Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καποιος τροπος για να το διορθωσω μονος μου υπάρχη?

 

Δυστυχώς όχι. Αν στο πουλησαν για ελληνικό πηγαινέ το πίσω άμεσα...

:)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καποιος τροπος για να το διορθωσω μονος μου υπάρχη?

 

Να διορθώσεις τι; Αφού δεν είναι ελληνική συσκευή. Εκτός και αν το πήρες αγγλικό με τη λογική να το κάνεις εσύ ελληνικό, γιατί αυτό... δεν γίνεται.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν θέλω ένα προγραμματάκι για στρώσω τα ringtones.

Παλιότερα χρησιμοποιούσα το Photocontacts (και για την full screen εικόνα όταν σε καλούσαν) αλλά ήταν βαρύ.

Τώρα έχω πάνω το Icontacts αλλά αναρωτιέμαι αν έχετε συναντίσει κάτι το οποίο να κάνει αποκλειστικά αυτή την δουλειά και όχι να είναι ολόκληρος contact manager.

Aυτό που θέλω είναι να βάλω ringtones ανα κατηγορία και τίποτα άλλο. Ο default contact manager κατα τα αλλα με καλύπτει πλήρος.

Ενα πολύ καλό και free μπορεις να βρεις ΕΔΩ

Ειναι αποκλειστικά για ήχο κλήσης επαφων,ομάδων κτλ.:)

Η σιωπή είναι χρυσός :X
Link to comment
Share on other sites

Pleon yparxei tropos na exei plhrh ellinopoihsh,kalos h kakos alla yparxei ayth h dynatothta

 

Ποιος είναι αυτός ο τρόπος ? Πώς μπορείς να εξελληνίσεις πλήρως ένα WM και ειδικά το Diamond ? Νομίζω αυτό θα ενδιέφερε πολλούς ...

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ποιος είναι αυτός ο τρόπος ? Πώς μπορείς να εξελληνίσεις πλήρως ένα WM και ειδικά το Diamond ? Νομίζω αυτό θα ενδιέφερε πολλούς ...

 

Δεν υπάρχει κάτι μη παράνομο για να κάνεις και γιαυτό δεν μπορούμε να πούμε περισσότερα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κάτι μη παράνομο για να κάνεις και γιαυτό δεν μπορούμε να πούμε περισσότερα.

 

Δέχομαι και PM :lol:

 

Αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει ας το κάνει μέσω PM λοιπόν ...

-----------------

Σ.Ζωγράφος

Link to comment
Share on other sites

Δε Μπορώ να καταλάβω τι κάνω λάθος…

 

Εγκατέστησα το Destinator και τους ελληνικούς χάρτες, όλα ωραία όλα καλά. Έτρεξα το QickGPS και κατέβασα το αρχείο με τους δορυφόρους. Τρέχω το Destinator, το αφήνω για πολύ ώρα σε σημείο με καλό σήμα, αλλά σήμα GPS δε βρίσκει….

 

Τι κάνω λάθος????? Pleaaaase help me, θα τρελαθώ….

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Δε Μπορώ να καταλάβω τι κάνω λάθος…

 

Εγκατέστησα το Destinator και τους ελληνικούς χάρτες, όλα ωραία όλα καλά. Έτρεξα το QickGPS και κατέβασα το αρχείο με τους δορυφόρους. Τρέχω το Destinator, το αφήνω για πολύ ώρα σε σημείο με καλό σήμα, αλλά σήμα GPS δε βρίσκει….

 

Τι κάνω λάθος????? Pleaaaase help me, θα τρελαθώ….

Πηγαινε επιλογες-ρυθμισεις-Σημα gps , Σου γραφει .. Εγινε συνδεση του gps .. ?

Αν οχι, πατα ρυθμιση, στο πρωτο βαλε com 4 -OK

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε επιλογες-ρυθμισεις-Σημα gps , Σου γραφει .. Εγινε συνδεση του gps .. ?

Αν οχι, πατα ρυθμιση, στο πρωτο βαλε com 4 -OK

 

Και 115200 :)

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

παιδια χθες αγορασα το diamond απο wind.παω στο site της htc να κανω register και οταν μου ζητα να δωσω το imei της συσκευης στο download center μου λεει δεν υπαρχει
Link to comment
Share on other sites

παιδια χθες αγορασα το diamond απο wind.παω στο site της htc να κανω register και οταν μου ζητα να δωσω το imei της συσκευης στο download center μου λεει δεν υπαρχει

 

Καλημερα & καλοριζικο!

Ελληνικο ειναι ?

Εαν ναι ,πηγαινε εδω

http://www.htc.com.gr/download.html

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

konandrio και morgan21 ευχαριστώ! Το έβαλα στο Com 4 και στα 115200 και NMEA στο πρωτόκολλο. Τι σημαίνουν αυτές οι επιλογές? Έχουν να κάνουν με τη συσκευή, με το πρόγραμμα ή με τη χώρα? Όταν θα είμαι ας πούμε Αμερική πρέπει να αλλάζω κάτι?

 

Βρήκε λοιπόν 3 δορυφόρους, αλλά δε κατάφερε να συνδεθεί, βέβαια είμαι μέσα σε κτίριο, οπότε ελπίζω ότι όταν θα βγω έξω θα δω προκοπή. Πόσους δορυφόρους θέλει για να πετύχει σύνδεση?

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

konandrio και morgan21 ευχαριστώ! Το έβαλα στο Com 4 και στα 115200 και NMEA στο πρωτόκολλο. Τι σημαίνουν αυτές οι επιλογές? Έχουν να κάνουν με τη συσκευή, με το πρόγραμμα ή με τη χώρα? Όταν θα είμαι ας πούμε Αμερική πρέπει να αλλάζω κάτι?

 

Βρήκε λοιπόν 3 δορυφόρους, αλλά δε κατάφερε να συνδεθεί, βέβαια είμαι μέσα σε κτίριο, οπότε ελπίζω ότι όταν θα βγω έξω θα δω προκοπή. Πόσους δορυφόρους θέλει για να πετύχει σύνδεση?

 

Είναι η θύρα, το πρωτόκολλο και η ταχύτητα επικοινωνίας με το GPS. Δεν αλλάζεις κάτι ever.....

Μέσα σε κτίριο δύσκολα θα κάνει lock. Σε ανοιχτό ουρανό θες 4-6 δορυφόρους για lock, ενώ μετά το αρχικό fix και με 3 δορυφόρους κάνει δουλειά ;)

Samsung Galaxy S8

LG G4

Asus Transformer T100

Link to comment
Share on other sites

Σας παρακαλώ προτείνετέ μου κάποια προγράμματα που να μην είναι today plugins για τα εξής:

- φάσεις σελήνης (καλοδεχούμενη και η αναφορά ώρας για ανατολή και δύση του ηλίου)

- unit converter

- voip πρόγραμμα για να χρησιμοποιώ το i-call

 

Επίσης θέλω να ρωτήσω κάτι για το οποίο έχω σπάσει το κεφάλι μου. Στα email κατεβάζει μόνο τα μη αναγνωσμένα μηνύματα; Το έχω ρυθμίσει να συνδέεται με το gmail με imap και ενώ μου κατεβάζει τους φακέλους που έχω στο gmail, δεν κατεβάζει κανένα μήνυμα εκτός αν έχω κάτι καινούργιο στα εισερχόμενα. Αλλάζει κάπως αυτό ώστε να τα κατεβάζει όλα;

Link to comment
Share on other sites

Δείτε το νέο μοντελάκι με πλήρως εξελληνισμένα μενού με τα muis

της microsoft ...

 

Για πείτε μου τη γνώμη σας

 

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=2538696&postcount=1

 

 

 

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

παιδια εβαλα τους χαρτες του destinator 7 ομως μου ζηταει κωδικο που μπορω να τον βρω ? η αν μπορει καποιος να μου στειλει pm.ευχαριστωωω:)
Link to comment
Share on other sites

Κανονικά με υποστήριξη 170char?

 

Nope... θα πρεπει να βαλεις αλλα προγραματα για αυτο.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Κανονικά με υποστήριξη 170char?

 

Den tin exw dokimasei akoma, den kserw ean tin exei dokimasei idi o filos geovass, alliws tha prepei na rwtiseis ton idio ton developer.

 

παιδια εβαλα τους χαρτες του destinator 7 ομως μου ζηταει κωδικο που μπορω να τον βρω ? η αν μπορει καποιος να μου στειλει pm.ευχαριστωωω?

 

Mias kai den epitrepetai edw na milame gia paranomo logismiko, kalo tha itan na anatrekseis stis lyseis pou proteinei to ipmart-forum.com gia to sygkekrimeno programma.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...