να σβησω αυτη για να βαλω την νεα?γινεται overwrite απο μονο του?επισης επειδη φοβαμαι αφανταστα το hard reset επειδη προφανως δεν ξερω απο τετοια,υπαρχει περιπτωση βαζοντας την 3.5 εκδοση να κολλησει και να χρειαστει hard reset?για αυτο το λογο δεν βαζω και τον rescoexplorer επειδη φοβαμαι μην κολλησει το διαμαντι και μετα τι θα κανω που εχω μαυρα μεσανυχτα?αυτα για αρχη,σορρυ και παλι σε περιπτωση που σας κουρασα!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλημερα παιδια,ζηταω προκαταβολικα συγγνωμη για την ασχετοσυνη μου πανω σε τετοια θεματα,ελπιζω να μην σας κουρασω και με βρισετε!:lol:

εχω το διαμαντακι εδω και 15 μερες και εχω μια απορια-φοβο.για να εγκαταστησω μερικα προγραμματακια παρατηρω οτι χρειαζεται να εχω το microsoft net framework 3.5.η συσκευη μου εχει μαλλον παλαιοτερη εκδοση.πρεπει να σβησω αυτη για να βαλω την νεα?γινεται overwrite απο μονο του?επισης επειδη φοβαμαι αφανταστα το hard reset επειδη προφανως δεν ξερω απο τετοια,υπαρχει περιπτωση βαζοντας την 3.5 εκδοση να κολλησει και να χρειαστει hard reset?για αυτο το λογο δεν βαζω και τον rescoexplorer επειδη φοβαμαι μην κολλησει το διαμαντι και μετα τι θα κανω που εχω μαυρα μεσανυχτα?αυτα για αρχη,σορρυ και παλι σε περιπτωση που σας κουρασα!

 

Katarxin to Resco Explorer den xreiazetai .NET CF 3.5. Liges einai oi efarmoges pou to xreiazontai (anamesa tous to Schap's advanced config tool v3.3).

 

To na kaneis hard reset den prepei na to fobasai katholou. Einai mia diadikasia pou problepetai apo ton kataskevasti kai epanaferei ti syskevi stin arxiki tis katastasi. Den kanei kati kako kai den ftheirei pouthena ti syskevi oses fores kai na kaneis.

 

Mporeis na peraseis to .net CF 3.5 xwris na xreiazetai na bgaleis tin v2.0 pou proyparxei sti syskevi. Den tha sou dimiourgisei problima kai einai uninstallable.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια,ζηταω προκαταβολικα συγγνωμη για την ασχετοσυνη μου πανω σε τετοια θεματα,ελπιζω να μην σας κουρασω και με βρισετε!:lol:

εχω το διαμαντακι εδω και 15 μερες και εχω μια απορια-φοβο.για να εγκαταστησω μερικα προγραμματακια παρατηρω οτι χρειαζεται να εχω το microsoft net framework 3.5.η συσκευη μου εχει μαλλον παλαιοτερη εκδοση.πρεπει να σβησω αυτη για να βαλω την νεα?γινεται overwrite απο μονο του?επισης επειδη φοβαμαι αφανταστα το hard reset επειδη προφανως δεν ξερω απο τετοια,υπαρχει περιπτωση βαζοντας την 3.5 εκδοση να κολλησει και να χρειαστει hard reset?για αυτο το λογο δεν βαζω και τον rescoexplorer επειδη φοβαμαι μην κολλησει το διαμαντι και μετα τι θα κανω που εχω μαυρα μεσανυχτα?αυτα για αρχη,σορρυ και παλι σε περιπτωση που σας κουρασα!

Φιλε βαλε αφοβα οτι προγραμμα θελεις ... αρκει να διαβασεις για το καθενα τι κανει και αν εχει δημιουργησει σε αλλους προβλημα.

Το microsoft net framework 3.5 δεν θα σου δημιουργησει προβλημα πλην καποιων προγραμματων που θελουν το παλιο.

Σε αυτη την περιπτωση επειδη δεν γνωριζω τι γινετε ας πει καποιος αλλος που ξερει ...

Οσο για το hard reset μη σε φοβιζει και θα πρεπει να το παρεις αποφαση οτι σιγουρα θα το χρειαστεις, απλα να εχεις παντα ενα φρεσκο back up ωστε να κανεις ευκολα την επαναφορα.

Link to comment
Share on other sites

Katarxin to Resco Explorer den xreiazetai .NET CF 3.5. Liges einai oi efarmoges pou to xreiazontai (anamesa tous to Schap's advanced config tool v3.3).

 

To na kaneis hard reset den prepei na to fobasai katholou. Einai mia diadikasia pou problepetai apo ton kataskevasti kai epanaferei ti syskevi stin arxiki tis katastasi. Den kanei kati kako kai den ftheirei pouthena ti syskevi oses fores kai na kaneis.

 

Mporeis na peraseis to .net CF 3.5 xwris na xreiazetai na bgaleis tin v2.0 pou proyparxei sti syskevi. Den tha sou dimiourgisei problima kai einai uninstallable.

Με προλαβες παλι!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Λοιπόν πρώτα θα ξεκλειδώσω την συσκευή και μετά θα περάσω το Rom του

swstou. ναι;

Ελπίζω να μην υπάρξει πρόβλημα.

 

Nai... afti einai i diadikasia. Yparxei tropos kai na tin ksanakleidwseis ti syskevi sou gia logous eggyisi.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Το microsoft net framework 3.5 δεν θα σου δημιουργησει προβλημα πλην καποιων προγραμματων που θελουν το παλιο.

Σε αυτη την περιπτωση επειδη δεν γνωριζω τι γινετε ας πει καποιος αλλος που ξερει ...

 

Den yparxei problima asymbatotitas efarmogwn me to .netCF v3.5.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια σας ευχαριστω πολυ και τους 2 που αμεσως σπευσατε να μου απαντησετε!και κατι ακομα...διαβαζοντας τις σελιδες του φορουμ,καταλαβα πως μεταφερω τα προγραμματα .cab!δεν μπορεσα ομως να καταλαβω και δεν τα καταφερα στη πραξη σε αυτα με καταληξη .exe...θα ημουν ευγνωμων σε αλλη μια μικρη βοηθεια απο εσας!thanks in advance παιδια,συνεχιστε τη φοβερη δουλεια σας!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...