Jump to content

Η ταινιοθήκη των εφημερίδων και των περιοδικών


nelly
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

To Λονδινο θα το δωσει η Ημερησια!! :D

 

Εγω θα την παρω, αρα θα το'χω...αρα...θα με παρεις μαζι?:grin:

 

To xapi gia tin piesi to prwi pou sikothikes to pires? :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To Λονδινο θα το δωσει η Ημερησια!! :D

 

Εγω θα την παρω, αρα θα το'χω...αρα...θα με παρεις μαζι?:grin:

 

goodie :D

 

Θα σε παρω μαζι, αλλα θα’μαστε κοριτσοπαρεα, σε προειδοποιω... :p :lol:

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Ε, ισα-ισα ποιος την χαρη μου :D

Ασε τους αλλους να ζηλεύουν :p

 

Ειναι πιο μικροι οι της DK απ΄τους National Geographic παντως, να ξερεις.Αλλα ειμαι σιγουρος την δουλεια τους θα την κανουν

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

 

Ειναι πιο μικροι οι της DK απ΄τους National Geographic παντως, να ξερεις.Αλλα ειμαι σιγουρος την δουλεια τους θα την κανουν

 

Ταξιδιωτικος οδηγος να’ναι κι ο,τι να’ναι. ;) Ετσι κι αλλιως για τα βασικα τον θελω.

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το Σ/Κ θα δώσει τον οδηγό για το Λονδίνο η Ημερησία, σωστά;

Γιατί σε τρεις εβδομάδες θα πάω κι εγώ... :happy:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Την Κυριακή 12 Νοεμβρίου στο Έθνος, ο τόμος με την Πινακοθήκη Ουφίτσι στη Φλωρεντία. :)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω μπας και ξέρει κανείς... πήρα το Έθνος σήμερα για τα μαθήματα Ιταλικών που είχε σε cd-rom (σε 5) ! Σήμερα είχε το 2ο και δεν είχα πάρει το 1ο...

αλλά κάποιος μου είπε ότι βάλαν στο 2o cd και το 1o:p (εννοώ σε ένα δισκάκι)

Ισχύει , ή άδικα το πήρα! (το λέω γιατί η εφημερίδα ΔΕΝ λέει τίποτα και στο cd πάνω λέει απλά ότι είναι το 2ο):confused:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω μπας και ξέρει κανείς... πήρα το Έθνος σήμερα για τα μαθήματα Ιταλικών που είχε σε cd-rom (σε 5) ! Σήμερα είχε το 2ο και δεν είχα πάρει το 1ο...

αλλά κάποιος μου είπε ότι βάλαν στο 2o cd και το 1o:p (εννοώ σε ένα δισκάκι)

Ισχύει , ή άδικα το πήρα! (το λέω γιατί η εφημερίδα ΔΕΝ λέει τίποτα και στο cd πάνω λέει απλά ότι είναι το 2ο):confused:

 

Και εγώ ακριβώς την ίδια απορία είχα... Και αν δεν είναι μέσα υπάρχει κάπου να το κατεβάσω?

Link to comment
Share on other sites

Ταινίες και βιβλία του Σαββατοκύριακου

Καθημερινή (Σαββάτου) - Artbook με έργα του Paul Gauguin (αυτόνομο στα περίπτερα)

 

Καθημερινή (Σαββάτου) – Ντοκιμαντέρ του BBC, με τίτλο 'Υπερφυσικός Κόσμος' (4ο VCD)

 

Καθημερινή (Κυριακής) – Ντοκιμαντέρ του BBC, με τίτλο 'Wild Africa' (3o μέρος) (και το 1ο που ήταν μπορδέλο όταν πρωτοδόθηκε)

 

Έθνος (Σαββάτου) – Johnny English (Ρόουαν Άτκινσον) (θα το τιμήσω)

 

Έθνος (Κυριακής) – Η Πινακοθήκη Ουφίτσι στη Φλωρεντία, από τη συλλογή Μεγάλα Μουσεία του Κόσμου

 

Θέμα – Crash (Ματ Ντίλον, Σάντρα Μπούλοκ) (αν είναι με την ποιότητα που ξέρουμε.. είμαστε ΟΚ!)

 

Νέα (Σαββατοκύριακου) - Artbook με έργα του Κωσταντίνου Μαλέα

 

Ημερησία (Σαββατοκύριακου) - Ταξιδιωτικός οδηγός 'Top 10' (Λονδίνο) (εμ ΑΥΤΟ δεν θα πάρουμε? όλοι θα το πάρουν εγώ θα μείνω πίσω?)

 

Ημερησία (Σαββατοκύριακου) - Artbook με έργα του Piero della Francensca (αυτόνομο στα περίπτερα)

 

Ελευθεροτυπία (Κυριακής) – Αισθηματική αγωγή, του Φλομπέρ (βιβλίο - 2ο μέρος)

 

Νικητής: Το Crash, βεβαίως. Εισακούστηκε η προτροπή μας, της περασμένης Κυριακής (Βάλτε και τίποτα καλό).

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά πάντως εμένα πιο πολύ μου άρεσε το Johnny English παρά το Crash.Πήρε και Όσκαρ...έλεος
no sig...
Link to comment
Share on other sites

Που είναι το Βήμα (οέο); :p

 

Έθνος Σαββάτου και Κυριακής, Ημερησία Σ/Κ (ζηλιάρη Demis :p), Θέμα.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Που είναι το Βήμα (οέο); :p

 

Έθνος Σαββάτου και Κυριακής, Ημερησία Σ/Κ (ζηλιάρη Demis :p), Θέμα.

 

Μια από τα ίδια... Αν και στο Έθνος της Κυριακής έχω χάσει τα μισά μουσεία....

 

Αλήθεια το Βήμα δε φαίνεται να συνεχίζει να δίνει τους ταξιδιωτικούς οδηγούς...

Link to comment
Share on other sites

Α, στο Έθνος έχω απόλυτη επιτυχία! 10/10 :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

* CYPRUS NEWSPAPERS *

 

Ston Fileleuthero Kyprou apo tin Paraskeui 1.12.2006 i syllogi PLANITES pou dothike apo tin Kathimerini...(WHO'S IN FOR A DOUBLE-DIP?)

 

stay tuned for Philele Sunday kai Simerini Sunday.. eimai polli periergos na dw ti tha dwsoun..

Link to comment
Share on other sites

Α, στο Έθνος έχω απόλυτη επιτυχία! 10/10 :p

 

Και μάλλον όπως σκέφτηκα δεν θα πάρω της Κυριακής γιατί το έχω χ€$ει το θέμα:p

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα χτυπησω Ημερησια και Εθνος Σαββατου στανταρ και το Θεμα γιατι οσο χαλια κι αν ειναι η ποιοτητα του Crash αποκλειεται να ειναι χειροτερη απο το οριτζιναλ dvd που ειχε διανομη απο την Σπεντζος. :down:

http://img230.imageshack.us/img230/962/shirtlw.jpg

In this light and on this evening

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα χτυπησω Ημερησια και Εθνος Σαββατου στανταρ και το Θεμα γιατι οσο χαλια κι αν ειναι η ποιοτητα του Crash αποκλειεται να ειναι χειροτερη απο το οριτζιναλ dvd που ειχε διανομη απο την Σπεντζος. :down:

Κακό αυτό, γιατί ταυτόχρονα αποκλείεται να είναι καλύτερη από το οριτζιναλ.

Την ταινία με τον Rowan Atkinson δεν την έχω δει, αλλά δε μου φαίνεται σπουδαία. Αντίθετα, το Crash είναι εξαιρετικό, αν και θα το προτιμούσα λίγο περισσότερο υπαινικτικό. Δεν πειράζει, έστω κι έτσι χτυπάει διάνα.

Link to comment
Share on other sites

 

Αλήθεια το Βήμα δε φαίνεται να συνεχίζει να δίνει τους ταξιδιωτικούς οδηγούς...

 

Θα είναι πολύ κρίμα αν γίνει αυτό( αν και ήταν πολύ πιθανό, απο τη στιγμή που στο φύλλο της προηγούμενης Κυριακής, δεν αναφέρθηκαν καθόλου για τη συνέχεια της σειράς)...

Link to comment
Share on other sites

Φτου! Το Θέμα βρήκε να βάλει το Crash; :(

Προτιμώ να το νοικιάσω! :D

 

Υστερόγραφο προς Θέμα:

Παρακαλώ σταματήστε να βάζετε καλές ταινίες (μπας και τις βάλει κανένας άλλος) και μη μας βάζετε σε ψεύτικους πειρασμούς :p

EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

Εθνος Σαββατου (λογω beanακου:) ),Καθημερινη Κυριακης (να ρεφαρουμε και το 1ο ελλατωματικο dvd) και Θεμα (με μιση καρδια....).

 

Υ.Γ. Εχει ξαναειπωθει κατι παρομοιο απο εναν συναδελφο παλιοτερα αλλα νομιζω οτι οντως τα σχολια του sport24 ενω προσπαθουν να ειναι εφετζιδικα, στην πραγματικοτητα καταληγουν ψιλοαπαραδεκτα...

EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εθνος Σαββατου (λογω beanακου:) ),Καθημερινη Κυριακης (να ρεφαρουμε και το 1ο ελλατωματικο dvd) και Θεμα (με μιση καρδια....).

 

Υ.Γ. Εχει ξαναειπωθει κατι παρομοιο απο εναν συναδελφο παλιοτερα αλλα νομιζω οτι οντως τα σχολια του sport24 ενω προσπαθουν να ειναι εφετζιδικα, στην πραγματικοτητα καταληγουν ψιλοαπαραδεκτα...

 

Exei gousto na nomises oti ta sxolia dipla apo tis tainies itan tou sport24.. :confused:

Link to comment
Share on other sites

Αν και έχω αρκετό καιρό να πάρω ταινία από εφημερίδα λέω να ''χτυπήσω'' το Θέμα ελέω Crash.

Βέβαια με φρενάρετε λίγο με τα σχόλια σας για τις ταινίες του ''Θέματος'' γενικότερα.Τι παίζει δλδ -για να ξέρω αν πρέπει να το πάρω με την εφημερίδα ή να το νοικιάσω- και ποιοι είναι οι ψεύτικοι πειρασμοί που ανέφερε ένας φίλος ??

Link to comment
Share on other sites

To periodiko CINEMA kykloforei me to Mala Education tou Almodovar!

 

Akoma ligo kai den tha xriastei na agorasw tin sillogi tou Almodovar afou to periodiko auto dinei sixna DVD tou..

 

http://img150.imageshack.us/img150/6946/cinemaki5.jpg

 

As kanei enas to peiramatozwo avrio na mas pei gia tin poiotita twn DVD tou Thematos.. etsi ki alliws sto periptero pou paw panta menoun antitypa..se antithesi me tis ypoloipes efimerides.

 

To plousio vivliaraki tou EyeWitness Travel einai katse kala! Se kanei na thes na pas na episkeuteis to Londino edw k twra..:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

12 και απόψε Demis. :wink:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...