Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond (P3700)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Τώρα, έτσι που με δίνει στεγνά, με αναγκάζει να αποκαλύψω ότι γνωριστήκαμε σε μια εκδρομή που είχαν κάνει τα ΚΑΠΗ στην Παναγία της Τήνου και καθόμασταν σε διπλανά στασίδια!!!!!!!

 

:lol::lol::lol: Δεν σε χάλασε lagoudaki!!! :p

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Μετα χτυπαμε ΚΑΙ την εκδοση των 16GB! Τρελα κ χρημα να υπαρχει κ η htc θα βγαζει καινουριο μοντελο κ καθε μηνα μη σου πω... :lol:

 

Δεν συμφωνώ καθόλου με αυτή τη λογική!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν συμφωνώ καθόλου με αυτή τη λογική!

Με τι ακριβώς δεν συμφωνείς; Με την εξέλιξη;

Δεν θα πρέπει η εταιρίες να εξελίσσουν συνεχώς τα προϊόντα τους και να παρακολουθούν τον ανταγωνισμό;

Θεωρώ πως τελικά, η εξέλιξη αυτή ευνοεί τον τελικό καταναλωτή, που είμαστε όλοι εμείς, αφού μας προσφέρονται όλο και πιο εξελιγμένα προϊόντα.

Οποιος για διάφορους λόγους δεν μπορεί να ακολουθήσει (πχ οικονομικούς), συμβιβάζεται με το προϊόν που έχει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

To na antikathista diladi i etairia kathe mina mia syskevi to thewreis esy ekseliksi? :wacko:

Δεν είναι κάθε μήνα, είναι κάθε έξι μήνες. Και δεν είναι αντικατάσταση, είναι παράλληλη η κυκλοφορία.

Και όταν η συσκευή που αντικαθιστά την προηγούμενη, έχει καλύτερα χαρακτηριστικά, ή κάτι άλλο διαφορετικό, είναι όντως εξέλιξη. :)

Μήπως το ίδιο δεν γίνεται και με τους υπολογιστές, τις τηλεοράσεις, τα mp3, και τόσα άλλα είδη του εμπορίου;

Πως θα έπρεπε να γίνει δηλαδή;

Να σταματήσουν την έρευνα;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όχι. Δεν είναι θέμα εξέλιξης, έρευνας η κάτι ανάλογο... Εδώ δεν μιλάμε για μια συσκευή που έχει καλύτερα τεχνικά χαρακτηριστικά. Απλά ξαναπακετάραν το cruise και του έβαλαν περισσότερο αποθηκευτικό χώρο. Καμία εξέλιξη! Ο επεξεργαστής στην ουσία είναι ο ίδιος χρονισμένος στα 528. Επίσης κάνει ένα βήμα πόσω αφαιρόντας την δυνατότητα sd.

 

Είναι πασιφανές πως η HTC βγάζει συσκευές που έχουν εσκεμμένα ελλείψεις για να κάνει κυλιόμενες πωλήσεις. Το πρόβλημα είναι πως αντί να διορθώνει προβλήματα των υπάρχουσων συσκευών, παρουσιάζει νέες με άλλα προβλήματα. Απλά έχει αλλάξει την πολιτική της. Δείχνει πως ο καταναλωτής πλέον δεν έχει λόγο και φυσικά δεν υπάρχει και ο ανάλογος σεβασμός. Στοχεύει στις πωλήσεις από ενθουσιασμό και όχι στις πελατοκεντρικές σχέσεις.

 

Κανένα RnD λοιπόν για τις νέες συσκευές...

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

Όχι. Δεν είναι θέμα εξέλιξης, έρευνας η κάτι ανάλογο... Εδώ δεν μιλάμε για μια συσκευή που έχει καλύτερα τεχνικά χαρακτηριστικά. Απλά ξαναπακετάραν το cruise και του έβαλαν περισσότερο αποθηκευτικό χώρο. Καμία εξέλιξη! Ο επεξεργαστής στην ουσία είναι ο ίδιος χρονισμένος στα 528. Επίσης κάνει ένα βήμα πόσω αφαιρόντας την δυνατότητα sd.

 

Είναι πασιφανές πως η HTC βγάζει συσκευές που έχουν εσκεμμένα ελλείψεις για να κάνει κυλιόμενες πωλήσεις. Το πρόβλημα είναι πως αντί να διορθώνει προβλήματα των υπάρχουσων συσκευών, παρουσιάζει νέες με άλλα προβλήματα. Απλά έχει αλλάξει την πολιτική της. Δείχνει πως ο καταναλωτής πλέον δεν έχει λόγο και φυσικά δεν υπάρχει και ο ανάλογος σεβασμός. Στοχεύει στις πωλήσεις από ενθουσιασμό και όχι στις πελατοκεντρικές σχέσεις.

 

Κανένα RnD λοιπόν για τις νέες συσκευές...

Εγώ έχω διαφορετική γνώμη.

Δεν είναι μόνο ο επεξεργαστής σημείο που μπορεί να οδηγήσει την εξέλιξη. Στο diamond, θα έχεις 8gb, αποθηκευτικό χώρο, που στο cruise δεν το είχες, ακόμα κι αν δεν σου παρέχεται η δυνατότητα για καρτούλα. Εχεις αποθηκευτικό χώρο όμως. Εχεις καινούργια οθόνη, καινούργια γραφικά, καινούργιο λογισμικό, μικρότερο και ομορφότερο σχήμα. Ολα αυτά είναι διαφορετικά σε σχέση με πριν.

Στο τέλος τέλος, αν κάποιον δεν τον συγκινούν και πιστεύει πως δεν είναι τίποτα, μπορεί να παραμείνει στην προηγούμενη συσκευή, δεν υποχρεώνει κανέναν η εκάστοτε εταιρία να αντικαταστήσει τη συσκευή του, αλλά σκοπεύει να προσελκύσει νέους αγοραστές με νέα προϊόντα, και πολύ καλά κάνει.

Ρωτώ και πάλι όμως. Τι θα έπρεπε να κάνει; Πόσο καιρό θα έπρεπε να περιμένει μέχρι να βγάλει στο εμπόριο μια νέα συσκευή.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όχι. Δεν είναι θέμα εξέλιξης, έρευνας η κάτι ανάλογο... Εδώ δεν μιλάμε για μια συσκευή που έχει καλύτερα τεχνικά χαρακτηριστικά. Απλά ξαναπακετάραν το cruise και του έβαλαν περισσότερο αποθηκευτικό χώρο. Καμία εξέλιξη! Ο επεξεργαστής στην ουσία είναι ο ίδιος χρονισμένος στα 528. Επίσης κάνει ένα βήμα πόσω αφαιρόντας την δυνατότητα sd.

 

Είναι πασιφανές πως η HTC βγάζει συσκευές που έχουν εσκεμμένα ελλείψεις για να κάνει κυλιόμενες πωλήσεις. Το πρόβλημα είναι πως αντί να διορθώνει προβλήματα των υπάρχουσων συσκευών, παρουσιάζει νέες με άλλα προβλήματα. Απλά έχει αλλάξει την πολιτική της. Δείχνει πως ο καταναλωτής πλέον δεν έχει λόγο και φυσικά δεν υπάρχει και ο ανάλογος σεβασμός. Στοχεύει στις πωλήσεις από ενθουσιασμό και όχι στις πελατοκεντρικές σχέσεις.

 

Κανένα RnD λοιπόν για τις νέες συσκευές...

Εγώ έχω διαφορετική γνώμη.

Δεν είναι μόνο ο επεξεργαστής σημείο που μπορεί να οδηγήσει την εξέλιξη. Στο diamond, θα έχεις 8gb, αποθηκευτικό χώρο, που στο cruise δεν το είχες, ακόμα κι αν δεν σου παρέχεται η δυνατότητα για καρτούλα. Εχεις αποθηκευτικό χώρο όμως. Εχεις καινούργια οθόνη, καινούργια γραφικά, καινούργιο λογισμικό, μικρότερο και ομορφότερο σχήμα. Ολα αυτά είναι διαφορετικά σε σχέση με πριν.

Στο τέλος τέλος, αν κάποιον δεν τον συγκινούν και πιστεύει πως δεν είναι τίποτα, μπορεί να παραμείνει στην προηγούμενη συσκευή, δεν υποχρεώνει κανέναν η εκάστοτε εταιρία να αντικαταστήσει τη συσκευή του, αλλά σκοπεύει να προσελκύσει νέους αγοραστές με νέα προϊόντα, και πολύ καλά κάνει.

Ρωτώ και πάλι όμως. Τι θα έπρεπε να κάνει; Πόσο καιρό θα έπρεπε να περιμένει μέχρι να βγάλει στο εμπόριο μια νέα συσκευή;

Σεβασμός προς του πελάτες είναι η δυνατότητα να τους παρέχεις πολλές επιλογές.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

έχει 4 gb και όχι 8. Συμφωνώ πως έχεις επιλογή να το αγοράσεις ή όχι. Απλά λέω πως είναι απαράδεκτο να βγάζεις μια συσκευή (cruise) να την αφήνεις στο έλεος του θεού γιατί δεν λύνεις φλέγονται προβλήματα της rom και μετά να βγάζεις μια παρεμφερή συσκευή. Όσοι αγόρασαν το cruise δεν βλέπουν μέλλον για να λυθούν τα προβλήματά τους.
Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά μπήκα στα wm απλώς για λόγους "τρέλας", γιατί μου αρέσει το αντικείμενο (ppc, pc, κινητά..) αλλά μετά από ένα χρόνο νομίζω πως είναι λίγο εξάρτηση!

Σίγουρα δεν είναι το όνειρο κάποιου που θέλει να γράφει με το ένα χέρι αλλά ιι οθόνες αφής, η παραμετροποίηση, οι δυνατότητες και η πληθώρα προγραμμάτων είναι στοιχεία αρκετά σημαντικά!

Όταν λέω επαγγελματικά εννοώ ανθρώπους που έχουν ανάγκη τις 5 παραπάνω λειτουργίες (browsing,navigation,wi-fi, κ.λ.π) και όχι απλώς hobby. Σίγουρα ένα laptop τα εξυπηρετεί καλύτερα!

Απλώς τελικά είναι όλα αυτά αρκετά υποκειμενικά! Εξαρτάται από το πως έχει μαθει ο καθένας, τι θέλει, πως βολεύεται και φυσικά από τις ανάγκες και το γούστο του, όπως γράφτηκε!

 

"""" Όταν λέω επαγγελματικά εννοώ ανθρώπους που έχουν ανάγκη τις 5 παραπάνω λειτουργίες (browsing,navigation,wi-fi, κ.λ.π) και όχι απλώς hobby."""""

Μα τοτε το iphone ειναι μονοδρομος , το browsing το ευχαριστιεσαι ...... navigation με google maps κλπ κλπ ,

Παντως το διαμαντακι φαινεται πολυ καλο (μονο η vga αρκει ) ελπιζω το λειτουργικο του μονο να ειναι πιο ευχρηστο και να μην κρασαρει και να μην εχει καθυστερησεις , αλλα αυτα μολις το παρουμε στα χερια μας για power test !!!:lol::lol:

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

έχει 4 gb και όχι 8. Συμφωνώ πως έχεις επιλογή να το αγοράσεις ή όχι. Απλά λέω πως είναι απαράδεκτο να βγάζεις μια συσκευή (cruise) να την αφήνεις στο έλεος του θεού γιατί δεν λύνεις φλέγονται προβλήματα της rom και μετά να βγάζεις μια παρεμφερή συσκευή. Όσοι αγόρασαν το cruise δεν βλέπουν μέλλον για να λυθούν τα προβλήματά τους.

Αν και προσωπικά, δεν είχα το παραμικρό πρόβλημα με το cruise, παρόλο που διαβάζω συνεχώς για προβλήματα, αλλά τίποτα το συγκεκριμένο.

Τι εννοείς δηλαδή οτι το άφησε στο έλεος του Θεού; Τι θα έπρεπε να κάνει;

Οσο για το 8gb.... .... ...διακαείς πόθοι......:shifty::shifty::shifty:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Είναι πασιφανές πως η HTC βγάζει συσκευές που έχουν εσκεμμένα ελλείψεις για να κάνει κυλιόμενες πωλήσεις.

 

Symfwnw apolyta. Den einai dynaton na bgazei to P3300 kai P3600 gia 2 xronia kai meta na allazei to Cruise se 6 mines. Afto ta leei ola!

 

Το πρόβλημα είναι πως αντί να διορθώνει προβλήματα των υπάρχουσων συσκευών, παρουσιάζει νέες με άλλα προβλήματα. Απλά έχει αλλάξει την πολιτική της. Δείχνει πως ο καταναλωτής πλέον δεν έχει λόγο και φυσικά δεν υπάρχει και ο ανάλογος σεβασμός. Στοχεύει στις πωλήσεις από ενθουσιασμό και όχι στις πελατοκεντρικές σχέσεις.

 

Ti na pw... den tha mporouses na me kalypseis perissotero! :bow:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αφού είστε τόσο δυσαρεστημένοι, γιατί εξακολουθείτε να ασχολείστε με τα ppc?

Γιατί δεν μένεται στο παλιό σας τηλέφωνο;

Γιατί δεν προτείνεται λύσεις, αν πιστεύεται πως υπάρχει πρόβλημα;

Θα ήταν καλύτερα δηλαδή, αν η συγκεκριμένη εταιρία έκανε μερικά χρόνια να βγάλει νέα μοντέλα, ακόμα κι αν έβγαζαν οι ανταγωνιστές της;

Δεν έχει λογική αυτή η σκέψη.

Κατηγορείτε κάτι το οποίο ταυτόχρονα το ασπάζεστε....

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Isws epeidi kapoioi apo emas den pirame san prwti syskevi to Cruise kai asxoloumaste me ta PPCs prin tin epoxi tou S100 me apotelesma na exoume mia genikoteri eikona.

 

File mou den yparxei logos na apologoumaste gia tis apopseis mas se kanenan. O kathenas exei tin apopsi tou kai tin tekmiriwnei me to diko tou tropo xwris na thelei na ensternistoun oloi tin diki tou apopsi. Antallazoume gnwmes kai mexri ekei. Me alles symfwnoume kai me alles oxi. Den yparxei kanenas logos gia antiparathesi... de nomizeis? ;)

 

Eksallou eimaste arketa ews poly off topic kai kalo einai na min to proxwrisoume allo. :)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Isws epeidi kapoioi apo emas den pirame san prwti syskevi to Cruise kai asxoloumaste me ta PPCs prin tin epoxi tou S100 me apotelesma na exoume mia genikoteri eikona.

 

File mou den yparxei logos na apologoumaste gia tis apopseis mas se kanenan. O kathenas exei tin apopsi tou kai tin tekmiriwnei me to diko tou tropo xwris na thelei na ensternistoun oloi tin diki tou apopsi. Antallazoume gnwmes kai mexri ekei. Me alles symfwnoume kai me alles oxi. Den yparxei kanenas logos gia antiparathesi... de nomizeis? ;)

 

Eksallou eimaste arketa ews poly off topic kai kalo einai na min to proxwrisoume allo. :)

Μα κι εγώ ασχολούμαι πάρα πολλά χρόνια, από τότε που τα ppc δεν ήταν τηλέφωνα, και ακόμα είχαν μονόχρωμες οθόνες.

Εχεις απόλυτο δίκαιο σε όσα λες, και δεν τίθεται κανένα ζήτημα αντιπαράθεσης, όμως οι απορίες που έχω παραμένουν και μου προκαλεί εντύπωση το γεγονός, πως είναι δυνατόν να κατακρίνεις κάτι, χωρίς να προτείνεις λύσεις, αλλά ταυτόχρονα να το ακολουθείς.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
όμως οι απορίες που έχω παραμένουν και μου προκαλεί εντύπωση το γεγονός, πως είναι δυνατόν να κατακρίνεις κάτι, χωρίς να προτείνεις λύσεις, αλλά ταυτόχρονα να το ακολουθείς.

 

To gegonos oti katakrinw tin politiki mias etairias afto se simainei oti apagorevetai na agorasw syskevi apo afti. Ean blepw oti kata ti gnwmi mou kati den mou aresei, to lew kai mexri ekei. Den perimenw na dikaiwthw apo kapoion. Oute tha kanw to mpoikotaz pou anafereis parapanw. O kathenas kanei tis agores tou me diaforetika kritiria kai se kamia periptwsi den simainei oti epeidi pairnei ti mia i tin alli syskevi oti akolouthei afto pou katakrinei.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν συμφωνώ καθόλου με αυτή τη λογική!

 

Ειρωνικο ηταν το σχολιο μου:O...εννουσα οτι εφοσον αγοραζουμε καθε καινουριο μοντελο που κυκλοφορει θα καταληξει η htc να τα ανανεωνει καθε μηνα! Γιατι νομιζετε εχει μονο 4gb κ μικρη μπαταρια κ δεν εχει ουτε led για φλας?? Τι θα εκανε μετα η htc αν μας τα εδινε ολα σε μια συσκευη? Θα το εκλεινε το μαγαζακι?(εφοσον θα ειχαμε μια συσκευη χωρις ελειψεις δεν θα μας ενδιεφερε αμεση αναβαθμιση)

Link to comment
Share on other sites

'Ενας απλός καταναλωτής το μόνο που μπορεί να κάνει αν δεν του αρέσει ένα προϊόν που κάποιοι με κόπο κατασκευάζουν είναι πολύ απλά να μην δώσουν τα λεφτά τους και το αγοράσουν. Είναι δικαίωμα του να το επιλέξουν ή όχι, κάνενας δεν τους υποχρεώνει.

Αλλιώς αντί να κάνουν επικριτικά σχόλια και να υποβαθμίζουν ή ακόμα και να εκμηδενίζουν την έρευνα και τον κόπο του καθένα, καλό είναι να ανοίξουν την δικιά τους εταιρία, να σχεδιάσουν τα δικά τους κινητά (ή αυτοκίνητα ή άλλα προϊόντα) όπως αυτοί νομίζουν οτι ξέρουν καλύτερα και να μας τα παρουσιάσουν.

Αλλιώς τουμπεκί! Το να γκρινιάζουμε είναι ευκολο, αλλά από την άλλην και αδερφίστικο. "Θέλω αυτό, θέλω το άλλο και το παπαράλλο."

Και για να μην παρεξηθώ δεν αναφέρομαι σε κανέναν συγκεκριμένα. Γενικά μιλάω για τους πανταχού καταναλωτές.

Less is more...
Link to comment
Share on other sites

απο το λιγο που διαβασα και αν καταλαβα καλα οι βελτιωσεις σε σχεση με το cruise ειναι

α)επεξεργαστης σε υψηλοτερη συχνοτητα λειτουργιας

β)vga οθονη

γ)ενσωματομενη μνημη

απο ολα αυτα το μονο ουσιαστικο ειναι η vga (κατα την ταπεινη μου γνωμη)

ο επεξεργαστης δεν θα κανει τη διαφορα πιστευω αν ειναι στα 500 και κατι και σε συνδυασμο με την μικροτερη μπαταρια μονο προβληματα αυτονομιας θα προκαλεσει

η ενσωματομενη μνημη δεν ειναι κατι τρομερο γιατι με την micro-sd ειχαμε και εχουμε οσο αποθηκευτικο χωρο χρειαζομαστε

Link to comment
Share on other sites

Το touch cruise είναι πολύ καλό κινητό το diamond πιστεύω έχει καλύτερη εμφάνιση και οθόνη καλύτερη,καλύτερο touchflo και τον αισθητήρα που στρίβει η οθόνη μαζί με το κινητό, μου φαίνεται ότι η σχεδίαση του ταιριάζει με του iphone.

"Imagination is more important than knowledge."

Albert Einstein.

Link to comment
Share on other sites

απο το λιγο που διαβασα και αν καταλαβα καλα οι βελτιωσεις σε σχεση με το cruise ειναι

α)επεξεργαστης σε υψηλοτερη συχνοτητα λειτουργιας

β)vga οθονη

γ)ενσωματομενη μνημη

 

και 192 ΜΒ RAM αν και το κατα πόσο αυτό θα είναι εμφανές στον χρήστη και το πόσο θα "τρώει" το 3d TouchFLo θα φανεί στο χειροκρότημα!

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως δε με ενοχλεί να λέει όποιος θέλει την άποψή του θετική ή αρνητική φτάνει να τη στηρίζει...

Είναι συχνότατο το φαινόμενο εδώ μέσα να βγαίνουν κάτοχοι συσκευών και να αποκρύπτουν μειονεκτήματα των συσκευών τους (γιατί έχουν δώσει ένα σκασμό λεφτά για να τις πάρουν και γιατί όπως λέει η ψυχολογία τα αντικείμενα θεωρούνται σήμερα προεκτάσεις του εαυτού μας, δηλαδή είπες τη συσκευή μου ή τη μέλλουσα συσκευή μου πατάτα είπες εμένα πατάτα)... Αυτό σημαίνει ότι κάποιος που ψάχνει να αγοράσει δεν ενημερώνεται σωστά από τους ήδη κατόχους ή γνωρίζοντες...

I'm back :p
Link to comment
Share on other sites

Σημαντικό είναι να δούμε αν η -μικρή κατά την γνώμη μου- αναβάθμιση στον επεξεργαστή, είναι ικανοποιητική για να υποστηρίξει αβίαστα touchflo και vga...
Στάθης
Link to comment
Share on other sites

'Ενας απλός καταναλωτής το μόνο που μπορεί να κάνει αν δεν του αρέσει ένα προϊόν που κάποιοι με κόπο κατασκευάζουν είναι πολύ απλά να μην δώσουν τα λεφτά τους και το αγοράσουν. Είναι δικαίωμα του να το επιλέξουν ή όχι, κάνενας δεν τους υποχρεώνει.

Αλλιώς αντί να κάνουν επικριτικά σχόλια και να υποβαθμίζουν ή ακόμα και να εκμηδενίζουν την έρευνα και τον κόπο του καθένα, καλό είναι να ανοίξουν την δικιά τους εταιρία, να σχεδιάσουν τα δικά τους κινητά (ή αυτοκίνητα ή άλλα προϊόντα) όπως αυτοί νομίζουν οτι ξέρουν καλύτερα και να μας τα παρουσιάσουν.

Αλλιώς τουμπεκί! Το να γκρινιάζουμε είναι ευκολο, αλλά από την άλλην και αδερφίστικο. "Θέλω αυτό, θέλω το άλλο και το παπαράλλο."

Και για να μην παρεξηθώ δεν αναφέρομαι σε κανέναν συγκεκριμένα. Γενικά μιλάω για τους πανταχού καταναλωτές.

 

Εγώ απλά λέω πως όταν βγαίνει μια συσκευή, πριν βγεί ο αντικαταστάτης της καλό θα ήταν να διορθώνονται τα προβλήματα της προηγούμενης. Το να εκφράζει κάποιος το τι θέλει ως καταναλωτής δεν νομίζω πως είναι κακό. Τι εννοείς τουμπεκί? Δεν υπάρχει λόγος να ανοίξουμε δικία μας εταιρία. Γιατί δεν συμβουλεύουμε την HTC στην προκειμένη περίπτωση απλά εκφραζόμαστε σαν καταναλωτές. Πληρώνουμε δηλαδή. Αν δεν μας αρέσει δεν αγοράζουμε. Απλά

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Σημαντικό είναι να δούμε αν η -μικρή κατά την γνώμη μου- αναβάθμιση στον επεξεργαστή, είναι ικανοποιητική για να υποστηρίξει αβίαστα touchflo και vga...

 

Για να μη μακρηγορούμε (πάλι), πρόκειται για μια πολλά υποσχόμενη συσκευή η οποία όμως στην πράξη θα κριθεί, ανεξαρτήτως από το τι λέμε όλοι εδώ μέσα. Υπομονή λοιπόν. :happy:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...