Jump to content

Η ταινιοθήκη των εφημερίδων και των περιοδικών


nelly
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ πάλι αναρωτιέμαι γιατί δεν έχουν δώσει στην Ελλάδα το "The lake house" που'χει δοθεί στην Κύπρο. Τι σόι πάρε-δώσε έχουν οι εφημερίδες και τους ξεφεύγουν κάτι τέτοια; :(
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εγώ πάλι αναρωτιέμαι γιατί δεν έχουν δώσει στην Ελλάδα το "The lake house" που'χει δοθεί στην Κύπρο. Τι σόι πάρε-δώσε έχουν οι εφημερίδες και τους ξεφεύγουν κάτι τέτοια; :(

 

Kι άλλες πολλές εμπορίου έχουν δώσει Κύπρο (κατά καιρούς τις έχει αναφέρει ο ντέμης) και εδώ... ύπνος βαθύς... :O

 

Δεν υπάρχει εξήγηση... δυστυχώς !!!! :confused:

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

δυστηχώς οι δικές σας εφημερίδες δεν κάνουν συμφωνία με την εταιρεία διανομής αλλά με την εταιρεία παραγωγής.

 

δεν προσέξατε ότι λείπει το σήμα της AudioVisual από το οπισθόφυλλο των Πιγκουίνων?

 

http://img211.imageshack.us/img211/3760/19990314jc3.jpg

 

σας έκανα scan το original να το συγκρίνετε..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από μένα!

Το Scarface είναι το DVD του εμπορίου, με DD2.0 surround, χωρίς έξτρα.

Το Χορεύοντας με τους λύκους είναι τελικά σε 2πλο DVD, δεν (πρέπει να) είναι του εμπορίου, αλλά έχει DD5.1, DTS5.1 και πολλά εξτρα.

Δεν είμαι εδώ για κανέναν.
Link to comment
Share on other sites

Από Θέμα - Ελεύθερο Τύπο έχουμε καμία ενημέρωση;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Tελικά το λάθος του ΒΗΜΑΤΟΣ βγήκε σε καλό... Αντί να στριμώξουν την τετράωρη version σε ένα δίσκο (όπως προφανώς ήταν η αρχική πρόθεσή τους), έδωσαν χωρίς πολλή προσοχή μόνο τον πρώτο δίσκο από τους δύο και... ΣΗΜΕΡΑ "πρόσφεραν" και τον δεύτερο ΑΤΟΦΙΟ ΤΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟΥ με super duper full extras παρακαλώ !!!! :D :D

 

Οπότε έχουμε τη διπλή έκδοση του εμπορίου ( :up: )όπως την περιέγραψα πριν κάποιες σελίδες ΕΔΩ...

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

το Θέμα όπως προ-είπα δίνει 2 ταινίες κάθε φορά για να φαίνεται "ωραίο". Την κύρια ταινία και την δευτερεύουσα (η οποία είναι δικής τους παραγωγής και επαναλήψεις)

 

η κύρια ταινία τους σήμερα είναι το Matchstick Men που είναι φυσικά εμπορίου με τα 3 ντοκιμαντέρ, audio commentaries και trailers.

 

My Big Fat Greek Wedding είναι πάλι χωρίς το σηματάκι της audiovisual με δισκάκι lightscribe δικής τους παραγωγής:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Tελικά το λάθος του ΒΗΜΑΤΟΣ βγήκε σε καλό... Αντί να στριμώξουν την τετράωρη version σε ένα δίσκο (όπως προφανώς ήταν η αρχική πρόθεσή τους), έδωσαν χωρίς πολλή προσοχή μόνο τον πρώτο δίσκο από τους δύο και... ΣΗΜΕΡΑ "πρόσφεραν" και τον δεύτερο ΑΤΟΦΙΟ ΤΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟΥ με super duper full extras παρακαλώ !!!! :D :D

 

Οπότε έχουμε τη διπλή έκδοση του εμπορίου ( :up: )όπως την περιέγραψα πριν κάποιες σελίδες ΕΔΩ...

 

Μπήκα για να γράψω ακριβώς το ίδιο... καλή φάση... :D

 

(Να έδιναν και το Scarface με 5.1 (που υπάρχει) θα τους έβγαζα το καπέλο... αν φορούσα βέβαια..:p)

EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

θυμάστε την συλλογή της Καθημερινής με τον WW? http://www.hmv.co.uk/hmvweb/displayProductDetails.do?ctx=97;10;-1;-1&sku=373724 Look at the price..
Link to comment
Share on other sites

Είχα το "Γάμος αλά ελληνικά" από το Βήμα παλιά σε χάρτινη και το ξαναπήρα σήμερα (εφόσον την αγαπώ ως ταινία) να υπάρχει εφεδρικό ρε αδερφέ. Ξενέρωσα που δεν έχει υπότιτλους σε άλλη γλώσσα μεν, αλλά ΟΚ, πήραμε και 2η ταινία οπότε ...

 

Την επόμενη εβδομάδα δεν παίρνω Θέμα (επιτέλους, γιατί τη σιχαίνεται ο πατέρας μου ως εφημερίδα και μουρμουράει :lol:), αλλά θα πάρω Βήμαααααααααααααααααα! Δαγκωτόοοοοοοοοοοο!

 

Πόσα χρόνια την περίμενα αυτήν την ταινιάρα!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σημερα..δεν βρηκα πουθενα Το βημα.η φερανε λιγα εντυπα...η τελειωσανε γρηγορα :(
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σημερα..δεν βρηκα πουθενα Το βημα.η φερανε λιγα εντυπα...η τελειωσανε γρηγορα :(

Ουτε και γω... εντεκα η ωρα, μεσα στο χιονι, αλωνίσαμε ολη την περιοχή, τιποτα.. να τους έφταιξε ο καιρός;:worry:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/princessofthedawn/11956/308444/0/101_0139.jpg

Lord, let me be the person my dog thinks I am

Link to comment
Share on other sites

Ουτε και γω... εντεκα η ωρα, μεσα στο χιονι, αλωνίσαμε ολη την περιοχή, τιποτα.. να τους έφταιξε ο καιρός;:worry:

 

Bασικά... λόγω χιονιού (όπως μου είπε ο δικός μου) τρέξανε όλοι και αγόρασαν τα φύλλα από τον πιο βολικό και προσεγγίσιμο, οπότε εξαφανίστηκαν πιο γρήγορα σε αυτούς απ' ό,τι σε κάποιους άλλους..

 

Ευτυχώς που είχα κρατήσει... :rolleyes:

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βρήκα άνετα "καθημερινή" και "θέμα".. αλλά δυστυχώς δεν βρήκα την "ελευθεροτυπία" :( (2 στις 3, από το τίποτα καλό είναι :p)
Link to comment
Share on other sites

Bασικά... λόγω χιονιού (όπως μου είπε ο δικός μου) τρέξανε όλοι και αγόρασαν τα φύλλα από τον πιο βολικό και προσεγγίσιμο, οπότε εξαφανίστηκαν πιο γρήγορα σε αυτούς απ' ό,τι σε κάποιους άλλους..

 

Ευτυχώς που είχα κρατήσει... :rolleyes:

 

 

Ωχ... δηλαδή πολύ θα την πάτησαν σήμερα και έμειναν με μισό Lorens...:X

"Ο Λόρενς Τ.... " :D

EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

εμάς Κύπρο δεν έφεραν καθόλου Έθνος... go figure.. τους έφταιξαν οι εκλογές και τάχα δεν είχαν χώρο στο αεροπλάνο
Link to comment
Share on other sites

Bασικά... λόγω χιονιού (όπως μου είπε ο δικός μου) τρέξανε όλοι και αγόρασαν τα φύλλα από τον πιο βολικό και προσεγγίσιμο, οπότε εξαφανίστηκαν πιο γρήγορα σε αυτούς απ' ό,τι σε κάποιους άλλους..

 

Ευτυχώς που είχα κρατήσει... :rolleyes:

 

 

Μάλιστα... Κι εγώ μιά απ'τά ίδια... Καί αλήθεια, τί κάνετε, στήν περίπτωση πού μιά ταινία τήν οποία πολύ θέλατε, δέν βρήκατε;

vangelakas.blogspot.com
Link to comment
Share on other sites

αν ήταν αυτό, τότε τι σκ@τ@ κάνουμε εδώ ? :lol:

 

by the way για όσους το σκέφτονται ακόμα για high definition..

http://www.engadget.com/2008/02/19/official-hd-dvd-dead-and-buried-format-war-is-over/

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα... Κι εγώ μιά απ'τά ίδια... Καί αλήθεια, τί κάνετε, στήν περίπτωση πού μιά ταινία τήν οποία πολύ θέλατε, δέν βρήκατε;

 

Περιμενα και λιγους μηνες μετα ξαναδωθηκε απο αλλη εφημεριδα :cool:

Xiaomi Redmi Note 4x - Lenovo Yoga Tablet 3 850 F - Lenovo A806 - Lenovo A820 - LG Optimus L5
Link to comment
Share on other sites

πάλι καλα που δεν ήρθε το Έθνος την Κυριακή Κύπρο γιατί ο Φιλελεύθερος θα δώσει την συλλογή από την αρχή..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...